Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) -=Flatline=-


-=Flatline=-
tag

Most nem azért srácok, de amíg ki sem próbáltátok, addig miért bezséltek a levegőbe butaságokat?

Én megvettem majdnem mindne létező Zalman terméket, kivéve az új házukat, de erősen gondolkodom abban is.

Egy 9700pro radeont hűtök a VGA heatpipeal, az ABIT NF7-S chipsethűtője is a Zalman chipset hűtő, melegszik is rendesen mindkettő, de az a dolga köNYÖRGÖM! (220AS fsb-NÉL). A proci is melegszik, ALCU6000-es van rajta, silent módban valóban alig hallani a ventillátort, sőt, csak azt hallani a gépben. Nagyon meleg a levegő körülöttük, de pont azért van a 2 volton alig mozgó venti, hogy azt a meleg levegőt kihúzza hátul, a szokásos házhűtő helyen. A Zalman táp pedig gyönyörűen viszi az amúgy előlről szintén 2 voltos 8centis ventivel beáramoltatott levegőt.

Majd elfelejtettem, a proci 1.85 ön megy, 1700+os XP, és 2200 mhz, tehát termel ez is rendesen. (Speedfan szerint, és alaplap szerint is 60 fok full load alatt ((15 napja megy a gép reboot nélkül, volt ideje bemelegedni)), tehát melegszik rendesen.)
Írtó meleg van bent a házban, de ha a nyarat kibírta, az már nem semmi. Rá van csukva a ház oldala, és a táp még így sem kapcsol gyorsabb fokozatba, pedig már-már azt mondanám, hog yideje lenne.

Nem kell megijedni tehát, ha melegszik minden, mint a pokol, az a dolga, ezért használod.

A halkság nagy előny, nem mindegy, hogy amint a síri csendben várakozó lakásodba belépsz, elgondolkodsz, hoyg megy-e egyáltalán a gép. Csak a ledeken látszik, aki ismeri az érzést, tudja, hogy megéri halkítani.

A winchestereket is okosan kell válogatni, még a 10ezer fordulatos WD Raptor is nagyon közel van a Seagate Barracuda IV 120g-s hangszintjéhez, így tényleg csak a WD seekelésekor hallani valamit. (Seagatet amúgy sem)

Ennyi, bocs, ha hektikus, én csak javasolni tudom nektek, bátran vegyétek a Zalman termékeket!

Calm Sea Doesn't Breed Skilled Sailors

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.