Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ennél azért jóval többet tud egy mi band 3 vagy akár egy mi band 2 ugyanennyiért. És talán lehet kapni ilyen cuccot is hozzá amit a cipődre teszel. De mivel elsősorban ez egy óra akar lenni, minek feltenni a cipőre? :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2) bollokcs80 válasza vodrosjozsi (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek.

B.Cs.

(#4) odium


odium
aktív tag

Első oldal alja "0,5 hüvely". Engem nem zavar, csak gondoltam szólok, mielőtt poén trágya lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Alvin76


Alvin76
tag

Totál kezdő úgyis elöször runtastic, stb alkalmazással kezd el futni... aztán ha már vett egy normális cipőt, akkor
kezdőknek, (akik nem fognak százezreket költeni futóórára) tökéletesen megfelel a xiaomi-Bip 21000Ft-ért (pulzus, GPS, pace mérés,magasság + okos funkciók... értesítés iránytű stb..)

közepesen komoly futóknak már mélyebben zsebbe kell nyúlni, polar, garmin stb. azon órái amin van mellkaspánt csatlakozási lehetőség + ott már vannak talajérintési idő egyensúly, pedálütem stb...

akinek ennél komolyabb dolgok kellenek, függöleges arány, függőleges oszcilláció, nekik meg ott a Fenix 5, stb... de az már 100e fölött bőven...

Ez 9000forintért pénzkidobás... FUTÁSHOZ a minimum szerintem a cikkben is említett BIP kell mert kezdő futóknak is az ad motivációt, ha pontosan tudja mérni a megtett távot/magasságot, illetve a pulzusát is tudja ellenőrizni.

Aktivitásméréshez (lépés pulzus értesítés) meg elég a miband 2-3, vagy hasonlók...

(#6) ates


ates
aktív tag

Olvasva a tesztet szerintem jobban jártunk, hogy Mi Band 3-t vettünk a feleségemnek kb. 2 hete, pedig a teszt alanya akkor épp olcsóbb volt a GB-n. Amatőr kocogáshoz szerintem tökéletes mindkettő. A MB3 egész jól konvertálja a távolságot. (erről van tapasztalat).

(#7) mjani1172 válasza Alvin76 (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

Tulajdonképpen nem sok értelmét látom, de valamire biztos jó.

(#8) gproject


gproject
aktív tag

Nekem a 3e volt. Annak eleg eros volt a rezgese, siman felebredtem ra. Nem hinnem, hogy ez gyengebben rezegne. Egyebkent ez az egyetlen szerintem, aminek szamomra elfogadhato a merete - akar gyerekek is hordhatjak- ebben az arkategoriaban.
Jo lenne olyan ami tobbet tud, de azok mind nagyok, vagy dragak(fitbitek).

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#9) zseko


zseko
veterán

Érdekes elképzelésed van a filléres fogalmáról, ennek a harmadáért vettem anno a MiBand2-t. Külső appal jön a hívó neve, sms-viber-stb. szövege is.

HR24.hu

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez tulajdonképpen semmire sem jó, szóval még a 'tetszett' plecsnit is sokallom rá.

(#11) beyruth82


beyruth82
veterán

Én 9 ezerért vettem aliról honor band 4-et....
Ezt a runningot nem tudom mire vélni :F

(#12) #81524480


#81524480
törölt tag

Nem találja a helyét a piacon, homeless karkötő... Egyrészt gyenge. Pulzusmérő pont nincs, egy kezdő futónak pedig épp ez fontos. Annyi piros pont írható az oldalára, hogy magát a futást rendesen kielemzi. Kijelző a kép alapján elég gyenge, kicsi, ráadásul a gomb és a kijelző között elég nagy űr van. Másrészt jelentős a konkurens készülékek száma, akár csak házon belül. Ott a Honor Band 4 nem sokkal többért, mégis sokkal többet tud. Vagy a Huawei ColorBand A2. Xiaomi esetében pedig ott a Mi Band 2 és 3, utóbbi is megvásárolható 10 ezer forint környékén, itthonról rendelve is. (Személy szerint egy ilyet használok, nagy megelégedéssel.) Általában heti 3x mérek vele futást, futópad módban, és még az esetben is, GPS nélkül is egészen jól mér. Ébreszt (jó, mondjuk 10 ébresztőt állítottam be, hogy mindenképpen menjen), mutatja az időjárást, értesítéseket, nézi az alvásom, stb. Ráadásul elég sok szíj kapható rá. Szóval ebben az árkategóriában sokkal jobbakat lehet kapni, mint ez. Mindenesetre, ha később kedvezőbb lesz az ára, akkor lehet kipróbálom, mert maga a cucc tetszik, csak ennyiért tudhatna többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.