Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

A készülékkel kapcsolatban hasznos információk, gyakori kérdések, leírások, hibák gyűjteménye itt található: Huawei Ideos S7 Slim - Összefoglaló - Redline PC - Klub!

A hsz eredeti tartalma:

Nem rossz cucc. Bár ipad1-et is lehet ennyiért kapni használtan.

(nem szeretném ezentúl minden tablet tesztnél a kommentek közt olvasni hogy ez olcsóbb és jobb az éppen aktuálisan tesztelt tabletnél a zte blade óta elég volt)

[ Módosította: Ndruu ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) Karma válasza David75 (#1) üzenetére


Karma
félisten

És azt szeretnéd olvasni, hogy iPadet lehet kapni ennyiért? Grat. :U

Nekem ez a sor okozott mosolyt: "ez a tablet talán a legjobb 2.2-es vas, amit eddig láttam, természetesen a korábbi Galaxy Tab mellett." Na jó, most már nevetek :D

A cucc egyébként tényleg egész korrekt.
Egy olyan 30k-val kevesebbért instant GET lenne apámnak.

eeaa: Köztudottan gyorsan olvasok. Ezt a tesztet kivételesen el is olvastam, kevéshez van lelki erőm. Vagy magadról beszélsz? Mintha te is kommentálnál, offtopikot méghozzá...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3) eeXaa


eeXaa
addikt

hihetetlen hogy 7 perc alatt végig lehet olvasni a teljes cikket, és még kommentre is van idő.. :U

(#4) David75 válasza Karma (#2) üzenetére


David75
őstag

Igen komoly különbség hogy egy ipad az alternatíva viszont ez nem hiszem hogy alternatívája lenne mondjuk egy honeycomb-os tabletnek.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#5) zola8van8


zola8van8
tag

Jó cuccnak tűnik a tesztből, de szerintem egy kicsit drága vagy lehetne a kijelző magasabb felbontású ennyiért. A Galaxy Tab-ot kb egyért osztogatják

(#6) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ez az egyedi felület nagyon jó!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7) Totheground


Totheground
addikt

Elég jónak tűnik, egy pöppet lehetne olcsóbb de majd meglátjuk a szolgáltatóknál. Talán értelmesebb árazással állnak elő, mint amit a Voda alkotott a tab 10.1V-nél.

Hangrögzítőnél és kameránál erős az iOS utánérzés. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Valószínűleg a szolgáltatói árképzés elég frankó lesz, a 85k egy félig official tipp az open marketre.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) rudymester


rudymester
senior tag

Ilyen minőségű cuccok 60-65k környékén már alternatíva lehet tablet fronton. Jó a teszt, kellemes a kütyü. Kár a micro USB töltés elhagyása.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#10) AS


AS
félisten

Igen, most már biztos vagyok, hogy kell egyedi felület minden gépre.
Ezért lesz jó a Samsung 10.1 mert lesz rajta TW ui, sok program, igy egyedibb lesz mintt a több 3.0 ás . és gyorsabb is:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Karma válasza AS (#10) üzenetére


Karma
félisten

És frissíteni ki fog? :P

“All nothings are not equal.”

(#12) danih


danih
addikt

Ez így 85-ért szerintem karcsú. Erre dobj rá még egy tízest és a tied egy ugyanekkora, de könnyebb, jobb, nagyobb felbontású és akksijú Galaxy Tab.
65-70 körül lenne jó. szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13) sagesz93


sagesz93
addikt

roppant fasza masina, akár el is fogadnám. Árán még lehet alakítani
Azért most a huawei alázta a zte-t tablet fronton. (már ha a v9-et vesszük alapul)

[ Szerkesztve ]

(#14) AS válasza Karma (#11) üzenetére


AS
félisten

Idővel az is jön. Söt ha 3.1 el jön alapból akkor meg mindegy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) hallerlaller válasza sagesz93 (#13) üzenetére


hallerlaller
addikt

Alázza telefonba is csak nálunk nem lehet X5-öt kapni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16) gombsadi válasza Karma (#11) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Ez nagyon érdekes kérdés... Ez eddig jó a Huawei-től, de a támogatást is így fogja megoldani???
Értelmét én sem látom ezeknek a tableteknek, talán (An)dante tényleg hasznát venné, de addig is vegyek azok, akiknek ettől lesz nagy az e-penisz:-)

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Kellemes kütyü. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#18) syl5


syl5
őstag

Baromi jó ez a kezelőfelület!
Olyan MIUI és Honeycomb keveréknek tűnik, de nagyon jó!
Végre rájöttek a kisebb gyártók is, hogy az egyik legfontosabb (ha nem a legfontosabb) tényező (persze megfelelő hardver mellett) a gördülékeny, használható, praktikus és nem utolsó sorban szép kezelőfelület.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#19) Karma válasza AS (#14) üzenetére


Karma
félisten

Mert 3.1 után megáll az élet? :)

syl5: Ebben a formában nem értek egyet. Akkor már inkább a default UI-t kéne felfejleszteni erre a szintre (lásd Honeycomb), mintsem mindenki barkácsol magának aztán leszarja.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20) rudi válasza Bog (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Szloviban alap előfizetésekkel úgy 31k forintnak megfelelő összegért van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz kutyu :)

"There is nothing permanent except change"

(#22) DarknessHope válasza JanFe (#21) üzenetére


DarknessHope
senior tag

7 colon király.. egy éven belül talán még 50 alá is lemehet úgy már esélyes h megvegyem.. és akkor viszlát pda-- marad egy telefon a tablet meg a netre zene film.. szerintem ez a létjogosultsága.. egy alap teló mellé megvenni. és akkor a net zene film v akár játék élmény is jobb mint a 3-4" okostelókon.. a telefon meg maradhat telefon.... persze ezzel is lehet.... én reload netkártyámat tenném bele :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#23) rudi válasza gombsadi (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem most jól jönne egy a Computexre menet. Lesz egy halom talákozóm szétszórva a városban, ami eléggé idegen, így majd rángathatom elő a subnotebookot, amikor eltévedek vagy valami infó kell, a naviról, esetleg turista infóról nem is beszélve. Persze az év maradék 51 hetében azért nem lenne túlzottan kihasználva...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ennyi pénzér ez nagyon is jó vétel! 7" nagyon ott van a cucc.

(#25) forgonati


forgonati
őstag

Egyetlen kép a hátuljáról nem fért volna bele a cikkbe? Az "üzemidő" résznél van egyetlen kép, ott is a telefon fele el van takarva. Bezzeg a "bevezető" meg a "külső" résznél van róla 5 kép is elölről és majdnem ugyanazon szögből, teljesen fölöslegesen. Persze tudom én hogy van Google meg hasonlók, de akkor is. Régebben ez természetes volt.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#26) TTomax


TTomax
nagyúr

Csendesen megjegyezném,hogy SGT-re lassan lesz gyári Ginger,és azt kell hogy mondjam ipad szégyenítő lesz ... ha kijön hivatalosan akkor lehet nem ártana frissíteni az SGT tesztet... ennek fényében már nem is olyan jó választás a mostani tesztalany....persze ha az ára lejjebb megy talán...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27) Blyan válasza TTomax (#26) üzenetére


Blyan
félisten

Talán gyári Honeycombbal lenne esély iPad szégyenítőre, de 2.3-as, telefonokra készített oprendszerrrel azért megkérdőjelezhető ez az optimizmus.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) plus44


plus44
veterán

Elég faszányos cucc, nem olyan trágya, mint a többi keleti "csoda", ráadásul nem olyan drága, bár egy jó húszassal olcsóbban mehetne rá az ajánlott is. Táblagép kategóriában simán megérdemelné.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) Findzs


Findzs
addikt

köszi a tesztet

a kijelző lehetne 10" és 1024x768 és lehetne benne fm rádió ugyanilyen áron akkor best buy lenne

a tesztelő szerint felesleges cucc a tablet azért lett részéről csak "tetszett"
szerintem meg aki most akar egy olyan eszközt venni amin néha netezni akar híreket olvasni tv műsort nézni néha könyvet olvasni és kicsit játszani valamilyen logikai játékkal, esetleg sokat utazik és szeretne közben egy-két filmet megnézni hosszú üzemidő mellett annak teljesen felesleges egy netbook vagy notebook és azoknak egy ilyen tablet "különösen ajánlott" is lehet

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30) TTomax válasza Blyan (#27) üzenetére


TTomax
nagyúr

Veled ellentétben én már Gingerrel használom a Tabom,és a tapasztalataimról írok,nem feltételezésről. :)
Már a fözött froyo ROM-ok sem voltak rosszak,a ginger amit használok bizony jobb ezeknél... Úgyhogy továbbra is fenntartom amit mondtam...
(#31) gombsadi
Ezek a telefonok mind jóval drágábbak mint a tesztalanyunk, jó hogy tudják... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31) gombsadi válasza rudi (#23) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Erről van szó! Azért írtam pl (An)Dante-t. ő talán folyamatosan kihasznalna, most neked is jó lenne, de utána?? Mindegy, az emberek tudjak mit csinálnak!
Én továbbra is egy nagy telefonnak tartom őket, nincs is az a dolog, amit jelenleg egy Samsung omnia7, vagy iP4, SGS2 vagy bármelyik másik felsőkat. okostelefonnal nem lehetne megcsinálni, csak és kizárólag tablettel!w

[ Szerkesztve ]

(#32) hallerlaller válasza forgonati (#25) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nézd meg a videót, ott körbe van forgatva a végén.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#33) m@xsys válasza Findzs (#29) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hát ez az, sokan ezt nem veszik figyelembe, hogy ilyenekre pont jó egy tábla.
A gyerekem már szinte függő a cucctól ;)
2 hete alig veszem elő a laptopot az iPad 2 miatt, de vallom, h szükségem van a laptopra is.
Talán idővel nem lesz.

(#34) gombsadi válasza TTomax (#30) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nem láttam, hogy írtál! De ha olvasol, nézd csak meg, én a tabletet, mint kategoriat ragadtam meg a készülék felsorolasnal. Külön bbekezdest szantam neki, a tablet kategoriaban pedig az olcsó dzsunkatol aaz iPad2-ig minden benne van.

[ Szerkesztve ]

(#35) Karma válasza TTomax (#30) üzenetére


Karma
félisten

Akkor iPadet nem használtál sokat =)

“All nothings are not equal.”

(#36) DarknessHope válasza Findzs (#29) üzenetére


DarknessHope
senior tag

már aki a tízeseket kedveli. :D . ez egyéni.. nekem az pl nagy.. és a 7"-t tartom ideálisnak.. magamnak.... az lenne az igazi ha nagyjából ugyanazon készüléknek lenne 10-es meg 7-es változata is és akkor mindenki eldöntheti neki mi fekszik. bár az lg 8,9-es is érdekes köztes megoldás

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#37) TTomax válasza gombsadi (#34) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valóban nem írtam,de használtam... persze az Ipad1-re gondoltam amit írtam,és én így látom...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38) gombsadi válasza TTomax (#37) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Semmi gond, én meg úgy látom.:-) nem fogunk össze veszni, nem vagy te rosszabb mert tabot hasznalsz. Csak én nem látom az értelmét! De pont másik, acer-aatom tabletnél már más véleményt fogalmaztam meg!

link

(#39) Bog válasza forgonati (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most is minden tesztben természetes, itt is csináltam vagy 20 fotót a hátuljáról, de fehér alapon fehéret fotózni esélytelen. És igen, a videóban direkt ezért forgatom körbe.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) TTomax válasza gombsadi (#38) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én vennék ipadot is ha lenne 7"-os... mivel telefonként is használom, így mindenhova magammal cipelem...ha nem tudom magammal cipelni akkor meg jó az otthoni gép is... (noti,laptop,pc stb...)Nekm az egy megváltás amikor azt érzem a TAB-nál hogy minden sokkal simábban megy... itt nem arra gondolok,hogy most akkor a hajam is beáll a ginger sebességétöl,de azok a pici akadások eltünni látszanak,érdemes lesz majd ujra górcsö alá venni azokat a tabokat amikre elérhető lesz gyárilag a frissítés, úgy érzem azok a tabok egy fél kategoriát feljebb fognak lépni... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) Saccco válasza Bog (#8) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha maradnak a durva havidíjak, akkor ugyanúgy felejtős, mint a többi. (Legalábbis nekem biztosan.)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#42) Blyan válasza Karma (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyi. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) bigand77


bigand77
tag

Ezt nem hiszem el, hogy minden tablet cikknél el kell olvasni 20x, hogy "nem tudjuk, hogy mire való egy tablet, szerintünk semmire". Ezt miért kell? Ez olyan mintha minden GPS tesztbe beírnám 20x kommentbe, hogy nem értem ki az a barom, aki kiad 70 ezer ft-okat GPS-re, amikor bármelyik felsőkategóriás telefon is használható GPS-ként, innentől nincs létjogosultsága. Hagyjuk már ezt jó? Ti nem értitek, minket pedig a teszt érdekel, nem ez a duma ezer egyedszerre is. :W :W :W :W :W

(#44) gombsadi válasza TTomax (#40) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Hehe, én nem az iPad-rol beszéltem konkretan, azt karma kérdezte. Én a tablet, mint jelenség, ebben a formában nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#45) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Nagyon tetszik a tablet,főleg az,hogy nem beépitett akkumulátoros.Egy kicsit lehetne majd olcsóbb,és akkor szerintem sikeres lessz

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#46) .bableWes válasza bigand77 (#43) üzenetére


.bableWes
őstag

akkor ezek szerint te érted, hogy miért léteznek. kérlek oszd meg velünk ezt az isteni tudásodat, mert mi is szomjazunk rá... -.-"

ON: eléggé elgondolkodtatott ez a kis kütyü. használtam fél év után lehet, hogy veszek is egyet.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#47) Bog válasza bigand77 (#43) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudod, ez úgy van, hogy ha írsz egy cikket, akkor annak van egy bevezetője, ahol nagyjából megpróbálod elhelyezni a terméket a piacon, s ezzel mintegy felütést is adsz a továbbiakhoz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) Red77


Red77
csendes tag

Tetszetős bár kicsit lehetne olcsóbb

Csütörtök déltöl-Vasárnap estig Nem leszek

(#49) NathanCullen válasza bigand77 (#43) üzenetére


NathanCullen
senior tag

engem meg az idegesít, mikor nekiálnak gyalázni az applet néhány helyen, hogy ki az a hülye aki macet vesz, mert az gyenge meg drága szar. mégsem írogatom le a véleményem, hogy hagyjuk már...

bog sem azt mondta, hogy tabletnek nincs értelme, csak neki felesleges. ha objektív tesztet akarsz, olvass specifikációt. vagy szokd meg. hosszú hosszú évek óta szubjektív a stílus itt. néha pont ezért jó, ennél a tesztnél meg vedd úgy, hogy ez a szubjektív megítélése bognak a tabletekről... de ahogy írta is néha hasznos egy ilyen gép.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#50) rep3at


rep3at
őstag

Én megadtam volna rá az ajánlott pecsétet, az írásból igazából ez jött le. Szívesen elhasználgatnám.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.