Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:39

LOGOUT.hu

HTC U12+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1122) meriem01


meriem01
friss újonc

Sziasztok! Nekem decemberi az U12+-om. Több probléma is van vele, eddig bíztam benne, hogy lesz valami frissítés, ami megoldja, de nem így történt. A net sok esetben használhatatlan. Wifi és mobilnet esetén is gondol egyet és belassul annyira, hogy percekre, de néha órákra beáll. Tapasztalt ilyet valaki? Mi lehet a megoldás? Másik gond, hogy ha kihangosítom, a beszélgetőpartner nem érti, amit mondok, annyira rossz lesz a hangminőség. Ez első naptól ilyen. Headsettel vagy simán tök jól működik. Próbáltam tok nélkül, hátha az viszi el a hangot, de semmi. A harmadik, hogy néhány hete elkezdte azt, hogy amikor bontok egy beszélgetést, a "hívás végét jelző pittyenést" kihangosítja. És ez baromi kellemetlen, egyrészt szétszakad a dobhártyám, másrészt mindenki rámnéz, hogy mi volt ez. Garis még, de mivel a netes gond és a hangos pittyenés is időszakos, a mikrofonnál csere esetén meg a vízállóság elúszhat, nem igazán tudom, mit tegyek. Imádom a HTC-t, nem negatív kritikának szánom, csak segítségre van szükségem.One X és HTC 10 volt előtte 4-5 évig bírta mindkettő, sajnálnék megválni az u12+-tól. Köszi, ha van ötletetek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.