Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Morden24 válasza BITBOYS (#799) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bajod nem lesz tőle, használhatod a HTC e-Clubot.
Sok előnnyel ugyan nem jár, de ki tudja, később mi lesz belőle :)

Sectumsempra - For Enemies

(#802) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Ha nem felejtem el este beregisztrálom.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#803) Morden24 válasza BITBOYS (#802) üzenetére


Morden24
nagyúr

Lassan már kéne valami Hungarian Diamond Owners' Club.

Vagyunk már elegen :D :C

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#804) BITBOYS válasza Morden24 (#803) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, mi lehetnénk a HDO club alapító tagjai :D
Létezik olyan Magyar oldal ami csak ezzel a telefonnal foglalkozik? Programok, tippek-trükkök, skinek, stb...?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#805) Morden24 válasza BITBOYS (#804) üzenetére


Morden24
nagyúr

Blogokat láttam ilyet-olyat, de nem, konkrét Diamond-oldalt nem találtam, bár ettől még simán lehet, hogy létezik.

Ha valaki tud ilyet, ofkorsz nyugodtan linkelheti is ide :)

Sectumsempra - For Enemies

(#806) BITBOYS


BITBOYS
addikt

<NewL>: Nem szeretnék offolni a Vodás topiban. :)

Vodás, független, pixel és sárgulás mentes.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#807) <NewL> válasza BITBOYS (#806) üzenetére


<NewL>
addikt

Én meg itt,szóval inkább püben offolok ha lehet.:)

There's an app for that

(#808) BITBOYS válasza <NewL> (#807) üzenetére


BITBOYS
addikt

Rendben, kérdezz:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#809) kiskacz


kiskacz
senior tag

Beléptem a klubba!!! :D

Tegnaptól nekem is van gyémántom... :D

Az előző tulaj ugyan megmutatta, de elfelejtettem... :)) hogy is van a hard reset?

Köszi!!!

Huawei Mate 8

(#810) BITBOYS válasza kiskacz (#809) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jól indul :DDD
Üdv a klubban :)

Itt megtalálod: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#811) Dragon6991


Dragon6991
csendes tag

Hy!Az anyámnak van egy HTC Touch Diamond ja és adtak hozzá két cdt amin nem volt PC Suite :O Tudnátok adni egy linket ahol leszedhetném?Kerestem de nem találtam.Akár az is lehet hogy anyukám béna és nem tudja meg csin ha ez lenne segitsetek máár :DD THX

(#812) Morden24 válasza Dragon6991 (#811) üzenetére


Morden24
nagyúr

PC Suite? Hátammegmi? :DDD

Windows XP alatt Activesync kell hozzá (szerintem rajta van a cd-n), Vista alatt Windows Mobile Device Center (ami biztosan rajta van a cd-n).

De ha annyira link kell:

XP - Activesync 4.5
Vista x86 - Mobile Device Center 6.1
Vista x64 - Mobile Device Center 6.1

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#813) BITBOYS válasza Dragon6991 (#811) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!
Segíts anyukádnak és tallózd át a cd-ket. Pc suite szerintem nem lesz rajta, azt a Nokiákhoz adják. Itt valami más neve van a szoftvernek. Connect (valami) :F

Morden24: Activesync, azaz :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#814) Morden24


Morden24
nagyúr

Kis Diamond Tweak

Nekem ez új volt, ki lehet röhögni, ha csak én nem tudtam.

Naszóval, nem mondom, hogy nagyon de azért b*szta a csőröm, hogy a "People" (talán Kedvencek, vagy Kapcsolatok magyarul, nem tudom, szóval ahol lehetne görgetni a képek között) közé betett kontakt-ok fotója elég ocsmány, valljuk be. Szóval nem tudtam mire vélni, de sejtettem, hogy a kontakt-hoz berakott kicsike képet próbálja felnagyítani, hiszen nem tárolja el az eredeti méretet.
Na, akinek szintén agygörcse van emiatt, hát itt a megoldás: a People menüjében van egy olyan, hogy Change Picture (feltételezhetően kép megváltoztatása, vagy képválasztás, tudjafene). Ha ezzel rakod be a képet, akkor láss csodát, ott lesznek a gyönyörű felbontású képek, amik annyira hiányoztak már nekem a Diamond promo-képeket elnézegetve :DD

Sectumsempra - For Enemies

(#815) kiskacz


kiskacz
senior tag

Nem adom fel!!! :D

Azért valaki írhatna egy listát, mi az a progi ami valóban megy, mert az állandó fagyásgatásokat már kezdem kissé unni.
Sok régi vacak van még az 5-ös winhez... de mi az ami ... ? csak címeket de legalább azt...

Más: A névjegyeket nem hagyja lehúzni, azt mondja nincs szinkronizálva - pedig szerintem van.. a másik ez a Quickgps - ami az itt hallot infók szerint frissíti a GPS- poziciókat akkor is, ha csak a számgép van neten. Nos - ez sem műxik. Adattároló - vagy szinkron módban legyen? Van köze az Outlook marhulásához?

Bocs, ha lassan induok be, de már második napja vagyok tulaj... :D :)) :))

Huawei Mate 8

(#816) Morden24 válasza kiskacz (#815) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért valaki írhatna egy listát, mi az a progi ami valóban megy, mert az állandó fagyásgatásokat már kezdem kissé unni.

Írd le, hogy milyen szoftver kell, vagy írd le, hogy mit raktál fel.

A névjegyeket nem hagyja lehúzni, azt mondja nincs szinkronizálva - pedig szerintem van..

Nem tudom mid van, de ha Mobile Device Centeren (Vista) tolod a szinkront, akkor ki kell ám jelölni a Mobile Device Settings/change content sync settings alatt, hogy mit is szinkronoljon. Amúgy ha nagyon nem megy, akkor töröld a francba a WMDC-t, és rakd újra. Egyszer nekem is volt ilyen, ez oldotta meg.

a másik ez a Quickgps

Sync módban tuti működik. Amúgy megnyitod a QuickGPS-t, Menu->Options, és pipáld be, hogy "auto download when connected to PC via Activesync"

Amúgy üdv a Gyémánt klubban :D (höhö, mint egy melegbár :DDD )

Sectumsempra - For Enemies

(#817) kiskacz válasza Morden24 (#816) üzenetére


kiskacz
senior tag

Höhö.. :DD próbálom.. és kössz...

Huawei Mate 8

(#818) kiskacz válasza kiskacz (#817) üzenetére


kiskacz
senior tag

"Írd le, hogy milyen szoftver kell, vagy írd le, hogy mit raktál fel."

- mindenevő vagyok!! Egy - két játék, total comm. van, könyv olvasó nagyon hiányzik - a mobilpocket readert használtam Nokián - eddig 2-t próbáltam, az egyik simán fagyott, a másik nem lapozott... :(
Zene hallgatás - filménézés - nemtom' valami, amitől ÉRZEM, hogy klafa telcsim van... :D

Huawei Mate 8

(#819) Morden24 válasza kiskacz (#818) üzenetére


Morden24
nagyúr

De milyen könyv olvasó? PDF-nek ott az Adobe Lite, doc-ra, txt-re meg egyéb csodára meg a Word.

Játék hmmm.... nekem csak a PocketUFO van fent :D (amúgy nem a legstabilabb, teszem hozzá)

Zenehallgatás hmmm... WMP szerintem fasza, én azt használom egy custom skinnel. Filmnézésre CorePlayer :)

Amúgy xda-developers honlapot érdemes kukkolni

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#820) Avicularia válasza kiskacz (#818) üzenetére


Avicularia
veterán

Mobipocketből nálam a 5.3 as van fent ,tökéletes.
Filmre coreplayer,mp3 pocketmusic vagy mortplayer ízlés szerint.
Netrádió resco radió,filekezelésre resco explorer (szvsz jobb mint a tc)

(#821) Morden24 válasza Avicularia (#820) üzenetére


Morden24
nagyúr

filekezelésre resco explorer (szvsz jobb mint a tc)

Csak sajna nem ingyenes :(

Sectumsempra - For Enemies

(#822) Avicularia válasza Morden24 (#821) üzenetére


Avicularia
veterán

Hát igen,ez a hátránya megvan.

(#823) Morden24 válasza Avicularia (#822) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amúgy most szedtem le, tényleg sokkal jobb, mint a TC (ami mellesleg jópofa, az ikonját kézzel kellett kitörölnöm a Windows mappából, mert baszta eltüntetni a saját shortcut-ját :( ).

Sectumsempra - For Enemies

(#824) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, gondoltam hátha tudok segíteni, csinálok egy kis listát az általam használt alkalmazásokról (van köztük fizetős is, linkeket nem adok, mindenki pénztárcája/lelkiismerete szerint használja fel őket)...

Advanced Config Tools 3.2: Remek, nagyon sokrétű tweak progi a Diára, bár némi hozzáértés kell hozzá, nem minden opció egyértelmű egy kezdő júzer számára, de érdemes kitapasztalni. dotNET CF 3.5 kell hozzá.
Cleartemp (1.1): Jó kis takarítóprogram, az újabb már nem is töröl ki véletlenszerűen uninstall-bejegyzéseket :)
Diamond TF3D Config (0.6.7) és Diamond Tweak (0.5): Egyszerűen kezelhető, remek tweak-progik, sok teljesítmény- és kényelemnövelő opcióval. Legalább az egyik szerintem abszolút musthave.
GSen: Szépen és ingyenesen megoldja, hogy lehessen döntögetni szinte minden szoftver alatt a Diamondot, így pölö sms-írás és egyebek alatt is. Néha kicsit bugosnak tetszik, ami leginkább abban nyilvánul meg, hogy durván belassul a scrollozás.
MSS Converter: Kalkulátorprogram, különböző dolgok átváltására, gyakorlatilag mindent tud.
Pocket Mechanic: Jófajta mindenes WM6.1 alá, van benne registry cleaner, defragger, benchmark, minden, ami a csövön kifér. Fizetős, de szerintem roppant hasznos.
Pocket RAR: Tömörítőprogi, teljesen ingyen és bérmentve. A 3.80-as nálam stabil, mint a beton, és nem mellesleg gyors is.
CorePlayer: Szimplán a legjobb médialejátszó, amit lehet találni Diamondra. Fizetős, de megéri azt a pár dodót.

Kiegészítésképpen egy dizájnos és hasznos akkufeszültség kijelző ikon-mod - jól néz ki, a hasznossága meg vitathatatlan.

Remélem tudtam segíteni :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#825) Avicularia


Avicularia
veterán

Én meg belinkelem amit csináltam videót,arra fel hogy valaki írta valahol hogy lassú a diamond.
HTC Daimond

Töltés ikon tweak nekem is fent van,csak nem nagyon látszik a videón.
Minőség nem tökéletes ,de ennyit tud a pana fz-30 video módban.

(#826) <NewL> válasza Avicularia (#825) üzenetére


<NewL>
addikt

Egyedül a programokba lépett be kicsit nehezebben,de az se vészes!
A másik youtubos videód áááá,nem lettem volna a helyedben.:)
Köszi a videót!

There's an app for that

(#827) kiskacz


kiskacz
senior tag

:K :C Nagyon köszönöm mindenkinek az "induló csomagot" :D - rákeresek, próbálok...

Ha van még valaki "tarsolyában", ne fogja vissza magát! (Esetleg Symbianos témában meg én tudok tippeket adni.... :U )

:R :R :R

Huawei Mate 8

(#828) Avicularia válasza <NewL> (#826) üzenetére


Avicularia
veterán

Én nem féltettem a dukkózást a midlumon :D
Egyébként mire elkezdtem kamerázni,addigra már enyhült kicsit ,szóval itt már nem is olyan durva :)

[ Szerkesztve ]

(#829) tween


tween
őstag

(#830) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Ha van egy vodánál vásárolt diamond és független akkor azt ha másik kártyával használom akkor "bűncselekmény" vagy ahol nincs tiltva ott nincs ellnezve sem vagy hogy műlödik ez?

(#831) Avicularia válasza Tommmmka (#830) üzenetére


Avicularia
veterán

Miért ne használhatnád?
Semmi sem tiltja.

(#832) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ma sikerült összehasonlítanom a telefonom kijelzőjét egy másikkal. Sajna sárgás az én Diamondom, ez van.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#833) Avicularia válasza tween (#829) üzenetére


Avicularia
veterán

Érdekes ,ott belefér az árba az átalakító(3.5K-ért vettem a gyorsboltban) illetve a gyári tok.
Persze gondolom féláron lesz mindezekkel a mi árainkhoz képest.

Tetszik ez a burgundivörös hátlap,megtapiznám előben.

(#834) Avicularia válasza BITBOYS (#832) üzenetére


Avicularia
veterán

Cseréltesd ki.

(#835) kiskacz


kiskacz
senior tag

Sziasztok!

A névjegyekkel és a szinkronizálással változatlanul bajom van... ha nagyon nem megy, MAJD újra kell raknom a wint, és talán a Vistat is újra kipróbálom...

de addig is:

Úgy veszem észre, a legnagyobb gondot (nekem és most) a név bejegyzések jelentik, mert ezek pótlása igen - igen nagy meló.
Nokián volt egy direkt erre acélra kidolgozott progi - erre is van? Ha nincs, használta valaki a telepítő cdn lévő backup rogramot? Csak a néjegyeket kijelölve csinált egy kb. 6 megás fájlt és működés közben a sim lock kódját is kérni akarta, vagymit??????? még jó, hogy lehetett skip - elni....

Mit tegyek a nevekkel? ( Van vagy 100..... és mind fontos, belső számokkal, email címekkel...)

Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Huawei Mate 8

(#836) Avicularia válasza kiskacz (#835) üzenetére


Avicularia
veterán

Utolsó nokiám egy 7110 volt,nem tartozik a márka a szívem csücskéhez.

A diamondot tudod outlookal szinkronizálni.
A nokiára asszem pc suite van,azzal szinkronizáld össze az outlookot.
Aztán az outlookot a diamonddal.

(#837) <NewL> válasza BITBOYS (#832) üzenetére


<NewL>
addikt

[link] :DDD
Eddig ,hogy nem vetted észre? Ennyire nem látszik csak ha egy jó Diamond mellett van?

There's an app for that

(#838) róland válasza Morden24 (#824) üzenetére


róland
veterán

Linkeket is, kérlek!

Időjárás adatokat honna szedi? (Weather.com, vagy AccuWeather.com?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#840) kiskacz


kiskacz
senior tag

Köszönöm az eddigi segítséget!

További kérdésem: Nem találom a módját annak, hogy ha fel installáltam pl. programot, vagy játékot, azokat "áthelyezzem" mondjuk egy közös - gyüjtő - kategorizált - könyvtárba.

Hogyan kell? Köszi... :C :R

Huawei Mate 8

(#841) Viktor0610 válasza kiskacz (#840) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal erre (egyszerű) mód nincs.
Registry tweak segítségével ggondolom megoldható, de szerintem nem ér annyit.

Samsung Galaxy A54

(#842) Morden24 válasza kiskacz (#840) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az általam linkelt Pocket Mechanic progiban van egy "áthelyező" funkció.

Sectumsempra - For Enemies

(#843) kiskacz válasza Morden24 (#842) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi!! Próbálom! :D

Huawei Mate 8

(#844) tomee007007


tomee007007
őstag

Pénteken vettem kézbe a telót, 3,5 hét várakozás után....a kijelző hibamentes, kártyafüggetlen(vodánál rendeltem)....és nagyon beleszerettem. Majd lehet lesz egy két kérdésem...

(#845) <NewL> válasza tomee007007 (#844) üzenetére


<NewL>
addikt

Péntek óta megvan és csak most irsz,nemtudod mostmég mindig hiány van belőle,vagy jól berendelt a voda a diamondból?:)
BITBOYS is azt irta ,hogy nem sárgás a kijelző,aztán... :F

There's an app for that

(#846) tomee007007 válasza <NewL> (#845) üzenetére


tomee007007
őstag

Csak most jutottam net közelbe:) Biztos hogy hiány van még belőle, én business class előfizetésben vagyok és közvetítőn keresztűl rendeltem. az enyém tuti nem sárgás :C

(#847) kiskacz


kiskacz
senior tag

SMS téma:

Kerestem a módját, de nem találtam:

Ha hosszú -"magyar" ékezetes betűket használok, több karaktert számol. Létezik itt olyan, hogy "csökkentett karakter támogatás"????

Nem szeretek hibásan írni....

Huawei Mate 8

(#848) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Szerintem mindenképpen érdemes ezt megrendelni a telóra. Ingynes a szállítási költség is és csak 4500 Huf. :DD Link Ráadásul egész megnyerő a videó.

[ Szerkesztve ]

(#849) Morden24 válasza kiskacz (#847) üzenetére


Morden24
nagyúr

Namost, remélem feltűnt, hogy van egy jópár fajta ékezet, tehát erre-arra dőlő "á" betű és társai. Azokat írd be, amik a fenti countert nem viszik le 70-re (ez a gsm-szabvány miatt van, sok ékezetes cuccot nem tartalmaz, volt erről már cikk, video, minden.

Szépen tapasztald ki, én is így tettem. Pár alkalom, és megjegyzed.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#850) Morden24 válasza Fetyoka0 (#848) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elég húzós dolgokat hallottam erről a szarról. Egyrészt állítólag közel nem olyan "invisible", mint ahogyan állítják, másrészt meg volt egy pár ember, akinek miután le akarta szedni, felszakította a képernyő felső felületét, meg a műanyagon is nyomokat hagyott (nem lemosható jellegűeket).

Lehet, hogy ez csak user error + urban legend, én mondjuk maradok a Brando-nál + bőrtok.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.