Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) james008bond válasza LouiS22 (#28846) üzenetére


james008bond
őstag

Ja, sajnos a kamera modul az nem változott... :D

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28852) r4z válasza Lacopapi (#28850) üzenetére


r4z
nagyúr

Ilyen magas I/O számnál számít a kártya sebessége.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28853) sssz


sssz
őstag

egy nem teljesen ideillő téma:

nézegettem a desire árakat itt a hardverapron mert nagyon gondolkodom egy desire s-en, de ugye ahhoz előbb pénz kell:D

na a lényeg, hogy egyesek - gondolom mert gyorsan akarnak túladni a telón - agyatlan módon lenyomják a desire árát.
egyszerűen nem értem mire jó ez, ők is sokkal kevesebbet kapnak érte mint amennyit ér és más is. vagy esetleg el se lehet adni majd később.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#28854) FeRRaR1 válasza sssz (#28853) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Valakinek biztos mindig a legújabb kell, mert az mennyivel jobb neki...

Valaki (mint én) rájön arra hogy felesleges évente telót meg gépet cserélni, ráér akkor, ha úgy érzed kevés valamihez...

(#28855) sssz válasza FeRRaR1 (#28854) üzenetére


sssz
őstag

abszolut igaz.

nem vágyom kétmagos szupertelefonra. főleg a tepsi mérete miatt.

de a desire s-ben lévő internál memória mérete nagyon csábít:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#28856) musspici


musspici
tag

Most, hogy hétvégén nyomkodhattam a Sensationt, én nem remegnék annyira a megvételéért. Sőt, csak megerősödött bennem az érzés, hogy az én igényeimnek sokáig meg fog felelni a Desire. :U

SGS II. (XWKI4); HTC Desire, PVT-4, ROOT, S-OFF | (RCMixS v2.0 A2SD+ Bravo Hboot) jelenleg: Ginger DTP v. 2.7 A2SD++

(#28857) sssz válasza musspici (#28856) üzenetére


sssz
őstag

nekem is megfelelne a dézi...ha a memória több lenne benne. igaz eddig sikerült kicseleznem az android sdk-val. ezt leszámítva tökéletes!

root és custom rom nem jön számításba, látom hogy valahol mindig van valami probléma. elég volt ez a spica-val, hogy állandóan cserélgetni kellett a romot.

az biztos hogy nem fogom eladni áron alul, csak azért mert néhányan lenyomják az árat.
akkor megmarad a dézi....és nem fogom bánni.

még bízom benne hátha a telenor is berakja kínálatába a desire s-t és akkor odaadom a dézit valakinek a családban és a desire s-t megveszem a hűségszerződésre( gondolom úgy nem lehetne drága).

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#28858) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na, látom már eleget fejlődtek az elmúlt hetekben ezek a gingersense romok, lehet ráveszem magam a cserére.. :)

Sebesség+stabilitásban melyiket ajánljátok: pzoley 2.6 vagy a legfrissebb IC?
Ha jól látom mind a kettőben már megy az új weather és az ikonos lockscreen, ugye?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28859) FeRRaR1 válasza sssz (#28855) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Valószínűleg én is kivárom a következő generációt, a Sensation meg az S-ek kimaradnak :)

De miért is cserélnék, elkészült a saját 2.5 GS romom ami annyira jó és gyors lett hogy.....nagyon :C

(#28860) Steve1207 válasza Zirowe (#28858) üzenetére


Steve1207
veterán

Kb ugyanaz mindegyik, szóval amelyik jobban tetszik. Én régebben néztem sorra az RC, IC, GingerDTP-t, de maradtam az utóbbi PZoley romnál. Ha valami frissítés jön úgy is ott lesz update-ként szinte egyből.
Már megy minden, ahogy kell az összesnél :)

A szabad memória egyébként csak task killer után annyi, amennyit mondanak, de így is lényegesen több, mint eddig. Nekem átlag beáll 120-130 körülre, úgy, hogy megy elég sok minden a háttérben.
Egy szelektált rommal a rekord eddig 223MB szabad RAM, persze task kill után. Említésre méltó a javulás az elődökhöz képest, kíváncsi vagyok mi jöhet még ki ebből :D

.

(#28861) r4z


r4z
nagyúr

Ti, mint Desire tulajok melyiket választanátok? Sensation vagy Galaxy S II? Miért? Gondoltam tőletek kérdezem meg először, hiszen ti vagyok a PH!-n a "családom" (meg a Galaxy S Off topik, de ott ilyet nem merek feltenni :DDD) :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28862) Zirowe válasza Steve1207 (#28860) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28863) Dreamie válasza r4z (#28861) üzenetére


Dreamie
őstag

Hali!

Én a sense miatt és a webes lopásgátlás miatt Sensation-t. És a külső miatt is, sztem nagyon igényes lett, és bejön ez a lekerekített forma, egyébként most jön asszonynak a fehér sima Desire, elég még bőven! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#28864) Steve1207 válasza r4z (#28861) üzenetére


Steve1207
veterán

Hardver szinten Galaxy S II. Nagyságrendekkel jobb, mint a Sensation.
Felhasználói élmény tekintetében Sensation.
Modolás szinten, pedig SGSII, mivel a simánál is megoldották, hogy a Sense menjen rajta, biztos lesz itt is portolás, ha nagyon kell a Sense. Nézz szét ez ügyben szerintem, meg mit hoztak ki belőlük.

Valahogy a Samsung ütősebb, főleg ha optimalizálnak még rajta sokkal többet lehet belőle kihozni.

SGS felé húz a szívem, eddig nem volt sense-em és most megszerettem nagyon, így nem tudnék dönteni :)

Én nem cserélném le tuti, annyira összeálltak a mostani Desire romok, így teljesen megfelel.

.

(#28865) musspici válasza r4z (#28861) üzenetére


musspici
tag

Nekem most hétvégén volt alkalmam egymás mellé tenni a kettőt. Èn most az SGS2-t valasztanám. Hardveresen jobb, és rootolható, vagyis a belső tuningolható. A Sensation kinézetre sem nagy bumm, valamint zárt mint tudjuk. A sense már a Dézin többet tud a jelenlegi rommal, mint ami a Sensationban kezdésként benne van. (több felszín, téma, lockscreen) Egyetlen, ami a HTC mellet szól a felhasznált anyagok minősége. De meg kell jegyezni, hogy az SGS2-t sem nyekereg.

[ Szerkesztve ]

SGS II. (XWKI4); HTC Desire, PVT-4, ROOT, S-OFF | (RCMixS v2.0 A2SD+ Bravo Hboot) jelenleg: Ginger DTP v. 2.7 A2SD++

(#28866) FeRRaR1 válasza r4z (#28861) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Te magad mondtad, hogy nagyon puritán volt használni a touch wiz (vagy milyen felület van rajta...) Samsungot.

Te döntsed el, hogy mi számít neked jobban a túlszaturált színek, kisebb súly, szappantartó érzés, és a benchmark eredmények

Avagy a nagyobb és elvileg színhűbb kijelző, viszont kisebb betekintési szög (nem mintha nagyon néznénk oldalról :) ) És ugye a jó kis Sense 3.0 felület. Illetve a minőségi felépítés, full alu hátlap...stb...

Én valószínűleg a Sensationt választanám.

És ezzel az érzéssel nyugtáznám a döntésemet: :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28867) potyi23


potyi23
senior tag

nemsikerul kiraknom calculator widgetet az oldalso kepernyomre,azt akarnam h ha jobbra tekerem a kepernyot,es teljes egeszeben legyen kint a calculator.Csak ikont sikerul kiraknom,mig a froyoban sikerult rendesen.ezt a romot hasznalom:HD-ROM-FN-V5.2-1.84.62.2-A2SD++.Esetleg marketon probalkozzak?

(#28868) dombila válasza r4z (#28861) üzenetére


dombila
senior tag

Én a Sensation-t választanám. Sokkal minőségibb - anyag, kivitel - nálam ez számít, és a Sense-hez is nagyon hozzászoktam. Az SGS II hw fölénye nem izgat, mert nagyon ritkán játszom a telefonon, zenehallgatásra, mail-ezésre és böngészésre pedig a Sensation hw-e is bőven elég. Épp emiatt a benchmark-ok sem nagyon izgatnak, Ha nem akad, és minden megy, akkor nem érdekel mekkora csíkot tud húzni.

Zárt bootloader - igen, ez probléma, épp emiatt várok, hátha a későbbi sorozatok már nyitottak lesznek, ha nem, akkor megvárom az utódját - Karácsony táján biztosan itt lesz - és a HTC ígérete szerint az már nyitott lesz. Addig bőven kibírom a Desire-vel. (Akár tovább is, mert a fenti követelményeimnek megfelel.)

[ Szerkesztve ]

(#28869) i400


i400
senior tag

Nem kapcsolódik konkértan a topik tárgyához, de talán itt van valaki aki meg tudja válaszolni a talányt.
A történet szereplője egy Hero aminek toltam egy factory resetet (2.1 update1 a szoftver verziója). A marketből nem tudok semmi telepíteni download unsuccesfull hibaüzenettel leáll. A neten kutakodva azt írják hogy a probléma forrása a régi market app. Amit nem tudok frissíteni :F Google marketes doksiban leírják hogy hogyan lehet frissíteni de hát az nem működik (lépjek be a marketbe majd lépjek ki és 5-10 perc múlva szintén vissza)

Hja és a poén az egész történetben... hiába szedném le az új market apk-t nem tudom telepíteni a telefonra mert factory reset után fullra nincs semmi rajta még egy féjlkezelő sem amit telepíteni sem tudok :DDD :Y

(#28870) FeRRaR1 válasza potyi23 (#28867) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nézd meg a romodban, hogy van e a system/app részén egy HtcCalculatorWidget.apk nevű cucc, ha nincs akkor azért...

(#28871) Xaels válasza Steve1207 (#28864) üzenetére


Xaels
félisten

Nem nagyon folynék bele, de egyáltalán nem nagyságrendekkel jobb az SGS2-ben a hardver, maximum a beépített memória esetén beszélhetünk erről, de a Sensation teszt topikjában és a 2magosok tesztjében már kiveséztük ezt páran.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28872) sippet válasza r4z (#28861) üzenetére


sippet
senior tag

mivel hetek óta ez a téma, és én már elég egyértelműen letettem a voksom korábban is, valószínűleg nem lesz meglepő, hogy az sgs2-t mondom. a hardver toronymagasan a leginkább future proof a jelenleg piacon lévő készülékek között, könnyűszerrel moddolható, és az egész munkásságod alapján, amit ebben a topicban eddig kifejtettél, szerintem teljesen egyértelmű, hogy hozzád az a készülék sokkal de sokkal jobban illik. ismered az aosp/cm romokat, szóval a touchwiz nem lehet probléma hosszútávon, azt viszont annál inkább nehezen tudnám elképzelni, hogy egy olyan telefonon nyomnád, amit még rootolni se lehet.

a sensation mellett egyetlen valódi érv van: a sense. ha ezt tudod nélkülözni, akkor a választás nem is lehet kérdés.

(#28873) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

[link]

Bele olvastam kicsit a történésekbe, hát nekem egyáltalán nem az jött le, hogy az sgs2 bármiben is jobb lenne, beszélnek itt szoftver hibákról, foltosodó színekről stb....

[link]

És itt is csak a bencmarkban jobb....

[ Szerkesztve ]

(#28874) FeRRaR1 válasza FeRRaR1 (#28873) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

Még talán annyit, hogy aki olvassa az SGS2 topikot az egy darabig nem is vesz olyan telót, mert egyelőre elég sok baj van vele....

Csak hogy idézzek párat....

Off vége.

[ Szerkesztve ]

(#28875) Zirowe válasza Steve1207 (#28860) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na, hát próbálgattam a romokat: pzoley romjában még mindig tetszik a menü animálása, viszont maga a rom számomra lassú, tizedmásodperces akadások vannak, amik a "smooth" érzésből jelentősen visszavesznek.
A kingdom rom továbbra is baromi jó, kár, hogy még mindig béta, de szeretettel várom már a befejezését!:)

Úgy látszik számomra továbbra is az IC a nyerő, a sebesség megfelelő, és minden működik rajta megfelelően.

Sikeresen beköltöztem, most legalább 3hónapra letudtam a romokat.

Hülye kérdés: tudom, hogy a 3.0ás lockscreen a sense-re van kihegyezve, hiszen annak a része, de nem lehet vhogy megváltoztatni a levelezés ikon "útvonalát", hogy a htc helyett a gyári gmail programot nyissa?

Mókás ez az IC bootanimáció!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28876) racerx válasza Zirowe (#28875) üzenetére


racerx
őstag

Lockscrenen bármilyen progit bele tudsz rakni az ikonok helyére.

(#28877) james008bond válasza Zirowe (#28858) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem IC nagyon bejön. Szinte van ott is naponta frissítés, valami újdonság. Én most a a CM7-est használom, csodaszkriptek nélkül, indulásnál 200 MB memória van, a2sd progi használatával ez már nekem is bőven elég, viszont nagyon gyors, stabil. És megy benne a Sense 3 camera/video. Bár olvasom, PZoley is beletette már.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28878) james008bond válasza Zirowe (#28875) üzenetére


james008bond
őstag

Most oilvasom, Te is IC-nél maradtál :D :C lényegében én is amiatt maradtam nála hónapok óta, amiért Te is :) Egyedül nekem pont a bootanimáció nem tetszik, de azt meg kicseréltem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28879) racerx válasza james008bond (#28877) üzenetére


racerx
őstag

Nekem valami miatt mintha a lockscreen feloldó göb efy kicsit lagos lenne, nehezen reagálna. Régebben amikor még "béta" volt, gyorsabbnak tűnt. De lehet h a weather anim lassítja.

(#28880) Steve1207


Steve1207
veterán

Valaki tapasztalt már olyat, hogy hívás kezdeményezett és pár csörgés után újraindult a teló? Mitől lehet ilyen? Nem volt se 3g-n, se wifi-n, memóriát se ették a progik háttérben. GS-DTP 2.5

.

(#28881) sippet válasza FeRRaR1 (#28874) üzenetére


sippet
senior tag

hát nem tudom, annak idenén ebben a topicban is rendszeresen elhangzott az, hogy ha valaki beleolvas, akkor tuti, hogy eszébe se jut desire-t venni. de ez a fórumokon már csak így működik, az emberek általában akkor jönnek ide, ha valami nyűgjük van, amit önerőből nem tudnak (vagy nem is próbálnak) megoldani.

én eddig sgs2 esetében a kijelző színesedéséről olvastam, de ezzel még szerintem érdemes várni, az iphone4 is produkálta a tünetet, és kiderült, hogy a ragasztó olvad a használati hőleadás miatt. persze ha kiderül, hogy szériahiba, akkor abcug samsung.

(#28882) Xaels válasza sippet (#28881) üzenetére


Xaels
félisten

Meg még ott van a WiFi tethering beragadása a háttérben ami piszkosul meríti az akksit és melegszik a készülék(ez már az elődnél is jelentkezett és még mindig nem javították). Kicsit jobban visszaolvasva volt szó kijelző beégésekről, igaz egyelőre minimális mértékben. Az SGS-nél is eleinte mindenki tökéletesnek gondolta, aztán jöttek a nyűgök. A Samsungra igaz az, hogy nyersen izomból próbálnak mindent megoldani, igaz nekik meg van rá minden eszközük. Aki szereti mókolni a telefonját, annak lehet nem lesz gondja az alapból nyitott készülékkel(bár azt írta FB-n a HTC Magyarország, hogy nyitott lesz a Sensation is).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28883) Zirowe válasza racerx (#28876) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam. :)

Xaels: hangsúly a "lesz" szón van.

Amúgy majd nézd meg mit reagálnak az én kérdésemre (az eredeti kérdés utolsó hozzászólása), én is kíváncsi vagyok..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28884) Xaels válasza FeRRaR1 (#28873) üzenetére


Xaels
félisten

Na ezt is megéltem, hogy engem linkelnek :R Segítek kicsit.

A gondolatmenetek a hardverrel kapcsolatban 2 Anandtech-es tesztnek köszönhetőek:
Link1 ; Link2
A HTC Sensation-ben az a SoC muzsikál 1,2GHz-en ami a fenti Link1-en lévő Qualcomm MDP-ben 1,5GHz-en.
Erre jött a 2magosok topikjában tőlem egy kérdés amire a válasz: Kérdés ; Válasz

Jelenlegi GLBenchmark-os eredmények: [link] Itt például jól látható, hogy felváltva jeleskednek a készülékek, az LG-t meg inkább hagyjuk.

De ezek csak szimpla Benchmark eredmények. A játékokon és a benchmarkokon kívül mindenben hozza a készülék a kötelezőt és a 2magosok tesztje szerint van amiben jobb is a Samsungnál.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28885) r4z válasza sippet (#28881) üzenetére


r4z
nagyúr

Na igen, én is csak a foltos kijelzőtől félek.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28886) mumk1


mumk1
addikt

Annyit még hozzáfűzök én is hogy csütörtök óta nyúzom a Sensationt és szerintem nagyon rendben van és ezt nem azért mondom mert én ezt választottam, semmiből nem tartana lecserélnem másra.
Nem vagyok kifejezetten híve a Sensenek, Desirén is csak keveset használtam, de ennek nem az volt az oka hogy nem tetszett, hanem inkább sebességben nem hozta azt amit az AOSP romok tudnak. Viszont ezen a vason tényleg azt hozza amit el lehet várni tőle. Jó nagyon térereje, ott ahol a Desire max. EDGE-t tudott, ott símán jön 3G-vel, a wifi, a GPS hozza a már megszokott Desire minőséget. Nem mondom hogy nem maradt a romban semmi hiba, de eddig ezeket át tudtam hidalni. A fotókkal meg vagyok elégedve, ami persze a Desire után nem nagy kunszt, a videó viszont tényleg nagyon ott van. Kipróbáltam néhány Gameloft játékot is a felbontás miatt, a legtöbbnél csak a menüben volt csík a szélén, maga játék már rendes felbontásban ment, és hogy... :)
Én azt mondom, akinek nem sürgős, az várjon még egy kicsit, szerintem ha lemegy a Vodás kizárólagosság és kap egy új HBOOT-t, lehet hogy már nyitható lesz és akkor mindenki jól érzi magát. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#28887) sippet válasza mumk1 (#28886) üzenetére


sippet
senior tag

ezt nem tapasztaltad?

(#28888) Xaels válasza sippet (#28887) üzenetére


Xaels
félisten

Ez szín tiszta fizika. Nem csak a 2 említett modellt érinti a "Death Grip" szindróma. Ha Youtube-on rákeresel rengeteg típust találni fogsz. Ha tudjuk, hogy hol az antenna akkor azt bizony le lehet árnyékolni. A Desire esetében is el lehet érni 2-3 pálcás térerőesést. Itt a videó alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy akkor jön létre ez a hiba, ha mindkét antenna kivezetést egyszerre árnyékoljuk le(lent és fent is) azáltal, hogy a tenyerünkre felfektetjük a készüléket.(hozzáteszem én eddig egy telefonomat sem használtam ilyen tartásban).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28889) mumk1 válasza sippet (#28887) üzenetére


mumk1
addikt

Nem. Otthon a hálóm van legmesszebb a routertől és nem bont le akár hogy tartom. Ráadásul én pont nem fektetve használom. :U Ez szerintem megint olyan marhaság, hogy bármelyik telefont le lehet úgy takargatni, markolászni, hogy árnyékoljad a rádiós eszközöket.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#28890) sippet válasza Xaels (#28888) üzenetére


sippet
senior tag

félreértés ne essék, én már az iphone-nál is röhögtem ezen az egészen, ettől viszont még lehetnek olyan modellek (főleg a unibody fémházasok esetében, ami szintén színtiszta fizika), ahol ez a jelenség feltűnőbb, jobban befolyásolja a mindennapi használatot.

[ Szerkesztve ]

(#28891) pzoley válasza Xaels (#28888) üzenetére


pzoley
őstag

Ha ez a mondat tényleg igaz akkor nincs mit magyarázni !!
"jelen esetben az érintett egységek a telefon hátlapját használják antennaként."
Nézd meg a 2. videót és a számokat 20dBm-et esik a jel erőssége az az 1/10 részére , azért az durva !!! A Desire térerő kijelzése kb 4 dBm / vonal !!

[ Szerkesztve ]

(#28892) Xaels válasza pzoley (#28891) üzenetére


Xaels
félisten

Ami nem derül ki a videóból, hogy más készülékeken, hogy alakulnak a megtalált wi-fi hálózatok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28893) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Alakul a sensation törés, de engem továbbra is hidegen hagy..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#28894) mumk1 válasza Zirowe (#28893) üzenetére


mumk1
addikt

A permanent root csak S-OFF-os készüléken működik, ebből viszont nem sok van. Az XTC clip 1.4.1-es változata sem tudja még S-OFF-olni a Sensationt, de dolgoznak rajta. Addig szerintem nem lesz látványos előrelépés amíg a HTC nem lép valamit.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#28895) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Egész nap kemény telefonálás netezés közben tapasztalt valaki sense újraindulásokat?

Már a memória kártyára gyanakszom ismét, de ma volt vagy 4 restart... mindig hívás(ok) után.

(#28896) llaszlo válasza r4z (#28861) üzenetére


llaszlo
veterán

Ma volt a WWDC, ha minden igaz akkor őszre jön az új iPhone. Ha kibirod addig akkor várd meg szerintem.

(#28897) r4z válasza llaszlo (#28896) üzenetére


r4z
nagyúr

Az lesz. A legnagyobb problémámat kijavították (értesítési sáv), de szégyelljék magukat.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#28898) gofry


gofry
senior tag

Apa kezdődik?
Touch screen problémák a sensationnel is

(#28899) gofry


gofry
senior tag

Dupla...de ciki nem ciki engem meggyőzött az ios5 :O

(#28900) FeRRaR1 válasza gofry (#28898) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát valóban nagy problémának tűnik, eddig a híresen szar dézi touch screen problémával is csak egy helyen találkoztam:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.