Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) -Faceless- válasza snooze (#350) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én azért gondoltam kiállítási darabra, mert ott sokszor gyárilag le vannak tiltva az OTA frissítések (ezt azért, hogy ne a pulton frissítgessen, esetleg belenyúlkáláskor le legyen brick-elve a telefon).
Csak hát kiállított darabban az is benne van, hogy az aksi folyamatosan nyírva van, sokszor hónapokig.

(#352) janeszgol válasza -Faceless- (#351) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Kiállított darabot nagy pofátlanság eladni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#353) snooze válasza janeszgol (#352) üzenetére


snooze
veterán

el lehet,csak csökkentett áron..de ezt gondolom nem nagyon reklámozzák,hogy az..

GO Gunners!!!

(#354) janeszgol válasza snooze (#353) üzenetére


janeszgol
félisten

Csökkentett áron, csökkentett garival. De úgy sem éri meg. Legalább akkor az akkut cseréltessék ki, illetve kompletten fertőtleníteni kell.
Amúgy megtiltanám a bemutató darab forgalomba hozatalát. De ez a saját véleményem. Még úgy sem, hogy fel van tüntetve.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#355) -Faceless- válasza janeszgol (#354) üzenetére


-Faceless-
őstag

Úgy nagy általánosságban nem is lehet. Nincs tudomásom mindenkiről, de a pirosaknál, rózsaszínnél, edigitalban kiállított, vagy visszavitt terméket csak az ott dolgozók között értékesítenek. Nem kerülhetnek ki, nagyon nagyon ritkán van csak ezalól kivétel, és akkor is egyértelműen jelölik.

Ellentétben Media Markt-al ahol annyit írnak mellé, hogy utolsó darab, és jó esetben engednek 5000 shillinget a 200-300k-s alapárból...
Arról nem is beszélve, hogy ott ezek 90%-nál hiányos a csomagolás, kábel hiányzik, töltő, stb. de még olyan monitorral is találkoztam amiből büszkén 7k-t engedtek, de karcos volt, nem volt meg a doboza, a talpa, és hiányzott a HDMI kábel.

(#356) janeszgol válasza -Faceless- (#355) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ezt jó olvasni. Igen a Telekom korrekt. Az Edigital is? Ez öröm. Vettem már az Edigitalban bontott cuccot, eddig mind kiváló volt. Csak ugye az meg sem fordult a fejemben, hogy kiállított lehet, Mert teszem azt visszavitte valaki 14 napon belül, vagy esetleg javított, és visszaadták közben az árát a vevőnek, az nekem belefér. De a kiállított darab nem.
(Ez alól az otthoni monitorom volt kivétel. Mindenképpen az a Philips kellett 2009-ben, és csak a kiállított volt már. Elhoztam anno, azóta is kiválóan üzemel.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#357) -Faceless- válasza janeszgol (#356) üzenetére


-Faceless-
őstag

Más a bontott, és a kiállított darab. A kiállítottat "bemutató darab" címkével árulják, de abból is egyetlen egyel találkoztam az elmúlt pár évben.
Te biztosan visszavett terméket vettél, mert tudnád ha az kiállított lenne. Még a termék fotóját is nagy piros körvonallal kiemelték.

Telekomnál nem is találkoztam bemutatóval csak hallottam róla, de az se telefon volt hanem valami kiegészítő.

A Media Markt a legmocskodabb ebben ott tényleg át akarnak cseszni.

(#358) snooze


snooze
veterán

nem nagyon jön ki rá biztonsági frissités,már május vége van,és a legujabb márciusi..ez nem foghato a virusra,mivel más huawei tipusra meg jön..mennyi idöközönként jön?negyedévente?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#359) -Faceless- válasza snooze (#358) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem is figyeltem, érdekes főleg úgy, hogy android 10-en gyárilag meg vannak kerülve a biztonsági frissítések. Nem huawei-től kellene hogy jöjjenek.

(#360) zho-lee válasza snooze (#358) üzenetére


zho-lee
addikt

Üdv!
Nekem ma reggel megjelent: 10.0.0.189 (C431E8R1P2)
Telekomos vagyok.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#361) snooze válasza zho-lee (#360) üzenetére


snooze
veterán

ok..köszi..

GO Gunners!!!

(#362) ThaliLacus54 válasza zho-lee (#360) üzenetére


ThaliLacus54
csendes tag

Nekem is megjött. 2020 április 1-i biztonsági szint. Vodafone és Telekomos SIM.

[ Szerkesztve ]

(#363) snooze


snooze
veterán

sziasztok.
aki használ operát ezen a telon,megjelennek a mentett jelszavak?klonoztam az operát,de a jelszavak meg a tiltott webhelyek nem jönnek át,de sajnos a szinkronnal sem..találkozott valaki ilyennel?mi lehet a gond?és az ujak sem látszodnak,pedig irja,hogy mentve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#364) elfelejtette válasza zho-lee (#360) üzenetére


elfelejtette
veterán

Asszony Telekomos telefonján még mindig nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#365) snooze


snooze
veterán

sziasztok.
mivel ezen a telon nincs értesitési led,tudnátok ajánlani valami jol müködö hivás és sms értesitöt,ami hanggal értesit?

ja,ma megjött a frissités is..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#366) ThaliLacus54


ThaliLacus54
csendes tag

Ma reggel megjött a 10.0.0.1.6 végű 2020. május 1. biztonsági szintű frissítés. A teló független, Vodafone és Telekom SIM kártya. Minden hónapban jött eddig frissítés.

(#367) ThaliLacus54 válasza ThaliLacus54 (#366) üzenetére


ThaliLacus54
csendes tag

Bocs elírtam! 10.0.0.196 végű frissítés.

(#368) snooze válasza ThaliLacus54 (#367) üzenetére


snooze
veterán

nekem tegnap jött a 189 áprilisi..😊🤔

GO Gunners!!!

(#369) ThaliLacus54 válasza snooze (#368) üzenetére


ThaliLacus54
csendes tag

Én azt május elején kaptam.

(#370) snooze válasza ThaliLacus54 (#369) üzenetére


snooze
veterán

nem értem,hogy miért van ez az össze-visszaság a független telefonoknálde nemcsak ennél a tipusnál..

GO Gunners!!!

(#371) ThaliLacus54 válasza snooze (#370) üzenetére


ThaliLacus54
csendes tag

Én januárban vettem a telefont függetlenul az Euronicsban, akkor még 9.0 droiddal. A beüzemelés után rögtön megkapta a 9.1-est, majd valamikor február elején a 10-est. Azóta minden hónapban kaptam biztonsági frissítést.

(#372) snooze válasza ThaliLacus54 (#371) üzenetére


snooze
veterán

áprilisi vásárlás telekomos független..

GO Gunners!!!

(#373) Janby


Janby
tag

Én meguntam a várakozást a frissítésekre,és felraktam gépre a HISuitot. Már a harmadik frissítést szedi lefelé. Jönne a tíz is, csak előtte biztonsági mentés, meg lesz egy gyári visszaállítás. A telót Telekomtól hoztam ki.

Jani

I AM:D

(#374) janeszgol válasza Janby (#373) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is onnan vettem. Nekem sem jött még OTA-n. De őszinte leszek: a kilences jó rajta. Nem tudom mennyire kóser a 10, hogy megérné-e bekockáztatnom a frissítést. Majd olvasgatok itt egy picit.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#375) Janby válasza janeszgol (#374) üzenetére


Janby
tag

Nekem már kezdett problémás lenni. Random fagyogatott, voltak lassulások is. Azért is vártam már a 10-et, hogy mehessen egy hard reset. Tegnap előtt végül megcsináltam, és így két nap távlatából nagyon frankó a rendszer. Eddig,szerintem.

Jani

I AM:D

(#376) samu2062 válasza janeszgol (#374) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem teljesen jó a 10, semmi probléma vele. Február vége óta rajta van. A sötét módnak örültem nagyon.

(#377) -Faceless- válasza janeszgol (#374) üzenetére


-Faceless-
őstag

9-en jobb a gesztus vezérlés ha azt használsz. Én csak azt akartam, de 10-en nagyon szar. Néha befagyogat, de nekem igazából semmilyen téren nem lett jobb.

(#378) janeszgol


janeszgol
félisten

Köszönöm a válaszokat. Dilemmába kerültem. Gondolkozom még akkor rajta. (Pl a P20-on EMUI 8.1-ig mentem vissza, tehát a kezdetekig, mert az a legjobb rá... igaz a legfunkciószegényebb is, de engem ez nem zavar).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#379) snooze


snooze
veterán

a havi frissitésröl nincs hir?

GO Gunners!!!

(#380) holderes válasza snooze (#379) üzenetére


holderes
tag

Alig egy hete jött 20 mb körüli up, a build szám maradt, csak a végződése lett ...patch01
Mintha pattogósabb lenne tőle a gép.

(#381) snooze válasza holderes (#380) üzenetére


snooze
veterán

melyik szolgáltatotol?

GO Gunners!!!

(#382) holderes válasza snooze (#381) üzenetére


holderes
tag

Függetlennek vettem-Btel cég
10.0.0.196(C431E8R1P2patch01)

[ Szerkesztve ]

(#383) snooze válasza holderes (#382) üzenetére


snooze
veterán

nem ugy..milyen kártya van benne,mert lehet csak egy szolgáltatói frissités..

GO Gunners!!!

(#384) holderes válasza snooze (#383) üzenetére


holderes
tag

1.telenor
2.digi

(#385) samu2062 válasza snooze (#383) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem is telenor, digi. De nem szolgáltatói. A huawei küldte ki, alkalmazás kompatibilitásra harmadik féltől. Ez a gms cécó miatt van. Simán telepítette, azt kész. Nem is indult újra a teló.

(#386) ThaliLacus54 válasza samu2062 (#385) üzenetére


ThaliLacus54
csendes tag

Nekem is ugyanez jött tegnap reggel. Független telo, Vodafone és Telekomos SIM-mel.

(#387) csibe1


csibe1
addikt

Most vettem észre pár napja, mert már untam az sms mizériát, hogy van egy csevegés funkció az üzeneteknél. Kiderült, hogy a beállításoknál alapból be van kapcsolva, hogy wifin vagy mobilneten küldje el az sms-eket. :(((
Ezért csodálkoztam, hogy miért x nap után jön meg egy sms. :F

Más: néha ha olyanja van a telefonnak akkor nem fogadja el az ujjlenyomatot hanem kéri a pin kódot a nagyobb biztonság érdekében.
Nálatok is csinálja ezt?

A headset is néha szórakozik, felcsatlakozik bluetoothra, hívásindításkor meg semmi, mert addigra eldobja. Headset ki-bekapcs utána jó. Érdekes, hogy nem mindig csinálja.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#388) samu2062 válasza csibe1 (#387) üzenetére


samu2062
aktív tag

Így működik a rendszer, hogy 3 naponta kéri a biztonsági kódot, a nagyobb biztonság érdekében. Ha mondjuk néha kóddal nyitod fel a telefont, ujjlenyomat helyett, akkor onnan indul újra a 3 nap.
Ha 3 napig egyszer sem nyitod fel kóddal, akkor értelemszerűen 3 nap után kéri a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#389) csibe1 válasza samu2062 (#388) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi a választ! :)
Jó tudni. Nem szoktam amúgy a kódot használni legfeljebb újraindításkor.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#390) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Asszony telefonja tegnap telepítette a 9.1.0.280-as verziót, ma hajnalra pedig feldobta a 10.0.182-est.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#391) snooze válasza elfelejtette (#390) üzenetére


snooze
veterán

ma reggelre 201 végü jött,ez a legfrissebb..

GO Gunners!!!

(#392) snooze


snooze
veterán

van itt olyan telenoros akinek van már 10-es android?

GO Gunners!!!

(#393) ThaliLacus54


ThaliLacus54
csendes tag

Nekem ma jött meg a 10.0.0.201 frissítés, 270 MB, 2020 júniusi biztonsági szint.

(#394) holderes válasza snooze (#392) üzenetére


holderes
tag

Már'mint szolgáltatói 10-es?

(#395) snooze válasza holderes (#394) üzenetére


snooze
veterán

igen,telenorosok megkapták?

GO Gunners!!!

(#396) elfelejtette válasza snooze (#391) üzenetére


elfelejtette
veterán

Közben a hétvégén az asszony is megkapta a 201-est.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#397) holderes


holderes
tag

Független új verzió pár napja 10.0.0.206(C431E8R1P2)

(#398) samu2062 válasza holderes (#397) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem is jött.

(#399) ThaliLacus54


ThaliLacus54
csendes tag

Nekem is megjött múlt héten pénteken a 206 végű.

(#400) Gali199qd


Gali199qd
tag

Sziasztok !
Barátnőmnek van egy ilyen telefonja az EMUI verziója 10.0.0.13 és csak úgy kikapcsol 2-3 naponta . Ez másnak is ilyen ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.