Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

dejó. ezt alkalmazhatták volna a rendes dvd-k közt, és akkor nem ment volna tönkre annyi lemezem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) dokar


dokar
addikt

Ilyen karcolásmentes felülettel elátott hagyományos méretű DS DL DVD lenne jó. :)
~18GB/disc :Y ilyen lehetséges?

extra - SEXRay

(#3) WillChi


WillChi
senior tag

Szvsz a 300 Ft egy ilyen 'kis aranyos' lemezért nem is annyira drága (különösen, ha azt nézem, hogy a márkaboltban ennyi).

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#4) L3zl13 válasza dokar (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szabványban tudtommal szerepel a kétoldalas kétrétegű, tehát elvileg igen.
Mondjuk engem a kétoldalú lemez nem érdekel, inkább a DL-t futtatnák már fel, hogy lemenjen végre az ára... :(((

Aki hülye, haljon meg!

(#5) L3zl13 válasza WillChi (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nálunk 600-ról indul szvsz Artisjus bácsi jóvoltából. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#6) WillChi válasza L3zl13 (#4) üzenetére


WillChi
senior tag

Ebben teljesen egyetértek veled, a kétrétegű lemezek ára kész horror a kapacitásukhoz (na meg a sima társaik árához) mérten.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7) Male válasza dokar (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, még a DVD-k indulásakor ezt mutogatták... (ez olyan, mint nemrég a BR/HD-DVD-knél amikor ment a ki tud nagyobb kapacitásút csinálni... azok is kb annyira fognak elterjedni, mint a kétoldalas-kétrétegű DVD-k :) )

(#8) dokar válasza WillChi (#6) üzenetére


dokar
addikt

én kb. kevesebb, mint fél évvel ezelőtt nézegettem DL DVD+-RW-ket, akkor 2000-2400 HUF körül volt az ára, most merre fele van ez a szám?

extra - SEXRay

(#9) Yaye válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Yaye
őstag

És ez ráadásul csak a 8 centis formátum.

(#10) WillChi válasza dokar (#8) üzenetére


WillChi
senior tag

Tudom, hogy csökkennek az árak, de a ár/kapacitás viszony még mindig nem túl kedvező.

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#11) Pompi válasza dokar (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az is kérdés, hogy hol nézegetted... egy éve olyan 1300 forint környékén már lehetett kapni DL lemezt, most pedig kiszereléstől függően már van 750 forint magasságában is.

Feel Good Inc.

(#12) dokar válasza Pompi (#11) üzenetére


dokar
addikt

RW lemezről lenne szó hozzáteszem ismét. 750 HUF-ért akár már vennék is, de csak kettőt. Bár nem hiszem, hogy bárhol is kapok 2 db újraírható duplarétegű lemezt 1500-ért. :)

extra - SEXRay

(#13) PPeter válasza L3zl13 (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Csak írható változatban nem lehet megoldani a kétoldalas kétrétegű változatot sajnos.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#14) Pompi válasza dokar (#12) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Oké bocs a ''W''-n átsiklottam :U

Feel Good Inc.

(#15) ngabor2 válasza PPeter (#13) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ennek mi a technikai akadálya? nem kötözködök, ilyen kérdésekben fenntartás nélkül hiszek neked. csak tényleg nem tudom. ha máshol már le van írva, akkor egy linket kérnék. köszi.

(#16) PPeter válasza ngabor2 (#15) üzenetére


PPeter
addikt

Az az akadálya, hogy az írható kétrétegű lemez keresztmetszete más, mint a gyári kétrétegű lemezé, nem oldható meg úgy meg vele a két oldal, hogy a korong a DVD-szabvány által kívánt vastagságon belül maradjon.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) ngabor2 válasza PPeter (#16) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. most már ezt is tudom.

(#18) Scream007


Scream007
őstag

nagyon klassz ilyen kell nekem. ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#19) Sotho


Sotho
őstag

Már csak egy olyan mp3 lejátszó kell amibe ez való. :D

[Szerkesztve]

(#20) rup1u5


rup1u5
nagyúr

hol lehet kapni DL DVD+-RW-ket ?
nem is tudtam, hogy létezik már ilyen is :Y

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#21) pschio válasza WillChi (#3) üzenetére


pschio
őstag

az csak ott 300 forint itt 600 lesz az artisjus matrica miatt :(((

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#22) pschio válasza L3zl13 (#5) üzenetére


pschio
őstag

jolvan megeloztel :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#23) macilaci78 válasza Sotho (#19) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van, de olyan extrákkal is fel van vértezve, hogy divx-et, avi-t, bármilyen filmet, JPEG-eket is lejátszik... Már hordozható formában is leledzik... :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24) PPeter válasza rup1u5 (#20) üzenetére


PPeter
addikt

Még csak tesztlemezek vannak, a gyártásuk csak az év végén fog beindulni szerintem, legkorábban ősszel. Túl sok jót ne várj tőlük.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#25) rup1u5 válasza PPeter (#24) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Túl sok jót ne várj tőlük.

hogy érted?
szarok lesznek?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26) robi0604 válasza dokar (#2) üzenetére


robi0604
őstag

Nekem van...:) Igaz az gyári...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#27) Bgs


Bgs
senior tag

Hat ha 300 akkor veszek belole egy parat. Artisjus le van pottyantva, nem akarok fizetni DJ Gazsinak azert, hogy a sajat archivumaimat, telepito, boot es live dvd-imet kiirhassam :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.