Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polllen válasza Vladi (#49) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az előbb csak netbook-n próbáltam ki és szaladt, mint állat... Az ultra low botokat meg még touchpad-dal is sikerült befészelni... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#52) gba


gba
tag

ha autós, ingyenes, online érdekel:
www.heatonline.com
nekem tetszik.

NDS és GBA flash-kártyával

(#53) banán007


banán007
tag

hol marad a wolf team?

(#54) csilisz


csilisz
tag

Hi!
Nekem bejönnek ezek :D Remélem tényleg folytatod és sorozat lesz. Mit gondoltok egy notebook ra érdemes megpróbálni feltenni? (Nincs benne videokártya cpu ja 2magos kb. 2,4 Ghz s )

(#55) ViZion válasza csilisz (#54) üzenetére


ViZion
félisten

Aletöltésen és 10-20 perc elvesztegetésén kívül semmibe nem kerül kipróbálni. Ezek már 'karcórán is futnak :K mobilnettel is elég jók, kevésbé labbosask mint a nagyok.

Sorozat lesz, már készül a quake-klónos rész, utána sztem CS-klónok jönnek, majd a többiek és egy összefoglaló táblázat, csak linkekkel.

Utána lesz egy extra: gyerekeknek való játékokkal, mert ezt is kérdezték és nem nagyon lehet találni -a flash játékokon kívül- jó gyerek játékokat, vagy fejlesztő cuccokat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#56) Kassadin válasza ViZion (#55) üzenetére


Kassadin
addikt

Pedig vannak kifejezetten gyerekjátékok, ami fejleszti a logikát. Különböző elemeket kell úgy összerakni hogy pl az golyó elérjen a célba. Utána fogok nézni mi a neve annak a játéknak. De a végén már olyan pályák vannak, ami szerintem bármelyik felnőttet megizzasztja. :DDD

Szerk: Eszembe jutott egy másik játék, nagyon jópofa, és egyre jobban nehezedik ahogy haladsz előre.
I-Fluid a neve. Majd rakd be ha gondolod a fejlesztő cuccok közé. ;)

[ Szerkesztve ]

(#57) pechman8


pechman8
aktív tag

ÉÉÉÉS hol marad a F.E.A.R. Combat????????!
Szerintem a legjobb ingyenes online FPS!

ÉÉÉS az America's Army? Maga A US Army fejleszti.

Sajnos azt kell mondjam a téma választás nagyszerűsége nem érintett meg annyira, hogy igazán körbenézz.

Más: Sajnos az ingyenesség átka: ezek a játékok élvezhetetlenek a csalók miatt. Ennek kibontása is kimaradt... :(((

Sajnos ez így gyenge lett, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#58) ViZion válasza pechman8 (#57) üzenetére


ViZion
félisten

ÉÉÉÉS hol marad a szövegértelmezés? :DDD
Ahogy írtam, sorozat lesz, nem ABC sorrendben kezdtem hozzá, hanem a legegyszerűbbekkel.

Sajnos azt kell mondjam a write only kommentek sem érintenek meg, ha olvastál volna -akár a cikk végét, akár a kommenteket- akkor látnád: I. rész...

Szomorú, hogy a cikkben nem lehet ezt vörös 36-os Bold Impact-al beírni, mert nem Te vagy az első, aki nem tudja feldolgozni, hogy ~20-30 játék nem jó egy posztban, azt meg is kell írni.

AA-t is kitárgyaltuk fentebb, FEAR Combattal együtt. Olvasd el kérlek, mielőtt írsz, mert ez így elég vicces lett. ;)

A csalókról egész más a véleményem. BF P4F-ben még a kezdeti béta szakaszban is rengeteg volt a csaló. A fizetős extrákat kínáló ingyenes játékoknál valóban rengeteg a csaló. UrT-ben a közösség nagyon jól szűri a csalókat.

Majd dobok egy privátot ha elkészül az összefoglaló táblázat, köszönöm a hozzászólást. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#59) csilisz


csilisz
tag

Légyszi valaki segítsen akinek van ideje hülyegyerekekre XD Az Urban Terror ban nekem nincs semmilyen szerver :S nem látok eggyet se! :(

(#60) ViZion válasza csilisz (#59) üzenetére


ViZion
félisten

Hmmm... gondolom annyian letöltötték a cikk hatására, hogy elhasalt a serverük...
Esetleg karbantartanak, vagy ilyesmi. Még nem láttam ilyet, de nincs szerver lista :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#61) Kassadin válasza ViZion (#58) üzenetére


Kassadin
addikt

ÉSSS hol marad a FEAR COMBAT? :DDD ;]

(#62) Kassadin válasza ViZion (#58) üzenetére


Kassadin
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#63) Protezis


Protezis
őstag

Kb. 2 évvel ezelőtt urban terroroztam olyan fél évig heti 5-6 órát, de amikor rendszeresen bannoltak, mondván cheater vagyok, akkor beleuntam.

(#64) ViZion válasza Kassadin (#61) üzenetére


ViZion
félisten

Ne csináld :O

A következő részben a Quake motoros ingyenesek lesznek, utána az ingyenes+fizetős extrás cuccok:
- GunZ The Duel
- Soldier Front
- Alliance of Valiant Arms (A.v.A.)
- Genesis A.D.

Majd ez folytatódik, ha nem fér egybe:
- CrossFire
- Combat Arms
- Mission Against Terror
- Project Blackout (Point Blank)

- War-Rock
- Wolf Team
- Battlefield Heroes
- Battlefield Play for Free

:D

...és még nincs is vége! Csak időm legyen, és lesz:
Battleswarm
Enemy Territory: Wolfenstein
Zero Ballistics
World of Tanks
Legions: Overdrive
Prism

Kuma War
Gore
Marathon
Tribes One
Tribes 2

Persze ez még változhat, van közte új nekem is, pl. az utolsó 5-el még soha nem játszottam... Sőt, a War-Rockot is most töltöttem le, pedig itt sokak kedvence, de valahogy kimaradt. :B AArmy-t kb. 5 éve toltam, de nekem lassú volt a játékmenet, inkább UT és QA volt a kedvenc. Ettől még itt a helye, megnézem újra.

Orange FPS is jó, köszönöm az ajánlást, valahova be kell kerülnie. FEAR Combat is megérdemli, ha már ennyien kérik. Nekem egy bajom volt vele: kevesen játszották, alig volt szerver normális pinggel.

Remélem nem maradt ki semmi. Persze ez sem végleges, de egy összefoglaló táblázatba a végén mindent bele fogunk gyúrni. Köszönöm, hogy benéztetek! :R

ÉSSS hol marad a letölthető lista? Itt van:

;] :P

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#65) Kassadin válasza ViZion (#64) üzenetére


Kassadin
addikt

Ava,Warrock, BF Heroes mind megvolt, majd jövök trollkodni, ha kész lesz a folytatás. :))

[ Szerkesztve ]

(#66) 7 válasza ViZion (#64) üzenetére


7
addikt

Érdemes lenne feltüntetni a cikkben (lehetőleg az elején), hogy milyen kategóriát is tárgyalsz éppen. Így egyszerre adsz neki struktúrát, és teszed egyértelművé, hogy nem csupán véletlenszerűen kiválasztott játékokat ajánlasz.

[ Szerkesztve ]

(#67) malwy


malwy
senior tag

Nexuiz:D

(#68) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Quake live

ever...bár sok a csaló szerintem....

(#69) Dark Archon válasza 7 (#66) üzenetére


Dark Archon
addikt

Valóban érdemes volna feltünteni valami beszélő címet, mert elfelejtettem a címet, csak annyira emlékeztem, hogy "ingyenes fps", társoldalra sem, így nem volt egyszerű megtalálni. A ph keresője semmit nem adott ki, végül a google és a "prohardver ingyenes fps" volt a megoldás. Mondjuk most, hogy hozzászóltam, már nem fog elveszni :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#70) ViZion válasza Dark Archon (#69) üzenetére


ViZion
félisten

Vizion Logout blog... én így szoktam megtalálni. Lesz még pár rész, csak most mással foglalkozom, de 7végén feltöltöm. ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.