Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #21346560 válasza Gave (#149) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Szar generációt fogtunk ki"
Ezen már én is gondolkodtam, de igazából minden kornak megvolt a maga szara, és szépsége is. Ahogy a következőknek is ugyanígy.

[ Szerkesztve ]

(#152) nevemfel válasza hszilard666 (#150) üzenetére


nevemfel
senior tag

Úgy érzem valami olyat keresek ami számomra érdekes, és jó érzéssel tölt el. Hogy mi az? Fogalmam sincs, de ha megtalálom, akkor tuti kapaszkodni fogok bele. Nem látom értelmét hogy elmegyek megint egy helyre csak a pénzért, aztán minden nap azon gondolkodom hogy bele kéne nyúlni a konnektorba annyira élvezem...

Az emberek 95%-nak nem karrierje van, hanem munkája. Állása. Ezalatt értsd azt, hogy nem a munkájában találja meg az önkifejezését. A munkahelye azért van, hogy legyen elég pénze.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#153) zoo8800 válasza hszilard666 (#150) üzenetére


zoo8800
veterán

Erre nem nagyon tudok mit írni :DDD értem én, hogy egy darabig az ember keresi-kergeti az álmait, aztán ha sokáig nem találja meg, akkor csak kell egy értelmes B terv. Sajnos az élet a többségünknek nem habostorta. Az ember általában nem a munkájában találja meg az álmait, vagy szórakozását.

rip and tear, until it is done

(#154) hszilard666 válasza nevemfel (#152) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezt a gondolatot mástól is hallottam már, köszönöm, abszolút igaz, de mégis nehéz feldolgozni ezt az infót.

zoo8800:
Igazad van, de ez túlságosan nyomasztó.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#155) nevemfel válasza hszilard666 (#154) üzenetére


nevemfel
senior tag

Ezt a gondolatot mástól is hallottam már, köszönöm, abszolút igaz, de mégis nehéz feldolgozni ezt az infót.

Kreatív emberek nap mint nap szembesülnek ezzel, hogy a kreativitásukból nem tudnak megélni. Írók, zenészek, festők, fotósok, satöbbi. Törpe minoritás az, aki megél belőle, és szinte elhanyagolható számú kisebbség az, akik nagyon jól megélnek belőle. Persze a média csak velük foglalkozik, ezért sokakban kialakul az a hamis kép, hogy a művészek híresek, nagy lábon élnek.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.