Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Rolly válasza Bennyboy (#599) üzenetére


Rolly
veterán

én csak azokra a pontokra kaptam tőlük választ ami kivédhető...
- más országi modellek láthatóak videókban
- ne az angol oldalról tájékozódjak...

Persze arra nem reagáltak, hogy mikor rendeltem akkor minden - még az ő oldalukon található - információ szerint járt az extra szíj...

(#602) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Csatlakozom egy Pebble Brown-al ( classic ). Amazfit stratos visszaküldve, remélem jó lesz. Tetszik :K

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#603) Peter.70 válasza Tamás34 (#602) üzenetére


Peter.70
őstag

Miért nem tetszett a stratos?

(#604) Tamás34 válasza Peter.70 (#603) üzenetére


Tamás34
senior tag

Volt már egyszer, de a kis szenzor takaró plexi hátul az izzadàstol lejött. :( Gondoltam ezt a gyártási hibát már orvosolták, így megint megvettem egy év elteltével, mert jó kis óra,de sajnos nem, a mai napig akinek izzados a csuklója annak lejön. Nem akarok vele két havonta szervizbe menni. Ez az oka. Hihetetlen hogy ezt nem tudták még megoldani, vagy nem is akarják.

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#605) Peter.70 válasza Tamás34 (#604) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez volt az egyik ok nekem is

(#606) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Akik a MM-ből rendelték, azok megkapták a fülest? Mert nekem még mindig hatalmas nagy kuss van, kibaszott nagy vicc ez az előrendelés.

Megyen!

(#607) Rolly válasza CptAdamica (#606) üzenetére


Rolly
veterán

én megkaptam együtt az órával

(#608) Bennyboy válasza CptAdamica (#606) üzenetére


Bennyboy
őstag

azt meg de garanciát nem sikerült. Utolsó vásárlásom volt arról a szutyok helyről.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#609) CptAdamica válasza Rolly (#607) üzenetére


CptAdamica
veterán

:( Nem értem, hogy miért tart 2 hétnél is tovább hozzá adni az ajándék fülest, ami már 2 éve a piacon van. Rohadt szánalmas.

(#608) Bennyboy Én személyesen vettem át és a vevőpultnál kibontotta a kis csaj és lepecsételte. Lehet online rendeléseknél nem bonthatják ki ugye, mert nem vagy ott személyesen. Szerintem túl van fújva ez a gari téma, biztos, hogy a számla elég hozzá.

Megyen!

(#610) ColorStar


ColorStar
újonc

Hello! Samsung note9 telefonnal minden funkciója működik az órának? Mennyire stabil a kapcsolat? Vízállósága mennyire lehet oké?
Heti 3-4 alkalommal úszás, majd melegvízű lazítás.
Néztem a samsung galaxy órákat, de nem tetszenek, ez viszont dögös!

(#611) stemplar07 válasza Y72 (#593) üzenetére


stemplar07
őstag

ez a pulzus dolog is túl lett tolva,, ezeken még bőven javíthatnak, ahogy az automatikus fényerőn is .. amúgy ha átnézel a Samu active 2 topicba, ott sem mér egyenlőre jól az active 1-hez képest .. ennyi, remélhetőleg szoftveresen javítják..

(#612) _Grausz_ válasza Bennyboy (#597) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

Valóban inkább hobbi kategória. Nem jó sem okos órának sem sportórának, de legalább szép :) Erről jut eszembe, hogy milyen üvegfóliát vegyek az órára ami méretpontos? :)

(#613) Rolly


Rolly
veterán

eddig kételkedtem a stresszint mérés hatékonyságába, de egy szerver leállás következtében megugró stressz szintet szépen mutatja :D

(#614) Peter.70 válasza Rolly (#613) üzenetére


Peter.70
őstag

Nézd meg az akkori pulzusodat is :D

(#615) TomM22


TomM22
csendes tag

Megjött a GT 2 Classic (amíg külföldön voltam; tegnap este bontottam ki). Pár észrevétel/kérdés:
- Úgy néz ki, hogy a fényerőt csak a bekapcsolás pillanatéban csekkolja, ha már bekapcsol, nem korrigál (pl. sötét szoba, nyomogatom, kis fényerő OK, közben kimegyek a napra: nem változik a fényerő, alig látni valamit. Csak ha ismét elalszik/bekapcsol, akkor vált nagyobb fényerőre: ez normális, vagy állítható valahol? (FW: 1.0.2.28)
- GPS 15mp alatt talált jelet (ez OK), de egy gyors (2 perc) ház körüli séta esetén 50-m es a pontatlanság: tök mást mutatott (az ismert Amazfit GTR GPS-es hibái miatt nem azt rendeltem... persze ezt még tesztelni fogom, lehet csak kevés műholdat látott...)
- Szilikon szíj természetesen nem volt a dobozban: megy panasz Huawei-nek
- Vissza lehet valahogy állítani a nyelven magyarról angolra? Vagy csak resettel?
- Ki lehet valahogy kapcsolni, hogy a workout indítás/leállításnál nem beszéljen?

(#616) _Grausz_ válasza TomM22 (#615) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

- Ki lehet valahogy kapcsolni, hogy a workout indítás/leállításnál nem beszéljen?
- Az edzés (amit indítasz) kiválasztásakor a kis fogaskerék ikonra kell kattintani, ott mindent ki tudsz kapcsolni. (emlékeztető, intelligens kísérő, cél)

A GPS szerintem sem a legtökéletesebb, nekem 5 km alatt tévedett kb. 100 métert (lásd fentebb), de ez hobbi szinten belefér szerintem. Illetve házak között nem biztos, hogy egy pontosabb eszköz sokkal jobb eredményt adna. :)

(#617) morfeus08 válasza Peter.70 (#594) üzenetére


morfeus08
tag

Csak nyugodtan :)

(#618) morfeus08


morfeus08
tag

Na megjött a sokadik válasz a Huawei-től, a teljesség igénye nélkül, közlöm az én írásomat illetve az arra érkezett választ.

Tisztelt Zoltán!

Köszönöm válaszát, de sajnos ez ugyan olyan sablon válasz volt, mint amit kolléganője is írt. Tehát szeretnék a feltett kérdéseimre rendes választ kapni.A Magyar vásárlók miért érnek kevesebbet a Huawei számára mint az ausztriai, szlovákiai és romániai vásárlók? Azért kérdezem mert ott ugye jár az ajándék szíj a classic változathoz.Az önök hivatalos boltja, a budapesti Shopmarkban található HUAWEI Experience Store nem külön promoció keretében adta az előrendelés alatt a classic órát, mégis járt hozzá a szíj. Miért?

és a válasz:

Luca (Huawei)
Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra, hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára.
Ügyfélszolgálatunk számára fontos, hogy ügyfeleink elégedetten használhassák a Huawei termékeket és az a célunk, hogy minden általunk adható információval segítsük a felhasználókat.

Szeretnénk felhívni a figyelmét a korábbi üzeneteinkben feltüntetett részletes információra a viszonteladóinkkal kapcsolatban.

Amennyiben egyéb kérdésben merülne fel kérdése, kérjük forduljon hozzánk bizalommal! Készséggel állunk rendelkezésére.
A jelen megkeresésével kapcsolatban minden lehetséges információt megadtunk Önnek.

Üdvözlettel,
Luca
Ügyfélszolgálati Munkatárs

A válaszukban aláhúztam azt a részt ami számomra sorok között olvasva azt jelenti hogy sajnos nincs feljogosítva arra hogy ezekre a kérdésekre választ adjon.

(#619) morfeus08


morfeus08
tag

Más, aki esetleg eladásra szánná a fülesét kérem keressen meg privibe. Asszony pajtás meghallgatta és közölte hogy egy ilyen neki is jó lenne :)

(#620) Peter.70 válasza morfeus08 (#617) üzenetére


Peter.70
őstag

Neked a Mi8-on hányas android van?

(#621) morfeus08 válasza Peter.70 (#620) üzenetére


morfeus08
tag

9-es

(#622) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Aki szeretne óráról zenét hallgatni (telefon nélkül) az ne indulás előtt kezdje el másolni mert elég lassú a dolog.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#623) fulton válasza Bennyboy (#622) üzenetére


fulton
addikt

picit olvasva benneteket bizonytalan lettem :)
És már megvan a karperec rá :DSzóval, azt látom nem olyan remek ennek sem a GPS sem a szívritmus pontossága. Kérdem akkor, mi lenne ami ettől megbízhatóbb okosórában? ha most eltekintek a töltésről, és legyen mondjuk 2-4 nap akár (persze több is jöhet) az akku. És van AOD is. Miben nézelődjek? (még)

(#624) Rolly válasza fulton (#623) üzenetére


Rolly
veterán

én elégedett vagyok az órával - Huawei-jel nem ... - akkuja brutál:
- állandó stresz, pulzus mérés + alvás figyelés mellett - napi 1-5 értesítéssel cirka napi 9%-ot merül 69%-kal kaptam meg az órát 3 napja és 44%-on van (egyedül az AOD nincs bekapcsolva mivel ha nem nézem úgyse érdekel, hogy mit mutat :) )

- pulzusmérőt csak az ellipszis trénerünkkel tudtam összehasonlítani az 10-20-szal kevesebbet mér, ami már irreális nekem edzés közben szorosra kötve az óra hihetőt mutat

- gpst nem próbáltam de hétvégén sétálok egyet.... és megnézem mit tud :)

(#625) fulton válasza Rolly (#624) üzenetére


fulton
addikt

Tehát azt mndod hogy a pulzus mérésnél Nálad, mondjuk úgy lazán volt az óra a kezeden és így mért falsul?
Ha szorosabban van fogva akkor pontos(abb) ?

(#626) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem nem sikerült bt-s fülessel csatlakozzam az órához (jabra elite 65T)
Nem találja valamiért. Ti próbáltátok már? Volt akinek megy nem huawei-essel?
Este szeretnék futni és használni telefon nélkül.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#627) Peter.70 válasza Bennyboy (#626) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem sikerült

(#628) Bennyboy válasza Peter.70 (#627) üzenetére


Bennyboy
őstag

milyen márkájú a füles?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#629) Rolly válasza fulton (#625) üzenetére


Rolly
veterán

nem nálam szorosan volt és többet mért mint a kézi mérős fitneszgép de szerintem egyik se pontos :). Régen volt mellkas övem az alapján úgy gondolom az óra közelebb volt a reálishoz mint a kézi mérő a fitneszgépemen (Kettler ellipszis tréner) az óra 170 felettit mutatott edzés közben a gép mikor fogtam akkor 150-155 közöttit...

Inkább 170 felett volt :) érzésre mivel 3-4 év kihagyás után most kezdtem el újra edzeni ... sajnos más pontos mérő nincs a családban...

(#630) Peter.70 válasza Bennyboy (#628) üzenetére


Peter.70
őstag

[link]
A 2-es

[ Szerkesztve ]

(#631) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sikerült user error :) Fülest resetelni kellett hozzá.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#632) fulton


fulton
addikt

Hat most sem lesz órám

(#633) Misi1980


Misi1980
senior tag

Srácok! A fekete szilikon szíj most 6000ft az MM-ben.

(#634) morfeus08 válasza Misi1980 (#633) üzenetére


morfeus08
tag

Ennyiért kínából annyi jön hogy még az unokáimnak is marad majd :D

(#635) Misi1980 válasza morfeus08 (#634) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igen vannak kínában olcsó szíjjak. A gyári Huawei ott sem olcsóbb. Elsősorban azoknak írtam akkik eredetit szeretnének.

(#636) _Grausz_


_Grausz_
csendes tag

A gyári Huawei előállítási költsége sem magasabb 300 forintnál :) Gyanítom, hogy még a gyártósor is ugyanaz a gyári 8000 és a koppintott 800 forintos esetében :)
Én most rendeltem két különböző helyről a gyárihoz megszólalásig hasonló szíjat. 3 hét múlva kiderül, hogy milyen :)

Nekem most az a bajom, hogy nincs hozzá gyári üvegvédő fólia, a kínai meg mire megérkezik szétkarcolom a kijelzőt :D :D

(#637) Rolly válasza _Grausz_ (#636) üzenetére


Rolly
veterán

ezért kellett ennyire sokat várni rá.... hogy legyen ideje megérkeznie az üveg fóliának :D

(#638) Peter.70


Peter.70
őstag

Az sms-t más se tudja elolvasni az órán?

(#639) bala6120 válasza Peter.70 (#638) üzenetére


bala6120
senior tag

Én el tudom olvasni.

(#640) Rolly válasza Peter.70 (#638) üzenetére


Rolly
veterán

én is eltudom sőt ha nem láttam akkor az értesítéseken keresztül vissza tudom nézni...

(#641) Peter.70


Peter.70
őstag

Az elején, mikor kaptam a biztonsági kódot internetbanki belépéshez, olvasható volt, az utóbbi időben ki van csillagozva

(#642) TomM22


TomM22
csendes tag

Hogy lehet az órán lévő zenét vagy playlistet kiválasztani? Tesztként feltettem 5 számot, 2 playlistre bontva, de csak előző meg következő számra tudok menni.

(#643) TomM22 válasza TomM22 (#642) üzenetére


TomM22
csendes tag

Ah - megvan: ha a menüből indítom a zenelejátszót, tudok felfele lapozni, és ott vannak a számok / lejátszási listák - szóval itt OK. Ha a főképernyőtől megyek balra a zenelejátszóhoz: nincs swipe-up lehetőség, nem lehet választani csak előző meg köv. szám... könyörgöm miért?? Nagyon béna.

(#644) Doller


Doller
tag

Úgy érzem, kell egy óracserét kérnem. Múlt kedden átvettem, este feltöltöttem teljesen. Azóta folyamatos alvás figyelés, pulzus és stressz mérés, napi jópár értesítő. 5ször volt szabadtéri séta, átlag 1.5 óra. Így lement az akksi 38% tegnap reggelig. Reggel volt még egy szabadtéri séta, 3 órás. Maradt 18%. 4 óra múlva 3%. Feltöltöttem újra teljesen. Este 8ra végzett, levettem a töltőről, 9kor felraktam a kezemet és néztem, a semmi miatt is lement 97%ra. Ma reggel 6kor már csak 76, most 55.
Ez így nem olyan jó szerintem.

(#645) Peter.70 válasza Doller (#644) üzenetére


Peter.70
őstag

Az soknak tűnik. Nekem folyamatos pulzus figyeléssel, 4 nap +1 éjszaka alatt 60%ig merült. Most nézem jobban a Tiéd, az első ciklus jónak tűnik. A második már nem

[ Szerkesztve ]

(#646) CptAdamica válasza Doller (#644) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nálam most jár 35%-nál. Előző hét csütörtök reggel töltöttem fel. Minden be van kapcsolva, kivéve az ilyen állj fel és mozogj értesítést.

Megyen!

(#647) morfeus08


morfeus08
tag

Azért egy-két feltöltést merítést várjatok hogy beálljon az aksi a tényleges kapacitására.

Tegnap rám a szívbajt hozta az óra, 3x10 percig próbáltam rávenni hogy találjon végre GPS-t, de nem akart. Már ott tartottam hogy jól van akkor ez hétfőn megy gariba, de hála isten egy újraindítás megoldotta :D

(#648) Doller


Doller
tag

Ma feltöltöm újra, aztán, ha nem történik semmi, akkor kinyomtatom a számlát és befáradok az áruházba. Hátha a postán nem tudják kicserélni.😁😁

(#649) Peter.70


Peter.70
őstag

Most voltam egy 5,5 Km-es sétán, igaz, hogy nyílt terepen, de az óra hamar talált gps jalet, és végig tartotta is. Viszonylag pontosan mért, és az útvonal is jó volt vissza nézve

(#650) halisa


halisa
tag

GPS-t hol kapcsolom be az órán? Vagy a telefon GPS-ét használja az óra? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.