Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Wesder válasza bulikavagyok (#50) üzenetére


Wesder
félisten

Habszivacsból van a fal amit a vègèn elkaptàl? Azt hittem megàllít, vagy valami. A grafika nem rossz, de ez a kihalt jàtszótèr nagyon zavaró.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#52) .LnB válasza bulikavagyok (#50) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Xbox-ról nem lehet youtube-ra feltölteni? Akkor talán megtudnám nézni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) Wesder válasza .LnB (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Munkahelyen minden le van tíltva, ami Xbox?:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) markknight válasza bulikavagyok (#50) üzenetére


markknight
veterán

Lebutítani az asphalt szintjére? Azért ne haragudj, de a Forza Horizonnek sincs túl acélos irányítása, főleg amikor keményebb verdákkal mész a vége felé. Egyébként engem aztán nem bosszantotok fel, egyszer leírom aztán csók, onnantól el szoktam engedni a témát :D

(#55) bulikavagyok válasza Wesder (#51) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az az igazság, h az ilyen versenyek közben néz ki a legjobban a játék! Freeroam-ban viszont kihalt minden, plusz a városon kívül full ingerszegény a környezet is. Tényleg elég lehangoló.

Csak Neked, csak most: NFS gameplay.

[ Szerkesztve ]

(#56) .LnB válasza Wesder (#53) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez le. De most rákerestem, a mixer meg nincs. :D

(#55) bulikavagyok Tyűköszi! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) bulikavagyok válasza markknight (#54) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért ezt az irányítást és fizikát a FH4-gyel egy lapon említeni...?! - elég érdekes. Kifejteném bővebben is, de láthatóan nem lenne semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#58) Wesder válasza bulikavagyok (#55) üzenetére


Wesder
félisten

Az a sàrga-rózsaszín nagyon nem illik ebbe a szürkès környezetbe. Most hogy mondod, ez a driftelès nekem is az Asphaltot juttatta az eszembe. Nem tudom hogy itt hogy van, de FH4-ben ha túl nagy a pàlya, egy kör alatt visszatermeli a cuccokat. Az egyik kör vègèn elcsaptam egy kukàt, ès a következő kör vègèn megint ott volt. Onnan tudom hogy akkor is elvittem.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) bulikavagyok válasza Wesder (#58) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Annyit nem játszottam vele, h ilyen apró részleteket is megfigyelhessek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#60) markknight válasza bulikavagyok (#57) üzenetére


markknight
veterán

"Azért ezt az irányítást és fizikát a FH4-gyel egy lapon említeni...?! "
Egy lapon említettem, de nem vontam párhuzamot a kettő közt, csak azt írtam, hogy szar az irányítása ha gyors kocsikkal mész.

"Kifejteném bővebben is, de láthatóan nem lenne semmi értelme"
Fentebb megkaptam, hogy ne higyjem, hogy profi sofőr vagyok.. Szóval most felhoznám milyen autós játékokkal játszottam 10 éve és milyen online ligák alatt voltam élmezőnyben, de láthatóan nem lenne semmi értelme.. Valóban nem vagyok profi, de éppen elég tapasztalatom van szimulátorokban és egyéb autós játékokban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#61) bulikavagyok válasza markknight (#60) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az első felvetésedre nem reagálok, mert továbbra is időpocsolásnak érzem.

A másodikra: engedd meg, h gratuláljak az online autózás világában elért nagyszerű eredményeidhez! Mondjuk ilyen szimulátoros múlttal különösen érdekesnek találom az NFS rajongásodat, de mint korábban is írtam: jó szórakozást hozzá! (nem szarkazmus) Egyébként nem azt írtam, h nem vagy profi sofőr (honnan is tudhatnám?!), hanem azt, h "...ne hidd azt, h ha ez megy neked, akkor profi sofőr vagy". Ezt is csak azért, mert túl lenézőnek éreztem a "nem tudjátok irányítani, ezért inkább fikázzátok" szövegedet. A "tipikus buta komment" jelződ meg csak hab volt a tortán.
Szval én csak ilyen butaságokat tudok kommentelni, sry! :R

[ Szerkesztve ]

(#62) markknight válasza bulikavagyok (#61) üzenetére


markknight
veterán

Én csak azt mondom, hogy ez egy korrekt játék lett, amivel igenis el lehet lenni és szórakoztató driftelgetni, nitrózgatni, váltani éjjelből-nappalba stb (mégha a zenék szarok is) Túlzónak érzem azt ahogyan ti szavakba öntitek a véleményeteket, amelyek nem vagy csak részben igazak. Te rájöttél, hogyan kell irányítani a játékot, ez okés, ezzel nincs baj, de rohadt sok streamer nem, és ha most random felmegyek twitchre, akkor biztos látok pár embert aki még mindig a fékkel szerencsétlenkedik, holott elmagyarázza a játék, hogy mi merre van. Ez csak azért zavaró, mert ennek szerves részei az irányítást ért támadások.

Zárásképpen annyit írnék, hogy nem a kedvenc játékom ez a Heat és végigjátszás után megyek vissza F1-ezni, de az első pár kommentből totál az jön le az embernek, hogy
"-Fuhh ez egy szar játék, kötsög EA!!! lapozzunk.."
közben pedig nem erről van szó.

Písz uram és respect!

[ Szerkesztve ]

(#63) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Én ea accesben próbáltam a játékot, mert a streamek alapján nagyon megtetszett, azonban élőben játszva hamar elment tőle a kedvem. Az én benyomásom az volt, hogy igénytelen a játék, illetve optimalizálatlan és fantáziátlan. Átkapcsolva a FH3ra mégjobban kijött a kontraszt. Én simán el tudom képzelni, hogy a kevésbé kritikus emberek elvannak a játékkal, főleg ha a tuning része megfogja őket,de engem zavar az igénytelensége és a középszerűsége amiből érződik, hogy letettek valamit az asztalra a készítők, de a lelküket kihagyták belőle.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#64) bulikavagyok válasza markknight (#62) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na látod, lehet ezt ilyen kulturáltan is! :R

(#65) maximilian4


maximilian4
addikt

Csak tudnám hogy miért ragaszkodik az NFS az undorító irányításához és fizikához...

Maxi

(#66) dombi81 válasza maximilian4 (#65) üzenetére


dombi81
senior tag

Mert jégkorizni az aszfalton, autóval, minden körülmények között, oly jó :DDD

(#67) velizare válasza maximilian4 (#65) üzenetére


velizare
nagyúr

mert egy 10 évesnek, aki életében nem vezetett még autót, legfeljebb apa ölében, ez tetszik.
fizika? ugyan már, még a szó jelentését sem ismeri.
de tök jól elvan vele, van benne valami történetszál, ami viszi, motiválja, és új a forza4hez képest.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#68) D.Va


D.Va
senior tag

Azért ezt megmutathatnák a kedves NFS-t fejlesztő csapatnak. Ennek fényében főleg siralmas amit az NFS manapság művel fizika néven. Tudom hogy szándékosan ennyire szar agyatlan arcade az NFS, nyilván ez szándékos döntés... De a designereket akik ilyen döntést hoznak hogy ilyen gáz fizika lesgyen egy NFS-ben azonnal rugnám ki és körlevelet írnék minden studiónak nehogy felvegyék...

(#69) dombi81 válasza D.Va (#68) üzenetére


dombi81
senior tag

Körülbelül. :DDD

(#70) Sani0423


Sani0423
csendes tag

Nekem bejön , 2015-ös rész is bejött. Bár tény, hogy nem egy nfsu2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.