Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Ez elég királynak tűnik, ráadásul 7ezerért ajándék. Köszi a bemutatót, lehet én is beújítok egyet! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) dokken


dokken
tag

X360CE és hasonló emulátorokra már nincs szükség, bármilyen gamepadot hozzáadhatsz a steam fiókodhoz (nagy kép mód).
A steam controller beállító felületét használhatod, szénné konfigurálhatod. Nem steames játékokat is hozzáadhatsz a fiókodhoz, azzal is működni fog.

(#3) Aljasvip


Aljasvip
senior tag

A cikkhez: Nem látom említve, de érdekelne, hogy jár-e ehhez Bluetooth dugó vagy Bluetooth képes eszközökhöz jó csak?
Telefonnal nyilván nem gáz, de nem minden PC-ben van BT, a kábelt meg rakosgassa a fene.

Rám is rámtört a "kell" kényszer, imádom az Xbox kontroller dizájnt, de eddig a vezeték nélküli elite kontroller ára elrettentett. Még rágódom rajta egyet.

(#4) Freddycom válasza Aljasvip (#3) üzenetére


Freddycom
őstag

Bluetooth dongle nem jár a kontrollerhez, így vagy venni kell egyet vagy sajnos marad a kábeles megoldás.

(#5) d@vee válasza Aljasvip (#3) üzenetére


d@vee
őstag

Kemény 2 dollár körül van ebay-en egy usb-s bluetooth. Nem egy nagy összeg.
Tetszik a kontroller, jó ez az opcionális vezeték nélküli/vezetékes használat. Amúgy ez egy box és egy ps kontroller egybe fúzionálva :D De 7 ezerért teljesen megéri.

Ja

(#6) pomorski


pomorski
őstag

Köszi az írást!

(#7) soulknight


soulknight
csendes tag

Jó kis íromány a 7e tényleg nem horror ár érte, én 2ért vettem egy vezetékes Omega kontrollert ez volt itt a reklám helye és évek óta teszi a dolgát gond nélkül. :)

(#8) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Szép kis játékszer!
Ráadásul jó áron.
A kérdés, hogy vajon mennyit fog bírni.
Remélem majd arról is lesz egy írás !😊

(#9) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kis negativum: a töltés jelző a joy hátulján van - szerintem kevésbé szembe tűnő hely... :U

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Én 10k-ért Xiaomi Mi Game Controllert vettem. Abban is van vibra, de csak csatlakozàsnàl rezeg :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) SvenOlam


SvenOlam
csendes tag

Köszi a tesztet. Jó kis cucc. Nem semmi az a bubis fólia mennyiség. :DDD

"Never stop the car on a drive in the dark.."

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Es igyment el a MOGA felett a piac es az ido...
Szep kis ketyere, ma mar en is ezt vennem nagy valoszinuseggel.

(#13) Freddycom válasza Wesder (#10) üzenetére


Freddycom
őstag

Lehet, hogy ez vmi technológiai korlát.

(#14) tomazin


tomazin
veterán

csak nekem hiányzik egy kis összegzés a végéről?

(#15) dlaj válasza tomazin (#14) üzenetére


dlaj
őstag

Én is kerestem a 4. oldalt. 😀

(#16) Freddycom válasza dlaj (#15) üzenetére


Freddycom
őstag

Hát de csak ismételni tudtam volna magam, esetleg szubjektíven véleményezni, a tényeket, specifikációkat leírtam a korábbi oldalakon. De a történethez az is hozzátartozik, hogy első cikkem, úgyhogy inkább megfogadom a tanácsaitokat. :D

(#17) Wesder válasza Freddycom (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel is szemezgettem, de ezek utàn ezt fogom mellé venni :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) tomazin válasza Freddycom (#16) üzenetére


tomazin
veterán

az összefoglalónak az a lényege. ;)

pl:
leírod, hogy háááát te nagyon szereted
pozitívum: szép meg fekete
negatívum: hátán van az áramosságot indukáló akármi.

mellesleg berendeltem egyet, már 1 hónapja gondolkozok, hogy kéne egy kontroller, a cikked adta meg a lökést. úgyhogy ha nem lesz jó, akkor 20-30nap múlva jövök reklamálni ;]

(#19) Cadeon


Cadeon
csendes tag

Valaki tudna kűldeni egy linket honnan rendelhetem meg. Ès ha jól értelmezem nincs hozzá Bluetooth adapter akkor bármilyen jó hozzá?

(#20) Freddycom válasza tomazin (#18) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem is volt kérdésem, én írtam a gyártónak és készségesen válaszolt is Coco. :D

(#21) Somatom


Somatom
veterán

Köszi a bemutatót! Nem vagyok gamer, nézzétek el nekem a láma kérdést! Ráakadtam egy emulátorra, amivel Androidos boxon ment a Tekken 3 (nosztalgia :) ). Persze, billentyűzettel zéró volt az élmény. Emlékszem, hogy az eredeti kontroller elején (a matató ujjaknál) volt 4 gomb, amiket használni kellett Eddy mozgatásához. Ezen a kontrolleren viszont nem látok ilyen gombokat. Eddy tudna Capoeirazni ezzel a kontrollerrel?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22) Freddycom válasza Somatom (#21) üzenetére


Freddycom
őstag

Melyik gombra gondolsz? A DPAD? A képen nem látszik, amire te gondolsz? Minden gomb megtalálható ezen, ami az eredeti PS kontrolleren is.

[ Szerkesztve ]

(#23) Somatom válasza Freddycom (#22) üzenetére


Somatom
veterán

Ez volt az eredeti kontroller, de nem találtam róla másik nézetű képet. De, ezen az újabbon is ott van az a négy gomb, amit két mutató, és két gyűrűs ujjal, külön lehetett nyomkodni. A tieden ez nekem nem egyértelmű a képek alapján.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) Freddycom válasza Somatom (#23) üzenetére


Freddycom
őstag

Ja azok az L1, L2, R1, R2 gombok, azok vannak ezen az iPegán is, a második oldalon látszanak a képeken, nagyíts rá.

(#25) Somatom válasza Freddycom (#24) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) tomazin válasza Cadeon (#19) üzenetére


tomazin
veterán

Nem, 3.0-s kell hozzá vagy nagyobb. A rangere is kell figyelni.
Én itt találtam legolcsóbban. Bár tegnap óta képtelenek voltak feladni..

(#27) GreatL


GreatL
őstag

PCSX 2-höz hamarabb vennék DS3-at vagy négyet... ahogy vettem is, rögtön négyet :D

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#28) Somatom válasza GreatL (#27) üzenetére


Somatom
veterán

No, erről eszembe jutott egy kérdés. Vajon két ilyen kontrollerrel mennének a páros játékok? Mondjuk, Androidos boxon?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) GreatL válasza Somatom (#28) üzenetére


GreatL
őstag

Erősen oprendszer és szoftverfüggő szerintem. Kell venni kettő ilyet, ha nem megy semmivel akkor egyik automatikusan tartalék, vagy el kell adni. Mivel PC-n a hőskorban a dualshockhoz "durva" alternatív driverek voltak, én kölcsönkértem kettőt megnézni az "együttműködést".

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#30) Somatom válasza GreatL (#29) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Ha kettővel nem megy, akkor egy sem kell. Gép ellen nem olyan élvezetes a játék.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#31) Freddycom válasza Somatom (#30) üzenetére


Freddycom
őstag

Én PC-n próbáltam emulátorral, ott ment a két kontrolleres mód.

(#32) Somatom válasza Freddycom (#31) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ez jó hír. Bár, én Androidot használok PC -n (Remix OS), de tudok rajta Win -t, vagy Linuxot is bootolni, és végülis a játék szempontjából mindegy, hogy az emulátor melyik alatt fut.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) Xarina


Xarina
aktív tag

Egész jó cucc jó áron, azt hiszem én is rendelek egyet. Köszi a bemutatót.

(#34) razorbenke92

A plug-and-play mód Win10 alatt lett tesztelve?

Csak mert annak az a jellemzője (és legtöbb esetben előnye) hogy már minden plug-and-play -> a háttérben megtörténik minden illesztőprogram letöltése és telepítése.

Köszönöm az írást, nekem is nagyon tetszik, és mostanság van időm játékra is, lehet berántok egyet.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#35) Freddycom válasza razorbenke92 (#34) üzenetére


Freddycom
őstag

Igen, Windows 10-en használom.

(#36) andrisbandi


andrisbandi
őstag

IPEGA PG - 9069 Bluetooth Gamepad with Touch Pad

Nekem is megjött.
Samu S7 telóval sikerült párosítani elsőre, de semmilyen Playről vett játékkal nem működik... A leírása szerint csak olyan játékokkal megy amik támogatják az eszközt. Konkrétabbat nem találtam.
- De a cikk szerint meg faszán kellene menni az androidos játokoknak....

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#37) Cadeon


Cadeon
csendes tag

Lényegében ha nem megy csak olyan játékokkal amiket támogat az gáz. De ha elméletben programozhatóak a gombok akkor mennie kellene minden játékal nem?

[ Szerkesztve ]

(#38) Freddycom válasza andrisbandi (#36) üzenetére


Freddycom
őstag

Milyen játékokat próbáltál? A teszt időszaka alatt aszfalt nyolc és real racing volt fent, azzal ment rögtön.

(#39) andrisbandi válasza Freddycom (#38) üzenetére


andrisbandi
őstag

Asphalt 7: Heat
N.O.V.A. 3 - Near Orbit
LIMBO

Lehet csak értelmetlen vagyok hozzá.
A kapcsolókat a leírása szerinti állásba kattintottam, majd egyenkét a többit is kipróbáltam.
A játék gombok reagáltak, de telefonos funkciókat szabályoztak, nem a játékban használhatóakat.

A cikk elolvasása elött arra jutottam, h nem működik minden androidos játékkal... de akkor majd teszek még egy próbát más játékokkal. Van még egy csomó playes, de nincs telepítve. Megvettem a tavalyi fekete péntekes filléres akcióban jópárat.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40) Freddycom válasza andrisbandi (#39) üzenetére


Freddycom
őstag

Sztem ez a kontroller is csak azokkal a játékokkal megy, amik eleve támogatják, ez sem tesz csodát sajnos.

(#41) Somatom válasza Freddycom (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Nem biztos. TV boxokon is szokták mapolni a játékokat. Vagyis, a képernyőn megjelenő vezérlőgombok kordinátáit egy segédprogrammal hozzárendelik a kontroller megfelelő gombjaihoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) Freddycom válasza Somatom (#41) üzenetére


Freddycom
őstag

Igazad van, aztán nekem is beugrott, hogy régen a sixaxis controller appal mapoltam androidon, azzal mennie kell bármelyik játéknak.

(#43) Somatom válasza Freddycom (#42) üzenetére


Somatom
veterán

Ez az! A "Sixaxis" név nem jutott eszembe. Írtam, hogy nem vagyok gamer. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#44) ribizly


ribizly
veterán

Köszönhet a bemutatóért! :R :C

Engem az érdekelne (amennyiben van összehasonlítási alapod esetleg), hogy minőségében mennyire marad el az amúgy példaként felhozott XBOX controller-től? Fogtam már a kezemben több controller-t is, de eddig számomra a Microsoft megoldásai nyújtották a leginkább minőségi érzést (a kényelem mellett). Van ez annyira jól összerakva, vagy azért csodát ne várjon az ember? :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45) Freddycom válasza ribizly (#44) üzenetére


Freddycom
őstag

Nincs senkinek az ismerettségi körömben Elite kontrollere, így sajnos nem tudok nyilatkozni.

(#46) kispal87 válasza Wesder (#10) üzenetére


kispal87
aktív tag

Xiaomi gamepad:A rezgést már megoldották, csak a sima elemet hamar lenullázza, akksival mondjuk nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#47) ribizly válasza Freddycom (#45) üzenetére


ribizly
veterán

Nem feltétlen az elite-el összehasonlítva érdekel. Nekem van egy XBOX 360 controller-em, szóval akkor inkább így teszem fel a kérdést:
Érdemes lehet e azt egy ilyenre lecserélni?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#48) storm3


storm3
senior tag

Asztali pc-m van azaz a BT nem adott alapbol. Ha veszek egy dongle-t es ket kontrollert, akkor egy donglevel mindketto tud csatlakozni a pcre?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#49) tranceplanet válasza Freddycom (#40) üzenetére


tranceplanet
addikt

Szia! Köszi a tesztet! Azt hiszem rendelek belőle én is. Kíváncsi lennék ennél van-e "latency". Pinball FX 2 játéknál a jelenlegi kontrollerem PC-n kicsit késik, a flipper kar időnként később reagál. Milyen bluetooth adapter ajánlott hozzá?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#50) Wolfi88


Wolfi88
csendes tag

Jó írás, de hiányolok egy 4. Oldalt vagy egy záró összegzést, Pl pro kontra.
Kár,hogy bluetoothon nem tudja vibra motort használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.