Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Várom majd az ehhez tartozó hivatalos kommunikációt. Mert abban biztos vagyok, hogy az Apple ezt is "jobban" fogja megvalósítani. Legalábbis így fogják lekommunikálni. Végre csak benne lesz minden ami kellhet. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) csokimikulas


csokimikulas
tag

Reméljük a szolgáltatóknak még csak véletlenül se jut eszükbe letiltani a 3G megosztás funkcióját.

(#3) mukibuci válasza Jadro (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

És a legjobb az egészben, hogy ha van két szifonom, akkor az egyikről csinálok hotspotot, amire csatlakozva a másikkal tudok facetimeozni :DDD


csokimikulas: tudnál mondani 1 olyan telefont, amibe ez szolgáltató által le van tiltva kis hazánkban?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) csokimikulas válasza mukibuci (#3) üzenetére


csokimikulas
tag

Nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) DemonDani válasza Jadro (#1) üzenetére


DemonDani
addikt

Már van is szép neve, szóval az Apple feltalálta :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6) Dotcom


Dotcom
aktív tag

We bring iSpot to the world...:-)

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#7) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Remélem ez azért elnagyolt eladási becslés...Mert ha tényleg így lesz akkor majd a többi gyártó mjasmolásból visszavesz a kijelzőméretekből, és az én böszme ujjaimnak meg kéne minimum 4 hüvelyk...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#8) joey04


joey04
titán

Sokkolóan sok újítással érkezik az iOS 4.3

video is van

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Ahogy ismerem az Apple üzletpolitikáját, csak Apple termékekkel fog működni :DDD

Megint beadják a világnak, hogy revolutionary, meg ez hatalmas fejlesztés, mint ahogy a facetimenál is volt(mióta is használnak az emberek skypeot?), de az se tudom, hogy mire jó, ha szintén csak apple-apple termék kommunikálhat egymással.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez jó lesz már várom! :K

8:Ez a vidi nagyon jó! :C

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) heidrich válasza Neurotoxin (#9) üzenetére


heidrich
senior tag

Működni fog természetesen más eszközökkel is, nem tudom miről beszélsz.

FaceTime igaz csak Apple termékek között megy (akármilyen Mac, iPod Touch, iPhone 4) de mióta Mac OS X alatt is kijött a jelenleg beta stádiumban lévő FaceTime azért eléggé használható lett, nem beszélve arról, hogy nagyon jó a minősége. Egyik barátom aki kint él igy beszélünk egymással nap mint nap, nem beszélve arról, hogy nincs semmi partner lista, nem kell onlinenak lenni mindig elérhető vagyok.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12) plus44


plus44
veterán

Ipad-re jobbak az újítások!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) GALARDO válasza plus44 (#12) üzenetére


GALARDO
addikt

Valószínű hogy a szifon is meg fogja kapni. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

A Verizon pénzt fog kérni a hotspot-ért külön:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.