Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nubreed


nubreed
veterán

"Tehát például az okostelefon segítségével indítható, időzíthető a mosógép bekapcsolása, vagy a mobilról installálhatóak rá internetes adatbázisból letöltött új programok."

Egy mosógépre mégis milyen programot installálnál?
Meg a másik, rohadt jó, hogy távolról el tudom indítani a mosást, de az lenne az igazi innováció ha olyan mosgépet találnának már fel, ami be is pakolja magától a ruhákat majd a mosás végeztél kiteregeti. ;]
A többi csak parasztvakítás.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2) dabadab válasza nubreed (#1) üzenetére


dabadab
titán

"Egy mosógépre mégis milyen programot installálnál?"

Mosóprogramról van szó, nyilván, nem Doomról :)

DRM is theft

(#3) eldiablo válasza dabadab (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Akkor nem is kell. :((

:DDD

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

"próbál olyan apróságokkal előállni, amelyekkel kitűnhet a riválisok közül. Ilyen például, hogy új borhűtőjük ajtaja parancsszóra nyílik"

Itt azért kiakadt a sznobéria-méter.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Graphics válasza nubreed (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én azért annak tudok örülni, hogy ha távolról indítható a mosás, reggel bepakolom, hazaérkezés előtti időpontra pedig végez mondjuk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) #73495296 válasza Graphics (#5) üzenetére


#73495296
törölt tag

Jelenleg reggel bepakolom, és időzítem hogy estére fejezze be. A távolról indításnak annyi előnye lenne, hogy ha csak napközben derül ki, kb. mikorra érek haza, akkor is időzíthető lenne. De akkor is reggel kellene bepakolni, és 1-2 órának nincsen jelentősége, annyi idő alatt nem rohad be.

(#7) Xpod


Xpod
addikt

"Ennél kevésbé látványos, de talán hasznosabb újítás, hogy az új hűtőszekrényeknél változtattak a felépítésen, és vékonyabb lett a szigetelőréteg."

Ezt mondjuk már kb 25 éve megoldották a fagyasztóknál. Még tanuló voltam, amikor már lehetett kapni vékony vagy vastag falú "hűtőládákat", fagyasztó szekrényeket. Ez úgy látszik innováció most a hűtőknél.

Vajon a Hi-fi eszközöknél is innováció lesz, ha lesz egérmozi a kijelzőjén? (úgy mint a 90-es években az autós fejegységeken :) )

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.