Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) arty válasza gbors (#85) üzenetére


arty
veterán

sajnálom, a számok nem téged igazolnak és az én emlékezetem se :) anno a legnagyobb gond az volt, hogy jójó a 3870, de ki játszik 720p-ben?

és ha jobban belegondolsz, a 720p az szinte az 1024x768 16:9-es megfelelője, az pedig pécén NAGYON régen volt, a CRT korszakban leginkább.... 10 éve a többség túllépett a 720/768p kijelzőkön, 1080p-t használt a legtöbb gémer, abból is LCD-t, amin pedig a 720p tartalom szimplán szar (volt).

ma a legtöbb gémer továbbra is 1080p kijelző előtt ül (vélhetően lcd), amin a 1080p játék legalább nem homály... nem írom, hogy jó, mert a jó az az OLED :D . tehát amikor/HA azt írod, hogy nincs előrelépés a mai 1080/med képes APU-kkal, ignorálod a tényeket.

nyilván talán sose érünk el APU-ban a 4090 szintjére, hogy 100%-ban kimondhassuk: az APU-k "odaértek", de ugye ezt többször átbeszéltük, nem is cél ;)

---

#84 GAI

én azon "kötekedtem", hogy gbors szerint mindig csak "majdnem" vagyunk ott, szerinte - érzésem szerint - állandósult a "majdnem". szerintem meg óriásit léptünk előre, lásd fenti felbontás-téma. a "majdnem jó" helyett a "már jó" pedig meghatározhatatlan (szerintem, mert mindenkinek más a "már jó"). amit látni lehet (vagy nem látni) az az h volt-e előrelépés az elmúlt 10 évben.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.