Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) _Grausz_ válasza stemplar07 (#542) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

Én HIVATALOS partnertől rendeltem (Edigital) és nekem sem adtak hozzá rendes Huawei gar levelet! Kezd ez egyre kuszább lenni! Azért az elég vicces lenne, hogy szürke importos a hivatalos forgalmazó :)

(#552) Tamás34 válasza Inc.corp. (#537) üzenetére


Tamás34
senior tag

Még annyit kérdeznék, hogy az órán kezdet el a kerékpározás a szabadban edzés programot? Tehát az óra a saját beépített GPS-ét használta? Mert ugye az óra saját applikációjában is el lehet kezdeni, és akkor a telefon GPS-ét használja! Nekem az a lényeg hogy ha telefon nélkül megyek bárhová és bármit is csinálok, sportolok, vagy csak megyek valahová, akár gyalog, akár autóval vagy tömegközlekedéssel, akkor jól rögzítse az óra a GPS útvonalat.

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#553) Bennyboy válasza _Grausz_ (#551) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem már annyi bosszúságot okozott a huawei+mm páros, h azt sosem gondoltam volna. Őszintén már csak élvezni szeretném az órát de nagyon nehéz úgy, h tudom átvertek. Legszívesebben feljelenteném a mm-ot de nyilván semmi esélyem és kedvem sincs hozzá. :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#554) _Grausz_


_Grausz_
csendes tag

GPS - teszt

Ahogy ígértem, tegnap végeztem egy kis tesztet. Elvittem az órát egy 5K-ra futni, igyekeztem változatos tempóban haladni (sétálni - futni - kocogni) illetve nyílt és házak közötti terepen is menni. A kontroll egy Garmin Vivoactive volt ami a korábbi mérések alapján közel pontos adatokat mért. Illetve vittem pulzusmérő övet is, de arról majd később.

5 Km alatt nagyságrendileg 100 métert tévedett a GPS ami szerintem nem vészes.
Bal oldalon a Huawei Watch GT2 jobb oldalon a Garmin Vivoactive.
1. kép: a teljes útvonal, már itt is látni, hogy mennyire "széthúz"
2. kép: végig ugyanazon a nyomon futottam, itt volt a legnagyobb a pontatlanság
3. kép: a házak közötti részen pl. keresztül vitte az útvonalat az épületen :)

(#555) Peter.70 válasza _Grausz_ (#551) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem MM-ban adtak gari levelet

(#556) Bennyboy válasza Peter.70 (#555) üzenetére


Bennyboy
őstag

Te gondolom személyesen vetted. Mi meg rendeltük de javítsatok ki ha tévedek.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#557) Rolly


Rolly
veterán

nekem MM rendelésben van egy Jótállási jegy kis füzet amiben nincs kitöltve semmi de benne van a 12+12 év garanciára hivatkozás maga a kis füzet a töltő / kábel mellett volt a gyorsútmutató mellett... Ez lenne a garijegy? :)

(#558) doe2


doe2
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen órát leginkább sportolásra.
Viszont a classic verzió jobban tetszik.

Csak szíjban és kinézetre van a kettő közt különbség?

Szerintetek a bőr szíjnak mennyire árthat pl ha kézmosás közben víz éri?

Köszi!

(#559) Peter.70 válasza Bennyboy (#556) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez igaz :K

(#560) Inc.corp. válasza Tamás34 (#552) üzenetére


Inc.corp.
tag

Igen az órán, a mobilon nem volt bekapcsolva GPS.A tablet és a másik mobil sajátja volt bekapcsolva.

(#561) Rolly


Rolly
veterán

csak egy megjegyzés 25-ei órát 11-én kaptam meg :) ... Németországból múlthét szerdán este 9-kor (tehát inkább csütörtökön) rendelt Philips fogkefék most jöttek meg :) 4. munkanapon...

(#562) fulton válasza Bennyboy (#543) üzenetére


fulton
addikt

.köszönjük az infot. Én még mindig lentrbb várnám. Legalább 65 környékére

(#563) Luser2000 válasza Bennyboy (#543) üzenetére


Luser2000
addikt

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#564) Peter.70 válasza fulton (#562) üzenetére


Peter.70
őstag

Hát az szerintem nem az idén lesz

(#565) stemplar07 válasza Rolly (#557) üzenetére


stemplar07
őstag

_Grausz_
Igen az lenne a garjegy( az elején magyar ,, jótállási jegy,, is szerepeljen) és be kellene ragasztani egy szelvényt az lepecsételve . Ez az E-digitálos, gondolom nem véletlen tették ezt, a webes rendelés esetén nem tudom mi a helyzet jogilag... viszont a GT-m AQUA-s volt és ott magyar ,,Jótállási jegy,,felirat nem volt és így hiába volt számla, az csak 1 év garis volt..

[ Szerkesztve ]

(#566) stemplar07 válasza doe2 (#558) üzenetére


stemplar07
őstag

Max rendelsz egy szilikont az ebayról, 1500-2500 ft , millió szín van.. a sima GT Classic ,,bőrszíja,, műbőr volt és belül szilikon, abban lehetett úszni. tiszta bőr szíj megnyúlik, és leesik a medencébe, aztán keresgélheted.. :)

(#567) stemplar07 válasza stemplar07 (#565) üzenetére


stemplar07
őstag

bár ha a számlán rajta van a gyártási szám, a Huawei.nél az alapján tudni fogják, hogy hivatalos magyar disztribútornál lett forgalomba helyezve...

(#568) stemplar07


stemplar07
őstag

valaki próbálta már a Beta Huawei Healt alkalmazással custom watchfacest ? Van már vmi ,,repo,, ahol vannak számlapok ?

(#569) stemplar07 válasza stemplar07 (#568) üzenetére


stemplar07
őstag

install virtalxposed app
[link]
install huawei health from market, or 10xxx beta
install huawei mobile services
install watchfaceenabler.apk
start the VirtualXposed - add the Health+MobileServices+watchfaceenabler to it.
manage/enable the watchface enabler in virtualxposed
"restart" virtualxposed (from menu - restart)
execute HuaweiHealth in virtualxposed...
install faces
enjoy
valaki ? :D root nélkül megy, ...

(#570) Rolly válasza stemplar07 (#565) üzenetére


Rolly
veterán

bepecsételve nincs... de ha nem kapom meg a garit így ha gondom lesz róla akkor felgyújtok egy MM-et :)

(#571) stemplar07 válasza Rolly (#570) üzenetére


stemplar07
őstag

ha a számlán rajta van a gyártási szám, a Huawei.nél az alapján tudni fogják, hogy hivatalos magyar disztribútornál lett forgalomba helyezve...

(#572) Tamás34 válasza Luser2000 (#563) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ezek szerint én még elcsíptem, nem tudom, hogy mióta volt kint ezen az áron. Ma rendeltem és már át is adták postának, szerintem 71.999Ft-ért jó vétel volt, remélem nem csalódom benne.

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#573) fulton válasza Peter.70 (#564) üzenetére


fulton
addikt

Azért még nem ássuk... jön a nov dec..black friday, karácsony...

(#574) Peter.70 válasza fulton (#573) üzenetére


Peter.70
őstag

Nem lesz akciós, mert akkor a fejemet fogom a falba verni :DDD

(#575) fulton válasza Peter.70 (#574) üzenetére


fulton
addikt

na meglátjuk :D azé ne kend a fejed a falba , Te már használhatod

(#576) Rolly válasza Peter.70 (#574) üzenetére


Rolly
veterán

mivel én vettem így biztos vagyok benne, hogy akciós lesz :D

(#577) Y72 válasza _Grausz_ (#554) üzenetére


Y72
aktív tag

Nagyon köszi az infókat, már vártam egy rendes tesztre.
A pulzusmérésre is kíváncsi vagyok, mert ha az pontos akkor a gps pontatlanság még elnézhető.
Az érdekes, hogy Garmin kevesebb pontból rakja össze az útvonalat, de mégis jobb.
Amúgy náluk sem minden klappol egyből, sokszor egy óra kiadása után 0,5 évvel lesz pontos a GPS, csak ott folyamatosan megy a szoftveres frissítés, míg itt nem tudom mit lehet várni, előző generáció alapján nem sokat.

(#578) Peter.70 válasza Y72 (#577) üzenetére


Peter.70
őstag

A pulzus méréstől azért ne várj csodákat. Én egy rögtönzött teszt során azt tapasztaltam, hogy a felkaros vérnyomásmérőhöz képest ez kevesebbet mutat kb 8 egységgel

(#579) morfeus08 válasza stemplar07 (#569) üzenetére


morfeus08
tag

Ez igen ígéretesnek hangzik, de még annyira új az óra h nem szeretném téglásítani :) (Úgy se fogom kibírni sokáig)

(#580) morfeus08


morfeus08
tag

Na ma reggel meg volt a 3. levelezésem is a Huawei support-al, ők jönnek a sablon válasszal én meg mindig írok egy udvarias választ hogy a sablon szöveg nem kell de amennyiben érdemben tudnának válaszolni az nagyon jó lenne. Erre jön egy másik mail hogy értékeljem az ügyfélszolgálatukat(na itt hangosan felnevettem), hát ha ennyire jönni akarnak a pofonért :C

(#581) Rolly válasza morfeus08 (#580) üzenetére


Rolly
veterán

nekem egyszer válaszoltak bár én nem voltam kedves és udvarias... mert amikor a kis hölgy azt írta, hogy nem is volt szó hogy lesz ajándék szíj akkor küldtem neki pár youtube videót (köztük magyart is) weboldal linket (angol oldalról) hogy amikor én megrendeltem akkor még arról volt szó, hogy de pedig lesz szilikon szíj :)

(#582) Peter.70 válasza morfeus08 (#580) üzenetére


Peter.70
őstag

És hogy értékelted Őket? :D
Apropó, Te milyen telefonnal használod az órát?

[ Szerkesztve ]

(#583) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Megnéztem mindenhol, nem küldtek garit. Végül is kis cég a mm... balfasz banda
A huaweitől meg senki se várjon értelmes választ emailben. Akármit írsz ők küldenek egy sablon választ aminek semmi köze a problémádhoz.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#584) Rolly válasza Bennyboy (#583) üzenetére


Rolly
veterán

No én is befejeztem a levelezést a Huawei-jel mert terelnek, az hogy félrevezettek mindenkit az előrendelés alatt és egy 500 ft-os szíjat kispórolnak a magyarországi termékekből az úgy gondolom mindennek az alja... Bár elégedett vagyok a Huawei telefonommal és most az órámmal is, de ezt követően egyetlen huawei terméket se fogok vásárolni...

Ki milyen márkát javasol? Mert lassan kellene egy új telefon a családba :)

(#585) Peter.70 válasza Rolly (#584) üzenetére


Peter.70
őstag

Xiaomi

(#586) _Grausz_ válasza Y72 (#577) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

Néztem pulzust is, mihelyt időm engedi teszek fel pár képet is.
A referencia jelen esetben egy mellkasi pulzus jeladó volt, ami állítólag nagyon pontos :)

Huawei:
Átlagos: 159
Maximális: 180

Mellkasi jeladó:
Átlagos: 171
Maximális: 186

Illetve futás közben is rá-rápillantottam az órákra és általában 6 egységgel mutatott kevesebbet a Huawei.

[ Szerkesztve ]

(#587) stemplar07 válasza Rolly (#584) üzenetére


stemplar07
őstag

LG V40 2018-as csúcsmodell most 150-ért, ha fontos a zene is ..(sabre QUAD DAC-AMP) oled, kb Note 9-el egyező üzemidő.. Ha nem fontos a zene akkor Samsung szinte bármelyik jó ami már oled .. A40-től fölfelé a Note 10+-ig

(#588) stemplar07 válasza _Grausz_ (#586) üzenetére


stemplar07
őstag

elég szorosan van a szíjad ? mert ez okozhat eltérést.. bár a Fitbit Ionic (2 évig volt) után én is észrevettem némi eltérést lefelé ..

(#589) CptAdamica válasza Rolly (#584) üzenetére


CptAdamica
veterán

#csakisoneplus :K

Megyen!

(#590) Bennyboy válasza CptAdamica (#589) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én is gondolkoztam rajta de nekem az vele a baj, h túl nagy, meg mostanában már kezd elszállni az ára.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#591) morfeus08 válasza Peter.70 (#582) üzenetére


morfeus08
tag

Természetesen szorgosan dicsértem "kiváló" kommunikációjukat :D .
Jelenleg egy Xiaomi Mi8-al használom

(#592) Bennyboy


Bennyboy
őstag

.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#593) Y72 válasza _Grausz_ (#586) üzenetére


Y72
aktív tag

Köszi,
Ez az átlag pulzusnál 7% eltérést jelent :(. Elég rossz értékek, főleg a max-ot nem volt képes mérni, pedig az lenne a fontos, hogy arra tudj figyelni.
Októberben volt alkalmam tesztelni egy galaxy watch active 1-et egy 13 km-es mtb edzésen, ott a max pulzus 2,6%-al tért el, az átlag pedig 0,8%-al. Pedig bringán, terepen a legrosszabb a csuklós mérés, felfelé szinte ugyanazt mérte mint az öv, lefelé a rázkódás miatt eléggé eltévedt.
Tesztek alapján Garmin legrosszabb értéke is 1-4% körül tér el (átlag).
Ezzel most a watch gt2 kiesett nálam.

Amúgy az optikai pulzusmérés soha nem lesz olyan mint az öves és emberfüggő is kinek jó, de nálam jól mért a galaxy active. Egy ismerősömnél, aki nagyon sovány és szálkás, alig van vérkeringése, nem működnek az optikai megoldások.

(#594) Peter.70 válasza morfeus08 (#591) üzenetére


Peter.70
őstag

Te vagy az én emberem. :D Kérdezhetek?

(#595) Rolly válasza Y72 (#593) üzenetére


Rolly
veterán

én ma elipszis tréneren futottam... nem tudom melyik a pontosabb a gép által mért vagy az óra de nekem az órán több volt :)

(#596) _Grausz_


_Grausz_
csendes tag

Íme a két képernyőkép:
Az szerintem normális, hogy csuklón mérve kevesebbet mutat, mint mellkason, ami jobban zavar, hogy teljesen máshol van a csúcsérték :(

Huawei: [kép]
Garmin mellkasi jeladó: [kép]

(#597) Bennyboy válasza _Grausz_ (#596) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem ez az óra inkább hobbi sport mérésre van mint profira. Úgy értem, h sosem lesz olyan pontos mint egy garmin vagy egy pántos megoldás. Egy közelítő értéket ad meg de aki komoly és pontos értékekre kíváncsi az nem ezt fogja választani. Mondjuk nem is egy árkategória a gamin és ez. Ettől függetlenül tök, jó h összemérted a 2-t.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#598) ShadowX


ShadowX
őstag

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Huawei Watch GT 2 modell alapcsomagjában nem található extra szíj.
Hivatalos viszonteladóink különböző promóciókat hirdethetnek meg hivatalos felületeiken, melyek kizárólag az adott értékesítőre vonatkoznak.
Az eladók kedvezményeire nincs befolyásunk, illetve a nem hivatalos oldalakon feltüntetett esetlegesen téves információért nem tudunk felelősséget vállalni.
Megértését köszönjük!

Ezzel lényegében bevédte magát a huawei. :) Csodás. Pedig a szilikon extra szíj miatt rendeltem a classicot.

(#599) Bennyboy válasza ShadowX (#598) üzenetére


Bennyboy
őstag

állj be a sorba :)
egyébként azért nem igaz amit írnak mert ha ők adják a szíjat akkor a viszonteladó nem fogja kivenni a csomagból. Szóval csak terelnek. Én is ugyan ezt a kamu választ kaptam tőlük.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#600) fulton válasza _Grausz_ (#596) üzenetére


fulton
addikt

Most akkor nem egészen értem.
Néztem a neten olyan vidit ahol a sima GT mérték össze pontosságban "orvosi pulzusmérő monitorozással" és mondhatni egyezett. 1 - 2 érték eltérés ha volt olykor olykor.
Itt meg azt olvasom a GT 2 jóval többet is elcsal. Akkor ezek szerint nem az igazi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.