Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Nagyon szép munka! :R :R
Ugyan ilyen gépházam van itthon, a tápegység elhelyezése tényleg egy borzalom. (Nálam a táp a gép tetejére került át.)

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#2) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Jól néz ki.
De most ez tényleg így megy? Egyszer csak becsönget valami idegen, és azt mondja: "Te, figyu, kend má' szét a festékemet, vazze!" :F

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3) balcsida


balcsida
senior tag

Jó kis ház, élőben mégjobb!

(#4) Apone33


Apone33
őstag

Szép munka, már alig várom a folytatást. :C

Play Hard!!!

(#5) Engineer086


Engineer086
Modder

Day 'n' Nite, balcsida, Apone 33 : Köszönöm, örülök, hogy tetszik! :R
LamerGyuri: Azért nem ilyen egyszerű. Voltak ennek előzményei, több éve foglalkoztam már akkor is moddinggal, túl voltam pár házon és versenyen is, és idézem " az általad képviselt minőség miatt esett rád a választásunk".

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#6) NoMagix


NoMagix
addikt

Minden elismerésem a kedves alkotónak!
Kitünő, alapos munka!

csak kiváncsiságból kérdezném, hogy a táp előrehozatala miatt nem hangosabb a gép!
én otthon szédszedtem egy tápomat, mert gagyi zajos venti volt benne,
kicseréltem egy ultra csendes darabra és külön beállítottam a sebességét.
A procihűtőnél is így tettem, egy Thermaltake cucc, de az állítható ventije annak is hangos volt, hiába van rajta poti.
A kettő ventivel hangtalan a gép!
Igaz nem egy izom játékgép, és nem is normál házban van, hanem beépítettem a szekrénybe.

(#7) Engineer086 válasza NoMagix (#6) üzenetére


Engineer086
Modder

Köszönöm, hogy elolvastad, örülök, ha tetszik! :Y
Kérdésedre válaszolva, ahhoz képest, hogy az előlap eltakarja jócskán a szellőzés útját, alig nőtt a táp hangja.
Bár ebben a bejegyzésben nem volt róla szó, de a következőben kitérek rá, hogy ez a megoldás így miért nem tökéletes. Utólag már tudom, hogy pár dolgot másképp is csinálhattam volna, ezzel elérve a kevesebb szélzaj keletkezését.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#8) Bari


Bari
Modder

Örülök, hogy felteszed ide is az átalakítás menetét, jó volt újra olvasni róla, ha már az eredeti helyén nem elérhető :O

Várom a folytatást.

Üdv: Bari

(#9) NoMagix válasza Engineer086 (#7) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi a választ, várom a folytatást!

(#10) #13260800


#13260800
törölt tag

Zseniális! :R Várom a folytatást! :C

(#11) MasterDeeJay

Szép munka!

Jó látni hogy egy őskövület házból mit lehet alkotni! :R

Ja és köszi a win98 kulcsot, jó lett! ;]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#12) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép munka!

Mondjuk én szeretem az ilyen kiaakítású házakat (mármint amilyen eredetileg volt). Új gépet is bele lehet építeni, ha csak egy PC-re van szükség, nem erőműre. Egy 12cm-es ventivel szerelt táp és pl. a gyári Intel hűtő szépen megfér egymás mellett, a táp leszívja a meleg levegőt a prociról, és továbbítja a szabadba.
Előző munkahelyemen csináltam pár ilyen megoldást, szabadonkallódó Core2-es lapokból, meg ilyen házakból.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

Grat hozzá, kemény!!!

Telszámom: 30/899-78-49

(#14) zarayg


zarayg
aktív tag

nagyon csinos kis gépet csináltál belőle:) lesz még hasonló?:)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#15) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Szép munka, várjuk a folytatást!

Mit is kéne ide írni?

(#16) Engineer086


Engineer086
Modder

Bari: Sajnos úgy hozta az élet, hogy az az oldal megszünt, de szerencsére itt is szivesen olvassák az építéseink történetét :)
Dyra: Köszi! Ahogy tudom, írom is a folytatást :)
MasterDeeJay: örülök, ha segített a kulcs :))
hcl: Gyári hűtővel nekem is befért volna a teljes gép ebben a felállásban, viszont az Andy Samuray hűtőm inegcsak neccesen fér volna el azon a helyen, nem is beszélve arról, hogy ha ablakot vágok a gépre, akkor lássam is a belsőségeket :K
HaRdCoRe^ mp4 Köszi!
zarayq: Természetesen lesz még folytatás, és újabb gépek leírása is, csak győzzem idővel a megírásukat :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#17) waithEard


waithEard
őstag

Eddig igen jó, várom a folytatást! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#18) hcl válasza Engineer086 (#16) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért írtam, hogy ha nem erőmű lesz benne, akkor felel meg a ház. ;)
Gyári Intel hűtő befér, más nem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Gratulálok, szép munka!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20) TűZoltán


TűZoltán
csendes tag

Nagyon jó a cikk és a gép is! Bár én is ennyire vágnám az ipart! :)

(#21) Kiki18


Kiki18
őstag

Szép átalakítás.
Örülök,hogy olyan házzal dolgoztál,amit itthon elfekvőben tartogatok. ;] :P
Hihetetlen fantáziadús,és persze igényes a kivitelezése is. :R

(#22) Trebron09 válasza Engineer086 (#16) üzenetére


Trebron09
őstag

Nagy hülyeséget mondok, hogy én ezt már olvastam tavaly a http://www.bit-tech.net/ -en?

(Vagy lehet benéztem :) )

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#23) Bambinoo


Bambinoo
csendes tag

Abszolút tisztelgek a munkád előtt, de nekem nem tetszenek a színek az Illuminated Mind-nál. Megnéztem a Facebook-on a moddokat, van ott egy narancssárga gép, az a böhöm... no, sztem annak nem sikerült valami túl jól a fényezése...

Jah, és egy kérdés, de ezt csak úgy általában: Miért kell egy mod-ot túlspilázni, túlcsicsázni. Pl a FB-n az a templom gép vagy mi...

Mégegyszer :R a befektetett melónak, a technikai megoldásoknak.

Fringe...

(#24) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szép munka, grat! :)

(#25) west


west
őstag

Nagyon ügyes vagy. :R

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#26) Engineer086


Engineer086
Modder

waithEard, Victoryus, Kiki18, Recon666, west: Köszönöm! Remélem a folytatás is tetszeni fog :R

TűZoltán: Kíváncsi vagyok, te mit hoznál ki ebből a házból :K

Trebron09: Igen, találkozhattál vele, nem csal az emlékezeted. Sikerült is 3. helyezést elérnem a hónap moddere versenyen, amire nagyon büszke vagyok :B

Bambinoo: Örülök annak, hogy negatív kritikát is kapok, köszönöm, hogy leírtad a gondolataidat :R Igazad van abban, hogy a festés az előző házamnál (a böhömnél) nem sikerült néhol 100%-osra. Sajnos nincs lehetőségem arra, hogy profi fényezővel készíttessem el a fényezést, itthon a műhelyemben, spray-s festékkel dolgozok. Új tipusú festékkel dolgoztam azon a házon, és hát nem az elvárt minőséget hozta...
A stílushoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy izlések és pofonok :) A házaimat egy téma mentén találom ki, ennek megfelelően egy Stargate-Atlantis témájú házba simán belefér a csillagkapu és az egyéb, sorozatban látott elemek. Nem igazán szeretem a minimal-moddingot, én azt élvezem, ha egy házon sok egyedi részt hozhatok létre, ügyelve arra, hogy a célszerűség és a funkcionalitás ne csorbuljon, díszítésekkel ne essek át a ló túloldalára.

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#27) jones965


jones965
Modder

Kell az útokornak az írás, másodsorban szemléltetésnek és nem utolsó sorban a modding népszerűsítésének.

Csak így tovább hajrá! :C
Hál' istennek, én személyesen is ismerem az elkövetőt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) elithun


elithun
őstag

Szép munka, várom a folytatást! :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#29) nihill


nihill
őstag

Azt a jó kis Vargáné tápot kár volt kivenni belőle, az már önmagában harcdore moddingnak számított volna :DD :))

(#31) pizzafutar11


pizzafutar11
csendes tag

Nekem is van egy ugyanilyen házam!!!!!!!

http://pizzafutar11av.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.