Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sefter válasza Gyantusz (#50) üzenetére


Sefter
veterán

"Egy egyszintes (vagy legyen kettő) szimpla családi házikót, megpukkantja a ménkű őket, ha nem tudnak 5 hónap alatt megcsinálni a szakik!"

tudom, hogy meg lehet csinálni (most kezdtünk bele.. :) ), de ugye a ház "mozog" terheléstől függően egy ideig, + ki is kéne száradnia rendesen, ezért az igazán korrekt házhoz kell min. 1-2 év de ki győzi azt anyagilag kivárni.... mi is télen készülünk beköltözni, de nem lepődök meg ha itt-ott repedezni kezd a fal 1-2 éven belül... mivel ezek könnyen orvosolható dolgok, ezért nem érdekel, csak szabaduljunk már a panelből.. :D

Psn ID: sefter_hun

(#52) kretenallat válasza Gyantusz (#50) üzenetére


kretenallat
senior tag

maglo papa lehetne a foszereplo az elso es egyetlen snuff moviemban, annyira a szivembe zartam. tobb szot inkabb ne ejtsunk rola. amugy tervezek masoddiplomat ha mechatronikabol megcsinaltam az msc t, most kozgazon gondolkodtam el... egy nyelvvizsgam van, masikat jo lenne csinalni csak mibol. sajnos gepesz teren altalaban a nemet lenne leghasznosabb... csak azt sose tanultam. spanyolt is csak tanitottak, most pedig mar hiaba sajnalom. :( ezvan

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#53) Winner_hun válasza <MZ/X> (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ekkora marhaságot is rég olvastam.
Azt megkérdezhetem, hogy ezt mégis honnan következtetted ki?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#54) Wolverine válasza Winner_hun (#53) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig van benne igazság.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#55) Polacheck válasza Winner_hun (#53) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azt hittem hamarabb megjelensz ebben a topikban. Vártam volna a reakciódat.

less qq more pewpew!

(#56) Winner_hun válasza Polacheck (#55) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mostanság nagyon read only vagyok, valahogy írni sincs kedvem. Ezt csak most olvastam.
Még azt írhattam volna le, ami a #27-ben szerepel. Szeretem is az asztalos szakmát, dolgozni is akarok (sokan furcsán néztek rám, amikor mondtam, hogy szeretek dolgozni), tehetségem meg van hozzá, munka van annyi, hogy ihajj, a többi rajtam múlik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.