Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagit


sagit
addikt

ha lenne ipad2-m tuti beszereznék egy ilyet.. az ár se durva szerintem

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2) ABal


ABal
őstag

Remélhetőleg az Apple beleegyezését adta ehhez a dizájnhoz, különben...
Egyébként nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3) Tigerclaw válasza ABal (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

...különben aki akarja addig vegye meg, míg teheti. ;]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

na ez mar szep ;) :D

pont most gyujtok macbook air re :DD lehet hogy megsem veszem meg :D mert mar van ipad2m s akk ezzel nagyon erdekes lenne :D

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#5) Ntes


Ntes
tag

Csak nekem jutott először eszembe erről a Transformer Prime? :F

(#6) R4v3n319


R4v3n319
csendes tag

asus vs. apple :C

(#7) MacTavish válasza Ntes (#5) üzenetére


MacTavish
tag

Nem. Nálam is felcsillant.

#4-ben az Apple-gyűjtőnek: Nagyon tudlak sajnálni, hogy nincs jobb dologra költened... Tennéd inkább félre, hogy a gyerekednek ne kelljen majd dolgozni és más dolgok miatt aggódnia... :/

(#8) gaborbp


gaborbp
tag

keresd a hibát ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) jozsatibold válasza R4v3n319 (#6) üzenetére


jozsatibold
csendes tag

na most az assus perelhet :D ! Ez igy transformeres :D

(#10) Cyrin válasza gaborbp (#8) üzenetére


Cyrin
addikt

asszem találtam többet is:
- lenyűgöző
- Retina kijelző
- kamera
- ultragyors
;]

(#11) gaborbp válasza Cyrin (#10) üzenetére


gaborbp
tag

majdnem majdnem ;]

(#12) crey válasza MacTavish (#7) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"a gyerekednek ne kelljen majd dolgozni" - persze, kényeztessük el a kis hülyét, hátha olyan felnőtt lesz belőle, aki negyven évesen is az apja nyakán lóg. Igenis dolgozzon, tanulja meg, mi az hogy munka, mit teremt meg ő két kezével...

On:

Kb. az első dolgom volt, hogy megvettem egy ilyet az iPad2-höz, és a 17000 Ft-os (ami majd az iStyleban 37000 Ft lesz) vételár töredékéért van egy iPad-al összeborítható billentyűzetem.

gaborbp:

a szemzációs a poén? Mert szerintem a Retina display miatt szándékos...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13) imisomogyi válasza MacTavish (#7) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Azt hiszem mindenki el tudja dönteni, mit vesz meg vagy mire gyűjt. Helyes, hogy te inkább majd a gyerekedre költenéd, de azt hiszem nem vagyunk egyformák, van aki még nem is gondolkozik a gyereknevelésen, tehát ha akarja miért ne vehetné meg ezt akár, vagy bármit amit nagyon szeretne.

(#14) máyköl válasza gaborbp (#8) üzenetére


máyköl
veterán

Mi a hiba? Komolyan kérdezem...

(#15) nuke7


nuke7
veterán

hm... jó lenne róla egy teszt, hogy milyen minőségűek rajta a billentyűk.. :U

(#7) MacTavish: ki mondta, hogy lesz gyereke..? :F

(#12) crey: pü :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#16) Kabika


Kabika
csendes tag

Jujj... Keresd a hibát vol. 2. (kis segítséggel...)

(#17) D.Zsombor válasza gaborbp (#8) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

szemzáció :)) :)) :)) :)) ez jó ;)

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#18) besk23 válasza gaborbp (#8) üzenetére


besk23
tag

szerintem ezzel besültél

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#19) Kabika válasza máyköl (#14) üzenetére


Kabika
csendes tag

szeMzációs...

(#20) máyköl válasza Kabika (#19) üzenetére


máyköl
veterán

Nem zavar, hogy az száMdékos?

[ Szerkesztve ]

(#21) D.Zsombor válasza MacTavish (#7) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

figyelj, szerintem meg ne sajnálj.

egyszerüen semmi közöd, hogy én mit csinálok a pénzemmel és hogy mire költöm :N

örvendek, hogy megtehetem, mert egy igencsak jó márka az Apple... szeretem a termékeit, kivéve az IPhone t, mert telefon téren inkább Androidos vagyok ;)

és egyáltalán nincs gyerekem, sőt, még én is csak 18 vagyok :P

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#22) persil válasza MacTavish (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Köszönjük Emese!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nagyon jól néz ki! Remélem iPad3-ra is lesz, mert akkor veszek egyet :D

Az Asus Transformer-rel meg felesleges flame-elni, mert már az Asus előtt is lehetett ehhez hasonlót venni még az első iPad-hez. Ebben most csak az az új, hogy tényleg tök úgy néz ki ment egy MacBook pro...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#24) Wave86 válasza D.Zsombor (#21) üzenetére


Wave86
tag

Még szerencse, hogy 18 évesen nincs gyereked!
Elég szomorú, hogy vannak olyanok, akiknek van.

Egyébként igazad van... most kell élni :P
Én egy Samsung ULTRA hordozható gépre gyűjtök. :)

(#25) sagit válasza crey (#12) üzenetére


sagit
addikt

a tiéd is frankón néz ki :C

de az nem tölti a kütyüt nem?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#26) banhammer


banhammer
veterán

Ahhoz képest, hogy Mac-hez készült nincs is elszállva az árazása.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) gzbotii válasza Kabika (#19) üzenetére


gzbotii
veterán

Kb, ez marketingfogas :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28) gzbotii válasza MacTavish (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Desire HD sem 2 filler volt

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29) Tigerclaw válasza MacTavish (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én is Apple cuccra gyűjtök, pontosabban a zsé megvan, csak az elhatározás nincs, meg várok is a szériaváltásra és az esetleges 2 év garanciára, DE a lényeg az, hogy sajna nem lesz választásom, mert az xcode csak mac OS-re létezik, hackintoshal meg nem akarok vacakolni. Szóval van aki nem azért vált mac-re mert annyira akar, hanem kényszerből (és remélve, hogy visszajön az ára).

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) nuke7 válasza Tigerclaw (#29) üzenetére


nuke7
veterán

Szerintem informatikaban nem erdemes varni.. :U
Plusz meg tuti tobb honap a macbook frissites, tekintve h meg nincs ivy bridge.

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) D.Zsombor válasza Wave86 (#24) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

tudd meg, én is nagyon gondolkodtam a samun :)) :DD
de végül arra a döntésre jutottam h maradok az Apple nél, mert van egy IMac om is.... s akkor nem kóser az h ezekközé becsúszon egy PC :N

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#32) D.Zsombor válasza Tigerclaw (#29) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

figyelj, szerintem simán visszajön az ára... ha csak belegondolsz, hogy a nemtudom x millió Apple gépet használó emberek közűl hánynál hibásodott meg komolyan a Mac akkor mindenképpen egy biztató statisztikát látsz :D másrészt meg szerintem se éri meg annyira várni a szériaváltást, mert olyan nagyon újat ugysem fognak behozni... szerintem egy mostani szériás i5-i7 Mac vagy MacBook simán megállja a helyét még egy jópár évig... :D

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#33) Totheground


Totheground
addikt

Nvm

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34) Tigerclaw válasza nuke7 (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én nem is MacBookot, hanem Mac Mini-t akarok venni. Az azért jóval olcsóbb.

Ma váltott át a macrumors-on a buyer's guide don't buy-ra mac mini-vel és macbook pro-val kapcsolatban, mivel több külső kereskedő érzékelte, hogy nem rendelhetnek bizonyos fajta macbookot, illetve a Best Buy webáruházából se lehet rendelni több típust kiszállításra.

Persze ez még nem jelent semmit, de kb. ugyanolyan pletyka, mint hogy késik az ivy bridge gyártása. Vagy igaz, vagy sem. Lehet hogy csak ideiglenes készlethiányról van szó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Alex91 válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


Alex91
félisten

Mac Mini a legdragabb Mac...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#36) nuke7 válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


nuke7
veterán

szinte biztos, hogy csak átmeneti hiány. különben tudnánk róla :U
most uj ipad kampány van, legalább május végéig
:K

https://youtube.com/user/nuke7

(#37) Tigerclaw válasza D.Zsombor (#32) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem a jelenlegi mac mini is megfelelne, de ha hamarosan jön a next gen. és akkor legalább választhatok, hogy a régit olcsóbban, vagy az újat a régi árán, meg talán jön a Mountain Lion is ezekhez. (A jelenlegi Lion OS állítólag nem nyerte el a mac-esek tetszését)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#38) Tigerclaw válasza Alex91 (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ár/érték arányban lehet hogy drága, de a pénztárnál ez a legolcsóbb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#39) nuke7 válasza Tigerclaw (#37) üzenetére


nuke7
veterán

háááát :U sok érdekes dolgot mondasz itt, nem igazán vagy benne az apple gépek világában :N
- nincsenek leárazások az apple-nél, maximum pár darab erejéig - lásd most a 15-ös amd6490-es mbp akciót. volt belőle 5 darab, még aznap elfogytak.

- a mountain lion már felrakható bármilyen i5-ös mac gépre - a hd3000 hozza a geforce9400M szintjét, sőt, arra nem is biztos h lesz mountain lion.

- a jelenlegi lion os nagyon jó, csakhát ssd kell hozzá, és nem 2gb ami a minimum, hanem inkább 4gb ram :K a macbook air tulajok is nagyon szeretik ;) a mountain lion a hordozható eszközök feature szettjeit integrálja jobban - így elősegítve a szinkronizálást. (reminders, notes, stb.)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#40) talamasca válasza nuke7 (#39) üzenetére


talamasca
senior tag

"a mountain lion már felrakható bármilyen i5-ös mac gépre"

Ööö... :U
iMac 21,5" Late 2009-esem van. Intel core 2 duoval. Simán megy a MNT Lion. ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#41) kazie válasza MacTavish (#7) üzenetére


kazie
tag

Én még a mobilarena fórumán, nem láttam ilyen ritka hülye hozzászólást!!! Ember jó helyen jársz?

(#42) nord_


nord_
veterán

Majd ha lesz magyar billentyűzettel, akkor én is benevezek egyre. :)

(#43) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

esetleg kaphatok egy linket, ahol elerheto vagy megveheto ez a kis ketyere kiegeszito? elore is koszonom

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#44) Xero válasza gaborbp (#8) üzenetére


Xero
nagyúr

A hiba nálad van. Ezt a szójátékot marketingnek hívják.
Apple.com ugyan ezzel. Angoltudás nem hátrány. :P

(#45) Wave86 válasza D.Zsombor (#31) üzenetére


Wave86
tag

Igen, ha azonos platformra épülnek az eszközök, akkor az egy nagyon jól működő ökoszisztémát hoz létre. Az általad említett mellett a PC - ULTRAbook - Android telefon is egy ökoszisztémát képez.

(#46) Tigerclaw válasza nuke7 (#39) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mármint úgy értem, hogy nyáron jöhet ki a végleges M Lion és akkor már azt adják a gépekhez. ( most gondolom béta van)

A Lion kritikát pedig mac- es fórumokon olvastam (bugok és változások az SL-hez képes). SL-t gondolom már nem lehet kapni hivatalosan.

A leárazásokra meg azt értem, hogy ha kijön az új model, esetleg el lehet csípni olcsóbban a régit itt-ott még egy ideig, hiszen az új ára jellemzően nem változik.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#47) Xero válasza Tigerclaw (#46) üzenetére


Xero
nagyúr

Milyen tipusú bugokra gondolsz? Kb 10.7.1 vagy 2 óta semmilyen problémát nem tudnék felhozni.

(#48) Tigerclaw válasza Xero (#47) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tőlem ne kérdezd, én nem használok ilyen OS-t, csak olvasom a mac-es fórumokat, hogy informálódjak előre. Sokan említik, hogy inkább visszatették az SL-t (mármint aki tehette). Érdekes, hogy mielőtt elkezdtem volna olvasni azokat a fórumokat, azt hittem, hogy wonderlanden minden csak móka és kacagás, de ahogy egyre jobban belemélyedek van bőven drivergond, mindenféle szintű fagyás, BBOD, újraindítás, újratelepítés...szóval mégsem olyan zöld a szomszéd kertje. ( abban mondjuk van igazság, amit ott írt valaki, hogy a fórumokon természetesen csak a problémákról olvasni, arról nem hogy másik száz embernek meg minden klappol, de szerintem ez a windowsra is igaz)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#49) Xero válasza Tigerclaw (#48) üzenetére


Xero
nagyúr

Én még MacOS 9-el kezdtem a pályafutásomat. A 10.3 és 10.4 után talán a 10.7 sikerült a legjobbra és a legstabilabbra. Nem kívánok jobban belemenni a dolgokba, de meg szeretnélek nyugtatni, hogy a Lion-al nem nyúlsz mellé, a Mountain Lion pedig még jobb lesz. Nem is tudom, hogy le merjem-e írni, de úgy néz ki az új 10.3-10.4 páros a 10.7-10.8 lesz.

Nyilván hibátlan rendszer nincsen, de sajnos sok esetben a user a legnagyobb hibafaktor mindenhol.

(#50) nuke7 válasza Tigerclaw (#48) üzenetére


nuke7
veterán

"a user a legnagyobb hibafaktor mindenhol."
előttem szóló mondta jól :K

"belemélyedek van bőven drivergond, mindenféle szintű fagyás, BBOD, újraindítás, újratelepítés...szóval mégsem olyan zöld a szomszéd kertje."

haha. fehér unibody macbook-on használok kb. 3 honapja lion-t, ráadásul ocz vertex III-al, és semmi ilyesmit nem tapasztaltam se 4gb se 8gb rammal. (most az utobbi mennyiség van benne) :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.