Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Az ára sajnos ennek nem lesz annyira kedvező mint az elődnek :F egyébként nagyon rendben van minden téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) kovadika


kovadika
őstag

Egyreszt jo, hogy maradt a keszulekhaz merete, de a kijelzo pixelsurusege gyengult. A keret pedig muanyag lett, legalabb a hatlap vegre uveg.

(#3) Robi86


Robi86
senior tag

A méretek maradtak sőt még vékonyabb is lett a nagyobb kijelző mellett. Ez örvendetes.

(#4) #86973952 válasza Xaels (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én kicsit többre számítottam a sima Z3 után, de ez sem kevés...

(#5) daniel909


daniel909
addikt

elég vastagnak tűnik. de jó ez.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#6) knorbert15


knorbert15
csendes tag

Jó vétel lenne 120-ért, de viszont egy FHD-t tehettek volna bele.

Samsung Galaxy S7

(#7) icecave válasza daniel909 (#5) üzenetére


icecave
nagyúr

Vastagnak? Szerintem nem... pont jó ez, bár a Z1C-hez vagyok szokva... részemről várós, kérdés, lesz-e a T-nél. Az ára azért odaver, meg kell fontolni, megéri-e lecserélni az elődöt erre, főleg,hogy nem 2 hónapra venném.

(#8) diabolika


diabolika
tag

Nekem eddig a Z1C volt a cél,de most ez!Nagyon tetszik!Végre normális méretű telefon,mert nekem már a mostani is kényelmetlen,pedig nagy tenyerem van!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#9) daniel909 válasza icecave (#7) üzenetére


daniel909
addikt

van hivatalos adat róla milyen vastag? elég esélyes nekem ez a telefon. a kijelző mérete pont jó.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#10) Ali G. válasza daniel909 (#9) üzenetére


Ali G.
senior tag

[link]

egyébként a második legerősebb compact és ugya az elsőt is a sony csinálta, a többi gyártó mini készüléke meg elbújhat emellett :D

[ Szerkesztve ]

(#11) daniel909 válasza Ali G. (#10) üzenetére


daniel909
addikt

jah jól sejtettem vastagabb mint a sima z. nah mindegy.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12) arminlok


arminlok
senior tag

Ez egy nagyon jó telefon lett és a 157 ezer szerintem egyáltalán nem rémisztő mire ideér és letelik egykéthonap esik vagy 30 ezret az ára. Annyiért meg simán best buy legalábbis számomra már az 5 colos telefon sem telefon annyira ezek mellett a kávák mellett.

Ez egy szép huzás volt a sonytol hogy megvalositotta hogy a telefon mérete ne változzon cserébe a kijelzö igen.Akik meg itt sirnak a fullhd-ért 4,6 colon azoknak gratulálni tudok csak :D

(#13) diabolika válasza knorbert15 (#6) üzenetére


diabolika
tag

Szerintem pont az a jó benne,hogy nem FHD,mert így jobb az akksi idő.A különbséget meg amúgy se látni.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#14) Örni


Örni
senior tag

Pöpec kis gép ez, SP-nél kisebb. Gondolom lossless zoom továbbra sem lesz :( Nem fér a fejembe, hogy androidon miért nem foglalkoznak ezzel.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#15) Ali G. válasza daniel909 (#11) üzenetére


Ali G.
senior tag

lehetett volna vékonyabb cserébe lemerül neked hamarabb, így legalább bírja szuflával :D

(#16) Bar1


Bar1
aktív tag

A Note 4 és a Z3 csalódás, de ez nagyon jó kis készülék lett. Ugyanakkora, mint a Z1 Compact, de vékonyabb és 0,3 collal nagyobb a képernyője.

(#17) #86973952 válasza arminlok (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ahhoz a 157 ezerhez adj még hozzá 27 % -ot.

(#18) soldier2 válasza #86973952 (#17) üzenetére


soldier2
őstag

Az előd is 160k körül nyitott, vsz. ez sem lesz sokkal több. Karácsonyra meg simán lemegy 140k körülire az Expansysnál, és az meg gyártói garis is.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#19) arminlok válasza #86973952 (#17) üzenetére


arminlok
senior tag

Azt nem tudtam hogy az nettóba értendő. Amugy a szolgáltatoi kinálatba valo bekerülés is levon valamennyit. De egyébként most a többihez viszonyitva az a helyzet hogy megér ennyit szeritnem annak aki utálja a nagy "telefonokat". Kicsit itt a forumozok hangjábol is az tünik ki hogy ami nagy az ér sokat mert az a csucstelefon. El lett téritve az emberk szeme a piac által a gyártok meg már nem tudják abbahagynia méret versenyt mert különben lemaradnának a többiekhez képest.

(#20) Isual


Isual
veterán

Valszeg megvan a HTC One X-em utódja. Ugyanakkora kijelző, kisebb készülék, de erősebb, jóval nagyobb akksival. Majd decemberben, 120k-ért. Csak addigra döntsem el, hogy a fehér vagy a fekete-piros kivitel tetszik jobban. :B

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#21) Ali G. válasza Isual (#20) üzenetére


Ali G.
senior tag

van ciánkék is :D

(#22) #86973952 válasza arminlok (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mondhatni nettó, de igazából arról van szó, hogy ez európai ár, tehát ha bejön hozzánk akkor számolni kell még + költséggel. Ahhoz képest min. 27%. Láttunk már többet is.

Szolgáltatóknál "minden megoldható", nekik az a haszon, ha egy telefon minél drágább, mert a nagyobb csomagok felé hajtja a vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

(#23) icecave válasza arminlok (#19) üzenetére


icecave
nagyúr

Engem pont azért hoz lázba (és tette ezt a Z1C is), mert az egyetlen gyártó a Sony, aki kínál csúcshardvert kisebb méretben is. A többiek amik ugye "mini" jelzővel vannak ellátva, jelentősen meg vannak csonkítva hardveresen is. Pont ezért jött be baromira a Z1C is a G2 után. Ugyanaz a hardver, csak végre nem egy lób*szó nagy állat telefonban.

(#24) Isual válasza Ali G. (#21) üzenetére


Isual
veterán

pfff :DDD bár barátnőm egyből azt mondta, hogy ő olyat venne magának...

(#25) Ali G.: Szerintem borzalmas a ciánkék. Legjobban a Z1C elöl fekete, hátué fehér, ezüst keret kombinációja tetszett, az a tökély, de itt (még ?) nincs ilyen. Ezek közül a fehér tetszik nagyon, a fekete-cián kifejezetten nem, a black&red meg azért mert van egy piros beats fülesem, amit még anno a HTC-hez adott a Vodafone és az megy hozzá. :B Meg valahogy a fekete-piros kombó az egyébként is vagány és inkább férfiasnak gondolom. Persze lehet telefonnál nem így van, de nekem ezen a hands-on videón nagyon bejön. :K

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#25) Ali G. válasza Isual (#24) üzenetére


Ali G.
senior tag

akkor tied a piros lenne? :DDD nem inkább fordítva kellene legyen, tied a kék övé a piros? :D

(#26) jacis


jacis
nagyúr

Nem értem ezt a telefont minek adták így ki. Nulla fejlődés gyakorlatilag az elődhöz képest.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) #86973952 válasza icecave (#23) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, ez igaz, hogy "kisebb" méretben kevés gyártó van, aki készít jó készülékeket. DE ezt szerintem meg is fogják lovagolni.

(#28) icecave válasza #86973952 (#27) üzenetére


icecave
nagyúr

Szeretném is, ha megtennék, legalább lehetne válogatni.

(#29) arminlok válasza #86973952 (#22) üzenetére


arminlok
senior tag

Áh értem.Hát majd kiderül. Mindenesetre nagyon jol eltalált telefon.

icecave Egyetértek. És remélem nagy lesz rá a kereslet hogy végre kicsit kimozditsa az egész mobilipart errefelé. Amit a többi gyárto müvel a minikkel föleg a htcken szoktam felháborodni hogy szinte ugyanannyiért egy középkategoriás telefont árulnak az vicc.

(#30) Ali G. válasza arminlok (#29) üzenetére


Ali G.
senior tag

drága a márkanév meg a reklám amit a zászlóshajóba belever a HTC aztán a mini verzió árával akarja ezt megbosszulni :D

(#31) icecave válasza arminlok (#29) üzenetére


icecave
nagyúr

Egy HTC-t is kipróbálnék a híresen gyors és stabil sense miatt. Csak épp ugyanabba ütközök ott is, amiről épp beszélünk. :(

(#32) Piziii válasza Isual (#20) üzenetére


Piziii
tag

Üdv a csoportban ;) úgyszint HTC one x-em fogom cserélni erre pedig nagyon húz a szívem a HTC felé mert így 4-5 év után a sensetől írtózatosan nehéz elszakadni de ez kisebb, vízálló es a Sony z tabom mellett jól fog kinézni amúgy szerintem a fekete az stílusosabb ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Tomtotom válasza jacis (#26) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Mert megveszik :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#34) youngboy


youngboy
senior tag

Csak ki kell várni a megfelelő árat. Én pár héttel ezelőtt vettem meg a Z1C-t 107 ezerért.
:)

(#35) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nem tetszenek a Sony telefonjai de ez kifejezetten szép arányokkal operál.
Az külön öröm a számomra, hogy csak 720p a kijelzője, így többet bír az akksi és a soc is ami alatta van.
Elismerésem. :K

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#36) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Ezt eléggé odatette a Sony, kár a műanyag keretért, de hát ez volt az ára a vékony kávának.

(#37) Isual válasza Piziii (#32) üzenetére


Isual
veterán

Én is egyedül a Sense UI-t bánom. A bemutató előtt még benne volt a tarsolyban a One Mini 2. De így ha nem vágják hozzám ingyen, szinte kizárt, hogy maradjak HTC-s. Pedig Legend-del kezdtem, aztán One X és mindig elégedett voltam. Ezidáig. Botrányosan áraz a HTC és számomra felesleges dolgokra tette a hangsúlyt (Boomsound). Így bőven vállalható kompromisszum a sw, bár ez a Sony egy stock droiddal lenne az igazi akkor már... :U
Sima fekete tetszik neked a legjobban? Nekem az túl komor. :U

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#38) icecave válasza Isual (#37) üzenetére


icecave
nagyúr

Én maradok a fehérnél :K

Egyébként meg már nem is tudom, milyen a Sony-s UI, mert újkorától Novan van rajta, mint mindegyik telefonomon, mióta androidra váltottam.

(#39) kovadika válasza QwErTy42 (#35) üzenetére


kovadika
őstag

Hagyjuk mar ezt. Minel birnak tobbet? A nagyobb felbontású telefonok, nagyobbak is, nagyobb akkumulátort is kapnak. A Z2-nek peldaul hiresen jo az uzemideje. Szerintem lehetett volna kisebb haz, es 4.3 colos HD kijelzo, vagy 4.7 Full-HD(mert meg ebben a hazban is elferne).

(#40) erahurka


erahurka
félisten

Z3 Compactban el fogok gondolkodni következő vásárlás előtt, de attól félek nem lesz elég olcsó amikor oda kerülök. Pedig a speckók tetszenek, 5" alatti kijelző, nincs felesleges Full HD, jó kamera, jó soc, sok ram.

(#41) Isual válasza icecave (#38) üzenetére


Isual
veterán

Sense UI vagy Stock. Nekem ezek tetszenek, a Sony-s kicsit hasonlít kinézetre a natúrra, de lassabb, amúgy szvsz pár hónap alatt megszokom majd. Főzött ROM-okért nem rajongok, eddig mindig használható volt az, ami a telón volt. Plusz nem jár ez garivesztéssel? :U

(#39) kovadika: 5" alatt szvsz értelmetlen a Full HD. Amikor a HTC One kijött alaposan összevetettem a One X-szemmel (4.7" - 720p) és normál felhasználás során (nem 5 cm-ről nézve és bogarászva) az ég egy adta világon semmi különbség nem volt a két megjelenítő között. Semmi látható különbség. Bogarászva, közelről kuksolva aztán hogyne, csak éppen nem életszerű. Teljességgel felesleges.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#42) Piziii válasza Isual (#37) üzenetére


Piziii
tag

Igazából most ahogy jobban megnéztem a pirosat az mégsem az igazi tehát a fekete :D amúgy nekem a sonynak is bejön az ui-ja csak meg kell szokni (nekem HTC wildfire-rel kezdtem aztán HD2 majd szemeztem az amaze-zel de végül one x lett amit aone m7 megjelenése után vettem mert általában egy év alatt elérik a zászlóshajók a 100E-t :) )

(#43) QwErTy42 válasza kovadika (#39) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szerintem hülyeséget beszélsz.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#44) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

1/2,3" az sztem a szenzorméretre vonatkozik.
Az apertúra (miért nem lehet szép magyarosan "fényerejű"-nek nevezni???) az f/2,2 vagy ilyesmi szokott lenni, s az pedig a lencse fényáteresztő képességét mutatja.

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#45) Piziii


Piziii
tag

Tényleg amúgy ennek is sztereó elöllapi hangszórója van? :))

(#46) icecave válasza Isual (#41) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm?

Nova az egy legális launcher, gyors és stabil. Nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#47) pezs89 válasza Piziii (#45) üzenetére


pezs89
tag

Igen.

(#48) Piziii válasza pezs89 (#47) üzenetére


Piziii
tag

Faca :)) köszi remélem megközelíti a BoomSoundot

(#49) MerLinh válasza Piziii (#48) üzenetére


MerLinh
senior tag

ilyet veszek az asszonynak a méret és a kamera miatt, sajna htc nem csinál neki újabb telot, pedig volt neki elég....de mind1, majd öszevetem az m7el, meg kiprobálom a ps4 remotot amit ebbe a cikkbe sem emlitettek =) pedig a konferencián elhangzott hogy a z3 sorozat lesz az első ami képes lesz rá

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#50) Isual válasza icecave (#46) üzenetére


Isual
veterán

Erről nem is hallottam még, nagyon tuti. Stock-szerű, nem?
Azt hittem ez is valami főzött ROM, bocsi, nem néztem utána.
Kicsit mesélnél róla, vagy valami review? Első pillantásra stock droidra hajaz. Miket tud?

Valószínűleg adok majd azért esélyt a Sony UI-nak is, de azért ez érdekelne. :U

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.