Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) morfeus08 válasza stemplar07 (#400) üzenetére


morfeus08
tag

Max a kínai piacra. Na ezen cikk alapján eddig is volt csak letiltva, jelenleg global verzióban arra használható hogy gyorsabban tudd párosítani a telefonoddal amennyiben huawei készülék.

[ Szerkesztve ]

(#402) Luser2000 válasza stemplar07 (#400) üzenetére


Luser2000
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#403) morfeus08 válasza Luser2000 (#402) üzenetére


morfeus08
tag

?

(#404) fulton válasza morfeus08 (#399) üzenetére


fulton
addikt

:R

már akartam kérdezni, az órát kötelező" ugymond frissíteni?
Tehát mit tudom én, jön egy update csoda folyamán tényleg aktiválják az NFC :D meg tudom azt csinálni hogy én onnan nem frissítek? Vagy csak miután olvasok véleményeket az adott update-ről:M

[ Szerkesztve ]

(#405) DonDragonka válasza stemplar07 (#400) üzenetére


DonDragonka
őstag

Megjött igen. Működik is. Érzékeli a telefon az nfc eszközt ha mögé rakom... De ezen kívül semmire nem jó...
Egyelőre...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#406) Peter.70 válasza DonDragonka (#405) üzenetére


Peter.70
őstag

NFC-vel lehet adatot " másolni"?
Pl zenét tölteni az órára?

[ Szerkesztve ]

(#407) DonDragonka válasza Peter.70 (#406) üzenetére


DonDragonka
őstag

Mondom semmire nem jó. Zárt védett chip... Még írni se lehet rá semmit az általam ismert progikkal, pedig mondjuk névjegy tartónak pont frankó megoldás lenne... :)

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#408) morfeus08


morfeus08
tag

Hajajj :D

(#409) Luser2000 válasza morfeus08 (#408) üzenetére


Luser2000
addikt

Yuppiiiiíííí, én is mehetek érte.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#410) Rolly válasza morfeus08 (#408) üzenetére


Rolly
veterán

talán van változás a MM-nél is... folyamatban van "rendelés" de lehet ez volt eddig is ... "Rendelését fogadtuk, a csomag előkészítését azonnal megkezdjük, ha a termék raktáron van. Amennyiben nincs raktáron, gondoskodunk annak mielőbbi beszerzéséről."

szóval én már a héten nem fogom megkapni...

(#411) dani00 válasza Rolly (#410) üzenetére


dani00
csendes tag

Sajnos eddig is ez volt... :(

(#412) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Micsoda szenvedés megy még mindig... Én ma megyek megkérdem, hogy érkezett egy fülhallgató, mert azt még mindig nem kaptam meg. :D

Viszont ma volt az első töltésem. Mondjuk 24%-ról kezdtem, de egy 1 óra és 15 perc alatt feltöltötte 100%-ra. Jó ez a mágneses töltőpad. :)

Amúgy a Google Pay sem lenne lehetetlen, mert a Huawei watch 2-őn már működött a dolog...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#413) Hartmann 85


Hartmann 85
csendes újonc

Sziasztok,

a Pécsi MM-ből most hítak átvehetem a Classic verziót megérkezett! :)

(#414) morfeus08 válasza CptAdamica (#412) üzenetére


morfeus08
tag

A Huawei Watch 2 egy okos óra nyílt rendszerrel (Wear OS), a Huawei Watcg GT 2 egy zárt rendszerű óra (Lite OS). Ezért megy az előbbin a fizetés

(#415) CptAdamica válasza morfeus08 (#414) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhhá, hasonlóan nézett ki a rendszer felület, azt hittem ennek egy régebbi verziója. :)

Megyen!

(#416) Rolly válasza Hartmann 85 (#413) üzenetére


Rolly
veterán

Mikor rendelted?

(#417) morfeus08


morfeus08
tag

Aki szintén classic-ot rendelt ő megtalálta a gumi szíjat a dobozba? Mert nekem nem sikerült

(#418) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Attól félek én sem fogom és vhogy olyan érzésem is van, h az előrendelői ajándékért is küzdenem kell majd. Egyébként ha vki külön akar szilikon szíjat venni az megteheti 10k-ért. Hülyének is megéri.Kicsit kezdem úgy érezni a huawei direkt baszik ki velünk ha tényleg nem adnak hozzá szilikont is. Hivatalos oldalon lfe van tüntetve, h jár hozzá. Ezen kívül ebben a videóban is mondja a srác: [link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#419) morfeus08 válasza morfeus08 (#417) üzenetére


morfeus08
tag

Illetve az oldalon is ezt látom:

Pedig tudtommal a classic esetében itt is az volt h bőr illetve gumi szíj

(#420) Bennyboy válasza morfeus08 (#419) üzenetére


Bennyboy
őstag

ahogy nézem le is vették a hivatalos oldalról a classic specifikációját pedig ott volt, h adnak mellé szilikont is. Még írtam is régebben de nem csináltam screen shot-ot. Ezen az egészen lassan már csak nevetni tudok. Amire ide ér, már bőr szíj sem lesz hozzá csak egy madzag.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#421) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nem lesz szilikon szíj. Frissítette a videó leírását a srác: "November elején megérkeztek az előrendelői példányok, végül a dobozba nem került szilikon szíj, csak az órán lévő bőrszíj. Nálam még demó darab volt."
Fasza. Pont ezért rendeltem ezt a verziót mert sport közben kicseréltem vna a feketére, h ne a bőrbe izzadjak. Elmennek a p*csába. :(((

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#422) morfeus08 válasza Bennyboy (#421) üzenetére


morfeus08
tag

Az angol oldalon még ott van hogy adnak hozzá. Hát tényleg elmennek a p*csába. Illetve holnap azért egy levelezést csinálok Edig, Huawei

[ Szerkesztve ]

(#423) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Debreceni MM-be pont most érkezett meg az classic. De füles továbbra sincs... :D

Megyen!

(#424) Hartmann 85 válasza Rolly (#416) üzenetére


Hartmann 85
csendes újonc

Oktober 24.

(#425) Bennyboy válasza CptAdamica (#423) üzenetére


Bennyboy
őstag

Volt a dobozban szilikon szíj?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#426) CptAdamica válasza Bennyboy (#425) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt nem tudom, nekem már 1 hete megjött a fekete.

Megyen!

(#427) Rolly válasza Hartmann 85 (#424) üzenetére


Rolly
veterán

dunaplázában van már óra... De én még semmit nem tudok az előrendelt órámról... asszem holnap hívom az online MM ügyfélszolgálatot...

voltam bent az MMben ott azt látják, hogy átadták a PPP pontnak... de én semmit nem tudok róla MM sem értesített... holnap hívom őket telefonon de mostmár qrvára tele a hócipőm...

Minap rendeltem páromnak német amazonról philips fogkefét (2-t) cirka 30-35e-rel olcsóbb onnan szállítással mint itthon a két darab... és lehet hamarabb megkapom a tegnap rendelt fogkefét mint a lassan 3 hete rendelt órát...

(#428) morfeus08


morfeus08
tag

Az a baj hogy a mostani legújabb húzásuk után legszívesebben vissza vinném az arcukba az órát. Gondolok arra hogy promóció alatt beígért ajándék gumi szíj a classic előrendelőknek.
Amit a magyar oldalról már le is vettek a doboz tartalma résztől, de érdekes módon az angol verzióba még szerepel. Link

Viszont ez az egész gerinctelen hozzáállás a Magyar Huawei hibája, az órával meg vagyok elégedve, és hogy ne csak negatívumok legyenek: tényleg nagyon szép a classic verzió, emellett hihetetlen könnyű is. Munkából hazafelé egy gps tesztet is csináltam és azt kell mondanom a modul benne bitang. Első GPS indítás után 10mp-vel már volt jel, és meglepően pontos is.Munkából haza kültéri séta sportot indítottam. Amit láttok jobb felül hogy az út mellett rajzolja azért van mert a belső udvaron jöttem ki.

[ Szerkesztve ]

(#429) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Az a baj, h számomra nem nagyon van más alternatíva erre az órára de amit eddig összehozott a huawei azzal komolyan elgondolkodtam, h visszamondjam az előrendelést. A késés egy dolog de ez amit a szíjjal csinálnak, tényleg pofátlanság. Próbálják elsunnyogni, h az egyszerű vevő ne jöjjön rá aki nem néz utána? Miért kell a Mo-ra érkező csomagból kiszedni a szilikont? Miért nincs ez sehol sem jelezve a vevő felé? Azt tanácsolnám mindenkinek, h írjon nekik ide: [link] Ha többen jelezzük nemtetszésünket hátha történik valami.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#430) Misi1980 válasza Bennyboy (#429) üzenetére


Misi1980
senior tag

Aki esetleg az emagról rendelt classic órát annak volt szilikon szíj a dobozban?

(#431) Black_Raven válasza Misi1980 (#430) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ahol volt benne szilikon szíj.[link]
Az Emagon nincs, de adnak helyette:[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#432) morfeus08


morfeus08
tag

Akinek van Huawei telefonja ezt el tudná mondani nekem hogy néz ki? "1. Introduce OneHop for you to customize your own watchface (phone must be EMUI 10.0 or above)."

(#433) Rolly válasza Black_Raven (#431) üzenetére


Rolly
veterán

És akkor, hogy lehet, hogy az MMes változatban nincs? Miközben az angol oldalon szerepel (lementettem a képernyőképet), sajnos a magyar oldalon nem találtam infót róla se webcacheben se sehol, hogy lett volna benne :( ...

Felhívtam ma az MM-et úgy néz ki azzal, hogy előre kifizettem és PPP pontot választottam az utolsó utáni leszek aki megkapja a classic változatot...
- ugye tegnap már láttam MMben a classicot is...
- tehát 6án érkezhetet meg a központi raktárba
- még csak raktáron belüli mozgást látnak tehát nem adták át a PPP-nek
- a PPP-nek tán ma vagy jövőhét elején adják át a PPP is biztos fog 1-2 napot rajta ülni mire megkapom

Szóval erősen gondolkodom két panasz tételén:
- egyik az MMnek menne
- másik pedig a Huawei forgalmazónak (itt főként a kimaradt fekete szíj miatt...)

Kérdés kínából (ali milyen szíjat érdemes venni hozzá ami jó? Mert akkor ezeket onnan berendelném...

(#434) morfeus08 válasza Rolly (#433) üzenetére


morfeus08
tag

Szíjal kapcsolatba annyi hogy 22mm-es(46mm hez az kell) legyen utána bármi jó rá.

(#435) CptAdamica válasza Rolly (#433) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ez kevésbé az MM hibája. Tegnap este kérdeztem rá itt Debrecenben a fülesre, de azt mondja, hogy még a classic sem jött meg. Erre pont akkor hoz egy másik munkatárs 2 dobozzal és mondja, hogy most jött meg a csomag.

Én szíjban az előző generáció barna bőrszíján gondolkozok még, annak szilikon a belseje, külseje meg bőr. Hátha Black Friday-en rávágnak egy -50%-ot.

Megyen!

(#436) Bennyboy válasza Rolly (#433) üzenetére


Bennyboy
őstag

Tegnap már írtam panaszt a huawei-nek. Gondolom annyit ér majd mint szarnak a pofon. Én a magyar nyelvű oldalon is láttam régebben, h jár hozzá szíj de ez akkor volt amikor még meglehetett nézni a classic specifikációját külön is, amit már levettek az oldalról. Nem tudom a ppp mennyire hatékony de a MM+posta kombónál nem hiszem, h lassabb lesz.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#437) Rolly válasza Bennyboy (#436) üzenetére


Rolly
veterán

engem csak az csesz fel, hogy amikor IT webshopot üzemeltettem és nem volt ott a 1-3 napra beszerezhető árú 2-4 nap alatt az ügyfélnél, akkor már kupont osztogattam, hogy az elégedetlen ügyfél kedvében járjak... mondjuk túl sokáig nem csináltam így a webshopot :( ... cirka 1 évig mert nem érte meg, hogy a beszállító / forgalmazó / nagyker szívatásai is rajtam csattantak...
De ahogy ez az MM multi (multiszinten nem az alkalmazottakra gondolok) leszarja a vevőit azt lehet tanítják...

Huawei Magyarországról meg elégedett vagyok a termékeikkel (mate 9-et használok) de az usa-huawei fiaskó és a mostani szarakodás miatt úgy érezem másik márka után kell néznem... Csak nem tudom melyik legyen az... Mondjuk néztem a Samsung Note+-t tetszik - bár a samsung nem volt soha a szívem csücske de nem nagyon van másik márka akit tudnék választani :(

[ Szerkesztve ]

(#438) Bennyboy válasza Rolly (#437) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem is P30-om van és szeretem mert ár-érték arányban jó telefon de én sem értem miért kell ilyen szinten leszarni a vevőket. MM-ból meg soha többé semmit. Most is csak azért próbáltam mert naivan azt gondoltam egy ekkora multinál biztos minden flottul megy. Hát nem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#439) morfeus08 válasza Bennyboy (#438) üzenetére


morfeus08
tag

Srácok nem védeni szeretném sem az MM-et sem az Edigitált, mert nem angyalok de ez most nem az ő hibájuk. Ők leadták az előredenlés alatt keletkezett rendeléseket csak a Huawei bszott időben megfelelő árukészletet biztosítani nekik(A Telekom kivételével).
A szíjjal kapcsolatba én írtam Edignek illetve a Huaweinek is amint bárhonnan jön válasz közzé teszem

(#440) Bennyboy válasza morfeus08 (#439) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én ezzel tisztában vagyok. Ami zavar és már le is írtam, h képtelenek tájékoztatni a helyzetről. Ha én nem írok rájuk akkor semmiféle infót nem adtak volna arról, h 1 hónapot csúszik a rendelésem. Erre még jön az, h az emailemre is 2-3 napot tart nekik válaszolni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#441) Peter.70


Peter.70
őstag

Vajon lesz az idén még az órára akció?

(#442) Rolly válasza Bennyboy (#440) üzenetére


Rolly
veterán

nekem is ez a bajom... Meg meddig tartana valamit felajánlani, hogy elnézést a beszállítóval elszúrtuk itt egy 1000 Ft-os kupon ...

(#443) _Grausz_


_Grausz_
csendes tag

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy egy kicsit megpróbálom összeszedni, hogy hányadán is állunk most a classic órához adott szíjakkal.
Telekom - aki innen rendelt írja le pls, hogy kapott-e szíjat
Edigital - nem adtak fekete szíjat
Media Markt - nem adtak fekete szíjat
Huawei Shop - adtak fekete szíjat
Egyéb - ha van infód ne tartsd magadban :)

Még nem tudtam eldönteni, hogy átvegyem-e az órát és tegyek panaszt vagy engedjem el a francba és vegyek egy Garmint ami most úgy is akciós :)

(#444) Bennyboy válasza _Grausz_ (#443) üzenetére


Bennyboy
őstag

A Huawei Shop-ból hol lehet megvenni? Én neten sehol sem találom.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#445) morfeus08 válasza _Grausz_ (#443) üzenetére


morfeus08
tag

Szerintem vedd át, ne a órára haragudj, mert maga az óra szerintem messze a legjobb a jelenlegi mezőnyben(fitnesz-okos óra)

(#446) _Grausz_ válasza Bennyboy (#444) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

Online nem tudod megvenni.
Csak a "Huawei Experience Store"-okban.

https://consumer.huawei.com/hu/huawei-budapest/

(#447) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Én ezen, meg sem lepődöm, mármint hogy nincs f.szíj a dobozban. Előzőleg Honor Play telefonom volt(e.digi), a dobozában tok és füles volt írva a bemutatáskor, ám valójában semmi nem volt benne. De csak annak aki magyar régióba szánt modellt vett. Természetesen a nyugat-európában forgalmazott telefonokhoz volt, tok és füles. Ami azt jelentette hogy minden szürke importos készülékhez volt ajándék, csak a magyar piacra szántba nem, holott itthon volt a magasabb vételára. Én is kivácsi lennék hogy a Huawei ezt miért csinálja, vagy ha nem Ő, akkor ki..(most is Huawei telóm van, pedig bosszúból Samura váltottam, de minek.)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#448) Rolly


Rolly
veterán

szerintetek ebből huawei gt változatot vagy 22mm-t érdemes választani? :)

(#449) Márky válasza Rolly (#448) üzenetére


Márky
tag

én most rendeltem is egy 22mm-es fehéret :) Tegnap meg már rendeltem egy fekete szilikont (classic órámra várok és olvastam, hogy mégsem lesz xtra szíj a dobozban, kösz Huawei...)

(#450) stemplar07


stemplar07
őstag

:) tele az ebay olcsó szilikon és fém szíjakkal..azért mert egy okostojás feltett egy youtube filmet, hogy pótszíj is jár hozzá...A GT hez sem volt...
Mindemellett gyorsabb a GT2 mindenben mint a sima..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.