Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) #71321344 válasza Kutykurutty7 (#37) üzenetére


#71321344
törölt tag

Heló!

Tudom nem nekem tetted fel a kérdést, de gondoltam hozzá teszem, amit tudok.
Acél szíjnál a 316l jelölést keresd! Magyarul szokták orvosi acélnak is hívni, mert jó korrózióálló és hipoallergén. A nem két pálcás órák általában ebből készülnek (kivéve a Rolexet, ők 904l-t használnak).

Büdösödés szempontjából a bőr a legrosszabb, de gyártanak olyat, aminek a belső, bőrrel érintkező fele szilikon (ami szintén hipoallergén). Nylon szíjaknak az előnye, hogy könnyű tisztán tartani, csak bedobod a ruhákkal a mosógépbe és kész, ha úgy is van ilyened, kipróbálhatod :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Kutykurutty7 válasza #71321344 (#41) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Szia! :R Köszönöm, hogy leírtad!

Rajtam van közel napi 24 órát az óra (éjszaka az alváskövetés miatt), ezért próbálok olyan szíjat keresni, ami a legalkalmasabb erre a használatra. A bőr tűnik nekem a legkényelmesebbnek néhány hetes használat után, de zsolt501 is írta és Te is írod, hogy a bőrnek is vannak komoly hátrányai. Valószínűleg így egy minőségi fém szíj lesz a befutó. :)

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#43) Silenzio válasza bloggiold (#22) üzenetére


Silenzio
addikt

- Amikor eladtam, nálam csak ferde számokkal jelezte ki az időt, rendkívül gagyi volt, és a stílust nem tudtam állítani, tehát azt, amit te lefotóztál, nem láttam sose. Talán óralap függő?

- Nem a megjelenített információkkal van bajom, hanem azzal, hogy a kijelző mindig világít, ami nem "órás", hanem "kütyüs".

- Félreértettél, vagy nem tudom. Android Wearnél vannak olyan óralapok, amiknél szinte ugyanaz jelenik meg a kijelzőn, mint bekapcsolt állapotban, legfeljebb nem animált stb.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#44) Kutykurutty7 válasza Silenzio (#43) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, volt egy legelső verziója az AOD-nek, ami elég bután nézett ki. Aztán a következő frimware frissítésénél ezt egy kicsit kultúráltabb megjelenítésűre javították, ahol már választani lehetett az analóg-szerű és a digitális megjelenítési módok között. Valószínűleg te még csak az első verziót láttad.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#45) Rover623 válasza bloggiold (#22) üzenetére


Rover623
félisten

Wear OS esetén, de gondolom más platformokon is (ahol létezik AOD), az óralaptól (pontosabban a készítőjétől) függ, hogy mi jelenik meg normál/aktív módban és mi látszik AOD módban. Különleges esetben konfigurálható. Tehát nem az oprendszer határozza meg!

primus inter pares

(#46) Silenzio válasza Kutykurutty7 (#44) üzenetére


Silenzio
addikt

Az eladás előtti nap frissült, akkor már nem volt bekapcsolva AOD, így lehetséges. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

van olyan analóg számlapja, ahol nem másodpercenként ugrál a mutató? hanem pl fokozatmentesen, vagy remegve?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#48) bajnokpityu válasza #71321344 (#41) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a szilikon nem teljesen hypoallergén. nekem pl egyszer csak besokallt tőle, és elkezdett hámlani az óra alatt, azóta bőrt, fémet hordok, pedig jól elvoltam a szilikonnal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#49) #71321344 válasza bajnokpityu (#48) üzenetére


#71321344
törölt tag

Az inkább tűnik, valami gombának/fertőzésnek, pláne, hogy nem rögtön volt vele bajod. Az órák szíjait is tisztítani kell, mert elég kedvező a környezet egy bacitelepnek :)

(#50) rottenbull válasza #71321344 (#49) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem hinnem. Nekem ugyanez volt a bajom. Amint femre valtottam, egy par nap alatt eltunt.

(#51) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sokat gondolkoztam, hogy melyik óra legyen ez vagy a stratos 3. A GTR jobban néz ki az biztos, de túl sok a hiba benne. Így a 11.11-es akcióba a startos 3 lesz. Kösz a tesztet és a hozzászólásokat. :))

(#52) M0RGI válasza INGJOKE (#51) üzenetére


M0RGI
őstag

Mi az a túl sok hiba? Egyedül a gps pontatlan.

(#53) INGJOKE válasza M0RGI (#52) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nyilván a saját értékrendem szerint. Nem szeretem az amoled kijelzőt. A gps kabarê minőségű. Azzal még megbarátkoznék hogy amoled és nem látni folyamatosan mi van, de a GPS nem lesz elég jó, ha félmaratont futok. :)

(#54) M0RGI válasza INGJOKE (#53) üzenetére


M0RGI
őstag

Akkor valóban a stratos a jó választás neked ;)

(#55) Cancer válasza INGJOKE (#53) üzenetére


Cancer
senior tag

Azt hiszem most üt meg a guta! :W
Szerintetek, ha elég hangosan reklamalok, kicserélik a GTR-t Stratos 3-ra? :(((
A GPS nekem hetek óta nem működik... Ez a szerencsétlen tiszta időben 9 műholdból nem talál meg egyet sem... :(

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#56) Kutykurutty7 válasza Cancer (#55) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Kicserélni a GTR-t Stratos 3-ra nem fogják, azért sem, mert a Stratos 3 jóval drágább.

Én biztosan reklamálnék és visszakérném az óra árát! Ezzel, hogy egyáltalán nem működik a GPS, egy alapvető funkciója az órának nem érhető el.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#57) ncc1701 válasza Cancer (#55) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez nem így működik. Javítás, csere darab, és legjobb esetedben pénz vissza az opcióid. De ezeket végig kell járnod.

(#58) Cancer válasza ncc1701 (#57) üzenetére


Cancer
senior tag

Akkor jobb mielőbb elkezdeni a sort... :(((

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#59) ncc1701 válasza Cancer (#58) üzenetére


ncc1701
veterán

Persze. Ha a hiba valós, és nem tudnak vele mit kezdeni, akkor legalább kapsz egy jól működőt. Webshopos vásárlás esetén el az, h 14 napon belül meggondolhatod magad, és pénz visszát kérhetsz.

(#60) Cancer válasza ncc1701 (#59) üzenetére


Cancer
senior tag

Személyes volt, nem webshop. Illetve 1 hónapos.
Ma viszont sikerült GPS jelet találnom...majd trackelnem is. :C Piros a track. A kék meg a valós útvonal... :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.