Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BazsuxXx


BazsuxXx
csendes tag

Szia
Nagyon tettszenek írásaid várom mindig őket! Ha lehetne az Iskolákról és magárol az oktatásrol, egyetemek... ezzel kapcsolatos elhelyeszkedésröl irnál nagyon örülnék neki. Így tovább!
bye

[Szerkesztve]

(#2) tiv61us válasza BazsuxXx (#1) üzenetére


tiv61us
őstag

thx
tudok irni az iskolakrol is, majd irok is megigerem
van mikor nem tartom be amit igerek, de az oktatasrol tenyleg nem artana par szo:)
thx az otletet

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3) tiv83us válasza tiv61us (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

En mar a politikat varom nagyon ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) tiv61us válasza tiv83us (#3) üzenetére


tiv61us
őstag

eljon az is, azt hiszem az lesz a hattyudal:)
sok-sok lekeres es hozzaszolas es a csucson kell abbahagyni, ugy a super bowl dontoje korulre szanom:)

ashevillben minden OK?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#5) Achill3uS


Achill3uS
veterán

üdv!
meg kell mondjam, nagyon érdekesek és tanulságosak az irásaid, és rengeteg olyan információt tudtunk meg sztem sokan belőlük amik igencsak megdöbbentőek.. átlagban a magyar ember mindig szidja az országát és bevett mondat a bezzeg külföldön.. és ahogy olvasom, az élet a nagy us-ben sem habostorta.. mindenhonnan a bazinagy amerikai szabadságot sugározzák, közben meg.. ehh..
várom a folytatást, bármilyen téma is legyen :)
kellemes ünnepeket, lassan buék..(huzzatok bele a végére :D )

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6) atus33


atus33
tag

Jók ezek az élménybeszámolók, várjuk a folytatást!

Kétlem, hogy tényleg nem találkoztál olyannal, aki soha nem füvezett, de ha így van, szívesen találkozom veled :) Kizártnak tartom, hogy a tudatmódosító és kártékony szerek hatásait közismerve ne lenne egy csomó olyan ember, aki tudatosan távol tartja magát ezektől! Legalábbis abban a körben, ahol én mozgom, csupa ilyen van.

Ezt abból a jószándékból is írom, hogy a fentieket olvasva nehogy azt higgye valaki, hogy normális dolog minden gizgazt kipróbálni. Tudod, azzá leszel, amit eszel...

. o O o .

(#7) tiv83us


tiv83us
veterán

Egy kicsit meg kiegeszitenem az ejszakai eletet.

18-90 eves korosztalyig az emberek meg vannak orulve a karakoe-barokert. Talan nincs is olyan bar az Allamokban, ahol a het legalabb egy napjan ne lenne ''Karaoke Night''.
Es ahogy fentebb emlitettem, a 19 eves kis feka csajtol kezdve a 78 eves nagymaman at mindenki nyomja teljes beleelessel! Szamomra ez meg mindig megmosolygtato, ha betevedek egy Karaoke Night-ra :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) jeges


jeges
senior tag

''általában még az amerikai elnökökről is kiderül, hogy annak idején tesztelték ők is''
természetesen nem mindenki tödőzi le ;]

(#9) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyon érdekesek az irásaid, van most nálunk egy texasi srác az osztályban, vele szoktam jókat dumálni. :)

(#10) kymco


kymco
veterán

Érdekes és eléggé vicces is, hogy az amcsi filmekben sokszor csudaszép és tágas, eszméletlenűl felszerelt álomkonyhákatt látok, és s filmekben szinte sohasem látom, hogy használnák.... és ez a leírás is megerősit ebben... konyha van, főzés alig... :)

Van számos amerikai ismerősöm, akik biztos, hogy nem próbálták ki a füvet... igaz ők többnyire misszionáriusok.

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#12) Racecam válasza Kalandor (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mert nekik mindenük nagy! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15) tildy válasza kymco (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Volt múltkorában az a film, amelyben egy csaj előre lát egy balesetet. Na abban a lottónyertes srácot a konyhában, ételkészítés közbne érik mindenféle durvaságok. Amerikai film volt persze, ez: [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) szállitó


szállitó
senior tag

Köszönjük :R én nagyon várom a folytatást :C

(#17) #30814464


#30814464
törölt tag

az ikertesom kintvolt nemrég egy évet texasban, én is tervezem hogy kimegyek, jó hogy irsz a dolgokról:D

(#18) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ismét nagyszerű cikk kerekedett ki, gratulálok. :R :C
Vicceses nézhet ki mikor a rendőrkisasszony beöltözik prostinak. :U
Várjuk a folytatást. ;)

"Csak úgy mondom"

(#19) tiv83us válasza tildy (#15) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha jol emlekszem az az ''etelkeszites'' annyibol allt, hogy bedobott valamit a mikroba, meg kozben valami elore elkeszitett becsomagolt szarsaggal babralt :)

Egyebkent ellentetben sok magyar haztartassal, az etkezes nem a konyhaban folyik, tehat amit a filmekben altalaban lattok, az nem a konyha, hanem az ''etkezo''. A konyha nagyobb hazakban sem szokott nagyobb lenni mint egy atlagos magyar konyha egy panellakasban. A kulonbseg annyi, hogy ''amerikai-stilusu'', tehat nyitott.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) jerry311 válasza Kalandor (#14) üzenetére


jerry311
nagyúr

Van plusz hálószoba és biliárdszoba is, már csak a nagy konyha hiányzott. :DDD ;]

(#21) Shim


Shim
őstag

Most már értem mit keresett Family Guy-ban az indiános-kaszinós rész :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#22) jeges válasza Shim (#21) üzenetére


jeges
senior tag

[link]
lehet, elsőre hosszúnak tűnik, de érdemes elolvasni (szerintem).

(#23) Shim válasza jeges (#22) üzenetére


Shim
őstag

Elgondolkodtató és tanulságos...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#24) tiv61us válasza Achill3uS (#5) üzenetére


tiv61us
őstag

nem habostorta, de nagyon mas
szabadsag az van, a kialakitott torvenyeket bertartva
vagy be nem tartva, de akkor tudod az mivel jar es mindenkire vonAtkozik
perszed itt sem mindegy hogy miliomo saz ember vagy gettoban el

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#25) tiv61us válasza atus33 (#6) üzenetére


tiv61us
őstag

termeszetesen kicsit sarkosan fogalmaztam, nem mariuhana fustben kozlekedunk, de teny, sokkal gakrabban tapasztalom....
mint otthon, bar par eve nem jartam otthon

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26) tiv61us válasza Kalandor (#14) üzenetére


tiv61us
őstag

egy atlag amarikai lakasba belepsz akkor az rogton a living room, amibol ''el van keritve'' a konyha resz
prsze most ne higyuk, hogy senki soha nem foz, de latvanyosan tobben esznek nem otthon
nekem nagyon bejott, azert is emlitettem, pl mikor vasarnap delelott bementem a mekibe es nagyapak, nagymamak reggeliztek,
nehezen tudtam volbna elkepzelni, hogy annak idejen nagymamam szol a papamnak, hogy ugorjunk le a mekibe egy tojasos balhera, sot meg a mar 68 eves anyukam sem ott kajal ugy ondolom
es rengeteg keszetelt vsarolnak mondhatnam vasarolunk, ha rantott csirket kivanok en is inkabb a KFC-bol viszem haza minthogy otthon kinlodjunk
persze vannak a bbq partyk itt is, meg a spanyol ajku es a fekete lakossag fozosebb

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#27) tiv61us válasza Csapi007 (#18) üzenetére


tiv61us
őstag

viccesnek vicces, de ha leszolitod akkor nem lesz az:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#28) tiv61us


tiv61us
őstag

meg elfeledtem egy fonytos dolgot, az pedig a borravalo
nem ktelezo csak, ha nem adsz nagyon szivatod a pincert
persze aki elgedetlen valami miatt az nem ad, vagy csak keveset, dee...
azt tudni kell,, hogy a pincrek altalaban 2-3 dollaros oraberben vannak, ami olyan 400 dollaros havi fizetesnek felel meg
szoal abbol keptelenseg megelni
igyekeznek is nagyon a kedvedben jarni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#29) SLYM válasza tiv61us (#28) üzenetére


SLYM
veterán

ismét sok érdekesség. ismét egy jó cikk. azt nem nagyon értem miért nem lehet szerencsejátékozni. legnagyobb üzlet. mi minden órán texas holdemet jáccottunk a suliban :D a prostítucíó meg. háááááát. én azt sehol sem értem miért van tiltva. szerintem a világon mindenhol(kivéve a Vatikánban :D ) legalizálni kéne. 1 dőlne a pénz és nem a stricik zsebébe, lenne mondjuk 50% fa rajta :D 2 sokkal igényesebb, kultúráltabb lenne szvsz. az a 2-3 dolcsi az tényleg gáz. de nem ilyen tinédzserek ők?

[Szerkesztve]

(#30) tiv61us válasza SLYM (#29) üzenetére


tiv61us
őstag

en orulok neki, hogy nincsenek kurvak minden sarkon, es ahogy irtam a mai vilagban el lehet azt inteznia nnelkul is hogy bordelyhazak lennenek es el is intezik
a szerencsejatek egyertelmuen Vegasba lett terelve, es ennek is orulok, hogy nincs minden kocsmaban jatekgep
a lottok allami lottok, minden allam kiadja a magaet es iskolakra, utepitesre stb. koltik a nyereseget

az egyik kolleganom 53 eves 2 dollar 50 centtel, hat ha O tini:)
na jo amugy a tipset is be kell vallani es adozni kell utana
itt illik legalabb a 20 szazalekot letenni, ha nincs semmi gaz, mert ebbol elnek, elunk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#31) tildy válasza tiv61us (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Én azt nem értem, itthon miért nincs jobban befutva a kfc. Az összes ilyen gyorsétterem közl talán még ott kap az ember normális ''hamburgert'' , amiben nem húskatyvasz, habnem valódi csirkehús van. Ahhoz (pl. fincsibe, csicsibe) képest a meki elmehet a sóhivatalba a a MCchickennel.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) kymco


kymco
veterán

A lényeget elfelejtettem, tök jó a sorozat, várom a folytatást... :)

www.refujvaros.hu

(#33) tiv61us válasza tildy (#31) üzenetére


tiv61us
őstag

azt nem tudom ottho miert nincs KFC, en is kedvele, de ha mar a hamburgernel tartunk, igen a gyorsetterem lanco, Meki, burger King eleg sajatos es nagyon olcso hambikat es csirkeket adnak, de...
azert ne higgyuk, hogy amerika ezen el, ezt bekapjak napkozben kocsiban, delben, stb. olyan meki mint pl. a nyugatinal van az itt elkepzelhetetlen, egyszeru kis epuletek muanyag padokkal stb.
viszont a noprmalisak helyeken, sorozok, stakehausok, ettermek/ az esti elit ettermekben persze nincs hambi/ azok igen remek hamburgereket es szendvicseket kinalnak, azon kivul nagyon kedveltek a salatak
aztan, ha beulsz egy amcsi sorozobe etterembe, akarmibe, akkor delre, vacsorara kinalnak olyan 1 fajta levesr t par salatat es 8-10 foetelt, par desszertet, kozel sem torekednek arra, hogy 200 fele kaja legyen mint otthon szokas
az igazi ettermekben viszon pl a borlap regeny vastagsagu

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#34) Racecam válasza tiv61us (#33) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Van KFC.
Én kedvelem is, főleg a csípős csirkemell csíkokat, vagy a ''Zinger'' szendvicset.
Szóval csípős legyen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

Remek ez az írás is! Várjuk a folytatást!!! :R

(#36) tiv61us válasza Racecam (#34) üzenetére


tiv61us
őstag

ja igen, szovegertes ugye :U
miert nincs jobban befutva stb.
hat igen. neha en is feluletes vagyok
en comb es szarnyimado vagyok
jo a mell is, Ok, de az masik topic lenne

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#37) Racecam válasza tiv61us (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Erről is lesz cikk? :)
Az élet, a világmindenség meg minden. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38) tiv61us válasza Racecam (#37) üzenetére


tiv61us
őstag

tessek osszedobtam egyet az elmult 10 percben, javitsd kerlek ha van kedved:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#39) tiv61us válasza tiv61us (#38) üzenetére


tiv61us
őstag

vazze azt kihagytam, hogy ha szerettel volna meg mindig szeretnel, pedig...
na majd legkozelebb

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#40) Racecam válasza tiv61us (#39) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezen még dolgozz egy kicsit, én is rajta vagyok! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#41) tiv61us válasza Racecam (#40) üzenetére


tiv61us
őstag

ha az a 4 sor meg lesz akkor nem eltem hiaba

az lesz a konyvem eloszava
dolgozunk rajta

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42) tildy válasza tiv61us (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Azon gondolkodtam, hogy akarva akaratlan valahogy mindig odagondolok a topic címe mögé egy : ( Amerikába jöttem , ), És itt ragadtam :) -ot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) tiv61us válasza tildy (#42) üzenetére


tiv61us
őstag

gondolj oda, hogy amerikaba jottem es kis em akarok innen mozdulni:)
amugy hogy tetszik a futokaland cimu irasom?
szalocukor fogy, de Bash-et felretettem

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#44) tildy válasza tiv61us (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

:B :U
Hát más befejezésre gondoltam ;]
nem leszek vulgáris, nem leszek vulgáris, csakazértsem leszek az :DDD

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) tiv61us válasza tildy (#44) üzenetére


tiv61us
őstag

remelm nem hitted hogy megdugok egy rantottcsirkecombot
megha almas pite lenne

na lettem helyetted vulgaris,
eddig tart:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#46) tildy válasza tiv61us (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Totálisan félreérted... :DDD :DDD Azt akartam írni... Mégsem, inkább nézd meg a másik topikot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) tiv61us válasza tildy (#46) üzenetére


tiv61us
őstag

megneztgem
nem ertettem felre
en is szeretelek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#48) erdoke


erdoke
titán

A Keleti Part Las Vegasa kmaradt a szerencsejáték bizniszből, mert az mégiscsak tűrhetetlen volt, hogy egy New yorki ne tudjon leugrani a hétvégén egy kaszinóba. :)
Atlantic City-hez már nekem is volt szerencsém, emlékezetes élményeim voltak ott. :D

A legjobb aláírás a héten

(#49) SLYM válasza tiv61us (#30) üzenetére


SLYM
veterán

akkor tényleg illik borravalót adni :U

(#50) tiv61us válasza SLYM (#49) üzenetére


tiv61us
őstag

kicsit tobb mint illik..
itt a pincerek kozott szinte harc megy egy-egy asztalert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.