Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:39

LOGOUT.hu

HTC U12+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Ununqatrium válasza Varoz (#1100) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Sajnos nálunk Szlovákiában már nem lehet kapni. Egy hete mikor utoljara néztem, még volt. Szivás.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#1102) phanonym


phanonym
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, még meglátom. A telefon mindenesetre tetszik.

(#1103) CptAdamica válasza Ununqatrium (#1099) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én már biztosan nem vennék HTC-t, halott gyártó, nulla support.

Megyen!

(#1104) Varoz válasza CptAdamica (#1103) üzenetére


Varoz
őstag

Szerencsére nem ez volt a kérdés. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1105) CptAdamica válasza Varoz (#1104) üzenetére


CptAdamica
veterán

Idézet Ununqatrium hozzászólásából:
"Harom esélyes van, köztük a U12+ is, de amennyi minden kényszerit a HTC-nél maradni, pont annyi minden szol ellene is."

Úgyhogy de, ez is volt a kérdés...

Megyen!

(#1106) Varoz válasza CptAdamica (#1105) üzenetére


Varoz
őstag

Ez nem kérdés, szóval nem itt kéne trollkodni!
Nem tetszik a hTC, akkor ne gyere ide! Köszi! :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1107) CptAdamica válasza Varoz (#1106) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igazából azt kéne eldönteni, hogy ez egy közösségi szakmai topik e, vagy a személyes játszótered. Értem, hogy kedveled a HTC-t, de ez az Apple szintű fanboy szemüveg borzalmas. Ha valaki kérdez, akkor illik neki objektíven is válaszolni és elmondani, hogy a HTC igen is halott gyártó és ha ilyen telefont vesz akkor ne várjon semmilyen supportot hozzá. Továbbá, ha ne adj isten elromlik és szervizelni kell, akkor is gondok lehetnek, ugyan is gondolom jó eséllyel a pót alkatrészek gyártását is leállíthatták már régen így valószínűleg a jelenlegi készlet hamarosan elfogy. Szóval felesleges mindenkit trollnak titulalnod, csak mert bántotta szegény HTC-t, én is szerettem, de alaposan cserben hagytak.

Megyen!

(#1108) Varoz válasza CptAdamica (#1107) üzenetére


Varoz
őstag

Vagy csak te vagy hater/troll.
Nem azt kérdezte miért ne vegye meg, azt magában elrendezte, csak pár kérdésre várt választ, amire nem voltál képes. Ez egy szakmai topik, senki se kíváncsi arra, hogy te kiben, miben csalódtál. Szervizzel semmi gond nincs, U11 topikban volt pár ember mostanában akik szervizeltettek, én is. Én kamera hibával gariztattam, mert elszállt a stabi és nem volt képes megnyitni a kamerát, párszor leesett elég szépen. Tökéletes állapotban kaptam vissza, tökéletesen működik. De írjad csak a hülyeségeidet, csak unalmas és röhejes.
Jó lenne ha máshol töltenéd ki a személyes sérelmeidet.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1109) Varoz válasza CptAdamica (#1107) üzenetére


Varoz
őstag

Messze áll a halottól amúgy, csak jelzem.
Februárban is volt hír, hogy jött a Wildfire R70, most meg jön még egy modell, elvileg egy Desire.

Ja meg ugye jön egy 5G-s zászlóshajó is.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1110) CptAdamica válasza Varoz (#1109) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fantasztikus, kidobnak egy tucat telefont horror árazással, ez igen, ezt már nevezem! Mondd már el, hogy a kis U12+ telefonod hány andorid főverziót kapott? Vagy csak annyit, hogy mikor jött hozzá utoljára biztonsági frissítés?

Megyen!

(#1111) Varoz válasza CptAdamica (#1110) üzenetére


Varoz
őstag

Pontletojom. Működik tökéletesen, ellentétben főnököm telefonjával, pedig arra van frissítés. Ennyit erről. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1112) CptAdamica válasza Varoz (#1111) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igazából a Google havi biztonsági frissítései nem a felhasználói funkciók javítását célozza meg. Elég komoly pénzeket fizet például etikus hackereknek, hogy a hibákat felfedhessék és manapság, amikor például egy bankkártya már szerves része a mobiltelefonnak, örülök, hogy nem tavaly április 1-e a biztonsági frissítés szintje és a gyártó foglalkozik ezzel, nem pedig húzza és halasztja a frissítéseit, mint amilyen hercehúrcát levágott tavaly a HTC.

Megyen!

(#1113) Navaze 2 válasza CptAdamica (#1112) üzenetére


Navaze 2
tag

Igazából nincs itt semmi gond. Ez egy több mint 2 èves teló, Android 9-el. Feljebb lett írva, hogy valószinüleg nem lesz 10-es. Ne kezeljük már, élvonalbeli dolognak. A Htc-ről pont annyi hivatalos dolgot tudsz mint mi, a biztonsági frissítésekről pedig, ha csak nem vagy tényleg nagyon mélyen ebben, és ha igen előre elnézést kérek, marad a felhasználói tapasztalat, ami annyi hogy egyenlőre nem tudunk olyan botrányról ami arról szól, hogy feltőrték volna a telókat. Bankra használom folyamatosan én is. Szerintem nem lett itt ätverve senki sem, attól hogy elégedettek vagyunk. :)

(#1114) Koris válasza CptAdamica (#1112) üzenetére


Koris
aktív tag

Mi HTC-sek anno nagyon sokat romolgattunk.Már a windowsos HD2-n is androidot futtattunk,de nyilván ezt te nem tudhatod.Szóval lehet most hasonló korszak jön,de mi nem hagyjuk cserben a HTC-t veled ellentétben.Örülünk ha lesz új,ha nem használjuk a régit ameddig tudjuk.Béke veled :R
[link]

(#1115) CptAdamica válasza Koris (#1114) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, ne is hagyjátok cserben a HTC-t, elég ha ő hagy cserben titeket. ;] Kitartást, meglesz ez!

Megyen!

(#1116) pg1966


pg1966
aktív tag

Nyáron jön egy 5G-s flagship HTC, kérdés milyen lesz, és mibe fog kerülni. No meg érdemes-e még HTC-t venni (mondom ezt úgy, hogy 9 éve csak HTC-m van, minden évben a legújabb), ha már alig-alig gyártanak telefonokat.

(#1117) nincsnév007 válasza pg1966 (#1116) üzenetére


nincsnév007
őstag

én venném, nekem frissítés úgyse kell, a lényeg hogy működjön és hogy jól szóljon :C

(#1118) jotzo01


jotzo01
tag

A link szerint lehetséges, hogy csak Tajvan és Kína kapja meg. Pedig már én is várok egy új ütős HTC-t.

(#1119) ferob válasza jotzo01 (#1118) üzenetére


ferob
őstag

Egyelőre inkább érdemesebb az érkező frissítést várni a készülékre, mert az előbb fog bekövetkezni.

(#1120) pg1966 válasza ferob (#1119) üzenetére


pg1966
aktív tag

Mi jön, Android 10?

(#1121) ferob válasza pg1966 (#1120) üzenetére


ferob
őstag

Nem eszik olyan forrón, de egy esetleges biztonsági frissítésről tettem említést, ami kilátásban volt, de várhatóan mégsem következik be.

(#1122) meriem01


meriem01
friss újonc

Sziasztok! Nekem decemberi az U12+-om. Több probléma is van vele, eddig bíztam benne, hogy lesz valami frissítés, ami megoldja, de nem így történt. A net sok esetben használhatatlan. Wifi és mobilnet esetén is gondol egyet és belassul annyira, hogy percekre, de néha órákra beáll. Tapasztalt ilyet valaki? Mi lehet a megoldás? Másik gond, hogy ha kihangosítom, a beszélgetőpartner nem érti, amit mondok, annyira rossz lesz a hangminőség. Ez első naptól ilyen. Headsettel vagy simán tök jól működik. Próbáltam tok nélkül, hátha az viszi el a hangot, de semmi. A harmadik, hogy néhány hete elkezdte azt, hogy amikor bontok egy beszélgetést, a "hívás végét jelző pittyenést" kihangosítja. És ez baromi kellemetlen, egyrészt szétszakad a dobhártyám, másrészt mindenki rámnéz, hogy mi volt ez. Garis még, de mivel a netes gond és a hangos pittyenés is időszakos, a mikrofonnál csere esetén meg a vízállóság elúszhat, nem igazán tudom, mit tegyek. Imádom a HTC-t, nem negatív kritikának szánom, csak segítségre van szükségem.One X és HTC 10 volt előtte 4-5 évig bírta mindkettő, sajnálnék megválni az u12+-tól. Köszi, ha van ötletetek!

(#1123) ferob válasza meriem01 (#1122) üzenetére


ferob
őstag

Első körben érdemes visszaállítani a gyári beállításokat, ha az sem segít, akkor csak a szerviz tud megoldást nyújtani.

(#1124) meriem01 válasza ferob (#1123) üzenetére


meriem01
friss újonc

Ez adatvesztéssel járhat? (Bocs, tök hülye vagyok hozzá) Köszi a választ!

(#1125) Kronk válasza meriem01 (#1124) üzenetére


Kronk
őstag

igen, visszaáll mintha most vennéd ki a dobozból

http://totesz.myminicity.com/

(#1126) papptam


papptam
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert a feleségem U12+-a nem akar fényképezni. Ha elindítjuk a fényképező alkalmazást kidob. Mi lehet a gond? Van valami másik alkalmazás ami jó? Köszönöm a segítséget.

Üdv.
papptam

(#1127) ferob válasza papptam (#1126) üzenetére


ferob
őstag

Szükség szerint mentsd az adatokat, majd állítsd vissza a készüléken a gyári beállításokat.

Ha nem segít, akkor hardveres probléma áll fenn.

[ Szerkesztve ]

(#1128) papptam válasza ferob (#1127) üzenetére


papptam
csendes tag

Megcsináltam a gyári visszaállítást, de így sem jó :( ! Mehet szervizbe. Köszönöm a segítséget!

(#1129) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

U11-nel, U11+-nal ha az autoban bedugtam a TypeC jack atalakitot, akkor az auto hangszoroin hallottam a beszelgetest es a telefon mikrofonja vilt a mikrofon.
U12+-nal ez nem mukodik, a hivas megszakitast hallom az autoban, zenet ertelem szeruen igen, de a beszelgetest magat nem, ha kihangositom, akkor a telefon szol, szoval a hivas aktiv.

Otlet esetleg?

"Bad reklám is reklám too"

(#1130) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Tegnap észrevettem, hogy jött ota frissítés: rendszerjavítások és 2020. augusztusi Android biztonsági javítás. :))

That's a real nasty habit you got there......

(#1132) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok! Garanciális ügyben még mindig működnek a MM-ok átvételi pontként? Köszi a választ!

O+8T

(#1133) ferob válasza kekkola (#1132) üzenetére


ferob
őstag

Ha valakinek aktuális lesz még a jövőben, akkor ugyanúgy leadhatóak a készülékek javításra bármelyik átvevőponton.

(#1134) vectras válasza ferob (#1133) üzenetére


vectras
tag

Van még valaki aki olvassa ezt a topikot?

(#1135) Beiglee válasza vectras (#1134) üzenetére


Beiglee
csendes tag

Én olvasnám, ha történne vmi. Jó lenne egy szuper új HTC telefon. Én még nyúzom az U12+ -t. De lassan váltani kell.

(#1136) vectras válasza Beiglee (#1135) üzenetére


vectras
tag

Kollégám szerzett most egy ilyen telót és olyan gondja van hogy a menü összeomlik. Wipera gondoltam de az istennek se tudom előhívni a boot menüt

(#1137) nincsnév007 válasza Beiglee (#1135) üzenetére


nincsnév007
őstag

05.18 lesz valami a htc-nél a fb oldaluk szerint.

(#1138) Kronk válasza nincsnév007 (#1137) üzenetére


Kronk
őstag

ne értsetek félre, de amit a htc csinál az már szánalmas, nagyon sok htc-m volt, az u12+-ig bezárólag, de jelenleg egyik sem támogatja itthon a volte/vowifi párost sem, szoftverfrissítés kb zéró, annyiért adják mint a csúcskészülékeket, szóval nagyon sajnálom a gyártót, mert régen nagyon jók voltak, de már csak vergődnek
Ez a készülék is csak az android 9-et kapta meg, miután 8-al jött ki, se 10, se további frissítés...

http://totesz.myminicity.com/

(#1139) iday


iday
aktív tag

Nem tud valaki, egy biztosan jó megoldást.
Amivel megoldható lenne a volte az itthoni szolgáltatóknál?
A 3g lekapcsolás után, borzalmas lett a telefonálás, van olyan hely, ahol csak 4G átjátszó van.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#1140) Koris válasza Kronk (#1138) üzenetére


Koris
aktív tag

A HTC Desire 22 Pro is támogatja... :K

(#1141) Kronk válasza Koris (#1140) üzenetére


Kronk
őstag

Mit is, melyik szolgáltatónál? :DD

http://totesz.myminicity.com/

(#1142) Koris válasza Kronk (#1141) üzenetére


Koris
aktív tag

Volte és a Wifi hívást is Telekom.

(#1143) phanonym


phanonym
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy lehet-e valahol gyári akkut venni hozzá?
Nem látok sok esélyt rá persze.
Valakinek van eladó HTC U12+ telefonja esetleg? :)

(#1144) Kronk válasza phanonym (#1143) üzenetére


Kronk
őstag

Írj privátot

http://totesz.myminicity.com/

(#1145) Beiglee válasza phanonym (#1143) üzenetére


Beiglee
csendes tag

Sziasztok!
Ez engem is érdekelne. Mert egyik napról a másikra megadta magát, de én még mindig szeretem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.