Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:39

LOGOUT.hu

HTC U12+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) zbabjak


zbabjak
csendes újonc

Sziasztok, HTC club-on keresztüli rendelés esetén kb. mennyi idő alatt ér ide?
Megrendeltem és nagyon kíváncsi vagyok a "gombokra" is.
Köszi

(#402) nordzsi válasza zbabjak (#401) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Én szerdán rendeltem pénteken érkezett normál szállítással...

(#403) tigerjoco válasza zbabjak (#401) üzenetére


tigerjoco
tag

Nekem 3 nap volt. Amúgy jól láttam, hogy a frissítésben javítottak a gombokon, a teljesítményen és az akku időn?

(#404) Aryon87 válasza tigerjoco (#403) üzenetére


Aryon87
félisten

Azaz? Jobb lett a gombok erzekenysege?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#405) tigerjoco válasza Aryon87 (#404) üzenetére


tigerjoco
tag

Egyelőre nem tapasztaltam ilyet. Pár nap múlva kiderül.

(#406) corran9


corran9
tag

Srácok, jól látom, hogy kb. sehol nem kapni a készüléket? (HTC Club-ban is csak a piros kapható)

Fura, h folyamatosan híreznek arról, hogy mennyire nem mennek készülékek, és mikor vennék, akkor meg nem kapni... :(

That's a real nasty habit you got there......

(#407) CptAdamica válasza corran9 (#406) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem az átlátszó kékre is in stock-ot ír.

Megyen!

(#408) nordzsi válasza corran9 (#406) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Nyugi, naponta rá kell nézni, amikor én akartam rendelni akkor is készlethiány volt, rá két napra már elérhetővé vált....

(#409) corran9 válasza CptAdamica (#407) üzenetére


corran9
tag

:)

Érdekes, hogy vivaldi böngészővel out of stock, firefox-szal és operával pedig van...

Vacillálok az átlátszó kék és a fekete között (ami viszont nincs egyik böngészőben sem).

Az a problémán a feketével (ami jobban tetszik), hogy azon szerintem még jobban látszanak az ujjlenyomatok, mint a kéken...

That's a real nasty habit you got there......

(#410) CptAdamica válasza corran9 (#409) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én az átlátszó kéket választanám, most egy U11 van már úton szerencsére. Átutalásos fizetést csak akkor válaszd, ha nagyon ráérsz. :D

Megyen!

(#411) corran9 válasza CptAdamica (#410) üzenetére


corran9
tag

Látom a Turbado-nál van fekete, de ott 243k, ami azért 15-20k-val több, mint a htc clubos ár.

Szállítási költség van a HTC Clubnál, vagy a 720 Euro magában foglalja azt is?

Mit értesz azon, hogy átutalást csak akkor válasszak, ha ráérek? Milyen egyéb fizetési lehetőség lenne, amivel hamarabb ideérne a készülék? (Döntöttem menet közben, hogy fekete lesz, csak azt ki kell várom, hogy legyen a Club felületen...)

Köszi és üdv, c.

That's a real nasty habit you got there......

(#412) CptAdamica válasza corran9 (#411) üzenetére


CptAdamica
veterán

Standard csomagként ingyen elküldik, 2-5 nap a szállítás. Átutaláson kívül van paypal, meg bankkártyás. Szerintem jobban jársz a Club-on át, mint a sufni boltból.

Megyen!

(#413) corran9 válasza CptAdamica (#412) üzenetére


corran9
tag

Köszi az infot!

Akkor kivárom, amíg elérhető lesz a fekete a Club-ban.

Off: hogy hogy u11-et veszel?

That's a real nasty habit you got there......

(#414) CptAdamica válasza corran9 (#413) üzenetére


CptAdamica
veterán

Még magasan van számomra az U12 plus ára, meg kicsit tartok a gomboktól, bár valószínűleg nem lenne semmi baj vele. Az U11-hez meg jó áron jutok hozzá, elől van az ujjlenyomat olvasó is, hardver ügyileg is szuper, külsőre is tetszik, szóval most best buy-nak tűnik. :)

Megyen!

(#415) corran9 válasza CptAdamica (#414) üzenetére


corran9
tag

Igen, be kell valljam, h én is gondolkodtam rajta, jó a kijelzője (fényesebb mint az u12+), az ujjlenyomat olvasó is gyors, jó az akksija (jobb screen-on-time mint az u12+) is és mindezekhez 142k a Clubon keresztül, ami azért nem rossz.

That's a real nasty habit you got there......

(#416) Fred23


Fred23
nagyúr

(#417) kekkola válasza corran9 (#415) üzenetére


kekkola
senior tag

A 64Gb-s U11 változatok ára csak 404 euro htc club-on keresztül, ami kb 132k és ez így szvsz ultra best-buy :)

O+8T

(#418) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Hát ez sem lesz egy néptelefon.

BlackBerry Passport

(#419) Kobun1980 válasza dodicsaba (#418) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Mint sok más alul értékelt termék sem..
De hidd el, az elégedett használókat ez nem zavarja :)

(#420) corran9


corran9
tag

A srác azt mondja, hogy gyak. megoldódott a gombok problémája, és az akksin is javított a legutóbbi nagy update:

[link]

That's a real nasty habit you got there......

(#421) Aryon87 válasza corran9 (#420) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak ido kerdese volt a javitasnak. A gond, hogy a hiba le lett irva a tesztben, es nem is fogjak atirni. Emiatt nem is fogjak venni a telot.

Tulajok megerosithetnek majd ezt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#422) CptAdamica válasza corran9 (#420) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, frankó, még lehet, hogy U12 plus-om lesz, így hogy visszaküldöm az U11-et. :D

Megyen!

(#423) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tulajoknak megjött már ez a gombos frissítés? Egyszer jobban hajlok az U12+ felé.

Megyen!

(#424) nordzsi válasza CptAdamica (#423) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Még nem, bár nekem eddig sem voltak a gombokkal problémáim, biztos hamarosan megérkezik....

(#425) corran9 válasza CptAdamica (#423) üzenetére


corran9
tag

Ma megjött a telefon, nagyjából belaktam.

Egyelőre még nem jött meg a gomb és akksi teljesítmény javító update (ha jól látom az az 1.21.709.3 lesz), a jelenlegi legfrissebb verzió 1.21.401.3. (034-es CID)

Ebben már a júniusi security patch benne van.

M8-ról váltottam, és ég és föld a különbség.

Brutális teljesítmény, gyakorlatilag minden azonnal történik. Az appok telepítése a store-ból mint a villám...

A kijelzőt visszavettem full HD-ra (így is szép a kijelző, én sok különbséget nem látok a kettő között), érezhetően kevésbé merül a telefon így, de várom az update-et.

A gombok sem vészesek, a power gomb teljesen rendben van, amik gázosabbak, azok a hangerő szabályozók (főleg a hangosító), de azok is szokhatók. Tény mondjuk, hogy bármennyit is csiszolnak az update-tel ezen, a sima gombok jobbak lettek volna sztem, de ismétlem, szokható a dolog. :B

Egyelőre ismerkedünk :R

Üdv, c.

[ Szerkesztve ]

That's a real nasty habit you got there......

(#426) CptAdamica válasza corran9 (#425) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól hangzik. :) Ha visszakapom az U11 árát, akkor veszek én is egy U12-őt, elcsábultam. (Nem mintha az U11 lassú lett volna, arra is azt mondtam, hogy a pixel hibát leszámítva elég baszó telefon. :D) Mondjuk most az áttetsző kék éppen out of stock, de addigra biztosan gyártanak belőle még egy jó adagot. :)

Megyen!

(#427) ferob válasza corran9 (#425) üzenetére


ferob
őstag

További frissítést egyelőre ne várj, mert a 401 jelöli a régiót, és a legfrissebbel rendelkezel, az általad említett verzió ugyanaz, csak éppen másik régióra kiadva.

(#428) Tiger.


Tiger.
nagyúr

link
Elkezdodott.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#429) leslien válasza ferob (#427) üzenetére


leslien
nagyúr

elképzelhető h a Telenornál is dual sim van? mivel mindenhol azt árulják csak nem sikerült nekik single sim szerezni..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#430) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Telekomnál kapható újra. És a Desire is.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#431) corran9


corran9
tag

A tegnapi napon az első (gyári töltést) követően (ez gyorsabban elfogyott) 5 óra 31 perc SOT volt első töltésre, és 23%-nál dugtam fel töltőre. (30%-nál bekapcsoltam az energiatakarékos módot, és úgy ment kb. 1 órát)

Az energiatakarékos módnál az az érdekes, hogy az animációkat kikapcsolja, és nem csak a felületen (nincs úsztatott ablak nyitás-csukás), hanem az alkalmazásokban is. Ügyes. A teljesítménye a 845-nek viszont tényleg durva, mert az energiatakarékos módban is hasít a készülék nem kicsit...

That's a real nasty habit you got there......

(#432) Tiger. válasza corran9 (#431) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ne aggódj a 835-dettó:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#433) Kronk válasza leslien (#429) üzenetére


Kronk
őstag

Nekem azt mondta a kiemelt ügyfélmanager, hogy DS készülék van, ráadásul szereznek nekem kéket ;)
Igaz céges flottában vagyok, de nem hinném, hogy nagyon más lenne a készlet...

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#434) leslien válasza Kronk (#433) üzenetére


leslien
nagyúr

remélhetőleg akkor független lesz talán az új tulaj nem ragaszkodik betegesen a simlock hoz... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#435) Kronk


Kronk
őstag

Fóliát, milyet érdemes venni?

http://totesz.myminicity.com/

(#436) Kobun1980 válasza corran9 (#425) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia.

A kijelzo felbontast hol lehet allitani?

Igaz nekem U11+-om van, de en nem talaltam ilyen menupontot..

(#437) corran9 válasza Kobun1980 (#436) üzenetére


corran9
tag

Hali!

Beállítások ->Kijelző és mozdulatok -> Speciális opcióra kopp és lenyílik -> Quad HD+ felbontás

Nem tudom, hogy az U11+-nál lehet-e állítani, lehet, hogy nem... kérdezz rá a saját fórumában is azért ;)

[ Szerkesztve ]

That's a real nasty habit you got there......

(#438) leslien válasza Kronk (#435) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#439) nordzsi válasza Kronk (#435) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Én ezt vettem, mondjuk kicsit húzós....
[link]

(#440) Tiger. válasza nordzsi (#439) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha csak a 2szelen van ragasztó, akkor rabasztal.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#441) nordzsi válasza Tiger. (#440) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Miért leesik? :F Eddig nem mozdult el...

(#442) Tiger. válasza nordzsi (#441) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szivárványosodhat a közepe, a telefon ronda lesz tőle, van róla képed?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#443) Kronk


Kronk
őstag

Ezek a fóliák valahogyan nem győztek meg :F
Más, most a készülék hivatalosan QC 3, vagy 4-s?

http://totesz.myminicity.com/

(#444) nordzsi válasza Tiger. (#442) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Na erről képet csinálni..., össze-vissza tükröződik, egyet azért próbáltam. Tudom miről írsz, ez viszont szépen rásimult nem szivárványos.

(#445) Tiger. válasza nordzsi (#444) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szemből nem tudnál? Felülről.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#446) nordzsi válasza Tiger. (#445) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Nem tudom szemből mert tükröződik a másik teló, azért próbáltam ilyen szögből...

(#447) Tiger. válasza nordzsi (#446) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hálós.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#448) nordzsi válasza Tiger. (#447) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Hálós, hálós, ha nagyítóval nézem meg abból a szögből ahogy fotózva van akkor látszik valami, eddig észre sem vettem...Az a lényeg védje a kijelzőt...

(#449) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Telekom elkezdte árulni, lehet, hogy elkene cserélni az s9 plust? 🤔

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#450) Aryon87 válasza Tiger. (#449) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Telenornal is listaban van, kivi vagyok mikor aruljak is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.