Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#439) bence66


bence66
csendes tag

Bírom ezeket az ügyeletes megmondóembereket, fél életét a fórumon tölti, mindenkinél jobban tud mindent ezért kötelezően válaszol minden kérdésre még ha fingja sincs hozzá (lásd 83.3 meg fps) :DD Attól még hogy téged nem zavar a PWM vibrálás másnak fájhat a feje meg rosszul lehet tőle, nem? Vagy ez úgy működik hogy más hogy merészel eltérni tőled? Hasonló az fps el, örülj hogy nem kell plusz casht áldozni a nagyobb frissítési frekis monitorokra ahelyett hogy gondolkoznál (ugye mindenki olyan mint te, hogy merészelnek több fpst igényelni!!négy4!4!) :C Nem rosszindulatból írtam, ne sértődj meg, csak a tények :R Más: szokásos Honor betegség már jön, frissítés csökkenti az üzemidőt, Honor 8 on is ilyen volt, és sajna már itt is előjött... Eddig simán kijött 7,5 óra kijelzőidő úgy hogy hagytam benne 15% ot, most ugyanolyan használat mellett 6-6,5 és max 10% marad benne töltés előtt, nem használom másképp, nem telepítettem új progit ami szívná az akksit. Esetleg factory reset segít, majd meglátom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.