Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) HuaweiU8500 válasza solyka (#798) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Usb kabellel ha osszekotod a pcvel? Kulon drivekent kell lassad, a belso sdre kell tenni...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#802) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

sziasztok
érdekelne, hogy a t-homeos előfizetésem mellé megvásárolt cuccosban sincs simkártya foglalat? azt olvastam, hogy inviteleseknél van ilyen probléma, de idő szűkében az egész fórumot nem olvastam vissza.
másik (tudom, hogy hülye) kérdésem pedig az lenne, ha megrendelem a t-pontban ezt a kis drágaságot, akkor a futárnak fizetek, vagy bent a T-pontban? (csak azért kérdezem, mert ahogy elnézem itt a kiszállítással vannak gondok... ilyen esetekben viszont utálok előre fizetni...)
válaszokat előre is köszönöm :R

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#803) thenameless válasza ghiottone (#799) üzenetére


thenameless
tag

utánajárásom alapján ugyanaz a linken ha elolvasod pl a leírást szintén gyanus, illetve javaslom beszerzési forrásnak a helyet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#804) Garold válasza Sh4rKy (#802) üzenetére


Garold
senior tag

A T-Home/T-Mobile-os verzióba lehet simet rakni.
Ha T-Home-ost rendelsz tapasztalatok alapján jobba jársz ha telefonon rendeled meg és csak a futárnak kell fizetni.
Ha T-Mobile-ost veszel akkor menj be a T-Pontba és nem kell várni, mert a kezedbe nyomják.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#805) Sh4rKy válasza Garold (#804) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

t-home-osan rendelek mindenképpen, 10k-t megér, hogy nyaralóba tudjak filmet nyomatni róla, meg pár munkával kapcsolatos táblázatot is szívesebben küldözgetek el egy ilyenről, mint a telefonomról... :C
na de majd megkérdezem egyik t-pontos ismerőst, ha hazajön a nyaralásból, hogy valahogyan t-home verziósan nem kaphatom e kézbe
gondolom HDMI kábelt nem kapni hozzá alapból... jól gondolom?

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#806) thenameless válasza Sh4rKy (#802) üzenetére


thenameless
tag

invitelnél van csak wifis verzió meg 3g-s
t-nél csak 3g, dhlnek fizetsz ha adsl-es vagy, szuperszervizesnek ha kábelnetes

(#807) Garold válasza Sh4rKy (#805) üzenetére


Garold
senior tag

A HDMI sajna tényleg nem jár. :(

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#808) bostone


bostone
addikt

Próbáltátok már valamelyik launchert a népszerűbbek közül?

(#809) orion23 válasza bostone (#808) üzenetére


orion23
csendes tag

Igen! :DDD

(#810) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok!
Már hetek óta olvasom a fórumot, igaz eddig egyszer se szóltam hozzá, de most eljött az idő! A napokban szeretném megrendelni ezt a kis készüléket én is családi csomag mellé vállalnám be. De az szeptember elején jár le. Mivel utána is ugyan ez a csomag folytatódna, ugye meg lehet azt oldani, hogy ne kelljen megvárnom ezt az 1 hónapot hanem innen számolják a 2 évet az eddigi csomagommal? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mint már sokszor leírtátok sajnos személyes átvétel nem lehetséges és jelentős készlet hiányban szenved nem tudjátok véletlenül, hogy a mostanában leadott rendelések mikorra lesznek kiszállítva? Előre is köszi a választ a láma kérdésekért! :) :R

(#811) insido válasza HuaweiU8500 (#801) üzenetére


insido
tag

Én a belső sd- re nem tudok semmit tenni. Ha jól tudom oda telepít magának alkalmazásokat. Jó lenne ha a belső sd témáját bővebben kifejtenéd nekem/nekünk, mert erről gőzöm sincs. kösz!

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#812) thenameless válasza csoki46 (#810) üzenetére


thenameless
tag

akármikor hosszabbíthatsz, kábelnetnél kedden rendeltünk elvben holnap vagy hétfőn jön.

(#813) csoki46


csoki46
aktív tag

na csupa jóhír :) köszi a gyors választ :R akkor holnap irány a t-home :)

(#814) HuaweiU8500 válasza insido (#811) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ha radugod usb kabellel a pcre, megjelenik egy android figura a kepen, meg az usb tarolo elfogadas. Ha elfogadod, aa pcn instalal 3 driveot. Az egyik a pcsuite, ahonnan driverek pcsuit hasznalati toltheto le. Lesz egy tablet nevu, ami a belso sd, ez teljesen ugy viselkedik mint az sd kartya az androidokon es kb 4,7 gb. A harmadik a "kulso" sd, amit beledugsz a kartyahelyre. Igy lehet rairni a pcrol, vagy masolgatni az sd-k kozott. Reset vagy szoftvereles nem torli a belso sd-t!
Ha jol emlekszem reset utan lehet formazni, h belso tarolo (2,75GB)+belso sd(4,66GB) vagy csak egybe belso sd (7,38GB) legyen particionalva.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#815) #09908736 válasza ghiottone (#799) üzenetére


#09908736
törölt tag

Kábel a D típus kell, viszont nézd meg a tv-det, hogy tudja-e a 800x480 felbontást, mert azt küld ki a tablet. Bár 720as filmet még nem próbáltam, hogy átvált-e, majd hétvégén. Amúgy ebayről rendelhetsz kábelt, 550HUF-ért vettem én is, és ha jól emlékszem 10 nap alatt jött meg.

(#816) Plumpy válasza orion23 (#809) üzenetére


Plumpy
aktív tag

És te melyik launchereket próbáltad?

Plumpy - A kultúrbölény

(#817) Szpisti


Szpisti
addikt

Naa. Megrendeltem én is. Bár igaz nem tudta megmondani, hogy mikor érkezik, de én türelmes vagyok. :D

(#818) sipi83


sipi83
aktív tag

Na megjött nekem is! Két órai kemény tapizás után elég meggyőző számomra.
Ennyiért nagyon jó vétel.
IGO-val kb. 3-5 perc alatt 7 műholdat talált szabad ég alatt.
Jó érték, sőt sokkal jobb mint a Legend -em.
Bár zavaró, hogy a felső állapotsor betakar az IGO-ba és mintha lentebb is "tolná" az egészet.
Sebességgel úgy általában nincs gond.
Netezni, zenét hallgatni, filmet nézni elég szerintem.

Ami még kérdéses számomra az a hangminőség.
Majd holnap rádugom a kedvenc AKG-mat,

Szerk: A kamera fagyás problémát még nem tapasztaltam, de hangszóró kattogást már sajna én is hallom. :W :O

[ Szerkesztve ]

(#819) gretzky77 válasza Szpisti (#795) üzenetére


gretzky77
veterán

köszi ès azt esetleg tudja valaki,hogy erre a tabra melyik verziò ami tökèletesen müködik?köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#820) Surmi69 válasza gretzky77 (#819) üzenetére


Surmi69
tag

Sygic Aura 3. :D tökéletesen működik, nincs csík és a legfrissebb térkép van benne az egész világról :)

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#821) Plumpy válasza gretzky77 (#819) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Augusztus 11-ig kell kibírni, és utána megnyílik nálunk is a google Navigáció hivatalosan... Az mellé meg már nem nagyon kell fizetős navit venni...

Plumpy - A kultúrbölény

(#822) gretzky77 válasza Plumpy (#821) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi de nem a navigációra gondoltam hanem a játékok közül melyik megy ezen a tabon!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#823) Szpisti válasza gretzky77 (#819) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát, ha a kijelzőt nézzük akkor az ugyan olyan felbontású mint a Samu Galaxy S (480*800) és még a proci sebessége is ugyanaz, (1Ghz) dehát nem tudom... Mindenesetre ott kezdeném...

(#824) harry


harry
veterán

Hol lehet megvenni ezt a kütyüt függetlenül / előfizetés nélkül? Van már egyáltalán?
Esetleg kipróbálni? T-pontban?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#825) direwolf válasza Szpisti (#823) üzenetére


direwolf
őstag

A Hardver viszont nagyon nem ua.!
Galaxy Tab: Cortex A8 1GHz processzor + PowerVR SGX540 grafikus proc
Huawei S7 slim: Qualcomm Snapdragon 1GHz processzor + Adreno 200 grafikus proc

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#826) HuaweiU8500 válasza harry (#824) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A T-nél kapható előfizetés nélkül is, webshop ár 70k.
Nagyobb T-pontban sztem van probadarab..

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#827) Garold válasza harry (#824) üzenetére


Garold
senior tag

Itt is érdemes körbenézni: link

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#828) ghiottone válasza thenameless (#803) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszi neked és A.J. Crowley -nak is a választ. Rendelés alatt, bár nem innen, mert a vaterán találtam 1271 + száll díjért. Ott meg volt 1-2 kütyü, amit lerendeltem, úgyhogy ezt választottam. :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#829) kiskatz


kiskatz
tag

Ma megkaptam en is a gepet de olyan problemam van, hogy letoltok marketbol egy alkalmazast vagy jatekot de nem talalom sehol. Hogyan lehet telepiteni oket?

(#830) Garold válasza kiskatz (#829) üzenetére


Garold
senior tag

Ha a tabletről töltöd le nem kell külön telepíteni, megcsinálja magától, és meg kell jelennie az alkalmazások között.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#831) kiskatz válasza Garold (#830) üzenetére


kiskatz
tag

Az a baj, hogy kiirja, hogy letoltve de nem jelennek meg az alkalmazasok kozott.

(#832) sgyimi válasza kiskatz (#831) üzenetére


sgyimi
csendes tag

Nekem is volt ilyen problémám.De azt hiszem, hogy a fiók beállításnál rontottam el. Törölni akartam visszatenni a gyári beállításokat, de az sem működött. Telefon ügyfélszolgálat, futár el, majd 3 nap múlva vissza, másik program(enyém nem 3 g, ) de a telefonost tették rá.
Azóta működik.

(#833) harry


harry
veterán

Köszi a linkeket, 55k körül elég szimpatikus :K

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#834) direwolf


direwolf
őstag

Skypeban frissítés után be engedte kapcsolni a videohívást! Figyelmeztet, hogy nem certified eszköz, meg lehetnek gondok, de engedi :C Még nem próbáltam ki...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#835) direwolf válasza direwolf (#834) üzenetére


direwolf
őstag

Fagy :W

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#836) Garold válasza direwolf (#835) üzenetére


Garold
senior tag

Eleve a kamera használatkor is fagy a gép sztem van összefüggés...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#837) direwolf válasza Garold (#836) üzenetére


direwolf
őstag

Nekem nem fagy a kamera :F

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#838) bikficc11 válasza kiskatz (#831) üzenetére


bikficc11
tag

magától kell települni

(#839) kiskatz válasza sgyimi (#832) üzenetére


kiskatz
tag

Próbálom a gyári beállításokat visszaállítani de amikor a "Minden törlése" gombra nyomok nem történik semmi. Valaki tud valami okosat ez ügyben?

(#840) bakter24 válasza kiskatz (#829) üzenetére


bakter24
őstag

Nem biztos, hogy egyforma a problémánk, de nekem is volt ilyen, hogy végigment a csík, de a market listájában továbbra sem az "installed" volt, hanem a "free". Ha ez van, akkor a beállítások->alkalmazások->letöltésvezérlő->adatok törlése volt ami nekem megoldotta. És a harmadiknál arra is rájöttem, hogy akkor áll ez elő, ha épp sok letöltés megy a marketből egyszerre, és kikapcsol a kijelző, amivel együtt jár, hogy bontja a wifit. Vagy csak simán megszakad a wifi.

És azt is megtaláltam elvileg, hogy be lehet állítani, hogy ne bontsa a wifit mikor kikapcsol a kijelző, ez a beállítások->vezeték nélküli...->wifi beállítások->menü gomb->speciális-> wifi alvó üzemmód... alatt lehet.

Más: Tervezek a saját oldalamon egy videókkal megtámogatott hibajelenség-leírást, hogy egyértelmű legyen a most csatlakozóknak, hogy mit jelent a "hang-klattyanás" pl. A nekem eddig feltünt hibák: hang-klattyanás, webkamerás ujraindulás, hang-akadozik-kikapcsolt-kijelzőnél, meg ez a fent leírt market dolog (bár ez lehet tipikus android)
Ha van még gyakori hiba, ami nekem nem jött elő, vagy csak nem tünt még fel, írjátok+, hogy teljes legyen a "gyüjtemény" :D

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#841) kiskatz válasza bakter24 (#840) üzenetére


kiskatz
tag

Ugyan ez a problémám nekem is de nem találom a letöltés vezerlot. Igy nem is tudom torolni a beragadt letöltéseket.

(#842) bakter24 válasza kiskatz (#841) üzenetére


bakter24
őstag

főképernyő->menügomb->beállítások->alkalmazások->alkalmazások kezelése->összes->letöltésvezérlő->adat törlése

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#843) sipi83


sipi83
aktív tag

A gyári player-el hallgatóztam egy kicsit.
A legfontosabb: lezárt képernyőnél nincs akadozás, szaggatás.
A hang tiszta, nincs semmilyen zúgás, zaj stb.
A gyári EQ beállításokból elég sok van, sőt az SRS WOWHD pedig valahogy tényleg jó.
Pedig PC nagyon ritkán EQ-zok de ez itt jó.

(#844) bakter24 válasza sipi83 (#843) üzenetére


bakter24
őstag

Nekem a gyári playerrel is elkezd egy rövid idő után kihagyogatni a zene kikapcsolt kijelzőnél. Winamp és DeadBeaf ugyanaz.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#845) dudus111


dudus111
csendes tag

Sziasztok szeretném megkérdezni hogy látom wifin a hálózatot ill a számítógépemet

(#846) dudus111


dudus111
csendes tag

Lenne egy 2 napos gép eladó 55e

(#847) bakter24 válasza dudus111 (#845) üzenetére


bakter24
őstag

Hamar meguntad :D

Amire eddig jutottam hálózat ügyben: TotalCommander tölthető rá le, ahhoz pedig van LAN plugin, ott hozzá tudod rendelni a windowsos megosztott mappáidat.

(TotalCommander Android 10 beta)

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#848) Szpisti


Szpisti
addikt

Szevasztok!
Próbálta már valaki class10-es microSD kártyával? Nincs gondja vele? Mert akkor beruházok egy 16-osra, esetleg egy 32-esre...

(#849) bakter24 válasza Szpisti (#848) üzenetére


bakter24
őstag

nekem class10-es kingstone van benne, 8gb-os. Jól megy vele. A Class10 igazából csak nagyobb sebességet bír, más paramétere nem különbözik, tehát vinnie kell. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy 16gb-ig bővíthető, ha tévedek, javítsatok!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#850) Garold válasza bakter24 (#849) üzenetére


Garold
senior tag

A T-Mobile szerint tévedsz:
"512 MB RAM, 8 GB belső tárhely (microSD memóriakártyával 32 GB-ig bővíthető)"

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.