Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hege8888


hege8888
aktív tag

Azt valaki próbálta/próbálná, hogy amiga, c64, SNES, GBA, MAME, emuk winen vagy android box alatt páros játékmódban egy dongleval (pl bubble bobble, bármilyen shoot'm up, Mortal kombat, Street Fighter, stb?)

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#52) Sequadon


Sequadon
tag

Ez túl olcsónak tűnik, szerintetek?

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#53) kávézacc


kávézacc
csendes tag

Üdv.Tegnap megjött az enyém is,egyenlőre vezetékesen használom számítógéppel,hibátlanul üzemel.Azon gondolkodtam el a jövőre nézve,hogy ha esetleg a beépített akku elkezd gyengélkedni(később szeretném vezetéknélkül is használni),vajon cserélhető,vagy rendelhető hozzá vajon?Látom a hátulján a csavarok helyét,de nem nyúlnék bele amíg nincs rá szükség :)

(#54) Freddycom válasza Sequadon (#52) üzenetére


Freddycom
őstag

Általában olcsó húsnak híg a leve. Jobb esetben egy fél téglát kapsz, rosszabb esetben anthraxot tesznek a csomagba.

(#55) tomazin


tomazin
veterán

Először elveszett a kontrollerem, így 2hónap várakozás után újraküldték. Ez szerencsére megjött.
De még mindig csak kábellel tudom használni, ugyanis hiába párosítom be w7 alatt a géppel (2dongle-vel is próbáltam), összepárosodik, elkezd világítani a bill, a tapicskolós rész megy, elindítok egy játékot és ott már semmi. kilépek és elkezd villogni, majd kikapcsol. Ezután ha bekapcsolom a homemal, csak villog lassan, majd kikapcsol. Valakinek ötlet mit kellene néznem, hogy végre tudjak játszani.
Mindkét dongle 4.0-s, telefonnal simán összeáll a gép és marad is kapcsolatban vele.

(#56) tomazin válasza tomazin (#55) üzenetére


tomazin
veterán

Na csatlakozást sikerült megoldani, érthetetlen, de működik ez a megoldás win7 alatt.
Viszont a nier alatt még mindig nem bírtam BT-s állapotban működésre bírni, ami azért fura, mert kábellel meg megy :F

(#57) Watt25


Watt25
veterán

Halál komoly, hogy az R2/L2-k csak vezetékes módban analógok? Ez vicc...

Egyébként mi gyerekekkel Androidon BB Racing-et tolunk, egyszerre 4-en lehet játszani. (4 kontrollerel.) TV-re kirakom SlimPort adapterrel a képet.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#58) Petyka3 válasza tomazin (#56) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Tudom régi a kérdés, de hátha akad majd valaki, akinek szintén ez a gondja. A megoldás az "xinput", ha támogatja a vezérlő, akkor a win10 xbox kontrollernek ismeri fel. Vezetékkel, illetve a 2.4ghz-es dongle-s (ebben az esetben a turbo gombot kell nyomva tartani pár másodpercig) modellekkel működik, tehát BT-n keresztül nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.