Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

ÉS a Warrock hol marad???

Warrock

Vagy a BF heroes:

[link]

Vagy a még éppen beta fázisban lévő BF playforfree:

[link]

És akkor itt még sok mindent nem is említettem pl:

Interstellar Marines(szintugy fejlesztés alatt)

Lord Of The Rings Online

stb... :F

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Mi a suliban LANon toltuk az assault cube-t, nagyon jó volt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) Narxis válasza Enton (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azokról majd jövő héten ír! :)

Thanos was right.

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Az Urban Terroron sokat függtem, nagyon jó kis játék.
Anno még Bog és Bocha mutatta meg a macbookos blogbejegyzésükben. Azután próbáltam ki.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Napfénysüti

Az Urban Terror szimpatikus, lehet teszek vele egy próbát. :)

Més que un club!

(#6) ViZion válasza Enton (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Bizony ám! Sorozat lesz. Próbáltam egybe begyúrni, de nagyon sok oldalasat nem akartam.
Project Blackout, Warrock, Crossfire, Soldier Front, AvA: ezek sztem egy kupacban lesznek.

Az EA ingyenesek meg egy külön részbe, és külön a Q III motoros aranyosak, a Quake online, meg ott van az ET: Wolfenstein, vagy a GunZ, ami külön poszt is lehetne...

Rengeteg kimaradt... a legegyszerűbbekkel próbáltam kezdeni. Van olyan ami ki is fog maradni, mert pl. a FEAR ingyenes multiján alig vannak...

"hentelést" mindenkinek!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) oneiros válasza ViZion (#6) üzenetére


oneiros
tag

Böngészőben játszható FPS-ek jöhetnek?
Quake live
OrangeFps
Phosphor
Sanctioned Renegades[link]
Az utolsó nálam mostanában nagy kedvenc, ha kevés időm van.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#8) Gude


Gude
senior tag

BF playforfree-vel mindenképpen "megismerkedek" ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) noisia


noisia
aktív tag

Quakelive mindent visz! :)) :R

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#10) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Urban Terror, marhajó. 3éve tolom, megunhatatlan. Némi ballisztika, és irdatlan ugrálások. :C

(#11) ViZion válasza oneiros (#7) üzenetére


ViZion
félisten

A következő a Q3 motoros "csomag" lesz, abba lenne a QLive, a többit meg a fene tudja mikor :)
Ehh... lehet többet kellett volna az első részbe rakni :F

Záró posztként egy táblázatot tervezek, ahol ABC rendben lennének a játékok+link, és azt frissítenénk is alkalmanként.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) Polemius


Polemius
aktív tag

America's Army?

(#13) DemonDani válasza ViZion (#11) üzenetére


DemonDani
addikt

ird meg bele nagybetűkkel h folyt köv, mert 50en írnak még be gameket, mert értetlenek :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) ViZion válasza Polemius (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Lesz majd, ha máshol nem, az összefoglalóban. Nagyon jó és tudjuk -de nem mondjuk ki- ki áll mögötte :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) blint63 válasza ViZion (#14) üzenetére


blint63
tag

Az amerikai hadsereg áll mögötte, ki más?
Amúgy jó játék a 2 és a 3 is. Pár éve az aa2 még benne volt a top10 multiplayer közt.

(#16) gregus021


gregus021
tag

Oh yeah RPCJS féle Cube!

(#17) RootRulez


RootRulez
félisten

Jó kis csomag, várom a többit. Addig is kipróbálom, amihez eddig nem volt szerencsém.

═════════════════════════════════════════

(#18) Napfénysüti válasza Polemius (#12) üzenetére

Azt régen toltam még klánban is. Nagyon jó játék volt. :K

Més que un club!

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Hatalmas ötlet a cikk! :R

Az AA3 sokat javult. :K

(#20) 7


7
addikt

Javaslom a Warsowt és a Nexuizt is belevenni. :)

(#21) ViZion válasza 7 (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Természetesen, Q3 között a helyük!

blint63: Igen, tudjuk ki áll mögötte... ;) blint63! blint63? Hé, hová lett blint63??? :F
(ez egy vicc "átirata", amikor az egyetemisták Bush-tól kérdezhettek...)

Sajnos egy-egy játék részletes bemutatása túl sok hely lenne, így csak ilyen rövidkék lesznek, ha valaki ír valamelyikről részletesebbet, akkor szívesen a cikkbe rakom a linkjét.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) sto1911 válasza Enton (#1) üzenetére


sto1911
veterán

@ViZion: Warsow (bemutatom)

[ Szerkesztve ]

(#23) Polllen


Polllen
nagyúr

Sztem jó, hogy nem a legismertebb nevek vannak a tesztben. :

Ezekből egyikről se hallottam még, de az elsőt kivéve tuti kipróbálom őket... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) Zsiti4


Zsiti4
csendes tag

Hello

Kérhetnék a folytatásban nem FPS jellegü multiplayer játékokat? Mert ugye egy suli LAN-on nem biztos hogy az egymást hentelös a leg oktatóbb jellegü játék. :P

(#25) ViZion válasza sto1911 (#22) üzenetére


ViZion
félisten

Engedelmeddel a következő Quake összefoglalóban a war$ownál a cikkedet is linkelném, ha valakit alaposabban érdekel.

Polllen: Ne hagyd ki. Ha nem jön be, törlés. Urban Terror az meg kötelező. Ha lehetne a cikkre kattintva indítanám mindenkinél a letöltést is :)

Zsiti4: Vannak fejlesztő játékok, az FPS nem feltétlenül ez a kategória. Bár a "megyek és lövök" típusúakon túl vannak itt is kiemelkedőek, pl. a fizetős Battlefield, ahol a rambózás nem célravezető, az bizony stratégia és csapatjáték is. Ha időm engedi, akkor összeszedem a fejlesztő játékokat is, mert van azért. Linuxon a GCompris a legismertebb, nagyon jó, de van még pár, ami már 3-4 éves kortól az egérkezelést tanítja, később a billentyűzetet, betűket, számokat, stb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) rolkaDb válasza ViZion (#6) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Nem néznek ki rosszul. Majd kipróbálom, köszönöm!

(#27) Jhonny06 válasza Enton (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Címértelmezés? :F "Ingyenes multiplayer játékok I."

(#28) kexksz válasza Enton (#1) üzenetére


kexksz
addikt

A mikrotranzakciós az nem ingyenes, mondhat bárki bármit. Ha komolyabban szeretnél vele játszani és nem 2 hetente egy órát akkor muszáj pénzt áldozni bele, mert úgy sokkal gyengébb vagy, mint más játékosok...

(#29) dave666


dave666
aktív tag

Jók ezek a játékok, de ha játszom inkább CS :R

Dave666

(#30) kukamatyi válasza Enton (#1) üzenetére


kukamatyi
tag

a combat arms eu se rossz!!!

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#31) Cucuska2 válasza kukamatyi (#30) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az jó lenne, de a közösség, és a fizetsz-ha-nyerni-akarsz szabályok miatt nem túl jó.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#32) Prison85


Prison85
senior tag

Gratula a cikk megírásához! Nagyon jó ötlet egy csokorba szedni az ingyenes multis játékokat és remélem elég felkapottak lesznek a hazai berkekben. Ha lesz időm, akkor kipécézem magamnak valamelyiket és belevágódom a sűrűjébe. :C

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#33) Neil Watts válasza EczkE (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Eloszor is hatalmas +1 mert nagyon jo jatek, sokat jatszok vele meg most is!
Masodszor pedig a szerzonek nagy koszonet a cikkert, marha jo jatekok ezek.

Udv. core2

(#34) sagesz93


sagesz93
addikt

Én megrögzött warrockos vagyok, már nem is tudom mióta tolom :D

(#35) sto1911 válasza ViZion (#25) üzenetére


sto1911
veterán

Lekoteleznel :K

(#36) Zolás


Zolás
addikt

Haverom szerint a CS1.6 is ingyenes mert tölthető a xy torrentról. Ezekután meg se próbálom neki elmagyarázni, miért is jó ha megveszi :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37) DeltaPower


DeltaPower
őstag

cube sorozatról elsőre megmondtam hogy quake motor, az urban viszont átvert, azt halflife alapúra tippeltem.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38) Neil Watts válasza DeltaPower (#37) üzenetére


Neil Watts
veterán

ami ugyebar source ha jol remlik :P

(#39) ViZion válasza Zolás (#36) üzenetére


ViZion
félisten

Volt aki egy adatbázis feltörését, majd az adatok egy részének lenyúlását azzal az érvvel "legalizálta", hogy alig volt védve. Erre mondtam, hogy ha nem zárod be a lakásajtót, és kipakolnak, akkor ne is keressék a tettest, mert ez nem bűn.

Pont a Cs-t kell leszedni, aminek annyi klónja van, hogy bele se férne egy cikkbe... :F

Egy játék fejlesztése rengeteg idő és pénz. Lehet itt érvelni, h a nagyoknak belefér, de azért valljuk be, hogy ez IS oka a PC játékok hanyagolásának a fejlesztőknél.

Ha kijön a BF3 megveszem, talán nem a fullos packot, de akkor is. Teszkóban a pár éves játékok egy síma pizza áráért megvehetők, de akinek ez is sok, annak itt ez a szuper gyűjtemény... :DDD

A csalókat nem is említettem a játékokban. Vannak, de nem olyan sok talán, mint a fizetősekben. Talán ez is a népszerűség átka... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) sagesz93 válasza Zolás (#36) üzenetére


sagesz93
addikt

akkor elég sok minden ingyenes hallod-e. :))

(#41) Kassadin válasza Enton (#1) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindenféle kötekedés nélkül, de ha már BF Heroes-t beírod, legalább beírhatnád azt is hogy kemény forintokat kell fizetned, hogy egyenrangú legyél a gazdag nyugati kölykökkel, akik felvásárolják az egész storet, és semmire se mész az alap fegyverekkel. Pont emiatt hagytam abba. :U

Témához is hozzászólva: AvA Online-t is majd beírhatod a listádba, az is ingyenes. :K

[ Szerkesztve ]

(#42) ViZion válasza Kassadin (#41) üzenetére


ViZion
félisten

Valóban így van. Az összes ilyen félig-meddig ingyenes játéknál ez van. Mondjuk BF Heroes-nál a 20$-os pakk nekünk sok, de kint ez egy heti zsebpénz sincs.
A komolyabb játékoknál is ez van, pl. GunZ is így működik. Van, aki csíttel kompenzál, mások meg próbálnak eventeken beszedett cuccokból kiárulni vmit, és azzal gazdálkodni ami van... de az eredmény általában kiábrándító, én is feladtam a GunZ-ot és a BF H-t is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43) v!ct0y válasza ViZion (#6) üzenetére


v!ct0y
veterán

FEAR-t ki ne hagyd már! Rengetegen tolták a PH ról is csak már eljárt felette az idő. De szerintem azóta nem tudtak olyan jó multit csinálni mint a FEAR.

(#44) Kassadin válasza ViZion (#42) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah igen elfelejtettem írni a lényeget. Aimbottal alap fegyverrel is jó lehetsz BF Heroesban. :))

V!ctoy: Jaja, elfelejtettem írni. :R
FEAR Combat.

[ Szerkesztve ]

(#45) Polllen válasza ViZion (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az elsőről ránézésre tudom, hogy nem fog tetszeni. :DDD Ez a stílus nálam az Unreal Tournament GOTY Edition-nel kezdődött és ért is véget. A mai napig alap, de a több nem köt le egy kicsit sem.

Ellenben a másik kettő... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#46) ViZion válasza v!ct0y (#43) üzenetére


ViZion
félisten

Sokáig próbálgattam, de az elérhető pinggel rendelkező szerókon 5-6 emberke rohangált...
Mondjuk egy rövidet megérdemel, akárcsak az epikusűberbrutálmindentvivő: Postal: Share the pain!!! Ezt majdnem kifelejtettem, szerencsére átnéztem a porosodó parancsikonokat is. :D

Pollen: szerencsére az emberek nem egyformák. Lehet, h valakinek aki betér ez csak egy rossz emlékű kattintás lesz. :B 'evvan. Nekem az autós játékok nem jönnek be. Párom farmozik, én nem látom miért jó flash gabonát termeszteni... :F

Azért remélem sokan találnak jót majd vagy ezek, vagy a következő részekben publikáltak között. Esti "levezetésre" teljesen jók, nem kell annyira összpontosítani mint egy BF-nél, itt nincs stat, meg battlerecorder... :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47) EczkE


EczkE
addikt

Megpróbáltam leszedni az Urban Terrort, de sehonnan sem tudom. :F

Valaki tudna segíteni? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#48) ViZion válasza EczkE (#47) üzenetére


ViZion
félisten

http://www.urbanterror.info/docs/texts/110/
Innen. Ubuntuval símán a szoftverközpontba beírod: Urban terror, és ott a data és az optimized library kell, meg amit még kér hozzá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) Vladi


Vladi
nagyúr

Jó a sorozat ötlet, támogatom! :K

assault cube egyik személyes kedvencem. Annyit felhoznék a védelmére, hogy egy tuning p1-en simán fut. :Y Arra is lett kitalálva.

warsow? ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#50) Vladi válasza DeltaPower (#37) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igaz, hogy saját motor, de mindegy. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.