Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lidi


Lidi
aktív tag

Azert durva, manapsag mar mindenhol figyelik az embert. Mennyi kamera lehet a világon ?

(#2) Akheron


Akheron
senior tag

A ''progressive scan'' elvileg lehetne ''progresszív pásztázás'', magyarul. :B

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3) Akheron válasza Lidi (#1) üzenetére


Akheron
senior tag

London híres erről (bár ezzel valószínűleg nem mondok újdonságot), de Budapesten is egyre gyakrabban látok erre figyelmeztető táblákat... Igazából én örülök neki - illetve örülnék, ha lenne haszna, de a nemrégiben lezajlott utcai zavargások és rendőrségi akciók felvételeivel kapcsolatban is voltak problémák, ha jól olvastam.

(Gondolom egy műszakilag és a dolgozók részéről jól szervezett adatközpont nélkül nem sokat ér az ilyesmi városi szinten.)

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#4) BloodRay válasza Akheron (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Vajh mennyi időnként kell pótolni az ellopott kicsit megkalapált kamerákat? :U
Gondolom azért előfordulgat ilyen(bár ''jól elrejtik őket'').

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) #96302336 válasza BloodRay (#4) üzenetére


#96302336
törölt tag

Még nem volt rá példa, legalább is még nem hallottam kameralopásról. Aki elviszi, arról szinte 100%, hogy van felvétel is. Gyakoribb a rongálás.. El sem kell rejteni őket, csak megfelelő helyre kell szerelni. Jó magasra. A rejtett kamera nálunk törvénytelen. (ha jól tudom)

Lidi: Több, mint gondolnád. Pl. egy hipermarketben akár 60-80 db is.
A kamerák már olyan olcsókká váltak, hogy egyre többen kérik a videós megfigyelést.
Azért nem kell rögtön az 1984-re gondolni, sokszor a köz érdekét is szolgálja egy videórendszer.


[Szerkesztve]

(#6) tupacamaru


tupacamaru
veterán

A Nagy Testvér figyel minket, már egyre több helyen. ''sokszor a köz érdekét is szolgálja egy videórendszer.'' Sokszor igen, de biztos van olyan is hogy nem. Egyre közelibbnek érzem a Közellenség című filmet.

[Szerkesztve]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#7) Csapi007


Csapi007
veterán

:C
De semmi sem vandálbiztos...

"Csak úgy mondom"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.