Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Petykemano


Petykemano
veterán

Melyik jobb, a honor 9 vagy a mi6?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#52) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#49) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Épp múltkor írtam Marshall London tesztet :D

Egyébként nem azt mondom, hogy zenei csúcsragadozó a H9, csak annyit, hogy korrekt, amit nyújt zenei téren. :)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#53) no more válasza #24536576 (#50) üzenetére


no more
addikt

Még 3 kamera. Az egyik infra, a másik hőlátó és egy éjjellátó. Az öt kamera képéből csinálna HDR fotót. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#54) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Kiváncsi leszek B20as tinoságra ki lesz az az elsö vadbarom aki beszól,mert minden tesztnél van akinek a b20 a mániája

(#55) Dr. 444Hertz válasza no more (#53) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

[link] ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#56) no more válasza Dr. 444Hertz (#55) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#57) doooo


doooo
veterán

Ujujuj... Milyen képek ezek? :F A RAW-k jók, szokás szerint... na de amit már feldolgozott a sw... A V20 képei sokkal jobbak, pedig az is elhasalt pár helyen.

[ Szerkesztve ]

(#58) HarleyCustom válasza *RLaci* (#13) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sajnos azt kell mondjam,hogy az i7,meg a S7-S8 fotózásban az élen van és a többi le van maradva.
Legalábbis amiket én teszteltem...csak idén,azok közül.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#59) jacis válasza RaveForce (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#60) joey04


joey04
titán

Memóriával továbbra sem tud bánni... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#61) hemaka


hemaka
nagyúr

A fotok amik kipotyognak belole eleg hurkak. :( Egy Honor 8-cal jobban jar az ember.

[ Szerkesztve ]

(#62) Richie86


Richie86
senior tag

Hát csak ismételni tudom, amit több fórumtárs is leírt már: jó-jó, de nem látok nagy fejlődést, a H8-am tuti nem cserélném le erre.

(#63) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ilyenből egy 4-4,5"-ost kérek. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#64) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát szuper a teszt a telefon meg annyira nem, legalábbis számomra. Marad a spórolás és év vége felé meg rávetem magam egy Honor 8 Pro-ra vagy egy Máté 9-re.

Motorola G51

(#65) </username>


</username>
kezdő

Úgy látom eddig idén senki nem tett le semmi must buy készüléket. Minden csak a tavalyi széria ráncfelvarrása minden gyártónál (Na jó a HTC nagyot lépett de ütni nem sikerült nagyot) :(

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#66) dud998 válasza Dr. 444Hertz (#46) üzenetére


dud998
őstag

Szia! Úgy látom, hogy nagyon PRO vagy zenei téren. Olvastam a Marshall telefonos tesztedet is. Az lenne a kérdésem, hogy nem tudsz olyan oldalt ahol tesztelik a mobilok audió képességeit?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#67) #16820480 válasza joey04 (#60) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez feature, nem bug :D

Dr. 444Hertz: Jó, hát igen, úgy oké. :)

#55: Ennek amúgy funkciója is van, és elég jó elképzelés, csak egy vékony telefonban nehézkes lenne megcsinálni.

(#68) Dr. 444Hertz válasza dud998 (#66) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem vagyok pro, de írtam privátban :)

sheratan: :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#69) dud998 válasza Dr. 444Hertz (#68) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm szépen a gyors választ! ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#70) spect80


spect80
senior tag

155.000 forintért ajánlott? Inkább egy s7 gyári garival 140-ért, mindenben veri ezt a telefont. Vagy egy Sony XZ, ami szintén ennyibe van + vízálló.
Bár gyanítom, ha nem Honor lenne ráírva, hanem Samsung, LG, vagy Sony, már menne a fújolás, hogy milyen középszerű és drága

(#71) </username> válasza spect80 (#70) üzenetére


</username>
kezdő

Azért az S7 inkább egál mint, hogy jobb. :)

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#72) Dr. 444Hertz válasza spect80 (#70) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha Sony lenne, hatványozottan gáz lenne a kamerája, péklapát lenne a kávája, és túl drága lenne ;]

Maradjunk annyiban, hogy az S7 és az XZ nem idei telefon, és ez a Honor a nyitóárához képest nem rossz telefon.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73) tomboy0013 válasza Dr. 444Hertz (#72) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha LG lenne meg a tavalyi SoC lenne a gond ;]

(#74) spect80 válasza </username> (#71) üzenetére


spect80
senior tag

Nézőpont kérdése. Az S7 olcsóbb, AMOLED (bár ez szubjektív), vízálló, jobb kamerája van, és jobb akkuideje. A többiben egál ;o)

(#75) </username> válasza Dr. 444Hertz (#72) üzenetére


</username>
kezdő

:C :C :C

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#76) no more válasza tomboy0013 (#73) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#77) Firebat


Firebat
csendes tag

köszi a tesztet!:) de ez a kamera most írtó gyenge lett,H8-nál megállt a tudomány, meg az én érdeklődésem is:) .

Motorola ROKR E1 -> Huawei Ascend G300 -> Honor 6 -> H P20 pro

(#78) Massmurderer válasza Dr. 444Hertz (#42) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] Samu s7,Samu note 4,és honor 9 öszehasolitás. Tests rész alul Loudspeaker,Audio quality .No comment :DDD

(#79) spect80 válasza Dr. 444Hertz (#72) üzenetére


spect80
senior tag

Szerintem a nyitóáráhozt képest pont azért nem lenne ajánlott, mert vannak olcsóbban jobb ajánlatok is. Vagy lehet csak számomra nem világos, hogy az oldalon mi a szempont az "ajánlott" plecsni osztásánál. Sok telefon 8-as ár/érték aránynál még egy "tetszett" tag-et sem kap.

(#80) kislaci


kislaci
senior tag

Ahhoz képest, hogy ajánlott a telefon, nagyon lehúzza itt mindenki. Gsmarena ennyire nem húzta le a kamerát, a portré mód tűnik gáznak.

(#81) #10647296


#10647296
törölt tag

[link]
Nekem nagyon bejön a gleccser. A teló meg nem rossz.

(#82) Dr. 444Hertz válasza Massmurderer (#78) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha neked 5 darab számadatból kiderül, hogy egy telefon zenei képessége milyen fejhallgatón keresztül, beleértve a tartományok tisztaságát, a sávok kiegyensúlyozottságát, a hangzás minőségét és az erősségét, valamint a térhatás milyenségét, mindezt magába foglaló zenei élményt...
Te valami iszonyat zseni lehetsz :R

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#83) #16820480 válasza Dr. 444Hertz (#72) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, amúgy ilyet sem hittem, hogy leírok, de a Sony képernyőaránya jobb a H9-nél :))

Viszont az nem kellene kritérium legyen, hogy csak idei telefonok játszhatnak. A régebbi modellek ára azért esik (azért kellene essen), mert az újabbak annyival többet nyújtanak. De ennél nem érzem azt, hogy sokkal többet adna a tavalyi modellnél. Ahogy a P10 esetén sem lehetett érezni, hogy igazán fejlődött volna. Betették a legújabb SoC-ot, meg elvileg újabb kamerát, és hát úgy nagyjából ennyi.

(#84) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem is értem, hogy ez miért nem dual aktív, mint az elődje.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#85) nordo válasza Petykemano (#51) üzenetére


nordo
tag

Miben melyik,de igazából egyikkel sem fogsz mellé.

(#86) </username> válasza Massmurderer (#78) üzenetére


</username>
kezdő

Ezek csak decibelek. :)
Messzemenő következtetéseket nem célszerű levonni belőlük.

[ Szerkesztve ]

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#87) Dr. 444Hertz válasza </username> (#86) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+1
És zárójelben:
egy szóval sem mondtam, hogy jobb, mint az S7.
Csak így hallatlanban nem vonnék le egyértelmű következtetéseket, hogy a Honor 9 gyengébb-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#88) nrg_52 válasza spect80 (#70) üzenetére


nrg_52
addikt

Mennyi is volt az s7 meg az xz nyitoara? Csak hogy korrekt legyen az osszehasonlitas. Masik dolog meg, hogy nem tudom te melyik forumot olvasod, de en nem nagyon latom ennel se, hogy sz@rr@ dicsernek. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#89) nordo válasza Massmurderer (#78) üzenetére


nordo
tag

A vésőgépem is tud 105 decibel-t,mégsem mondom,hogy jól szól.(max egy vésőgéphez képest).

[ Szerkesztve ]

(#90) #16820480 válasza nordo (#89) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem hangerő, hanem alapzaj és sztereó áthallás mértéke. Nem is beszélve róla, hogy ezek negatív számok. Ezek tényleg lehetnek hatással a hangzásra, de mondjuk az ilyen -90dB körüli értékek elég silányak, egy normális DAP az mondjuk -110-120dB.

(#91) 7Heads Drago válasza Venyera7 (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nekem meg a Samsung a bazári. Az a7 és a normál S7 tetszik csak, de a samsung droid miatt nekem felejtős. Nekem jelenleg honor 8 van, egy tokkal meg védő fóliával. Az s8-ra sose lesz ilyen védelem.

A kamera képeket nézegetve nem vagyok boldog. De ez sztem az újjabb droid verziókkal javulni fog.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#92) no more válasza 7Heads Drago (#91) üzenetére


no more
addikt

És, ha mégis csak van S8-ra is ilyen "védelem"? Jah este még több védelem is van... IP68.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#93) </username> válasza no more (#92) üzenetére


</username>
kezdő

Az IP68 nem véd meg a szétzúzástól. :D
Félre értelmezed a védelmet, nem gumit kell ráhúzni. :DDD

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#94) no more válasza </username> (#93) üzenetére


no more
addikt

Valahogy elhiszem, hogy egy Honor hamarabb törik szarrá mint egy Samsung. Aztán... Mégiscsak bírja a vizet, mínusz egy gond. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#95) nrg_52 válasza no more (#92) üzenetére


nrg_52
addikt

Az ip68 nem fogja megvedeni eseskor. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#96) </username> válasza no more (#94) üzenetére


</username>
kezdő

Így van. Ugyanaz a fajta üveg egy Huawei készüléken törékenyebb mint a Samsungon. :DDD
Bizonyára a logó az oka. :))

“Google' is not a synonym for 'research'.”

(#97) joey04 válasza Massmurderer (#78) üzenetére


joey04
titán

valóban no comment. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#98) tomboy0013 válasza no more (#76) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Kirin 960 is egy tavalyi SoC, akkor miért ne lehetne probléma ;]

(#99) Juhaszatti válasza </username> (#93) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Attól az a fólia sem véd :D

(#100) Szakiii válasza nrg_52 (#88) üzenetére


Szakiii
addikt

Persze h dragabb volt az s7 nyitoara hisz tobb mint egy eve jott ki es jelenleg is jobb mint ez a telefon :) innentol kezdve azt ne mondjatok h nem erte meg az arat, most meg foleg. Nem mondom h ez rossz telo de a 8as jobb ajanlat volt anno.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.