Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dare2Live válasza ollie (#150) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tudod robot az emberek különböznek..... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#152) ollie válasza Dare2Live (#151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, erről az I, Robot című film jut eszembe (épp tegnap láttam), amikor Will Smith beszél a robottal az emberi érzelmekről.

:DDD

***

(#153) kosz12 válasza ollie (#25) üzenetére


kosz12
csendes tag

Olie elmondanám neked, hogy 98-ban már létezett a Terran, Zerg, Protos, amikor még warhammer kanyarban sem volt! Inkább a Warhammeres csapat szedte a Blizzardtól az ötletet, nem gondolod? ;]

(#154) Gabás válasza kosz12 (#153) üzenetére


Gabás
addikt

nemcsak számítógép van ám a világon :) A warhammer eredetileg hagyományos táblás játék volt, a legenda szerint a Starcaft-fejlesztők kedvence :D

[Szerkesztve]

(#155) ollie válasza kosz12 (#153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit nem mondasz!

Kár, hogy a WH40k már 11 évvel az SC előtt létezett 1987-ben. :D

[link]

Egyébként már az SC előtt is léteztek Warhammer 40k-s számítógépes játékok (pl Space Crusade).

[Szerkesztve]

***

(#156) dabadab válasza Gabás (#154) üzenetére


dabadab
titán

En olyan pletykakat hallottam, hogy eredetileg a Blizzard csinalta volna a Warhammer 40k-t PC-re, csak az elkeszult anyag nem tetszett a Games Workshopnak, a Blizzard meg nem akarta szemetre hajitani, igy aztan befejztek a programot, nemileg valtoztattak a szereplokon es kiadtak Starcraft neven.

DRM is theft

(#157) dabadab válasza ollie (#152) üzenetére


dabadab
titán

''erről az I, Robot című film jut eszembe''

Ize, azzal a szemettel kapcsolatban lehet barmi mas asszociacio azon kivul, hogy ''Burn, Hollywood, burn!''?... :(

DRM is theft

(#158) ollie válasza dabadab (#157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, hát a sztori nem emelkedik asimovi fellegekbe, de azért szórakoztató.

***

(#159) Radnix


Radnix
senior tag

A marine-os videó überfaxa.. (vajon hány száz kiló lehet az a kis páncél? XD )A grafika pedig.. hát furcsa hiszen sc1 után nem tudjuk nagyon elképzelni 3d-ben.. Majd meg fogjuk szokni és különben is a kiadásig még jelentősen változhat. Aztán igazi véleményt mindenki csak akkor mondjon ha már otthon a gépén lecsekkolta a játékot...
a sztori nagy valószínűséggel jó lesz. Biztos hogy rákerül a merevlemezemre egyszer :)

(#160) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Most néztem meg a hivatalos oldalról az ingame videót, HD minőségben, 1280-as felbontással. Azóta keresem az állam. Mondjuk a robbanások naon gagyik, főleg a videó végén az atomrobbanásnak ánt öhm izék. Sztem király lesz a játék, alig várom. Protoss mothershippel lenyomni a zergeket... de messze van még Karácsony :(

(#161) Motion_Blur válasza WonderCSabo (#160) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Most néztem meg a hivatalos oldalról az ingame videót, HD minőségben, 1280-as felbontással. Azóta keresem az állam.''

És a Blizzard Downloaderrel sikerült letölteni? Mennyi idő alatt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#162) Gabás válasza Motion_Blur (#161) üzenetére


Gabás
addikt

fenn van a hardwireden direct feedben (a blizz downloader egyébként egy kalap ...)


[Szerkesztve]

(#163) Motion_Blur válasza Gabás (#162) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, leszedtem ;) A video minőségétől nem durrantam el annyira, csupa pixel az egész, de az egységek jól kivehetőek voltak, és nekem nagyon tetszik, hogy ennyire hasonlít az első részre :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#164) KrAt


KrAt
veterán

Énis most néztem meg a hd-s videót, egyszerűencsak: Atyaszentúristen :) Csak tátott szájjal néztem. Nagyonnagyonjó :R

(#165) viharhozo


viharhozo
addikt

Ekkora ugyet csinalni egy nyamvadt, drogfuggo marinbol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#166) ollie válasza Radnix (#159) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, jó lesz az. Az SC után én is húztam a szám, amikor előszőr találkoztam a WC3-al, végül aztán annyira megtetszett, hogy többször is végignyomtam single-ben. Ha elsőre furcsa is lesz, garantáltan megszokjuk. A Blizzard nem ad ki szemetet a kezei közűl. És mivel már bejelentették, kénytelenek lesznek ki is adni, különben forradalom lesz. ;]

***

(#167) Muton válasza ollie (#166) üzenetére


Muton
addikt

az, hogy bejelentették, nem jelent semmit. titokban lehet már gyártani 'blizzadr monnyon le!' feliratú transzparenseket. de reméljük nem kell majd használni :)

van már infó a sztoriról? kerrigen kisasszony vissza fog térni? :DD ő a kedvenc karakterem.
meg ha lesz teknősöm, és lány lesz, akkor kerrigen-nek fogom hívni

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#168) Gabás válasza Muton (#167) üzenetére


Gabás
addikt

sztori még nincs, de Kerrigan fel-feltűnik a képeken

(#169) tildy válasza Gabás (#162) üzenetére


tildy
nagyúr

Visszavonom amit eddig mondtam a grafikával kapcsolatban ... Hát mentem lepetézek... (vag yinkább nem, nade akkor is;])
Láttam a videót, és hát... ijj...

Állat lesz, tűkön ülök.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#170) VladimirR válasza Motion_Blur (#161) üzenetére


VladimirR
nagyúr

idot nem neztem, de nekem jott rendesen 400K-val (ennyit bir a netem itthon)
egyebkent ha jol lattam, maga a downloader egy bittorrent kliens

(#171) VladimirR válasza tildy (#169) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Hát mentem lepetézek... ''

akkor ezek szerint te zerg vagy? most jol lebuktal ;p

(#172) tildy válasza VladimirR (#171) üzenetére


tildy
nagyúr

Menten lett volna az:)
Egyébként nem, mert leginkább protoss :DDD Bár jól jött ki így a játékkal kapcsolatban a véleméynem pont ebben a topikban:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#173) VladimirR válasza tildy (#172) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tudom mi lett volna, csak ugye ideztem, s nem akartam belenyulni (btw fel sem tunt, hogy elgepelted, amig et le nem irtad)
es egen, pont azert irtam, mert passzolt ide

(#174) ollie


ollie
MODERÁTOR

Néhány új screenshot: [link]
Gameplay info: [link]

***

(#175) WonderCSabo válasza ollie (#174) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tök jók a képek köszi. :R Sztem át kéne tenni a beszélgetést a ''rendes'' topikba...

(#176) mr.geeZ válasza WonderCSabo (#175) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Jaja, ide tessék fáradni plíz: [link] ;]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#177) petiaking


petiaking
csendes tag

Nem tudja valaki mikor jön ki a starcraft2 (hónap) ha nap is van nagyon meg köszönném :F :F :F :(

(#178) concret_hp válasza Jégkokó (#130) üzenetére


concret_hp
addikt

játszottál velük hálózatban? :U
starcraftnak tipikusan nem a kijátszása a nagy dolog, hanem a multi (ill a bnet). :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#179) Haldor


Haldor
csendes tag

Emlékszik még valaki a Starcraft Beta képeire. Siralmas látvány volt. Gyenge kinézetű röhelyes egységekkel. A játék ennek ellenére jól festett. Miért mert az csak egy béta volt és egy csomó mindent lecseréltek. Szóval temetni nem temetném a grafikát még. Vagy mégis... :F

Ami nem tetszik mostanában a blizzardban az az hogy lemaradt valahol az időben. A Diablo II a maga idejében is ocsmány volt. Jobb napjaiban a sima Dió is hazavágta a látványt. Kedves fejlesztőink multira élezik ki minden játékukat és éppen ezzel ölik meg a multit is és a kampányt is. A Warcraft III pl. eszetlenronda volt ahhoz képest, hogy milyen lehetett volna. :W

És ez a kísértet lebeg a StrcraftII felett is: vagyis hogy a pirinyó LegóCursiert lepöccinti a tömzsi kis marine. A jetpackes katona nagyon gáz, a nagy kedvenc SigeTank pedig olyan mint egy kartondoboz, sike módban még nevetségesebb, semmi ereje(hát emlékszik még valaki a régi sige tankra). A protoss egységek meg nagyonbénánnéznekki. Ha a Dark Templart lecserélték arra a röhejes stalker izére akkor nagyon szomorú leszek. A Dragoon is igazságosabb egység volt mint ez a mostani Immortal. Valahogy dühített a dolog amikor egy csapat ilyen izé elintézett vagy hat Sige Tankot anélkül hogy komolyabb bajuk esett volna. :W
Előjön a Warcraft III meg manapság az összes stratégiai játék hibája: az egységek túlhasználhatósága. Lefogadom mindenkinek lesz (még a legalapabb zerglingnek is) vagy húszmillió képessége ami mind nagyon jó csak kinek van ideje használni vagy egyáltalán megjegyezni mire is jó. Aztán lesz nekik egy rakás életerejük ami jó a kieggyensújozáskor mer minden egység ugyanannyit ér. ( WarcraftIII kedvenc jelenete amikor egy nyamvadt törpére ráküldtem vagy egy tucat farkaslovast az meg megölt egyet, egyet meg teljesen leamortált, pedig mindenki őt ütötte de hiába mivel akkora életereje volt hogy simán bírta addig a strapát :W :W :W ) Hát ezt remélem elkerüli a StarcraftII. A Generals is bebizonyította hogy a pergő csatákat jobban szereti az ember mint az uncsi állóháborút két nagyra nőtt ovis egység között.
Az a ''fizika'' (a játék videóin látott jeleneteknek egyenlőre köze sincs a fizikához) inkább nevetségessé teszi a hajók elvesztését.
A grafikáról jelenleg: Jobb lenne ha a Starcraft motorját használnák. A Trailereknek pedig ne dőljön be senki a blizzard animációi mindig is gyönyörűek voltak. Néhány játékuknáál meg is állapítottuk hogy jobb lenne ha filmes karrierbe vágnának inkább. Na de a jelenlegi ingame látvány még nem végleges. :R :R Szerintem képesek felülemelkedni a ''Starcraft név úgyis sikeressé teszi'' hozzáálláson és jó játékot alkotnak. Bízni akarok benne!
:C
A játékra egyébként jó blizzardos szokás szerint úgy kb 2010 ben számíthatunk... :DD :DD

Fiúk nagyon kérlek érezzétek át tetteitek súlyát ezegyszer!

(#180) ollie válasza Haldor (#179) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem mi a bajod a grafikával. Szerintem a Diablo 2 is, és a WC3 is nagyon szép volt a maga idejében. Sőt, nekem még a mostani szinvonalhoz képest is tetszik a WC3, megvan a maga varázsa.

Egyébként a hozzászólásóodból kitűnik, hogy igazából nem is szereted a stratégiát, ugyanis a Generals még véletlenűl sem stratégia, bár annak hívják. A C&C sorozatben az nyer, aki minél több egységet tud, minél kevesebb idő alatt ontani az ellenre. Nincs is ezzel semmi baj, csak akkor ne szídd az igazi stratégiákat.

[Szerkesztve]

***

(#181) MUŁĐER válasza Haldor (#179) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Kész vagy ember,a blizzard játékai sosem a grafikáról szóltak,hanem a nagybetűs HANGULAT-ról...Ők nem csilivi techdemókat csinálnak,hanem játékot,ami szórakoztat,leköt.Ha ezt nem érted,ne is foglalkozz velük.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#182) KrAt válasza Haldor (#179) üzenetére


KrAt
veterán

Ezért aztán rettentően sok értelme volt bereggelned, már ne is haragudj :)

(#183) Haldor


Haldor
csendes tag

Én imádtam a blizzardot egésszen addig amíg ők voltak azok a fejlesztők akik újat mertek alkotni ebbe a szürke világba. Igen nem a grafika a fontos, de akkor ne verje le a gépemet a szarul optimalizált engine, ne írjon nekem 3D-t egy olyan játék ahol ez egy nem létező fogalom (bocs most a DioII-t szidom :) ).
Azóta nem szeretem őket, mióta nem alkotnak semmit, csak abból élnek amit egyszer elkészítettek. (''Hol van már az ősi fény? Régi érdemekből él! Sok a légypiszok a mester protréján, megroggyant a vén zsivány!'')
Olvastam egy hozzászólást a Wow-ról amiben a tápolósok miatt nem szeretik, és igazuk van. A DiabloII és a Wow is erről szól elsősorban (Bár Wow-al nem játszottam soha de biztos vagyok benne hogy igazat írt a hozzászóló :) ). Baj? Nekem nem tetszik.

Miért regeltem?

Azért mert a Starcrafton nevelkedtem anno. A mai napig a kedvenc játékom és (bár évek óta nem telepítettem a gépemre játékot) most úgy érzem megmozdult bennem valami ismét. Szóval ne merj elküldeni a francba vagy indokold meg mit kifogásolsz ;] a véleményembe!

A Starcraft kemény dió. Nem olyan mint a Warcraft volt anno. Ebből a játékból még mindig rendeznek versenyeket. Itt valami fergetegeset kell alkotni és nem egy silány giccsparádét!




Oh! A Warcraftba azt nem szerettem hogy nem volt akkor a szám mint amennyiren remegtünk érte. A Dio II nagyon ronda volt (és milyen nagyon drága, és mien nagyon sokat kellett rá várni) akkor is és a mai napig képes hazavágni a gépem ha olyanja van. A Generalst pedig csak úgy felhoztam, szeretem na és kész ezért ne tűzd karóra a fejem. Igazi stratégiai játék egyébként a Fantasy generals meg a Panzer Generals. Ott sok múlott a stratégián nekem elhiheted.
A Hangulat az bizony fontos. De a WarcraftIIIból egyedül a Videók tetszettek. Volt olyan kampány ahol a hőssel játszottam végig az egészet és már untam a beszólásait.

[Szerkesztve]

(#184) Kidus válasza Haldor (#179) üzenetére


Kidus
őstag

''WarcraftIII kedvenc jelenete amikor egy nyamvadt törpére ráküldtem vagy egy tucat farkaslovast az meg megölt egyet, egyet meg teljesen leamortált, pedig mindenki őt ütötte de hiába''

Lehet, hogy herot nem siege unittal kellett volna tamadni :)
A torpe amugy is kis genyo, es eleg jo skilljei vannak, na mindegy, csak gondoltam azert megjegyzem, hogy nem mindegy, mivel mesz mi ellen, mint ahogy W3ban, SCben sem.

Assuming Control

(#185) Haldor válasza Kidus (#184) üzenetére


Haldor
csendes tag

Nem szerettem a WarcraftIII játékstílust. Biztos igazad van, nekem az egészből mindig az tűnt fel hogy van egy bizonyos egységtípus amiből ha sokat viszek nyerni fogok. Mondjuk nem is lett kedvencünk sem ez sem a Wow. A törpés példában a törpe a sima puskás unit volt nem hero. Azt tudom hogy heroval végig lehet játszani egy csomó kampányt sőt. Útálom a legtöbb beszólást, volt hogy csak azért vittem más egységet, hogy ne a hősünk pofázza végig az utat. ( Legalább kettőnél többet kaphatott volna :) ) De legalább egy hatalmas Warcraftvilágot eredményezett és egy halom csodálatos videót. Szót se róla igazából nem volt olyan rossz csak én nem szerettem :R . (ami rossz volt az a DiabloII :W )

De téma a Starcraft. Még mindig a Protoss a központ a hivatalos oldalakon. A Zealot nagyon szimpi kis egység lesz de az Inmortalokkal nem tudok kibékülni. Ellenben a Colossus és az ahogyan közlekedik elég jó móka. Szerintem nem lett volna rossz újítás az sem ha eldobják ezt a max. két-háromemeletes játékteret. De nem láttunk még neműrplatform képet szóval ki tudja mi lesz.
Zerg egységekről nem sokat tudni. Láthattuk a zerglinget, a mutalisket és valami kukacszerű izét. Mondanak olyant, hogy az lesz a csapatszállító. Nekem inkább amolyan épületfélesígnek tűnt mint anno a creepre telepíthető kisöccse.
Terran oldalon a helyzet változatlan. Leszámítva a legröhelyesebb egységet amit Blizzard csak kitalálhatott a kétpisztolyt szorongató jetpackes Reapereket. Ez nem tudom miért jó, ha valaki reaper fan persze akkor most ezért ne ugorjon nekem, de valahogy nem illik a Terran oldalra (inkább olyan lázongó kalóz egységek). A marine pedig pajzsot kapott (???) kíváncsi leszek ebből mit akarnak kihozni, de eddig a legtöbb ismerősömmel osztottam azon véleményem hogy nem kellene neki. ( ''A Marine az egy kemény csávó, frankón nagy puskával'' ;) ) Ha meg csak grafika tuti le fogják szedni...
Na mind1. Ezt az oldalt várom a legjobban, utánna a Zerget...

Írjon már valaki a játékról vagy a véleményéről róla :) mi már egy hete figyelünk minden elérhető infót, de az eddig nem sok (az is pletyka). Ha beég (mint a DiabloII) soha többé nem veszek Blizzardjátékot eredetibe. Inkább töltögetek...

(#186) Nimrod válasza Pacák (#20) üzenetére


Nimrod
addikt

Az Ámokfutás-ban volt szó arról, hogy amit a sima marine kap az a legpocsékabb páncél, semmi nincs benne és lomha. A parancsnoka páncélja (vélhetően ghost volt) már viszont hűtőrendszerrel és egyéb kiegészítőkkel volt felszerelve.

Meg is van, idézet a könyvből:
''... A tiszti szkafanderbe hűtőrendszert is beépítettek, amelyet egy vékony vezetékkel csatlakoztattak a leszállóegység energiatelepeihez. Jól érezheti magát... Nem izzad. Hideg kívül, hideg belül. Jégkirálynő... Elhatározta, egyszer ő is megtanulja, hogyan kell viselni a CMC-300-ast, vagy esetleg a legújabb modellt, a 400-ast...''

[Szerkesztve]

(#187) ististi


ististi
csendes tag

hey Starcraft2 elkell hogy kezdjek gyüjteni :) elég állat a Starcraft2 de kár hogy sok idö mire meg lesz :O :O :O

[Szerkesztve]

(#188) ististi


ististi
csendes tag

hát igen SCII nagyon állat én néztem az oldalon a gameplay trailer az ténleg brutális de Mondjuk nincs sok baj az eggyel se de az már kicsit elavult nem? :) :) :) :)

(#189) ististi


ististi
csendes tag

hát mondjuk várható voltt nem DiabloIII lesz :)

(#190) ististi


ististi
csendes tag

hogyha már van szó WarcraftIII-ról van egyolyan mappom hogy warcraft meg Starcraft egyben^^ :) :) :) :) :) :) :) :)

(#191) ististi


ististi
csendes tag

de nagyon állatok azok az új Immortalok

(#192) EQMontoya válasza ististi (#191) üzenetére


EQMontoya
veterán

elgurult a gyógyszar? :U

Same rules apply!

(#193) KrAt válasza EQMontoya (#192) üzenetére


KrAt
veterán

Ebbe most az a xar, h tuti egyesével válaszol emberekre. Találd ki, h kire :DD

(#194) normal válasza Zamery (#29) üzenetére


normal
tag

Jepp. Még módosítgattam is pár beállításon. :C

Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhaj!

(#195) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A grafika, ami a screenshotokon van, egyelőre... siralmas. De ajánlom figyelmetekbe azért ezt az oldalt: [link]

Remélem, legalább még annyit fejlődik a SC2 grafja, mint amennyit az első részé a bejelentés után... Ehh, mert így most olyan, mintha egy kicsit tuningolt WC3 lenne. Már WC-ban sem tetszett, hogy elmesésítették, de egy fantasy-nél még elmegy, no de ez scifi... :(

(#196) Zamery válasza normal (#194) üzenetére


Zamery
senior tag

Pedig ez milyen régi postom volt... :)
Tényleg nincs meg véletlenül a Huncraft neked, mert az enyém elkallódott...


https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#197) normal válasza Zamery (#196) üzenetére


normal
tag

Sajna, megpusztult a CD, amin volt...
DE!
[link]

[Szerkesztve]

Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhaj!

(#198) hulk91


hulk91
csendes tag

sziasztok!

nem tundná valaki megmondani hogy mikor jön ki a starcraft2 ??? :)

és hogy mi lesz a gépigénye ? :F

(#199) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

aha

Szépnapot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.