Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) <NewL> válasza BITBOYS (#749) üzenetére


<NewL>
addikt

Értem,a Saint kérdése engem is érdekelne,az mit jelent ,hogy Ha mázlid van független, cserébe lehet pixelhibás hogy-hogy? :U
Elfogyott a diamond a vodánál? :F Hát én nem boltból veszem,hanem egy közvetitős emberke által,istenem akkor ebből a telefonból sem lesz sok semmi egyhamar.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#752) Avicularia válasza <NewL> (#751) üzenetére


Avicularia
veterán

Volt aki függőt és volt aki független kapott a vodától.
Erre gondolt szvsz.
Azt ,hogy mitől függ hogy függő-e,nem tudom :)

(#753) <NewL> válasza Avicularia (#752) üzenetére


<NewL>
addikt

Ezt mostmár komolyan nem értem. Aki vett a vodától ilyet az felnyújthatná a kezét.:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#754) Plebi válasza <NewL> (#753) üzenetére


Plebi
senior tag

Én pl ott vettem. Nincs se live sem egyéb vodafone kutyulás. Nekem független volt alapból, de a kijelzőjével van kisebb gon, igaz nem zavaró, de majd ha lesz rá kedvem mivel garis cseréltetem. A hiba az amit már sokszor írtak itt, hogy sárgás. Nekem alul van egy sárga csík, meg felül van pár sárga pötty, nem zavaró, de ha alapból mindenhonnan fehérnek kelle lennie akkor már cseréltetem.

Hozzzávalók pedig azok amiket már ítak....

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#755) <NewL> válasza Plebi (#754) üzenetére


<NewL>
addikt

Füles,dokkoló? :U
Kezdek lassan visszaolvasni,van egy pár oldal :)
Értem akkor független,de kijelzőhibás. Szoftverfrissités esetleg nem segitene rajta?
Nekem ez a lényeg ne legyen matrinca meg menüben semmi piros,én személy szerint nem szeretem.

There's an app for that

(#756) Plebi válasza <NewL> (#755) üzenetére


Plebi
senior tag

Töltő, füles, fülepárna, két cerua, fólia, adatkábel, két lemez, igényes doboz, jah meg persze az akku. Remélem nem hagyam ki semmit.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#757) Morden24 válasza <NewL> (#755) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ahogy látom a Voda pack pontosan ugyanaz, mint a gyári.

Füles, usb kábel, hálózati töltő, 2 cd, egy képernyővédő fólia és +1 stylus. Egyébként meg maga a kütyü, 900-as akksi, hátlap és stylus. That's all.

Dokkoló 10K pl. Speedshop-ban, de kábel nem jár hozzá. Olyan ez, mint egy kurva drága kocsi - megveszed, aztán rájössz, hogy nem ártana még kismillió cuccot venni bele.

Sectumsempra - For Enemies

(#758) tomee007007 válasza <NewL> (#751) üzenetére


tomee007007
őstag

Én is a vodánál rendeltem, közvetítőn keresztül...3 hét volt a várakozási idő, péneken veszem át a telót:)

(#759) kiskacz


kiskacz
senior tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen kütty vételén, de ez

[link]

meglehetősen elkedvetlenített. -Érdekes, hogy máshol nem olvastam ilyeneket...

meg tudjátok cáfolni nekem a kontra-ként felhozott dolgokat?

Kontra:
900MAh-ás akkumulátor, mely átlagos használat mellett 15 órát tartotta életben a készüléket (kis kapacitás)
Gyenge és instabil WLAN
Gyenge és instabil 3G
Drasztikusan gyenge GPS
Akadozó menük
A nagy memóriához képest kevés a szabad memóriakapacitás
Bővítőkártyahely hiánya
Gyakran melegszik
Alacsony grafikai teljesítmény

főleg a kivastagított rész érdekel -

Köszönöm!!! :K

Huawei Mate 8

(#760) Avicularia válasza kiskacz (#759) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem ez még az első rommal volt tesztelve.
Azóta szinte minden hibát javítottak,sokkal gyorsabb lett.

Két hiba van még gps és mp3 lag.
Illetve vásárláskor meg kell nézni a kijelzőt sok selejtes van közte.

(#761) inter01


inter01
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy napfényben mennyire látszik a kijelző, mert a kaisernek egyáltalán nem volt látható! :-(

(#762) Atlantis válasza Avicularia (#760) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek.

inter01: Hát, láttam már jobbat is napfényben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#763) Morden24 válasza kiskacz (#759) üzenetére


Morden24
nagyúr

900MAh-ás akkumulátor, mely átlagos használat mellett 15 órát tartotta életben a készüléket (kis kapacitás)

A kis kapacitás tény, az átlagos használat meg mit jelent? Nekem "átlagos" használat (telefon, kb. 2 óra zene, 20 perc internet) simán bírja a teljes napot, este még nem nyivákol, de másnap már nem sokáig bírná, az tuti. Ha sok zene + net, akkor drasztikusan csökken a delej a cuccban, ez is tény.
Van már nagyobb akksi.

Gyenge és instabil WLAN

Kérdés, hogy mihez képest. Nekem nem volt sok gondom a vételi erősséggel, bár az tény, hogy gyenge jel esetén simán eldobja a wifit, ergo ebben talán lehet valami (bár mondom, viszonyítás kérdése).

Gyenge és instabil 3G

Eddig ezt nem tapasztaltam, sőt, inkább úgy mondom, ilyen téren a teló kiváló. Nekem még nem igazán dobta el a jelet, ha mégis, az adáshiány okán volt.

Drasztikusan gyenge GPS

Ezt sem tapasztaltam. Egyesek írnak a gps-lagról, személy szerint engem még nem érintett, de minden bizonnyal igaz.

Akadozó menük

Az első rom óta nem.

A nagy memóriához képest kevés a szabad memóriakapacitás

Megintcsak viszonyítás kérdése.

Bővítőkártyahely hiánya

Tény. A Diamondban nincsen bővítőkártyának hely.

Gyakran melegszik

Van benne igazság. GPS és wifi esetén keményen tud melegedni a készülék alja. Egyébként nem áll fent ilyen gond.

Alacsony grafikai teljesítmény

Bevallom, nem igazán tudom, ezt hogy kéne lemérnem? Videókat kiváló minőségben, akadásmentesen futtat.

szerk.: Ezek saját tapasztalatok kb. másfél hónap használat után.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#764) <NewL> válasza tomee007007 (#758) üzenetére


<NewL>
addikt

Az igen,3 hét? :W
Avicularia : sok a selejtes,hát ez is fantasztikus,lerendelem,megjön 1 hónap alatt és még lehet ,hogy selejtes is. :F
De a menü magyar ugye?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#765) <NewL> válasza <NewL> (#764) üzenetére


<NewL>
addikt

Megtaláltam a készülékhez legjobban hozzá illő csengést :DDD
Ha meglesz tuti ezt rárakom : Klint-Diamond (Remix Faster) Snatch Soundtrack

There's an app for that

(#766) tomee007007 válasza <NewL> (#764) üzenetére


tomee007007
őstag

Igen, kerek 3 hét! Nem tudom majd csak pénteken tudok elmenni érte de a sok utánna olvasgatás után magyar....agybajt kapok ha kijelző hibás lesz...

Ja! Tényleg jó lesz a zene hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

(#767) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Én is vodánál vettem. Nekem kerek 1 hónap volt mig kézbekaptam, függetlenül, kijelző hibamentesen, live és vodafonelogo nélkül. Tökéletesen működik. Minden gyári rajta, 1.9es ROM-mal ja és teljesen magyar a language.

(#768) <NewL> válasza Fetyoka0 (#767) üzenetére


<NewL>
addikt

Ez most azt jelenti ,hogy nincs egyáltalán a vodának már belőle,mindet megvették vagy ilyen sok idő alatt kaptátok meg,a közvetitő személy végett?

There's an app for that

(#769) G4ng3r válasza <NewL> (#768) üzenetére


G4ng3r
tag

Már több voda boltot felhívtam, és sajnos eddig kb. ugyanazt a választ kaptam:
- vagy rendelni sem tudnak, haggyam meg a számom és hívnak ha lesz
- vagy megrendelik, de szerintük úgysem fognak kapni előrelátható időn belül.
Közvetítővel talán gyorsabb, feltéve ha jó kapcsolatai vannak, lehet elsőbbséget élvez a bolti vevőkkel szemben.

Mindenhol azt mondták(csak voda), hogy szerintük előbb lesz Omnia...

(#770) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Gps mennyire használhatatzlan? Mert nagyon gondolkozok ezen a telón, a másik jelölt az i900 omnia. ha ebben bukik a diamond akkor marad az omnia, pedig külsőre meg úgy általában jobban bejön a diamond

(#771) Morden24 válasza Tommmmka (#770) üzenetére


Morden24
nagyúr

Semennyire nem "használhatatlan".

Az egyetlen baja a gps-lag, miszerint 1-2 másodpercet késik a gps, ami állítólag durván zavaró lehet.
Mivel cooked romok között a legtöbben ezt a hibát kijavították, ezért nyilvánvalóan szoftveres, és szinte tuti, hogy a következő hivatalos rom-release során javítva lesz.

Sectumsempra - For Enemies

(#772) kiskacz


kiskacz
senior tag

Írtátok, hogy az első ROM-ok voltak hibásak, lassúak, stb. Ezt milyen kóddal lehet megnézni, illetve hová - mely softban van írva, hogy az adott gépben milyen van?
- nincs még gépem, az elsőt fogom majd kézbe ami nem új... mire figyeljek?

Huawei Mate 8

(#773) Morden24 válasza kiskacz (#772) üzenetére


Morden24
nagyúr

Settings -> System fül -> Device information -> ROM version. A jelenlegi legújabb gyári rom az 1.93-as.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#774) Plebi


Plebi
senior tag

Elég érdekes a vodafone hozzáállása a telefonbeszerzéshez. Ezzel nagyon sok vevőt veszítenek el kis idő alatt. Most már a csapból is iphone csöpög, mióta reklám van róla az RTL-en, de érdekes módon nekem ahogy bementem a vodafonehoz már adták is a telefont, igaz, csak egy volt belőle. (Nagykanizsa).

Kijelzője nekem is sárgás, de jelenleg nem zavar, majd ha nagyon lesz kedvem felmenni peste akkor cseréltetem ott. Úgyis két év a garancia, nehogy valaki is bedőljön a vodafonenak, hogy "számunkra is meglepő módon de a gyár csak egy évet ad rá" LOL

Nekem legalább is ezt akarták bemagyarázni, közben a kis használatiban, meg a szervizes kis könyvecskében is ott van hogy 24hó.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#775) <NewL> válasza Plebi (#774) üzenetére


<NewL>
addikt

Ez a garancia 24hó gyártói vagy vodafonos,vagy hogy van ez a garancia egy kis felvilágositést erről..pls :)
Akkor neked is független a diamondod?

There's an app for that

(#776) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok!

A d-pad körül úgy 10 másodpercenként felvillan a jelzőfény. Ez mit szeretne jelenteni?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#777) Atlantis válasza BITBOYS (#776) üzenetére


Atlantis
veterán

Valamire figyelmeztet, elmulasztott hívás, nem olvasott mail, SMS, ilyesmik. Vagy pedig töltőn van. :) Igazából sok minden lehet, a lényeg a figyelemfelkeltés.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#778) BITBOYS válasza Atlantis (#777) üzenetére


BITBOYS
addikt

Megvan, az ébresztés volt a ludas :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#779) ALI_G


ALI_G
veterán

féloff kérdésem lenne:

Megrendeltem a készüléket az egyik Pesti üzletből vidéki házhoz szállítással.
Voltak/vannak a kijelzővel problémák, miszerint egyik sárgás, míg másik éles még is egy cégtől szerezték be őket (pl).
Ha én megkapom és első bekapcsoláskor azt látom, hogy sárgás a kijelzője ([link]) akkor mit tudok csinálni? Fel kell menjek csak ezért Pestre a HTC szervizbe?

(#780) BITBOYS válasza ALI_G (#779) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ennyire zavaró lehet, hogy sárgás? Mondjuk a videón látszik a különbség, de két készülék ritkán van egymás mellett.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#781) BITBOYS válasza Morden24 (#773) üzenetére


BITBOYS
addikt

No megnéztem én is: 1.93.479.3

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#782) Morden24 válasza BITBOYS (#781) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hö, Vodafone - valami lokalizált speckó gondolom :DDD

Az enyém 1.93.401.2 WWE

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#783) BITBOYS válasza Morden24 (#782) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor lehet ezért rakoncátlankodik :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#784) kiskacz


kiskacz
senior tag

Azt írta valaki:

"ha használod a QuickGPS progit (amihez mondjuk netkapcsolat kell), akkor pikkpakk megvan a felállás."

Nekem mobil internet előfizetésem nincs, terepen és felénk wifi sincs. (Mással netezek, ha meg úton vagyok, nem kell....) Az eladó azt mondta, hogy ha USB-n csatlakoztatva van a gép akkor is használja ezt a dolgot - letölti a műhold adatokat, így gyorsabban áll rá.

Ez igaz, vagy kacsa?

(Nem új, kb. 1 hónapos - Vételnél mire figyeljek? van valamilyen kód amit beírjak? Pl. nokiánál a symbian verziót, széria számot stb-t a szokásos *#.... blablabla kódokkal jön elő....)

Köszi!!!

Huawei Mate 8

(#785) Morden24 válasza kiskacz (#784) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én írtam.

Igaz, ha gépre kötöd, szinkronizál. A QuickGPS pedig szépen kiírja, hogy meddig valid az adat, ha beállítod, pittyeg is, ha lejárna az esedékesség.

A termékkódot érdemes megnézni szépen a htc.com oldalon a product registration résznél. ROM-ot és bármi mást csak így tudsz tölteni tőlük. Amúgy szokásos, cucc állapota, kijelző, ilyesmi.

ROM-verziót meg tudod nézni a Settings -> System -> Device information részben, de tökmindegy, frissíteni tudod. Bár azért érdemes megkukkolni, mégis milyen van rajta.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#786) kiskacz válasza Morden24 (#785) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszönöm!!! :)

Ez mindenesetre pozitívum. Az az igazság, hogy erősen vacillálok - NAGYON TETSZIK a gép, de N95 8g-ről váltanék, amitől nehéz szívvel válok meg... eddig Symbianos voltam és az megy- ehhez -egyelőre- Qka vagyok :))

Banális - de számomra fontos kérdéseim:
- kikapcsolt állapotban ébreszt? (volt már negatív tapasztalatom...)
Más: a kikapcs az kikapcs, vagy csak készenlét? Üzemóra miatt nem mindegy...
- sms-t írni milyen bill. nélkül? A gép amit "megfogdostam :D " magyar nyelvű, de még soha nem volt ilyenem...(szótár T9 vagymi' van - elérhető?)
- nagyítható a karakter, ill. az sms- egyéb jól olvasható?
- ha csinálok egy képet témának/ egész alakos háttérképnek felhasználható? Bluetyúkon :DDD küldhető?
-USB-re téve elvileg tölt - ez gépre/autóra bármire igaz?
-900-as az akksi - amikor először jelzi, hogy merül - sokat bír még? Volt egy olyan ... típusú mobilom, amitől ezért váltam meg gyorsan... reggel még tele mutatta magát - délfelé már kolompolt - utána rögtön kikapcs, pedig fontos telefont vártam...

Köszönöm a türelmet és a válaszokat.... elnézést, de nem akarok pórul járni, ezért inkább alaposan körbe érdeklődöm - de talán ekkora értéknél ez érthető is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#787) Morden24 válasza kiskacz (#786) üzenetére


Morden24
nagyúr

kikapcsolt állapotban ébreszt? (volt már negatív tapasztalatom...)

Nem, de minek? Amúgy 3rd party szoftverrel meg lehet oldani, de teljesen felesleges. Ha nagyon spórolni akarsz az akksi-idővel, akkor lekapcsolod a gsm-rádiót is éjjelre, és kilövöd a display-t (amit amúgy is megtesz). Úgy kb. ugyanott tartasz.

a kikapcs az kikapcs, vagy csak készenlét?

Ha kikapcsolod, akkor kikapcsolod.

- sms-t írni milyen bill. nélkül?

Először nem jó, utána megszokható, később remek. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom az érintős telókkal - persze nem leszel olyan gyors ujjal, mint egyébként. Stylussal full qwerty-n viszont én gyorsabban írok, mint más gombsoron.

szótár T9 vagymi' van - elérhető?

El, és hála az égnek könnyen ki is kapcsolható (a virtuál billentyűzeten kapcsolgathatod ON/OFF).

nagyítható a karakter, ill. az sms- egyéb jól olvasható?

Nagyítható (talán 4 vagy 5 lépésben), és jól olvasható.

a csinálok egy képet témának/ egész alakos háttérképnek felhasználható? Bluetyúkon küldhető?

Yes-yes

-USB-re téve elvileg tölt - ez gépre/autóra bármire igaz?

Hát azt nem tudom, hogy az usb-s autódról tölti-e magát :DDD de gépre, notira igaz.

-900-as az akksi - amikor először jelzi, hogy merül - sokat bír még?

Attól függ, éppen mit csinálsz. Ha pl. GPS, akkor kezdj nagyon sietni.
Amúgy ezt nem sikerült még nagyon kitapasztalnom, ritkán jut el oda a gép, hogy megpurcanjon. Azt tudom, hogy pittyegett nekem vagy 2 órán keresztül a barátnőméknél, de akkor nem is volt éppen piszkálva.

Sectumsempra - For Enemies

(#788) kiskacz válasza Morden24 (#787) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi!

Ha nagyon spórolni akarsz az akksi-idővel, akkor lekapcsolod a gsm-rádiót is éjjelre.....
- ez komoly? :D Nálam nagyon ritkán megy a rádió.... vagy nem értem...

... és kilövöd a display-t (amit amúgy is megtesz). Úgy kb. ugyanott tartasz. -tehát ha képernyővédő módban van olyan mintha hardveresen' lenne kikapcs?

jut eszembe: akksi kivételnél (rövid időre) vagy teljes lekapcs után be kell írni a helyet/időt?

Ha nem kapcsolok ki - az ébresztés miatt - mert évek óta telóra kelek ezek szerint ugyanolyan jól bírja az akksi?

- beállítható az ébresztő zene- pl. mp3, vagy a nevekhez hívásnál? - és azonosító képek?

Huawei Mate 8

(#789) BITBOYS válasza Morden24 (#787) üzenetére


BITBOYS
addikt

"900-as az akksi - amikor először jelzi, hogy merül - sokat bír még?
Attól függ, éppen mit csinálsz. Ha pl. GPS, akkor kezdj nagyon sietni." :DDD

Nálam ha azt jelzi, hogy "le fogok merülni", pl. telefonálás közben, akkor komolyan gondolja és kilövi magát, snitt.

kiskacz: Az nem az a Rádió :D GSM kapcsolatra gondolt.
Még egy dolog a Nokiához képest, na az a szundi mód. Számomra még most is érdekes az ébresztés módja. Egyáltalán van rajta ilyen opció?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#790) Morden24 válasza kiskacz (#788) üzenetére


Morden24
nagyúr

ez komoly? Nálam nagyon ritkán megy a rádió.... vagy nem értem...

Úgy értem, flight mode-ba kapcsolod, érted :)

tehát ha képernyővédő módban van olyan mintha hardveresen' lenne kikapcs?

Enyhe túlzással, de annyira minimál a fogyasztása, ha kikapcsolod a vevőt (ééérted...:) ) meg a display-t, hogy olymindegy.

jut eszembe: akksi kivételnél (rövid időre) vagy teljes lekapcs után be kell írni a helyet/időt?

No.

Ha nem kapcsolok ki - az ébresztés miatt - mert évek óta telóra kelek ezek szerint ugyanolyan jól bírja az akksi?

Speciel nekem legtöbbször a töltőn van éjjel. Nyilván valamennyit eszik úgy is, hogy nem kapcsolod totál ki, de minimális. Meg egyébként is, reggel max rádugod a töltőre fél-egy órát, ameddig készülődsz indulni.

beállítható az ébresztő zene- pl. mp3, vagy a nevekhez hívásnál? - és azonosító képek?

Asszem nem - Igen - Igen

Sectumsempra - For Enemies

(#791) kiskacz


kiskacz
senior tag

Köszi!! :)

Huawei Mate 8

(#792) Avicularia válasza BITBOYS (#781) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem is ez a rom van fent.
Ez az ún. WWE EE (east europe) rom.
A sima WWE rom nem mgy fel.

(#793) Avicularia


Avicularia
veterán

Ezt a kikapcsolás dolgot nem értem miért kell erőltetni.
Ez nem egy sima telefon,ebben kikapcsolod a gsm részt,a kijelző pedig lemegy standbyba.
Ekkor a fogyasztás arra korlátozódik,hogy a ramot ellássa árammal,ehát igen minimális.

Egyébként eddig a gépeket nem is lehetett kikapcsolni,csak ha kivetted az akksit,az meg milyen már :)
Diamondnál már van kikapcsolás,de nem értem miért került bele,teljesen értelmetlen.
Semmit nem spórolsz ahhoz képest ha flight módba rakod.

(#794) BITBOYS válasza Avicularia (#792) üzenetére


BITBOYS
addikt

És ez jelent számunkra valami hátrányt?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#795) Avicularia válasza BITBOYS (#776) üzenetére


Avicularia
veterán

Van egy kiegészitő tweak diamond/pro-hoz amit ha felraksz megjelenik 2 plusz fül az advanced configban.
Ebben pld tudod állítani hogy a futófény nem fogadott hívásra ,smsre mennyi ideig villogjon.
Illetve egy csomó alkalmazásban be lehet kapcsolni a d-pad körüli simogatós :) scrollozást.

(#796) Avicularia válasza BITBOYS (#794) üzenetére


Avicularia
veterán

Ezt asszem kicsit később adták ki ,mint a sima wwe romot.
Egyébként ugyanaz mint a wwe,csak alapból az időjárás fülön kelet euópai országok fővárosai vannak beállítva.
De ettől sajnos a wwe nem megy fel simán,csak hardspl-el.
Ha meg azt felrakod,akkor már érdemes a cooked romok között szétnézni.

(#797) BITBOYS válasza Avicularia (#796) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hmm...akkor szerintem elenyésző a különbség, sok jelentősége sincs.

Egyelőre nem akarom piszkálni a romot, még mindig a tanuló fázisban vagyok :)

Az időjárás meghatározása nem tudom milyen alapokon nyugszik, reggel ködös időt mutatott Budapestre, mondanom sem kell sütött a nap:) Ezt az otthoni 3.000Ft-os barométerem is ilyen precízen kezeli :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#798) Avicularia válasza BITBOYS (#797) üzenetére


Avicularia
veterán

Jut eszembe még annyi hátrányt tapasztaltam,hogy a htc oldalán beírva a SN-t nem kínálta fel a már létező romot letöltésre,máshonnan kellett levadásznom.
Persze azóta már lehet berakták az adatbázisba,de nem csekkoltam.

(#799) BITBOYS válasza Avicularia (#798) üzenetére


BITBOYS
addikt

Érdekes, remélem berakják.
Érdemes regisztráltatni a htc oldalán a készüléket?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#800) Avicularia válasza BITBOYS (#799) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem semmi előnnyel nem jár.
Asszem pár csengőhangot le tudsz tölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.