Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) DonDragonka válasza szukjozsef (#3948) üzenetére


DonDragonka
őstag

Itt van némi információ, hogy mire jó azt nem tudom, talán kezdetnek megteszi...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#3952) soundman1 válasza Degeczi (#3950) üzenetére


soundman1
senior tag

Neked sikerült óralapot szerkeszteni vele? 3/4 éve próbáltam, semmire nem jutottam vele, és ezért csináltál Nuno facemaker programjával. Persze ki kell próbálni a Huawei alkalmazását, lehet hogy azóta sokat fejlődött.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3953) Degeczi válasza soundman1 (#3952) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Még a tavasszal raktam vele össze saját firkaszámlapot egy Galaxy-s mintájára.
Szerintem a Theme Studio-t próbálhattad, az nekem sem működött, de a Watch Face Designer teljesen jól használható.

(#3954) soundman1 válasza Degeczi (#3953) üzenetére


soundman1
senior tag

Akkor van legalább másik és ingyenes alternatíva! 👍

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3955) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Érdemes még venni ezt a típust?
Vajon gyártják még?
Ha nem akkor jó régen állhat a raktárban.
A Telekom 40000ft árulja

[ Szerkesztve ]

(#3956) Decske válasza gyuri2008 (#3955) üzenetére


Decske
aktív tag

Szvsz attól függ, hogy mik az igényeid és mennyit szánnál rá. Mi nem tudjuk neked láttatlanban megmondani.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#3957) gyuri2008 válasza Decske (#3956) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az ára ami esetleg megérné,a fiamnak venném.
Meglepetés

(#3958) dajkapeter válasza gyuri2008 (#3957) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem almás és samus ismerőseim mondják mindig, hogy szép az órám (bárcsak az övék is ilyen szép lenne). Vannak pro és kontra érvek mellette. Ha a fiad eddig egyszerű casio órát viselt akkor ez nagy előrelépés. Ha pedig almára vágyik akkor lehet csalódott is lehetne. De ha samura vágyna, akkor ez abszolút jó alternatíva.
Amit nem tud: nincs ekg, nincs folyamatos véroxigén, nem lehet szöveges üzenetekre válaszolni, nincsenek rátelepíthető appok (nekem nem hiányzik). Viszont nem 140, csak 40-50 körül van.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3959) g0dl válasza dajkapeter (#3958) üzenetére


g0dl
addikt

És nem kell naponta tölteni

(#3960) Degeczi válasza g0dl (#3959) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ami valóban az egyik legfontosabb jellemző... elég, ha a telefont kell 1-2 naponta töltögetni, az óra min. tudjon egy hetet

(#3961) csab991 válasza g0dl (#3922) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam észrevehetően gyorsabban merül, vasárnap reggel 10 körül vettem le a töltőről 100%-al, most 50 órával később, 3x70 perc súlyzós edzés, 1x90 perc biciklizés+zenehallgatás után 53%-on van. Az update előtt ennél kisebb mértékben merült. Edzéseknél ki volt kapcsolva a folyamatos kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#3962) Decske válasza gyuri2008 (#3957) üzenetére


Decske
aktív tag

Az előttem szólókhoz csatlakozva még annyi, hogy ez nem egy klasszikus okosóra, hanem egy fitnesz karperec/aktivitás követő/értesítő óra. Klasszikus okosórás funkciókat (ki tudja, hogy megkapjuk-e) nem tud. Annyi szól mellette, hogy még aktívan támogatja a Huawei és jönnek frissítések/új funkciók.
Ha nincs másra szüksége, akkor a 40e jmf nem annyira rossz ár érte (én másfél éve 56-ért vettem).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#3963) Lackooo84 válasza csab991 (#3961) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerdán bontottam ki a dobozából, volt benne nem is tudom 70% körül, felment az összes update, állandó pulzusmérés megy, meg volt 2 gps-es sétám, és most, majd egy hét után van 6%-on (még egyszer sem töltöttem). A GT 1 órámnál többet bír az tuti.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#3964) Jack Oneill válasza Lackooo84 (#3963) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es ez meg csak jobb lesz.

(#3965) zsolt160 válasza Degeczi (#3953) üzenetére


zsolt160
tag

Klassz, nekem tetszik, bár a programot nem igazán értem.... Meg a felrakását..

[ Szerkesztve ]

(#3966) csab991 válasza Lackooo84 (#3963) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, amúgy nagyon sokáig bírja, ezt imádom benne. Én pontosan 1 éve használom és köülbelül 5-6 naponta töltöttem, de úgy hogy mellette nagyon sok edzést végeztem.

(#3967) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Na. Hosszas vakarozas utan megrendeltem egy pro-t szilikon szijjal. :DD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3968) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Nekem is gondom van az új frissítéssel. (GT2 42mm)
Alulról az értesítéseket nem lehet "felhúzni". Viszont csak a szilikon tokjával nem megy, ha leveszem akkor sikerül. Olyan mint ha az érzékelési területet lejjebb vitték volna. Remélem javítva lesz, mert védelem nélkül nem szeretném használni.
Akik panaszkodtak erre a hibára nekik is tok védi?

[ Szerkesztve ]

(#3969) bandigyerek válasza Diamond500 (#3968) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem. Csak egy fólia van rajta.

(#3970) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Sziasztok
xioami telefon van, eddig volt HMS fent, de a legutóbbi frissítés szétcseszett mindent. Leszedtem egészség appot, hmst- és csak egészségapp ment vissza, így működik, de az appban semmi változás nincs. Kell a HMS vagy sem? Töröljek mindent és rakjam fel appgaleryt és onnan a két másik appot?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#3971) Diamond500 válasza bandigyerek (#3969) üzenetére


Diamond500
senior tag

Érdekes mert ha leveszem, akkor megy simán :U

(#3972) Decske válasza Tiédetis (#3970) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem kell a HMS, sem az Appgallery. Én leszedtem APK mirrorról, amikor beköltöztem az új telefonomba. A Health "magától" frissül.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#3973) Degeczi válasza zsolt160 (#3965) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Asszem csak annyi szívás volt vele, h kínaiul települt föl a Watch Face Designer, így "vakon", a csirkelábas szimbólumokat próbálgatva kellett átrakni angolra - de nem volt nehéz, mert csak ez a két nyelvi opciója van abban a menüben.
Utána már könnyen megérthető, nagyjából logikus program.

(#3974) col válasza Degeczi (#3973) üzenetére


col
addikt

(én is néztem, de én a config file-ben írtam át nyelvnél az "en" opcióra és rögtön angol lett :) )

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3975) Degeczi válasza col (#3974) üzenetére


Degeczi
nagyúr

:C

(#3976) szukjozsef válasza soundman1 (#3954) üzenetére


szukjozsef
csendes tag

Ezek a progik tudnak olyat hogy van egy kész számlapom és beimportálom a progiba és csak módositok ratja egy-két dolgot?Sok számlappal találkozok ami tökre tetszene egy kis módosítással.

(#3977) soundman1 válasza szukjozsef (#3976) üzenetére


soundman1
senior tag

Elvileg tudja, én is ezzel kezdtem. Amik jelszóval vannak védve, azokat lehetetlen, és sajnos a többség védett. A nem védetteket pedig úgy emlékszem mind sérülten olvasta be. Mivel több számlapban is tetszett egy-egy dolog, ami nekem tetszett, így a hwt fájlt átneveztem zipre és kimásoltam belőle a jpg fileket. Ugyan egy része a programban benne volt, de ekkor még ezt nem tudtam. Szóval újra kellett raknom elemenként mindent. A végeredmény widgetes kivitellel.
A Huawei félét nem ismerem, hogy működik biztos abban is van importálás. Próbáld meg azt, elég jónak tűnik a leírása alapján.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3978) thomasa


thomasa
senior tag

Ki volt az a nagyeszű tervező, aki a zseblámpa gomb alá tette a telefon kereső gombot?
Csendben menne ki az ember a dolgára éjjel, félálomban nem találja el a zseblámpát, véletlen egyet továbbteker erre eget rengető hanggal elkezd csipogni a telefon, felverve az egész lakást.

Át lehet ezt a gombot tenni máshová? Vagy írjak a supportnak? :P

(#3979) dualcore válasza thomasa (#3978) üzenetére


dualcore
őstag

Tedd a zseblámpa funkciót az alsó fizikai gombra, és nem jársz így. Akkor közvetlenül bekapcsolva a lámpát.

(#3980) DonDragonka válasza dualcore (#3979) üzenetére


DonDragonka
őstag

+1
nálam is így van. 😊

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#3981) seger válasza thomasa (#3978) üzenetére


seger
addikt

Nálunk még az 5 éves is sötétbe megy ki mosdóba, pedig legtávolabbi szoba az övé.

(#3982) ntomka válasza DonDragonka (#3980) üzenetére


ntomka
nagyúr

+1

ツ Headphones on - World off

(#3983) B. Tamas válasza thomasa (#3978) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

ITT találod a megoldást.

Szívesen. :D

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#3984) driztd válasza B. Tamas (#3983) üzenetére


driztd
csendes tag

:C

(#3985) Leki78


Leki78
tag

Sziasztok!

Van ez a http://www.hwgtfaces.com/HealthMod.htm oldal és ott vannak a Health alkalmazásokból különböző verziók. Mit takar a NoStep verzió?

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#3986) thomasa válasza dualcore (#3979) üzenetére


thomasa
senior tag

Köszi mindenkinek :D sokszor használom, öltözéskor, lakásban bolyongáskor stb. Nincs annyi led lámpa a világon ahová tenni kellene. Meg akkor már fel is kapcsolhatnám a lámpát, de az asszony lenyilazna.

(#3987) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, tegnap lettem gazdája a sport verziónak. Egyedül csak SMS-t nem kapok az órán.
Erre esetleg van megoldás?? (P30Pro)

Illetve akik sajnálják, hogy nem tudnak üzenettel válaszolni az órán, azoknak írnám, hogy Samsumg Gear S3 ról jövök, ott volt lehetőség 3 féle módon válaszolni.. (lünetta tekerés, ujjal betű írás, számok nyomkodása mint a régi Nokia telefonokon) Nem láttam élő embert, aki így akar bármire is válaszolni :D

Nem érzem hogy kevesebb lenne a GT2 mint a Gear s3, abban rengeteg felesleges dolog van.

(#3988) col válasza Dino69 (#3987) üzenetére


col
addikt

Engedélyezted az értesítések között az SMS-t is?

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3989) Dino69 válasza col (#3988) üzenetére


Dino69
aktív tag

Természetesen :B

(#3990) col válasza Dino69 (#3989) üzenetére


col
addikt

Esetleg óra "újraindítása" még, ezen kívül nincs ötletem :(

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3991) Dino69 válasza col (#3990) üzenetére


Dino69
aktív tag

Az megvolt már.
Egyenlőre most alternatív sms programokat tesztelek, hátha :D

[ Szerkesztve ]

(#3992) IQfályter


IQfályter
tag

Sziasztok :) A Harmony os mikorra várható? Megkapja egyáltalán? Mert ahogy elnézem csak megy a himi- hümi de semmi jele sajnos, hogy valamikor is megkapná :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#3993) Jack Oneill válasza IQfályter (#3992) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Hivatalos oldalakon korabban azt irtak, megkapjuk, de azota nagy a csend.

(#3994) O.CS


O.CS
aktív tag

Valakinek sikerült már Iphonról zenét másolni az órára?
Jó volna ha futáshoz nem kéne magammal vinni a telefont..

(#3995) csab991 válasza O.CS (#3994) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem egy 6-os Iphone volt, azzal nem sikerült, talán az újabb modellekkel már lehet.

(#3996) col válasza O.CS (#3994) üzenetére


col
addikt

Iphone-ról nem lehet zenét másolni rá, csak android alól.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3997) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

VÉGRE (gondolom valamelyik Decemberi frissítéssel érkezhetett titokban), nekem egy mai kis séta után tűnt fel, hogy végre lehet exportálni a trackeket.





:C :C :C :C :C :C :C

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#3998) col


col
addikt

Én is épp ma nézegettem.
Az új fw telepítése óta másodszor töltöttem.
Úgy tűnik, számottevő üzemidő romlás nincs.
Most van a töltés óta az 5 és feledik nap és 37% a töltöttsége.
Intelligens pulzusmérés, stressz mérés, néha SPo2 mérés, napi 2x 15-20 perc séta GPS-el, rengeteg értesítés a telefonról és ennek ellenére egész jól bírja, a "szokásos" bő egy hét üzemidő ezzel is megvan. :C

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3999) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Meg ismerkedem a GT2 Pro-val, az elso benyomasok nagyon jok. Amit viszont hianyolok ... Az a holapatolas workout. :DDD Idoszeru lenne... :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4000) csab991 válasza DNReNTi (#3999) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem a funkcionális edzés megfelelő alternatíva lehet erre. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.