Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Köszi a tesztet! Mindent összevetve jó kis készülék lett. A képei egész jók. Az a kis lassúság talán belefér.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) WiZARD


WiZARD
addikt

király, kell egy ilyen a Touch-om helyett :)

a cikk végén 135ezer van írva árnak. xxlpc.hu-n pedig 153ezer :F

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3) joey04


joey04
titán

nem rossz, bár az új látványos szoftvernél a viszonylagos lassúság kicsit illúzióromboló de használhatóságban nem okoz problémát.
G810... :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) ktg3


ktg3
őstag

az opera 9.5 mobile kijött már egyáltalán?
ha igen akkor le lehet szedni vhonnan freeware-t? vagy trial verzsönt? :U
cskamer taz opera honlapján még nincs kint..

és p1 hez jóvolna..
meg elvileg az már tud flasht lejátszani ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) WiZARD válasza ktg3 (#4) üzenetére


WiZARD
addikt

9.5 elvileg csak Diamondon van, és nem lehet külön megvásárolni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nagyon szép! az ára sem olyan rossz :D

(#7) AS


AS
félisten

Samsung I900 ban opera 9.5 lesz
link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) orbano


orbano
félisten

kár hogy ezt a vasat nem lehet összehozni az alma szoftverével. meglenne álmaim telefonja. így inkább veszek valami divattelefont :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) fateless


fateless
veterán

Nem rossz.
Azért a KS20 tesztje - és ára - óta nem tartom annyira jónak ezt a készüléket.

Nem merem leírni, hogy melyik telefonnal való összevetést várom, mert félek, hogy megköveznek...

Bocha: ha össze kéne vetned a két észüléket (mármint ezt és a KS20-at, nem a pár napja bejeletettet), az árat is figyelembe véve melyikre voksolnál inkább? A számszerűsíthető adatokon kívül miben jobb ez a készülék a KS20-nál?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Morden24


Morden24
nagyúr

Remek, nem igazán csalódtam a cuccban, a többire meg számítottam nagyrészt.
Egyre bitztosabbnak érzem, hogy a mostani kütyümet egy ilyenre váltom le :C

Sectumsempra - For Enemies

(#11) footy válasza fateless (#9) üzenetére


footy
addikt

Na ez engem is érdekelne...

Köszönjük a tesztet :R :C

(#12) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

hát akkor mégsem olyan fos az akksi, hogy egy napot sem bírna ki, mint ahogy állították előre...így viszont instant get

amúgy gsmtakács-nál 125.990-ért lehet kapni

hát most már szinte biztos hogy ezt a "telefont" fogom megvenni

szerk.: a csomag tartalmáról, töltőről nem csináltál véletlenül képeket? azokat is szívesen megnézném

[ Szerkesztve ]

(#13) bendzso


bendzso
senior tag

nagyon jó telefonnak néz ki, de eléggé idegenkedem ettől az érintős qwertytől. valakinek más telefonon nincs ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(#14) Bocha válasza fateless (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egészen más kategória. Ha mint készüléket nézzük, fizikai paraméterek és tudás, akkor nagyjából ugyanaz a kettő, bár ez extravagánsabb, jobb a kamerája, hatalmas a memóriája, plusz a KS20-on ugye a joystick nem valami minőségi, érzésre. Ellenben a papíron és tesztekben is gyorsabb Diamondon olyan szoftver van, amit az LG-re sosem lehet felrakni, meg a giroszkóp is rengeteget dob a felhasználói élményen. Ár/érték arányban ettől függetlenül szerintem az LG jobb, potom pénzért meg lehet kapni és pár szoftver segítségével egy ujjal is jól kezelhető masinát lehet belőle csinálni, de Diamond sosem lesz belőle. Ezt a kütyüt használni azért nem egy mindennapi élmény, egész más, mint egy "átlagos" Pocket PC, úgymond nagyon "cool". Hasonló dolog, mint egy iPhone.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Enjoy


Enjoy
addikt

Én is egy véleményen vagyok az elöttem szólokkal: nagyon cool ez a "teló"
Köszi a részletes tesztet :R

Konkurencia közül az I900 tud odapörkölni a htc-nek, de majd meglátjuk annak is a tesztjét.
(remélhetőleg a közeljövőben) :B

► més que un club ◄

(#16) Morden24 válasza bendzso (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Van, Prada-n (bár igaz, nem a qwerty-dologgal, csak magával a touchscreen-nel).
Vigyázni kell rá, mint az állat, állandóan törölgetheted, és ha most használsz először touchscreent, akkor kell hozzá megszokás, nem is kevés. Részegen szinte tuti a rossz tárcsázás :D

Egyébként szerintem a megszokás a kulcsszó, ha maga a szoftver sebessége nem akadályoz, akkor egy idő után ugyanolyan gyorsan tudsz szöveget bevinni, mint nyomógombbal. Nagy műkörmös nőknek továbbra sem ajánlott :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Egy kisebb fajta csoda, hogy a tesztkészülék ilyen hamar eljutott hozzánk. Már vagy egy hónapja tudjuk, hogy július elején/június végén érkezik hazánkba az első szállítmány, az XXL PC valahogy mégis szerzett nekünk egy vadiúj példányt tesztelésre.

Tesztkészülék? Június vége? Én már meg is vettem az enyémet, és nem külföldről, hanem itteni boltban.

Sztem nagyon fajin, csak az a gondom hogy az iGo8 nem megy fel rá. Feltelepül, aztán mikor indítom no effect. Ezzel mit lehet kezdeni?

A másik: a touchflo3d "célkeresztes" beállítását, ami a legelső indításnál jön elő, azt utólag hogy lehet módosítani? Kicsit félre lett lőve a célzás, mindig alá kell bökni fél centivel mint ahova akarok mutatni.

(#18) Dr. Akula válasza kopaszkukac (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az enyémhez vmi francia szabványú töltő van, de anno az MX Revo egeremhez már vettem egy átalakítót, az jó lesz ehhez is, bár eddig még csak pc-ről töltöttem.

A töltőnek nincs is külön kábele, viszont van egy usb csatija, abba kell bedugni az usb-s kábelt, amivel a pc-hez is kötöd.

---

A doboz formáját elég nehéz leírni, olyan mint egy fordított piramis (avagy négyzet alapú gúla), amit középen félbevágtak, ezért a csúcsa nem hegyes, hanem az is négyzetalakú.

Csonkagúlának hívják. ^^

[ Szerkesztve ]

(#19) kopaszkukac válasza Dr. Akula (#17) üzenetére


kopaszkukac
tag

általában a hard reset után nekem mindig bejön kalibrálás ppc-men. amúgy meg wm-nél settingsben nincs ilyen hogy screen alignment vagy valami ilyesmi?

és igo8 nehogy már ne menjen fel rá :F
ha nem lehet valahogy rávarázsolni, akkor viszont sajnos kiesett nálam ez a készülék... :W

(#20) Bocha válasza Dr. Akula (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az nem a TF3D beállítása, hanem a Windows-é. Start -> Settings -> System -> Screen -> Align screen gomb. Egyébként ez főleg a nyomás erősségét karibálja, elvileg.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) Bocha válasza kopaszkukac (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az iGO 8 egy memóriakártyához kötött szoftver, a kártya gyári száma miatt működik, nem lehet szabadon másolgatni - gondolj csak bele, hogy mi lenne, ha simán bemásolhatnád bármilyen gép belső memóriájába és működne. Szinte biztos vagyok benne, hogy a legális program nem fog működni a masinán. Szerintem egyébként már csak emiatt is érdemes lett volna egy microSD slotot rakni a gépre... :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) opera11


opera11
tag

Azt nem tudja valaki, hogy a HTC szokott szoftver updatokat kiadni? Esetleg javíthatják még szoftveresen? Hasonlóan mint a Nokia n seriese?

Vicces aláírás helye

(#23) fateless válasza Bocha (#14) üzenetére


fateless
veterán

Köszönöm a gyors választ.
Igazából nekem nem az "élmények" kellenek belőle, szóval megértettem amire célzol.

De bátor vagy, ki merted mondani egy ilyen topocban a "tudjukmi" nevét ;] :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) Dr. Akula válasza Bocha (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Köszi, si9került! :)

Kijavította a félrecélzást is, szal arra is jó. Először csak ujjal bökdöstem sacc/kb-ra, de most stylussal belelőttem a célkeresztbe. :)

(#25) kopaszkukac válasza Bocha (#21) üzenetére


kopaszkukac
tag

azt tudom hogy a vásárolt igo8-am ami kártyán van az nem fog menni...
de a tört verzsön talán elfut szükségmegoldásként. persze ilyet nem szabad :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Dr. Akula válasza Bocha (#21) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az gáz lenne ha csak kártyáról menne, akkor akár a gps antennát is kihagyhatták volna, anélkül minek. Bár haveromnak mezei Touchon felment nem eredeti kártyáról is, tehát remélem erre is rá lehet valahogy bűvölni. Ez volt az egyik ok hogy megvettem. A másik a 640x480/2.8" kijelző netezéshez.

(#27) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tyű, a HTC igen magasra tette a mércét.
Ha a Nokia 5800 nem durrant nagyot, akkor ez lesz az új telefonom.

(#28) Magnum_


Magnum_
nagyúr

király készülék, de igazából drágának tartom, kicsi az akksi, emellé kellene még egy, de akkor még drágább lenne. 90-100k körül alaposan megfontolnám, ugy hogy tök uj cucccot szeretnék. szoval hasonlo masinát szeretnék, de van még 2-3 konkurens közeli érkezése, azokat megvárom

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#29) verser233


verser233
senior tag

Igazából még az érdekelne, hogy mennyire élvezhető ezen a zenehallgatás? Jó hangminőséget produkál? Aki már tulajdonosa ennek a készüléknek és kipróbálta a zenélést, leírhatná róla véleményét, sokat segítene a döntésem meghozatalában........

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#30) orbano válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


orbano
félisten

sőt, ha nehéz leírni, akár egy fotó is készülhetett volna róla :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#31) Bocha válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Wow, tényleg, javítom. :D
Fotózni elfelejtettem. :B

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#32) moonman


moonman
titán

A gép operációs rendszere Windows Mobile 6.1 Professional, de ezt első ránézésre nem lehetne megoldani, ami a következő oldalon részletesen is taglalat TouchFLO 3D kezelőfelületnek köszönhető.

Touch Pro teszt mikor jön? :)

(#33) kohi


kohi
tag

má nem is kell :D

(#34) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Bocha, kár hogy nem csináltál olyan képet, hogy elforgatva éppen be van hozva rajta a mobilaréna. kivéncsi lettem volna rá. meg még több képre :B

I humbly and respectfully decline™

(#35) Gabesz84


Gabesz84
őstag

G810 teszt elkészülte mikorra várható?

(#36) Bocha válasza Magnum_ (#34) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Csinálok mindjárt, csak neked. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) Bocha válasza Magnum_ (#34) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

moonman: kösz, javítom!

Saint_: amint megírom, gondolom jövő hét eleje.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#38) Magnum_ válasza Bocha (#36) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nagyon kedves vagy :R esetleg átküldhetnéd a telcsit emailba kicsit kiprobálni :DDD

most olvasom a hírt. mindenhol 2 akksit kellene adni ehhez a típishoz. ill a hasonlo tellák mellé. mint anno az i600hoz

Drakula: egyébként nagyon bejön ez a telcsi, de nálam a lélektani határ az egy 100as kb

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#39) papi77


papi77
addikt

Az akkun csodálkozom...pozitív csalódás! :C

Az első: NOKIA 1611

(#40) Dr. Akula válasza Magnum_ (#28) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ránézésre valóban kicsi az aksi (900 mAh), de ha az üzemidőt nézzük, akkor így is bőven az i-mate Ultimate 9502 felett jár, pedig annak 1620 mAh-s aksija van.

HTC Touch Diamond
i-mate Ultimate 9502

Az ár is csak relatív drága, az előző pda-m (Q2 XDA Atom Exec) 210k volt újonnan, ahhoz képest ez baráti ár.

(#41) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Bocha, a wifi antennája mennyire erös?
ill viszonylag akkor élvezhetö a netezés rajta elforgatva/fektetve?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#42) kopaszkukac válasza Magnum_ (#38) üzenetére


kopaszkukac
tag

hát én is megvárom míg lemegy 100k körülire az ára, kb 2hónap és talán ott fog tartani

(#43) joey04 válasza Gabesz84 (#35) üzenetére


joey04
titán

ez érdekelne engem is...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

köszi a tesztet, pofás, kellemes kis cucc, igaz, még nem az én pénztárcámhoz szabva.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45) papi77 válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


papi77
addikt

Tulajok:Zene minőségre milyen?

Az első: NOKIA 1611

(#46) No-kia


No-kia
őstag

jó a teszt és a htc is :R volt már 3,2 megapixeles windows-os kütyü?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#47) opera11 válasza WiZARD (#2) üzenetére


opera11
tag

Tessés itt 126k[link]

Vicces aláírás helye

(#48) kopaszkukac válasza opera11 (#47) üzenetére


kopaszkukac
tag

már én is írtam :)

(#49) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Van sztereo bluetooth támogatás is... Hát, ez tényleg az én következő telefonom.
Csak essen csöppet az ára.
100k a lélektani határ.

(#50) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Alul találjuk a HTC ExtUSB csatlakozót, melybe fülhallgatót és szabványos miniUSB kábelt dughatunk, utóbbit értelemszerűen szinkronizálás miatt.

Azért az aksitöltés is elég jó indoknak tűnik. :)

A bootolás meglehetősen lassú, a TF3D elindulására úgy 20-30 másodpercet kell várni.

Nekem nem tűnt lassabbnak mint az előző O2 Atom Execen, pedig abban is 520 MHz-es proci van, ráadásul intel, ami állítólag gyorsabb is azonos órajelen. Lehet hogy ennyivel gyorsabb a Win 6.1 bootja mint az 5.0-é, hogy a TF3D lassítása is belefér?

---

Kérdés: Övre akasztható tokot hol tudok venni a gépezethez? Lehetőleg fekvő tok kéne. Ahol a pda-t vettem, csak batár nagy, nem hozzá való tokok voltak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.