Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:39

LOGOUT.hu

HTC U12+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Nightfall75 válasza ferob (#800) üzenetére


Nightfall75
tag

Milyen ROM/kernel van a készüléken?

(#802) ferob válasza Nightfall75 (#801) üzenetére


ferob
őstag

Értelemszerűen a gyári, ellenkező esetben nem lenne feltétlen mérvadó egy esetleges vásárlás szempontjából, mert nem mindenki módosítja a készüléken található rendszert.

(#803) Varoz válasza ferob (#800) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor nekem ezért lett az a tapasztalatom, hogy jobb, mint az U11, mert én most vettem és azonnal frissítettem is. :C :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#804) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. Az lenne a kérdés melyiknek nagyobb a fényereje U11 nek vagy U12 nek?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#805) ferob válasza ShadowLac (#804) üzenetére


ferob
őstag

Az U11-nek nagyobb, de az U12+ esetében jobb a kontraszt és este a minimum fényereje is alacsonyabb, így kevésbé zavaró.

(#806) ShadowLac válasza ferob (#805) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok köszi

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#807) Koris


Koris
aktív tag

Sziasztok!Van valakinek az átlátszó kék változat? Mennyire átlátszó a valóságban?

(#808) tipuka válasza Koris (#807) üzenetére


tipuka
addikt

szia!

sajnos nem annyira elterjedt itthon a kék, ha van is, akkor gsm boltokban drágábban. :)
htc club store -ban van egyedül hivatalos helyen kék, ha jól néztem.

(#809) Koris válasza tipuka (#808) üzenetére


Koris
aktív tag

Köszi.
Mate 20-ról érdemes váltani szerintetek?

(#810) spawn21 válasza Koris (#809) üzenetére


spawn21
veterán

Csak a szoftver miatt tenném.

iPhone 13p

(#811) tipuka válasza Koris (#809) üzenetére


tipuka
addikt

Mindkettőnek megvan a maga jó oldala.
Rendszerben egyelőre frissebb az M20, de jön nemsokára a Pite az U12+-ra is, szóval az UI/Rendszer az szubjektív vélemény lesz azután, ami objektív, hogy nagyobb aksija és kijelzője van(a telefon is nagyobb méretre) kisebb kávával az M20-nak
Az U12+ tud 4K@60FPS-t, 6GB RAM-ja van, vízálló->IP68-as és ott van még a jobb zenei képesség is.
Kinek mi a fontosabb. Lehet még valamit kihagytam, majd pótoljon ki engem, igyekszek nem elfogultan hasonlítani :)

[ Szerkesztve ]

(#815) Koris válasza tipuka (#811) üzenetére


Koris
aktív tag

Köszi.Az a baj ,hogy a sense is már csak nyomokban van.A Htc régi jó appjai,pl. galleria,böngésző, billentyűzet stb. eltüntek,gondolom Google utasításra.Stock android felé közeledik sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#816) G


G
kezdő

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a frissítések után vagy az újonnan vásárolt készülékeknél fenn áll-e még az érintőgombok érzékenysége?

[ Szerkesztve ]

(#817) Varoz válasza G (#816) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom maga a probléma mit takar, de nálam tökéletesen működik a cucc, nagyon hamar megszoktam. Pár hete vettem a telefont. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#818) zbabjak válasza Koris (#807) üzenetére


zbabjak
csendes újonc

Szia,

Az átlátszó kék nem annyira átlátszó, fényviszonyoktól függ leginkább,.4 hónapja használom, eddig megunhatatlan.
Teljesen egyedi szerintem. :)

(#819) G válasza Varoz (#817) üzenetére


G
kezdő

Csupán arra gondoltam ,amiket a korábbi tesztekben lehetett olvasni, hogy nagyon érzékenyek és állandóan bekapcsolnak , ha kell, ha nem... ilyesmik... örülök, ha nincs vele különösebb gond.. várom a készülékemet én is:)....Üdv Mindenkinek!

(#820) kekkola válasza G (#816) üzenetére


kekkola
senior tag

Szia!

1-2 dolog a tesztben leírtakhoz. Sztem könnyen megszokhatóak a gombok, a tesztelő nyilván nem "akarta" megszokni. Van az a lelki állapot, amikor már hiába változnak a dolgok, az első benyomáshoz ragaszkodsz. Persze ez egy objektív telefon tesztnél nem a legszerencsésebb.

"Nem okés, hogy lenyomom a bekapcsolót, és néha semmi nem történik."

Ez nálam is elő szokott fordulni, de csak egy esetben: amikor a telefon sokáig érintetlenül fekszik az asztalon és alszik (gondolom). Ilyenkor 10-ből 2-3 esetben fel kell emelnem a készüléket vagy még egyszer rányomni a gombra.

"Meglehetősen fura, ha véletlenül a hangerőszabályzóval villantanám fel a kijelzőt, és elmarad a haptikus visszajelzés."

Hát sztem ez nem fura :) azzal nem lehet felvillantani a kijelzőt.

" a gombok helyett igazából a telefon egész alsó szekciója rezeg, semmiképp sem lenyomást imitálva."

WTF? tény, hogy nem olyan mint a szifon esetén, hogy a gomb pattan egyet hanem a telefon, de itt már lágyan érzem a cikkíró érzelmi frusztrációját. A cikk olvasása után teljes gagyiságra számítottam, de a valóság abszolút nem tükrözi a cikkben szereplő mondatot. Lenyomod a gombot, a készülék pattan egyet. Kész.

"Ha gyorsan, többször nyomom le a gombokat, kevesebbszer rezeg az U12+ ennél a számnál,..."

Én nem tapasztaltam ezt.

"...a kameraindítás dupla lenyomással nekem pedig tízből nagyjából kétszer jött össze."

Na ez a másik hatalmas baromság... Nekem 10/10 az arányom. Van egy ritmusa a dolognak, egy komótos dupla lenyomás, nem kell elkapkodni (nem számítógépes egér sebességgel) :)))

"Mintha a különféle gombok még eltérő nyomást is igényelnének a működtetéshez,"

Ez érdekes, ezt én is észrevettem. A power a legérzékenyebb és felfelé haladva mintha csökkenne az érzékenység. Persze nem durván, de mintha a vol up-ot erősebben kellene nyomni.
Mondjuk lehet azért van mert távolabb van és ugyanazt az erőt a nagyobb erőkar esetén nagyobb nyomatékkal tudom előállítani. Ebből adódhat az az érzés, hogy erősebben kell lenyomni, közben meg ugyanaz az erő szükséges, csak az általam előállított nyomatéknak kell nagyobbnak lennie.

Konklúzió: tényleg máshogy kell kezelni kicsit, mintha "rendes" gombok lennének, de a leírtak véleményem szerint nem tükrözik teljesen a valóságot.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#821) Kronk válasza Kronk (#671) üzenetére


Kronk
őstag

Erre valaki?

http://totesz.myminicity.com/

(#822) ferob válasza Kronk (#821) üzenetére


ferob
őstag

Az adott szolgáltatón múlik, hogy megteszi-e a szükséges lépéseket a gyártó felé, hogy bekerüljön a szoftverbe a szükséges beállítás.
Amennyiben szóba jöhet a bootloader nyitása, akkor tudok segíteni a VoLTE beállításában, ha az előfizetéseden amúgy elérhető lenne a lehetőség.

(#823) Kronk válasza ferob (#822) üzenetére


Kronk
őstag

Jelenleg, egyetlen HTC készülék sincs a telenor kínálatában, félek ha rajtuk múlik, ebből nem lesz semmi, vagy csak évek múlva, de azért rájuk írok, hátha valami csoda történik, ha mégse, akkor a kettes ajtót választanám :DDD

http://totesz.myminicity.com/

(#824) Tiger. válasza kekkola (#820) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem akarok belepofázni, de amikor ezt a cikket írták az nem most volt, te meg sztem úgy vetted a készüléket, hogy azóta jó pár javításon esett át.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#825) kekkola válasza Tiger. (#824) üzenetére


kekkola
senior tag

Tekintsd a kommentemet a cikk update-jének, ha így jobban tetszik.

O+8T

(#826) Varoz válasza kekkola (#820) üzenetére


Varoz
őstag

Egyetértek! De én már megszoktam, hogy hTC haterek az MA-sok. Nincs új a nap alatt. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#827) Koris


Koris
aktív tag

Jó ár!
[link]

(#828) TODI1111 válasza Koris (#827) üzenetére


TODI1111
addikt

Főleg így:

(#829) spawn21 válasza TODI1111 (#828) üzenetére


spawn21
veterán

Csak feketében nincs. ;)

iPhone 13p

(#830) G válasza TODI1111 (#828) üzenetére


G
kezdő

A véleményezésben viszont csupa jót írtak. Ez megnyugtató, számomra legalábbis. :)

(#831) tipuka válasza G (#830) üzenetére


tipuka
addikt

ejj, ezt jól benyeltem. :DDD nézem, hol vannak a vélemények.. hát sehol. :DDD

(#832) G válasza tipuka (#831) üzenetére


G
kezdő

Görgess lefelé és megtalálod. Íme a link: https://edigital.hu/okostelefon/htc-u12-plus-dual-sim-kartyafuggetlen-okostelefon-red-android-p580345

(#833) tipuka válasza G (#832) üzenetére


tipuka
addikt

ohh, köszi. :Y :R
én a fekete színnél néztem, nem a pirosnál, azért nem találtam semmit.
na most duplán beégettem magam. :D
fene gondolta, hogy az értékeléseket még szín szerint is külön válogatja az oldal.... :)

[ Szerkesztve ]

(#834) G válasza tipuka (#833) üzenetére


G
kezdő

Ugyan már! Ne rágd magad ezen! Örülök, h segíthettem. :)

(#835) Tiger. válasza TODI1111 (#828) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lol te itt is? 😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#836) Varoz válasza Koris (#827) üzenetére


Varoz
őstag

Ez volt a Black Friday-es akció, gondolom akkor a komplett készlet megy ennyiért. Ott vettem én is, pirosat. Akkor még 5 volt asszem. Én a Mammutba mentem. :)
Fekete már akkor se volt, az hamar kipörgött.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#837) TODI1111 válasza Tiger. (#835) üzenetére


TODI1111
addikt

Én maradok a note 9 nél de a fiam a mai napig az U11-et használja és mostanában tervezi cserélni csak még nem tudja mire, ezért is nézelődünk minden felé.

(#838) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Úgy néz ki, nem lesz több htc telefon max a közepes kategóriában.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#839) atikó


atikó
őstag

hali. frissítésről van hír valakinek, nem mintha nem lennék megelégedve a telefonnal, de bizt. frissítések azért jöhetnének. Kellemes Ünnepeket.

(#840) jackjack válasza Tiger. (#838) üzenetére


jackjack
csendes tag

Közép és felső katban jönnek majd állítólag:)
Egy ideig pedig bőven elég az u12+, nagyon jólsikerült teló! #transparentblue😁
Először tartottam kicsit a gomboktól, de lecsaptam egy kihagyhatatlan ajánlatra, nem bántam meg!😁

(#841) corran9 válasza atikó (#839) üzenetére


corran9
tag

Majd lehet jön decemberi security update (ezek szerint még nem a pite...)

[link]

That's a real nasty habit you got there......

(#843) Navaze 2


Navaze 2
tag

Üdv mindenkinek.

Elégedett, U12+ tulajdonos lettem én is. Hát őőő... Szóval rózsaszín (használt) :D Eladó srác forgatta a kezében miközben próbálta mondani hogy, ez biz szinváltos, aaah gyöngyházfény hatásu arany, és rózsaszin elegye, de a baj ott van, hogy fiuként mindkét szín földhöz ver:D
Mindegy kapott fekete gumitokot, és eldöntöttem hogy, igazi férfi modjára, felválalom a gyengeségem. :D Amúgy csúcs a telo.

(#844) kekkola válasza Navaze 2 (#843) üzenetére


kekkola
senior tag

Tokba vele, aztán gyííí! :DDD

O+8T

(#845) G


G
kezdő

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogyan lehet beállítani magyar hírportálokat is a blinkfeed-be? ...illetve még azt is kérdezném, hogy miként lehet nevekhez különálló csengőhangot társítani. Ezekre nem sikerült rájönnöm és a helpdesk sem igazán segített. Köszi előre is a segítséget!

(#846) Varoz válasza G (#845) üzenetére


Varoz
őstag

Rámész a névjegyre és legörgeted, ott be tudod állítani a külön csengőhangot!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#847) G válasza Varoz (#846) üzenetére


G
kezdő

Szuper! köszönöm szépen! a blinkfeedre esetleg vmi megoldás? Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.