Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Dolgozni nem szeretek, nem fogok hazudni, viszont a munka végzése és annak következményei motiválnak. Nyilván itt a pénzkeresésről van szó, nem maga a pénz motivál, hanem amit azzal elérhetek. Van egy lakás amit újítgatnom kell, élhetőbbé tenni, modernizálni, szépíteni... És ez szépen is halad. Munkába csak a körülöttem lévő emberekkel való együtt működés motivált, mivel felmondtam a jelenlegi állásomból, kezdett eluralkodni a stressz, és dobbantani kellett! Azonban belegondolva, motivál a munkahelyemen az, hogy maxra járassam a teljesítményem, és 5 év alatt ezt stabilan tudtam tartani. Soha, senki nem ismerte el, hogy igen, ügyes vagy, jól teljesítesz, de kicsit nyitva tartott szemmel erre magamtól is rájöttem, és ez igen motiváló volt.

Motivál a feleségem, már a jelenlétével is, érte minden nap érdemes felkelnem. Motivál, hogy együtt élünk meg dolgokat, ha rossz van együtt oldjuk meg, ha jó együtt éljük át. Ha boldoggá tehetem, teszem. A család alapítás itt lebeg a fejünk felett, nyilván ehhez még kell 1-2 dolog, amit az első bekezdés támogat. Nekem talán ő a legerősebb motivációm, hisz lelkileg a legerősebb támaszom. Boldoggá tesz.

Van hobbim, bár írták itt, hogy pl. a játék nem hobbi, szerintem lehet annak venni, viszont kikapcsolódásnak tökély. Kikapcsolódsz, bizonyos műfajok tudnak dolgokat elősegíteni. Reakció időt, probléma megoldást stb stb. Fotózgatok, kirándulunk, faljuk a filmeket, én a játékokat.. Mindig van ami kikapcsol, ellazít, hogy ne uralkodjon el az élet sodrása. Ha épp nincs is célom, hogy valamit elérjek, megteremtsek, akkor is ott a cél, hogy a mai nap, vagy ez a hét legyen minimum olyan jó, mint az előző. Bár az viszonylag ritka, hogy cél nélkül bolyongok a világba, lásd 1. és 2. bekezdés, azok itt vannak hétfőtől vasárnapig, 0-24... :)

Emúgyenmeg nem vagyok sokkal öregebb nálad, 26 vagyok... :)

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.