Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  iGO primo nextgen (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-29 14:35:13

LOGOUT.hu

iGO Primo Nextgen- már a mobilodon is navigálhatsz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111) BlacKSouL válasza zsoltti (#108) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha mondjuk megyek 750 km-t, mert akkora a távolság A és B pont között, és tudom, hogy 130, 285, 570 km-nél vannak olyan kisebb letérők, ahova be akarok menni, akkor miért nem tudom megadni A és B pontot, és közészúrni az x, y, z-t mint köztespontot? Miért kell nekem megterveznem egy 130, egy 155, egy 285 és egy 180 km-es szakaszt külön külön de csak miután már odaértem, akkor nem kavar be magának, és miért nem tudom 3 gombnyomással egyszerre előre az egészet megoldani köztespontokkal?

Szerintem az egyszerre tervezés a logikusabb, nem a több szakaszos. Na, és mi van akkor, ha 10 pontot akarok beszúrni? Nehogy már az legyen a probléma, egy navigálásra tervezett programnál, hogy én ezeken keresztül próbálok eljutni a célig... És mi van, ha gyalogos módban tervezek egy városnézést? Akkor is csak céltól célig mindig újra és újra útvonalat kell terveztetnem, ahelyett, hogy felfűzném egyszerre előre egyben az egészet?

Gondoltam amúgy, hogy egyedül leszek a problémával, hát nehogy már a fogyasztói felhasználói igények határozzák meg a fejlesztést...

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  iGO primo nextgen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.