Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz gulyasa #16067 üzenetére

    Légyszíves ne irkálj te sem baromságot! Nekem 2014 első sorozatos telefonom van! Az első indításkor ott viritott a google! Soha nem volt szinkronizálásos vagy egyéb gondom. Nincs és nem is volt semmiféle főzött ROM a telómon! Az összes verzióban az első lépés a huawei azonosító majd a google fiókba a belépés volt a telepítés/frissítés után! A developer ág pedig a fejlesztői(gyártói) vagyis a végleges béta verziója! Mindegyikben van Google gaps! Természetesen ha a luzer beletöröl vagy felpakol olyan alkalmazást ami megfekteti akkor az egészet újra kell húzni! DE az 1bites embereknek újra: google.apk letölt felrak a telefonra és telepít ezután az leszed minden olyan alkalmazást amire szüksége van! Ja és természetesen nem kell belepiszkálni a rendszer engedélyekbe! A honor az nem egy "zs" brand a piacon! Tehát nem mókolt ROM-ot használ.Ja és még valami a hivatalos oldalról kell a ROM-ot letölteni vagy olyan helyről ahol nem piszkáltak bele!
    Nekem a legutolsó developer ROM van a telón de az soha nem lassult be vagy fagyott le pedig azt még két kártyával használtam! Még most is üzemképes teljes mértékben csak már a h9-et nyúzom lassan egy éve..

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés