Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPU001


CPU001
csendes tag

Na. Ez megint a szokásos agymenés lesz. Hadakozunk egy nálunk nagyobb fényesen csillogó és esetenként lángcsóvát húzó valamivel, és undorító, más játékból koppintott szörnyeket öldösünk, közepes grafika mellett, történet nélkül. Ez megint ilyen GOW klón. Bár annál sem értem mi benne a jó.

[ Szerkesztve ]

(#2) szombatitomi válasza CPU001 (#1) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Pontosan. Ezek a mozdulatok meg igen ismerősek a Wolverine-ből.

(#3) BiP


BiP
nagyúr

Nálam is egy kategória a Wolverine, Just Cause játékokkal. Agyatlan ugrándozás és hentelés.
God of War is hasonló, de jobb azért. (videók alapján).

Persze a stílus szerelmeseinek biztos fog tetszeni, mert azért jobban néz ki, mint az első, de nekem nem jön be.

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

SuckerPunch azt hittem ők már nincsenek :F kedvencem volt annó a rocket robot on wheels n64-en :DD
igaz ez nem ötletes de remélem feldobják valamivel

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) Gude


Gude
senior tag

Nem rossz! :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Habraki


Habraki
csendes tag

Ez az uj hős eleg gagyi. Viszont latvanyos a game.

(#7) LonGleY válasza CPU001 (#1) üzenetére


LonGleY
veterán

Tipikus brutálisan előrescriptelt ócska, buta karaktermozgású konzoljáték... ez mire jó?

(#8) D1Rect válasza CPU001 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Hánemtudom, szerintem igen jó móka.
Pláne durva nehézségi szinten, ahol már nem elég annyi, hogy nyomkodod a gombokat.

(#9) bartucc válasza CPU001 (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Nem tud az ilyen megfogni, Prototype-t is kipróbáltam, és delete....

D1Rect: biztos van aki szeret tombolni (monjuk ki nem?), de én CoD-ban ki tudom élne. Egyébként meg nem fognak meg ezek a játékok, túlságosan kevés értelmet látok benne.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10) #08052480


#08052480
törölt tag

Mondhattok bármit (gondolom úgy, hogy az elsővel még csak nem is játszottatok), az előző rész eszméletlen hangulatos volt, a játékmenet pedig pure AAA kategória, ebből a szempontból ritkaság a kategóriában - messze nem egy súlycsoport a középszerű Prototype-val vagy Wolverinnel :P Bőven kárpótol a gyengécske sztoriért (ami még így is összetettebb mint a mai játékok többségénél). Ez is mászthev kategória.
Mellesleg kicsit gáz, hogy lopással vádoljátok, mikor egy képregény alapján készült, ami jóval idősebb mint az említett játékok...

[ Szerkesztve ]

(#11) h-yle


h-yle
addikt

Ez vicces egyik kommentelő szerint azért szar, mert scriptelt, a másik szerint azért mert open world. Nekem meg van egy olyan érzésem egyikőtök sem tudja mi ez.

Az első rész alapján, ha hasonlítani kéne vmihez, akkor olyan mint a Prototype, csak jobb. Mindenen ugrálós, gyorsan mozgós, pusztítós játék. Nem egy EVE Online, de nem is akar az lenni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) plus44 válasza #08052480 (#10) üzenetére


plus44
veterán

"Mellesleg kicsit gáz, hogy lopással vádoljátok, mikor egy képregény alapján készült, ami jóval idősebb mint az említett játékok..."

Nem is ez volt itt kritizálva, hanem a kivitelezés és a különböző harci módozatok. Én nem foglalok állást egyik mellett sem, mindenki lop a másiktól, ennyi...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) #08052480 válasza plus44 (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

Akkor ez mi?

"...hadakozunk egy nálunk nagyobb fényesen csillogó és esetenként lángcsóvát húzó valamivel, és undorító, más játékból koppintott szörnyeket öldösünk,..."

(#14) Nunder


Nunder
őstag

A lövedékek becsapódása nem látszik de még a rakétáé sem, fizika 0, rombolhatóság csak előre beállított helyeken lehetséges, a "repülést" meg egyértelműen a Prototype-ból lopták. Kicsit olyan koppintásnak hat az egész, ettől függetlenül el lehetne vele majomkodni egy pár órát.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) h-yle válasza Nunder (#14) üzenetére


h-yle
addikt

Prototype: Jun. 9
inFamous: Máj. 6

Már megint 15-ból 10 kommentelő azt se tudja miről beszél.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Nekem bejön :) Már csak ezért is vennék PS3at.

(#17) CPU001 válasza D1Rect (#8) üzenetére


CPU001
csendes tag

Persze nem baj ha tetszik. Csak legyen benne ötlet. Én például elvoltam a Prototype-al, imádom a Force Unleashed-et, a POP 2008-at és a Devil may Cry 4-el is eljátszogattam egy kicsit szóval szeretem az olyan játékokat ahol sok kombó van és ez egy zseniális harcrendszer, mert sokkal látványosabbá teszi a játékot, de ez annyira klón így első látásra... Ennek nem tartom értelmét, hogy buta MI-al felvértezett undorító egy kaptafa szörnyek jönnek ellenem és valahogy minden játékban hasonlóak a fegyverek. Mindegyik minimum akkora mint a karakter akit irányítunk, tüzet, de minimum fénycsóvát húz maga után, a főhős pedig a fizika törvényeinek ellentmondva ugrál, (ez utóbbi nem hiba csak ez is valahogy minden ilyen játékban egyforma) ráadásul, ha valaki nem profi az adott játékban akkor 2-3 variációnál nem látunk többet egész játék alatt. Szerintem ez kimeríti a középkategória fogalmát. A GOW meg jó, mert látványos és monumentális, de a lényeg ugyan ez csak kiforrottabb.

[ Szerkesztve ]

(#18) bartucc válasza #08052480 (#10) üzenetére


bartucc
addikt

Itt az a "baj", hogy kevesen ismerték az első részt, de mindenképp többen ismerik a Prototype-t... Nekik az a viszonyítási alap.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) D1Rect válasza bartucc (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem a COD-tól lesz tombolhatnékom, mert kivágsz 1 cheatert, és kettő jön helyette. :(
Én a beat 'em upokat nem tudnám izomból játszani, inkább ilyen "you have to focus Trinity" feelingem van. Jó érzés, amikor az utolsó ellen is elesett, időben vagy max style ponttal. :)

(#17) CPU001: Értelek. :K

[ Szerkesztve ]

(#20) #08052480 válasza CPU001 (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

és ezt ebből a vidiből sikerült leszűrnöd? Azaz nem játszottál az eggyel sem? Ha igen, akkor csak gratulálni tudok :W

bartucc: de ha ezt nem nem valaki akkor minek szidja, mikor kb gőze sincs róla?

[ Szerkesztve ]

(#21) CPU001 válasza #08052480 (#20) üzenetére


CPU001
csendes tag

Pont ezt próbáltam ecsetelni, hogy ez a stílus annyira egyszínű és monoton, hogy nem kíván különösebb végigjátszást az ismerete. Ennyi. De örülök neki ha nem nekem van igazam.

(#22) Karma válasza h-yle (#15) üzenetére


Karma
félisten

Hulk: Ultimate Destruction: Aug. 23, 2005.
A Prototype meg ugyanez pepitában :)

“All nothings are not equal.”

(#23) #08052480 válasza CPU001 (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

"De örülök neki ha nem nekem van igazam."

Hát nincs, az meg csak téged jellemez, hogy anélkül szidod, hogy tudnád mi az...

"Ennek nem tartom értelmét, hogy buta MI-al felvértezett undorító egy kaptafa szörnyek jönnek ellenem és valahogy minden játékban hasonlóak a fegyverek"

Honnét veszed, milyen az AI? Csak nem ebből a vidiből? pfff...fegyvereket meg szintén nem látni, azt meg már mutasd meg melyik játékban az elektromosságot ilyen mértékben fegyvernek használni? De honnét is tudnád, nem is játszottál vele, szidni meg ugye könnyű...

"főhős pedig a fizika törvényeinek ellentmondva ugrál,"

Talán ha ismernéd a háttérsztorit?

"2-3 variációnál nem látunk többet egész játék alatt."

újból...ezt megint ebből a prezentációból vetted? mégegy gratula...

Mellelseg ha már említed a Prototype-t, épphogy abban nem volt semmi eredetiség, vagy önálló ötlet. Nem lehet egy lapon említeni az inFamous-el, a többi általad felsorolt cucc meg egészen más kategória, bármiféle hasonlítgatás tökéletesen felesleges....

[ Szerkesztve ]

(#24) h-yle válasza Karma (#22) üzenetére


h-yle
addikt

Sőt! A Bionic Commando hozta be a tereptárgyakon lengést 1987-ben. :)

Egyébként gyak. tényleg a 2009-es remake-je a Hulknak a Prototype.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#25) bartucc válasza D1Rect (#19) üzenetére


bartucc
addikt

Cod-ban multiztam kicsit, de mikrohullámú nettel nagyon ritkán van csak olyan időszak hogy jó a ping. (100 óra körül van a COD-os multi tapasztalatom). Így marad a SP, utóbbi időkben csak a MW2 Special Ops. küldetéseit csinálgattam, próbáltam minél jobb szintidőt elérni, ha meg nem akkor legkönnyebbre kapcsoltam a nehézséget, és lőttem aki szembe jött:D

Prézli21: a Prototype-ot feltelepítettem, negyed órát játszottam vele, és nem jött be. A stílus nem jön be, de pl Prince of Persia Warrior Within az sokáig lekötött, legalábbis főleg a harc része. Aki nem próbálta próbálja ki ezt a játékot, vagy a prototype-t, és aztán döntse el, van akinek nagyon bejött utána. Persze azt is el kell fogadni hogy lesz akinek nem tetszik meg. :))

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#26) hatred


hatred
tag

azert az valami eszmeletlen hogy ennyi agyatlan kommentelo hogy tudott itt osszegyulni, ennyi sotet embert egy helyen talan meg nem is lattam.

(#27) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Srác egy teleszkópos villával osztja az igazságot..... :D

(#28) Def26


Def26
félisten

Nekem tetszik. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) jimessor666


jimessor666
aktív tag

Srácok,felesleges Prototype-hoz (ami kb. annyiban hasínlít rá,hogy sandbox TPS),GoW-hoz (TPS) és egyéb TPS,H&S játékhoz hasonlítani az inFamous-t,aki játszott az első résszel,az tudja nagyon jól,hogy amit lát az igen is egy ismételten jó játék bemutatkozása, nekem szvsz Cole új kinézete nem nyerte el a tetszésemet,de hát ez van,ettől függetlenűl várjuk a játékot és tessék nem ennyire előítéletesnek és naívnak lenni (az első rész befejezése nem semmi volt egyébként) ...

Peace! :K :R

私たちに聞いてください。!

(#30) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem nagyon is tetszik..szeretem az ilyen pörgős henteléseket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) james001


james001
veterán

hú ez naon királynak tűnik :Y
mondjuk én még nem játszottam az 1-el de majd bepótolom ha az is ilyen :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#32) CPU001 válasza #08052480 (#23) üzenetére


CPU001
csendes tag

Látom szívügyed ez a B kategóriás TPS, ennek örülök. Azt meg nem mondtam hogy nem játszottam vele. VÉGIG nem játszottam. Azért különbség. (most ugye az egyről van szó). És én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ezek a játékok nagyon hasonlóak (csak hogy neked tetszőbben fejezzem ki magam). A főhős kivétel nélkül szuper erővel rendelkezik, amit egy nagyon gyenge sztorival próbálnak ellensúlyozni, és ha nem értesz úgy mond a játék játszásához valóban érdektelenné válik az a maximum 3 kivégző mozdulat, amit egy gyakorlatlan játékos tud. És nem. Nem ebből a videóból szűrtem le mindezt. Tapasztalat. Azt mondod hogy itt kivételesen az áramot lehet ilyen "művészi" szinten használni? Oda ne rohanjak. Azért a végeredmény mégiscsak az hogy össze vissza ugrál a karakter és a fegyvere fénycsíkot húz, a "látvány" kedvéért. Valahogy az ilyen látvány már sokszor visszaköszönt az ilyen játékokban, csak mondjuk tűz effekt formájában. Szóval ez lenne az újítás. Nem tűz, meg mágikus erő, hanem áram. Értem. Nem akartam ennyire leszólni a játékot, mert ettől még lehet élvezetes, csak te se mondj nekem ellent úgy, hogy te sem játszottál még vele. Max az 1-el. És azért tudjuk jól, hogy a szám növekedése nem egyenes arányos a fejlődés mértékével.

[ Szerkesztve ]

(#33) he7edik. válasza CPU001 (#1) üzenetére


he7edik.
addikt

Nagyon nem vagy okos :W

Égő szöveg a flém vázon

(#34) CPU001 válasza he7edik. (#33) üzenetére


CPU001
csendes tag

Te pedig "nagyon nem" tudsz fogalmazni, noha csak egy mondatot írtál. :W

(#35) hatred válasza CPU001 (#34) üzenetére


hatred
tag

foleg pont rad gondoltam, amikor a fentieket irtam, szoval jo, hogy pont te szolalsz meg :C
te meg talan annal is nagyobb baromsagokat irtal, mint az aki szerint a kesobb megjelent prototype-rol loptak a jatekot, pedig akkora baromsagot honapok ota nem is olvastam sehol.

(#36) #08052480 válasza CPU001 (#32) üzenetére


#08052480
törölt tag

Köszönöm, ennyi elég is volt belőled...

(#37) #08052480 válasza #08052480 (#36) üzenetére


#08052480
törölt tag

Bocs a dupláért, de ezt muszáj...

"B kategóriás TPS"

Vagy nagyon nem értesz a játékok kategorizálásához, vagy csak szimplán egy nagyképű idióta vagy, már bocsánat...a játék minden porcikájában triplaA kategória, az ellekezőjít a helyedben nem igazán hangoztatnám, mert a végén pofon röhögnek, a játékok megítélése nagyon nem úgy működik mint a filmeknél, mivel szemmel láthatóan abból indulsz ki. Ha nem akkor még rosszabb...

"nagyon gyenge sztorival próbálnak ellensúlyozni"

Igazándiból nem tudom, már eldönteni, hogy mennyit is láttál a játékból, de arra tippelek, hogy egy haverodnál játszottál vele tíz percet és most úgy csinálsz mintha hű de milyen tapasztalt lennél, és neked nem lehet bármit lenyomni a torkodon. Megsúgom, egészen fordítva sül el, és ha nem karod még jobban lejáratni magadat, inkább már ne is válaszolj...

[ Szerkesztve ]

(#38) he7edik. válasza hatred (#35) üzenetére


he7edik.
addikt

Nagyon sötét szegényke.

Égő szöveg a flém vázon

(#39) rozsomak96


rozsomak96
tag

Hú, látom megy a bréjnsztorning ezerrel! :K

Say 'what' again!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.