Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ne haragudjatok de a teljesítménytesztnél valamit nagyon elszúrtatok. Nálatok lassabb ezek szerint mint a Kirin 810? Netes eredmények szerint 370-400e pontszámot hoz. CPU-ban egálban van a Kirin 980-nal, gpu-ban kb. 10 %-al lassabb. Vagy a mobil volt hibás, vagy most ez nem jött össze a tesztelőknek.

Ezenkívül: 492 nit miért alacsony fényérő? A táblázatban ez a legmagasabb az ips-es mobilok közül. :U

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#2) Mezcal


Mezcal
addikt

Ennyi pénzért ips kijelző és hms...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nem lenne ez rossz ajánlat...

(#4) janeszgol válasza szkaroly (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Csatlakozom: közel 500 nit kevés? Ne már! Az SoC versenyben a Samsung lemaradt, ebben a kategóriában csak a csöves Exynos 9611-et, és az SD730-at tudja adni. Ja utóbbit drágábban.

Kamerában viszont nem jó ez a telefon. Egyet gyorsan megjegyzek: a videótok alapján a hangminőség sz*r. Viszont az állóképekre sem mondhatóm azt, hogy jó. Ezt sajnos beelőzi akár egy fele ennyibe kerülő Samsung telefon is. A Xiaomik meg állva hagyják.

Hát nekem nem kellene. Elég a 4G-s verzió, de most jobban utána nézek, annál milyen a hangfelvétel minősége. Ha ilyen, akkor az sem fog kelleni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) janeszgol válasza Mezcal (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az IPS kijelzővel semmi baj nincs. A HMS meg emberfüggő.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Kampó válasza szkaroly (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

teljesítmény módot nem kapcsolták be szerintem... mate 10-pro-m is alig hozott 200e pontot majd miután bekapcsoltam a teljesítmény módot máris 260e lett..

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#7) Lami66 válasza szkaroly (#1) üzenetére


Lami66
őstag

No igen, ezen én is csodálkoztam, hogy a Kirin810 a P40 lite-ban 310 ezres antutut tud, a 820-as Kirin viszont 10 %-al gyengébb lenne, csak 280 ezer pont
Utánanéztem Kirin 820as telefonoknak
Honor 30s gsmarena, 375 ezer
Nova 7 notebookchech, 352 ezer

(#8) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Köszönjük a visszajelzéseket, srácok! Nem a teljesítmény móddal volt a probléma, valószínűleg melege volt a telefonnak méréskor, lehűlés után előjöttek a jobb számok. Javítgatjuk a táblázatot, és cseréljük a képernyőfotót is!

[ Szerkesztve ]

(#9) fm15


fm15
csendes tag

Ebben ez ezüst színben nagyon-nagyon tetszik. Kár az ismert hiányosság(ok)ért.

(#10) #88470784


#88470784
törölt tag

A Mol limo már elérhető egy ideje az AppGalleryben
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) szentkuti11 válasza #88470784 (#10) üzenetére


szentkuti11
addikt

[kép] [kép]

Ezen sajnos biztosan nem működik. Apk-ból, más forrásból sem engedte telepíteni, a régi verzió, ami felmegy rá, az meg még Google térképes, tehát értelemszerűen nem működik.

(#12) #88470784 válasza szentkuti11 (#11) üzenetére


#88470784
törölt tag

De akkor miért van fent az appgalleryben.
Pedig kezdtem örülni majd jól megmutatom Bognak mert anno hiányolta ezt az alkalmazást. :)

Ez pedig már mapboxot használ

[ Szerkesztve ]

(#13) ProEvoFan válasza janeszgol (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb ennyi a fényereje a Honor 10nek is, és ha szép napsütéses az idő, akkor kint alig látni a telefon kijelzőjét.
Pl a fiam redmi 8T készüléke kint napfény alatt is teljesen jól látható a kijelző, pedig nem egy kategória a többihez képest...

[ Szerkesztve ]

(#15) szkaroly válasza szentkuti11 (#8) üzenetére


szkaroly
senior tag

GFXBench eredmények se stimmelnek szerintem.

Poco X3 Pro

(#16) szkaroly válasza ProEvoFan (#13) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha pár hete a Realme 6 431 nites kijelzője "meggyőző" volt (9 pont), akkor jó volna ha egyenlő mérce érvényesülne és nem 7 pontot érne ez a kijelző a 492 nit ellenére.

Poco X3 Pro

(#17) _flamer


_flamer
aktív tag

Ennyi pénzért nem lenne rossz de sajnos itt is le kell írnom, hogy Google nélkül nem vennék telefont.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#19) Hopkins95 válasza janeszgol (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, 500 nites fényerő már 2020-ban kevés! :K Kimész a mezőre vagy a tópartra, előveszed a telefont maxra tolt fényerővel, elindítasz egy videót és rájössz, hogy még mehetne feljebb, mert takarni kell a naptól kijelzőt...vagy előveszed a dróntávirányítót, beleteszed a telefont és nem éppen ideálisaz 500 nit max fényerő (MA mérései szerint enyém is annyit tud).

Nálam biztos, hogy következő telefonomnál szempont lesz a magas max fényerő is!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) zfer válasza #88470784 (#10) üzenetére


zfer
csendes tag

A link hibára fut csak huawei mobillal megy jó helyre

[ Szerkesztve ]

(#21) Mezcal válasza janeszgol (#5) üzenetére


Mezcal
addikt

Van vele baj, az oled jobb és ennyiért másnál már oledet kapsz, már egy samuban is. A HMS meg gáz, akárki, akármit mond is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#22) #88470784 válasza zfer (#20) üzenetére


#88470784
törölt tag

Megneztem egy nem huawei mobilrol is nekem megjelenik

(#23) zfer válasza #88470784 (#22) üzenetére


zfer
csendes tag

Nekem ezt hozza fel
"A weboldal nem érhető el
A(z) hiapplink://com.huawei.appmarket?appId=C101964801&channelId=123412 webhelyen található oldal betöltése a következő okból nem sikerült:
net::ERR_UNKNOWN_URL_SCHEME"

(#24) #88470784 válasza zfer (#23) üzenetére


#88470784
törölt tag

Akkor nálad akar valami mást megnyitni mert a link amit belinkeltem ez:

https://appgallery.cloud.huawei.com/uowap/index.html#/detailApp/C101964801?appId=C101964801&source=appshare&subsource=C101964801&locale=hu_HU

Ez pedig az appgallery kezdő oldala:
https://appgallery.cloud.huawei.com/#/campaign

Nem tudom tényleg érdekel-e az app.
Most egy xiaomi telefonról nyitottam meg és működik.

[ Szerkesztve ]

(#25) janeszgol válasza #88470784 (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálam is megy PC-n.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Hallosz válasza szkaroly (#1) üzenetére


Hallosz
senior tag

Volt szerencsém a Sony kompaktjához, 2018-19-ben 500 feletti fényerővel. Napsütésben árnyékolni kellett. A Nokia 7+nál szintén. Az alma is 500 feletti, ott ép elmegy.
Amolednél elégséges, IPSnél valamiért kevés.

Mert lakni, muszáj.

(#27) Hallosz válasza Hallosz (#26) üzenetére


Hallosz
senior tag

UI: Gsuit előfizetőként, nálam esélytelen a készülék. :(

Mert lakni, muszáj.

(#28) Silentfrog válasza Hallosz (#26) üzenetére


Silentfrog
veterán

A Nokia 7 plusz nincs 500, jó 400 nak is.

(#29) Hopkins95 válasza Hallosz (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amolednél szerintem a kontraszt kisegíti, de amúgy én annál is keveslem. Tesóm Oneplus 7T Proját kipróbáltam a drónomhoz, mondom neki ez a max fényerő? Szerintem az is csirke hozzá, az is olyan 500 nit körül van. Még simán egy plusz 3-400 nitet megkívánna napos időben...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) Doki42


Doki42
őstag

Nem kell kategória. Gyenge kamera 🎥
Ennyi szerintem.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#31) rigoberto


rigoberto
őstag

👎

(#32) joey04


joey04
titán

Hát ez a gms mentes élet továbbra is vállalhatatlan a legtöbb embernek. OTP-t is mióta ígérik, aztán magyar továbbra sincs, se revo. és kismillió app, ami csak támaszkodik a gms-re és anélkül hibásan, vagy sehogy nem fut. mondjuk ez a telefon akkor sem lenne jó vétel, ha lenne gms.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) doooo


doooo
veterán

Egy jó nagy meh lett... persze nem is lehetett többre számítani. Egy épkézláb indok nincs amellett, hogy a cikkben írt P30 helyett ezt válassza valaki (ha már maradna valaki a Huaweinél).

(#34) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom hogy jönnek ki ezek az antutu eredmények, az én nova5T-m még nem kapott 400000 alatti pontot. Ja, és a napon szart sem látni max fényerőn belőle, de szó szerint, ebben az összes Huawei ilyen szar mert a Honor 8 és a Mate 20 lite-ból sem látszik semmi a napon...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#35) ProEvoFan válasza Hallosz (#26) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az új redmi note 9 pro teljesen jól látható napsütésben is.
A redmi 8T is.
Mindkettő van a családban.
Jó az ips kijelző is, de nem mindegy milyen telefonról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#36) janeszgol válasza ProEvoFan (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

A Galaxy Xcover 4 is. Ezért nem értem, miért kevés az az 500 nit itt, miért nem kevés ott. Nyilván függ a kijelző fénytörésének adottságától is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

A fotók szokás szerint olyan "Huawei-esen" alulexponáltak. De Google nélkül továbbra sincs értelme az Androidos telefonoknak... 100 alatt egész jó vétel lenne, főleg az üzemidő miatt, de így...

[ Szerkesztve ]

(#38) user12


user12
őstag

Korrekt.... csak az a fránya HMS ne volna

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#39) #88470784


#88470784
törölt tag

A HMS az uj sz@rcsempe

(#40) Sofian válasza #88470784 (#39) üzenetére


Sofian
őstag

Hasonló sikertörténet lesz ez is... :(

(#41) #88470784 válasza Sofian (#40) üzenetére


#88470784
törölt tag

Sírjunk

[ Szerkesztve ]

(#42) Schuler888 válasza Sofian (#40) üzenetére


Schuler888
senior tag

Csak azert kar volt :(
Amugy nem tudom mi ez az okvetetlenkedes a fenyero kapcsan, oda van irva hogy a tukrozodes/fenyvisszaverodesi tulajdonsaga pocsek, igy persze hogy keves ami mashol jol meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) Bjørgersson válasza szentkuti11 (#8) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GHz, hiszen "gigamennyiségű" Hz-ről van szó. Hertz bácsit ennyivel tiszteld meg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.