Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) markknight válasza .LnB (#45) üzenetére


markknight
veterán

Nem az a baj, hogy mondjuk nincs igazuk egy-két dologban, hanem a tálalás és a játék ismeretének hiánya... Ugyanezek az egyének jönnek elő minden NFS megjelenése után és elmondják ugyanazt és hangsúlyozzák, nekik melyik régi rész tetszett stb. Az ötös komment teljes mértékben értékelhetetlen, az ipsének a kommentek alapján volt halvány fingja az NFS-ről, de ő az előző rész alatt a 2015-öst érti, szóval annyira mégse.. :( szegény. Na de a hatos eleje az is megér egy misét, ezzel a gyenge metafórával és hülyeségek dobálásával. Tényleg, legalább kreatívak legyetek, ha nem értetek a témához.. Ez kérlek tipik PC-s komment.

A 2015-ös NFS-sel el lehet lenni, de az a széria legrosszabb darabja. A payback szintén barátságos, az irányítás nem a legjobb, egy átlagos autós játék, melyekből annó dunát lehetett rekeszteni, manapság pedig egyre kevesebb ilyen cím van és nem azért mert a Forza uralja a piacot, hanem mert ez a zsáner kb teljesen kiégett még 2010 környékén. A mostani rész pedig egy vállalható 8-ast ér, mondhat itt akárki akármit. Tele van kontenttel, élvezetes vezetni az autó és most először, hihetetlen jó testreszabási lehetőségek vannak benne (csak hát ugye ahhoz, hogy ezt lásd, ahhoz minimum 1 órát játszani kellett volna, nem csak 10 percet) de érdekes, hogy ezekről senki nem beszél, csak megy a billogozás.

Az Underground 1 óta az összes NFS-sel játszottam, függtem a Underground 2-t, imádtam a Most Wantedet, a Carbont, de még a Rivalst is. Ez a Heat jó sokáig le fog kötni, gratula a Ghostnak, hogy megemberelték magukat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.