Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Jajj ettől a videótól múltkor már rosszul voltam.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Kicsit régi videó...
A mai pörgő világban, egy régi hír, nem hír.

[ Szerkesztve ]

(#3) janos68 válasza Fancy-boy (#2) üzenetére


janos68
aktív tag

Én még nem láttam. Nekem ez hír.
Sajnálom valahol mélyen a Nokia-t. A Symbian-t mindíg is csíptem, de lassan béke poraira. Ezt jól elcsesztétek.

(#4) imisomogyi válasza keIdor (#1) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Ezzel egyetértek. Ez a belassult figura, még kezelni sem tudja az érintőképernyőt! 1 percnél többet eddig még nem sikerült belőle néznem
De nem baj, szerintem kellenek ilyen hírek is.

(#5) Blyan


Blyan
félisten

A terítő még mindig üt. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) Fancy-boy válasza janos68 (#3) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Jól van. Egy újszülöttnek minden vicc új.

(#7) Jassz


Jassz
tag

Igazán odacelluxozhatta volna, ment volna a terítőhöz :D

(#8) attisx válasza janos68 (#3) üzenetére


attisx
addikt

Az a poén, hogy pontosan két hete már itt is volt hír ugyanez a videó: [link] :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9) debrejo


debrejo
senior tag

Mai napig nem tudtam megfejteni a terítő mintázatát. Húsevő virág ami megett egy csíkos macskát aminek már csak a farka lóg ki a növény szájából? Egy új skorpiófajta ami zebracsíkos és virágnak álcázza magát, ezzel tévesztve meg áldozatait? :DDD No mindegy, azért az ürge se semmi, most se fogom végignézni, ahogy pár hete se tudtam :)

(#10) Blyan válasza attisx (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Úgy tűnik az Engadget ismétli magát (mindkettő onnan van), Andante meg csak hozza a híreket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennek a csókának nem hogy ilyen telefont, de még egy számoló gépet sem szabadna adni. :W

(#12) NoMagix


NoMagix
addikt

Mindjárt küldök neki egy csomag Blu-Tack ragasztót! :W
ha már erre adja a fejét, legalább tervezné meg rendesen mit akar bemutatni... balfék!

(#13) Maxentius


Maxentius
addikt

A legnagyobb poén viszont az h az Anna meg pont tegnap jelent meg hivatalosan (bár nálunk még nem frissíthető). Erre mg itt a kiszivárgott Belle... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#14) Maxentius válasza Maxentius (#13) üzenetére


Maxentius
addikt

Megkövetem magam, reggeltől frissíthető nálunk is. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#15) janos68 válasza attisx (#8) üzenetére


janos68
aktív tag

Nem lógok napi 10 órát itt, lehet ezért kerülte el a figyelmemet.

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ideje lenne eltenni a Symbiant végre végleg a spájzba kedves Nokia és helyet hagyni mondjuk a MeeGo-nak!

All→M8

(#17) Akos96


Akos96
senior tag

Mondhattok akármit, a pápölsz pasast nem tudja überelni. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#18) leviske


leviske
veterán

Igazán jöhetne is. Már százszor volt róla hír, meg videó, csak maga a frissítés nem akar megérkezni.

(#16) noxwill: A S^3 tulajok többsége szerintem azzal a feltétellel ment bele a 3-as verzióba a beígért 4-es helyett, mert a Nokia vezetősége biztosított mindenkit a 4-es újdonságainak a portolásáról. Míg ezzel nem végeztek, nem kell őket biztatni a rendszer eltemetésére, főképp nem a MeeGo-ért cserébe, amit úgy tűnik, hogy már nemigen fognak felhasználni a WP7 mellett.

(#19) fahrii


fahrii
őstag

Sajnálom a symbiant, anno nagyon szerettem a rendszert pedig.

(#20) callmeakos válasza leviske (#18) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

akkor felmerül a kérdés, minek a MeeGo??? Ha megakarják tartani a Symbiant és beszáll a WP7.... :U

All→M8

(#21) keIdor válasza callmeakos (#20) üzenetére


keIdor
titán

MeeGo minek? Arra, amire a Maemo. Semmire.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) callmeakos válasza keIdor (#21) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tényleg akkor minek tartják? Ha valami újat akarnak mutatni akkor tényleg inkább WP7. Mindenesetre nekem tetszik a MeeGo, remélem nem végzi a kukába.

All→M8

(#23) Maxentius válasza Akos96 (#17) üzenetére


Maxentius
addikt

Nna az egy igazi gyöngyszem volt! :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#24) leviske válasza callmeakos (#20) üzenetére


leviske
veterán

A MeeGo egy terv volt, ahogy a Maemo is. A különbség az, hogy a Maemo-val még bőven időben lettek volna az iOS-al szemben.

A Symbian-t nem tartják meg. Meg lesz erősítve a S40 platform és a Microsoft-ból kierőszakolták a hardverkövetelmények csökkentését az olcsóbb mobilokhoz. A MeeGo, a Maemo és a Symbain is megy a kukába a Nokia részéről.

(#25) Misály válasza leviske (#24) üzenetére


Misály
addikt

A Nokia projekt-manageret lathattak. ;]

(#26) fahrii válasza Misály (#25) üzenetére


fahrii
őstag

:DDD

(#27) imisomogyi válasza Misály (#25) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Igen! Márcsak a Nokia helyett többesszám első személyben kellett vlna beszélnie!:D

(#28) AMD Power válasza keIdor (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a Maemo ígéretes volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) DummyBoy válasza keIdor (#21) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Látom képben vagy a témában ... pffhhh ...

Anno a Nokia azt mondta, hogy a Meego lesz a top, Symbian meg a közép és felsőkategória ...

Symbiant leváltja a WP7 (kicsit bánom, rengeteg olyan dolgot hiányolok a WP-ből, amit a Symbian az idők kezdete óta tud ...) ez tény.

Ettől még maradhat a Meego (Vagyis amit mi annak hívunk ...) ...

Továbbmegyek .. ha kiadnának egy új telefont, mai szintnek megfelelő HW-el, és olyan tudású rendszerrel mint a Maemo (Vagy akár maemo-val), akkor biztos azt választanám.

Sajnos az N900 nem mai gyerek már, de hogy az eddig általam látott és használt legsokoldalúbb kütyü, az is biztos.

Kiváncsi leszek az N9-re, mit hoz majd, de hogy a Maemo semmire sem jó ... az vicces ... nem hinném, hogy bármelyik mai mobil oprendszer többet tudna mint az :)

Azt meg hogy mi LESSZ ezeknek az operációs rendszereknek a sorsa a jövőben, azt senki sem tudja ... Rengeteg pletyka repked mindenfelé, attól, hogy valalki valamit hall vagy olvas valamit, azt szvsz nem kéne tényként kezelni vagy tálalni ...

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#30) keIdor válasza DummyBoy (#29) üzenetére


keIdor
titán

Látom szövegértelmezés nem megy ... pffhhh ...

Maga a Nokia mondta, hogy nincsenek nagy tervei a rendszerrel, nagyokos, nem én. Maemo alapján meg hiszek is nekik, azt is leszarták.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) DummyBoy válasza keIdor (#30) üzenetére


DummyBoy
senior tag

"MeeGo minek? Arra, amire a Maemo. Semmire."

Azért ehhez a roppant kömönfont jambikus pentameterekben íródott többszörös körmondathoz nem kell lvl80-as szövegértelmezés ...

Azért a Maemo-t elég sokáig fejlesztgették ... de az direkt fejlesztői projekt volt, nem pedig hivatalos nagyközönségnek szánt oprendszer.

Hogy a Meego sorsa mi lesz ... senki sem tudja. Olvastunk már sok "okos" dolgot erről ...

Life is shor...

(#32) gaben88


gaben88
őstag

Még mindig N8 Wp7-et akarok! :D

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#33) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát a rendszer még mindig tetszik.Azt sajnálom h a régi Symbian 5th ösökre nem adják ki mint pl a C6,C5-03 vagy az 5800. Akkor lenne csak igazán jó.Bár már egy ideje ígérik h megjön a frissítés ezekre a böngésző és az ovi maps személyében én még nem nagyon találkoztam ezekkel vagyis ez is csak ígérgetés volt nagyon úgyfest...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#34) X3B6O0X válasza gaben88 (#32) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Én meg még mindig Androidos iPhone 6-ot akarok, cserélhető memóriakártyával, meg szotyihántolóval.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#35) callmeakos válasza X3B6O0X (#34) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

túl sokat akarsz nem gondolod???? :D :D: D

All→M8

(#36) kerelo


kerelo
senior tag

nekem a Symbian még mindíg bejön.de ez a video katasztrófa. :C

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.