Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) kislaci


kislaci
senior tag

Valahogy ki lehet lőni hogy ne írkálja állandóan hogy válasszak beviteli eszközt? SwiftKeyt használom, gboardot nem lehet kiirtani innen, ahányszor elkezdetk valamit írni, bal felül ott van a billentyű ikon, ezt nem akarom.

[ Szerkesztve ]

(#552) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Speedtest vajon miért érzékeli úgy, hogy afrikában vagyok? :Y

[ Szerkesztve ]

(#553) Szabcsizz válasza lenovomen (#552) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Talán mert ott vagy?? :D

(#554) goop válasza lenovomen (#552) üzenetére


goop
őstag

Azért mert mocskok, engedélyezd egyszer a gpst, tedd be egyik magyar céget kedvencnek, és utána már elveheted tőle a gpst.

(#555) lenovomen válasza Szabcsizz (#553) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Én nem vagyok ott, azért fura.. :D ilyen még soha nem volt, mindig eus országot mutatott. Vagy onnan szerezték be a telót értékesítésre?

(#556) tomi5244


tomi5244
őstag

Hali! Van valami infó mikor lesz elérhető feketében itthon?

(#557) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok akku kinek mit bír?

Van egy ezüst H9 nálam 1-2hete,de az akku az olyan szinten merül,hogy nem is hiszem.

Éjszaka simán lemegy 20%-ot

Nem vágom miért

Másik ez a B100ról OTA frissítés most van vagy lesz??? :)

Samsung S8 S8+nál ugye nem mindegy melyik ország simet használod,egy német vagy angol simmel egyből ott a frissítés.Itt nem vágom,hogy mikor ki kapja

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#558) kislaci válasza OCTAMD (#557) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem kb 6 óra sot, éjjel 1 vagy 2%-ot merül, hogy minden be van kapcsolva, GPS, wifi, minden.

(#559) OCTAMD válasza kislaci (#558) üzenetére


OCTAMD
őstag

Köszi

Akkor ezzel valami nem oké vagy csak valamit benézek

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#560) dobolson válasza OCTAMD (#559) üzenetére


dobolson
senior tag

Nálam átlag 4%-ot merül esténként, és nagyon jó bírja használat során is, 6-7 óra sot. Szóval ott valami bibi lesz.

(#561) kislaci


kislaci
senior tag

Még nekem sem írja hogy van B130, még mindig 100 a legfrissebb nekem is

[ Szerkesztve ]

(#562) OCTAMD válasza dobolson (#560) üzenetére


OCTAMD
őstag

Oké,majd még átnézem,miért merülhet.

Illetve olyat is csinál,hogy töltésnél 90%-nál zöldet jelez már.Az ilyen lenne eredetileg? :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#563) spider80 válasza OCTAMD (#562) üzenetére


spider80
őstag

A zöld jelzés 90%-nál jön meg igen. Ekkor nulláza az akkustatot is.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#564) OCTAMD válasza kislaci (#561) üzenetére


OCTAMD
őstag

Jaja,olvastam,hogy visszavonták a B130at?

Samsungnál úgy van,hogy az S8 angol SIMmel frissít leghamarabb,az S8+ meg német SIMmel

Itt nem tudom,hogy működik

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#565) OCTAMD válasza spider80 (#563) üzenetére


OCTAMD
őstag

Oké,akkor az rendben van.Köszi

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#566) kislaci


kislaci
senior tag

Valaki tudja hogy kell rajzolni az e betűt a Chrome indításához? Vagy c-nek veszi és indul a kamera vagy nem veszi be.

(#567) Sanki válasza kislaci (#566) üzenetére


Sanki
addikt

Egy kis e betűt próbálj rajzolni.

(#568) kislaci válasza Sanki (#567) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszi, sikerült 😀👍

(#569) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sziasztok! Upc set top boxot programozott mar ra valaki teljeskoruen?

I humbly and respectfully decline™

(#570) Lifer092


Lifer092
senior tag

Valaki rakott már fel ilyen üvegfóliát a telóra?Kép

Lehet én vagyok gyökér, pedig raktam már fel néhány fóliát (Honor 4C -n is üvegfóliám volt), de ezt kb. olyan tisztára takarítottam hogy mikroszkopikus méretű porszem se volt már rajta, szépen elkezdtem rásimítani, aztán a szélein végig hosszában beszorult a levegő és ottmarad végig a légbuborék. Közepén, felül, alul teljesen tiszta volt. - Már bánom hogy nem az Xprotectoros fóliát rendeltem... Nem baj, legalább a tok jó lett és szép is. :)

Tok
Hozzáteszem nem 6.000 volt, nekem még sikerült leárazva bezsákolnom 3 ezerért. :)

(#571) #03740288 válasza Magnum_ (#569) üzenetére


#03740288
törölt tag

Az nem ment(Philips), az IPTV box viszont működik vele.. Kicsit unalmas volt betanítani,de sikerült. A tv-t és az androidos lejátszót meg felismerte.

(#572) kislaci válasza Lifer092 (#570) üzenetére


kislaci
senior tag

Az a tok kemény vagy hajlékony szilikon?

(#573) Lifer092 válasza kislaci (#572) üzenetére


Lifer092
senior tag

Kemény anyagból van. Igazából a 4 sarkát, illetve a hátulját védi. Oldalára nem ér fel. De nekem ez pont tökéletes. Nillkin nature szilikon tokot akartam volna rá, de sehol sem kaptam... Így inkább ezt vettem meg.

Gondolkodtam flip tokon, de nem akarom elrejteni a szépségét. :B :U

(#574) Magnum_ válasza #03740288 (#571) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszönöm szépen!

I humbly and respectfully decline™

(#575) EndR válasza Lifer092 (#573) üzenetére


EndR
tag

Nekem itt ajánlották a csoportban ezt a Ringke tokot. Én is flip-ben gondolkodtam, de egyelőre nem bántam meg!
Elég minőségi a cucc és a telefon sincs elrejtve. :K

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#576) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Én tok shop.hu-ról rendeltem meg az 1500Ft-os szilikon tokot.. azt leszámítva, hogy nedvesség megy hátul alá nem rossz.

Fóliát milyet érdemes rendelni? Ha levegős a széle az úgy ronda..

[ Szerkesztve ]

(#577) Lifer092 válasza lenovomen (#576) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nekem ez a gyári designed by Honor tok tökéletes lesz egy jó ideig. ....

Fóliából az Xprotectort rendeld, van nekik többfajta, üveg és nem üveg is. Minőségi darab nagyon, több ismerősömnek is ilyen van, és tökéletesen felhelyezhető, semmi buborék, semmi koszolódás a széleknél stb...
Jó **** voltam hogy nem azt rendeltem én is, na mindegy... :U :U

xProtector

(#578) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Srácok ebben a pillanatban jött a B130 OTA frissítés

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#579) kislaci


kislaci
senior tag

Nekem is megjött köszi, nekem nilkin nature van, de mintha nagyon szűkös lenne infrat kicsit takarja meg ilyenek, a nilkin uvegfoliat meg fél sem mertem rakni, azt mondták xda-n hogy van néhány mm hely mellette nem takar teljesen a kijelző kerekítés miatt. Így még nem rakom fel, más megoldás után kell néznem.

(#580) lenovomen válasza OCTAMD (#578) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Igen, én is látom, nekem is most jött meg.

Simát vagy teljes csomagot érdemes telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#581) lenovomen válasza Lifer092 (#577) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nekem sajnos nem járt hozzá gyári tok. :(

(#582) EndR válasza OCTAMD (#578) üzenetére


EndR
tag

Igen, nekem is ma jött. :)
(úgy tűnik mégsincs visszavonva)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#583) Lifer092 válasza lenovomen (#581) üzenetére


Lifer092
senior tag

Gyárilag én sem kaptam hozzá, úgy értettem hogy maga a gyártó készítette hozzá. :)

Most rendeltem egy Xprotectoros matt (nem üveg) fóliát. Ez is karcálló, enyhén ütésálló. Nekem tökéletes, vigyázok rá úgyis mint a szemem fényére, nem feltétlen kell nekem üvegfólia. Remélem nálam is beválik, amint megérkezik jelzek vele kapcsolatban. :)

(#584) OCTAMD válasza lenovomen (#580) üzenetére


OCTAMD
őstag

Én alul a kék színben pompázó GYORS FRISSÍTÉS -re nyomtam

Nekem a dobozban volt benne egy átlátszó tok abban a tasakban amiben a papírok vannak.

Headset azonban nem.

Van valakinek olyan fotója,ahol látszódik a headset ,hogyan vagy hol helyezkedik el?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#585) kislaci válasza OCTAMD (#584) üzenetére


kislaci
senior tag

Úgy gondolod, hogy fotó alapján megtalálod a tied? :DD

(#586) OCTAMD válasza kislaci (#585) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az érdekelne,hogy hova teszik ,amelyikben van.Vagy különbözőek a dobozok belül???STF-L09

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#587) OCTAMD válasza OCTAMD (#586) üzenetére


OCTAMD
őstag

Megnéztem 5 kicsomagolós videót

De csak olyat láttam hogy töltőfej,kábel,tű és az átlátszó tok

Még kezelési papír sem,headset sem

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#588) Magnum_ válasza OCTAMD (#587) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az en csomagomban (korrekt, hazai forgalmazos, nem mokolt) meg tok sincs... :-)

I humbly and respectfully decline™

(#589) OCTAMD válasza Magnum_ (#588) üzenetére


OCTAMD
őstag

És akkor abban a tasakban neked mi van ,amin a tű is van?

Papírok?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#590) Magnum_ válasza OCTAMD (#589) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pontosan.

#minimal

I humbly and respectfully decline™

(#591) OCTAMD válasza Magnum_ (#590) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nekem ott csak az átlátszó tok volt,papír semmi :)

Nekem úgy van,ahogy általában a kicsomagolós videókban

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#592) slayernick66


slayernick66
tag

sracok, hello

engem nagyon erdekel ez a telo, de szeretnek par kerdere valaszt kapni, amiket hibaa olvastam el a hozzaszolasokat, magamban nem tudtam osszetenni.

uzemido. latam 5-6 ora SOT-okat, viszont altalaban nem volt mele teve hogy mennyi ido ala..

lehetseges, illetve konnyen kihozhato 48-55 ora uzemido es az alatt 5-6 ora SOT? orulnek ha tobb tulajdonos is valaszolni, hogy lassam hogy kb milyen aranyban igen/nem.
ha valaki ket simmel hasznalja, o is mondja el kerem

kamerara azt mpondjak tobb helyen hogy lassu, illetve low lightnal lassu.. masdperceket kell varni? vagy nem tudok egymas utan gyorsan fotokat kesziteni? hogy kepzeljem el?

nagyon koszonom elore is, remelem masoknak is hasznos lesz az info!

(#593) Lifer092


Lifer092
senior tag

Valakinek van gondja a tegnapi B130 as frissítés után?

Nekem azóta csinal hülyeségeket a telefon.... Pl. Google billentyű lefagy, beragad egy betű aztán hirtelen beírja egyszerre amit addig gépeltem, Chrome ma reggel kifagyott de úgy hogy teljes fekete kepernyő, alig tudtam bezárni. Még harmadjára sem indult el (mostmár jó), Messenger is 2x egy kicsit megtorpant...

B130 előtt semmi ilyen nem volt egyáltalán...

Alkalmazás semmi felesleg nincs, Messenger, Gmail, Gplay, Instagram, Chrome, Simple, meg 3 játék. Sose voltam az a fajta aki 500 alkalmazást pakol a telefonjára.

De ez most amit produkál azóta, kicsit "megijesztett".

[ Szerkesztve ]

(#594) kislaci


kislaci
senior tag

Egy napi használatánál van kb 6 óra sot nekem. Tegnap előtt lehúztam este a töltőről, és ma reggel 57%-on volt az akksi, de tegnap kb csak 1,5 órát nyomkodtam. Ma reggel fél dugtam egy fél órára és 94-ig fel ment. 6 óra sot nem lesz 2 nap alatt. De az éjszakai merülés tartja a 2%-ot. Még nem indítottam újra a telót soha. A B130-át sem raktam fel, úgy látom jogosan féltem tőle egy kicsit, ezzel a 100-assal semmi bajom sincs.

(#595) slayernick66 válasza kislaci (#594) üzenetére


slayernick66
tag

koszonom

remelem masok is irnak meg

(#596) dobolson válasza slayernick66 (#595) üzenetére


dobolson
senior tag

Mostanában sokat játszom, ezért friss infóval nem tudok szolgálni, de nálam játék nélkül, egy-két sorozat vagy film megnézése mellett kb 24 óra alatt szokott kijönni 6-7 óra SOT. Én egy simmel használom, szerintem átlag használattal, játék nélkül kijön simán a 6 óra SOT 24 órára.

[ Szerkesztve ]

(#597) lenovomen válasza OCTAMD (#591) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nekem meg átlátszó tok sem volt benne.

Én a legfrissebb teljes csomagot töltöttem le. Idáig semmi bugot nem észleltem.

(#598) EndR válasza OCTAMD (#584) üzenetére


EndR
tag

Valahogy így volt benne minden a dobozban.

Azt gondolom, hogy ha nem vetted észre akár a tokot, akár a fülhallgatót, akkor az a tiédben sajnos nincs benne.

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#599) lenovomen válasza Lifer092 (#577) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Gondolod, hogy akkor ez jó választás lehet? Ultra Clear kijelzővédő fólia xprotector
ultra clear fólia

(#600) Lifer092 válasza lenovomen (#599) üzenetére


Lifer092
senior tag

Biztosan! Nekem holnap érkezik a matt xprotector fóliám. :) Ismerőseim körében is dicsérik nagyon. Igaz az üveget, de a sima sem lehet rosszabb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.