Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#188) Pompi válasza Krisz1000 (#185) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha ezt nekem szántad válasznak és én vagyok benne megszólítva, akkor kicsit próbálj már meg helyre kerülni agyban.

Egyrészt nem fogom neked bizonygatni, hogy a P20 milyen gyors készülék, mert úgy látom teljesen felesleges, és ahogy már írtam, nekem aztán tök mind1, hogy te mit gondolsz róla, kettőnk közül te vagy az aki próbálsz meggyőzni itt mindenkit valamiről, de még te se tudod, hogy miről.

Másrészt nem látok olyan érdemi tényt amire reagálnom kellett volna, a menőbb és cuccosabb témában nem tudok nyilatkozni. De nem is akarok, egy egyszerű kérdést tettem fel a legelején. Már bánom. Csak azt hittem kapok valami érdemi választ, tényleg kíváncsi lettem volna.

Nekem nincsen becses telóm, ezek használati tárgyak, én már rég kinőttem abból, hogy egyáltalán eszembe jusson egy olyan gondolat, hogy valaki megsértheti az én becses telóm, a jelek szerint viszont te nem. Felsoroltam az előző telefonjaim 6 évre visszamenőleg, ha szerinted ezek után Huawei fanboy vagyok, akkor nálad valami nem stimmel az tuti.

Jobb ha tőlem tudod meg, hogy az, hogy valami rondább az egy szubjektív kategória, még akkor is ha szerinted ez nem így van.

Szóval találd ki, hogy mi a fityfenének vagy ebben a topikban és szállj le rólam, mert így is több karaktert szántam erre, mint szerettem volna. Úgyhogy a tapsikolós szmájliaiddal együtt fáradj át egy olyan telefon topikjába ami tetszik és megfelel a pénztárcádnak. Én veled befejeztem, mert ez maximum érdemtelen trollkodás és én ehhez nem kívánok asszisztálni. Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.