Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Hitachi: gigászi merevlemez (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) -Devil-


-Devil-
aktív tag

hmm... aranyos :) Az ára gondolom a csillagos égben lesz. De nem baj. Talán lenyomja az olcsóbb modellek árát. ha 50e-re lemegy a 73GB-os SCSI meghajtó, akkor eladó egy 36GB-os... :DD

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#2) Gismo


Gismo
addikt

Hú bazze! Ez azé nemgyenge!
De sajna ezzel egy átlag l(y)úzer semmit nemtud kezdeni.

(#3) -Devil- válasza Gismo (#2) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Én talán tudnék. :D Jókora tárolókapacitás és őrületes sebesség. Ezt nekem találták ki. :D Csak ne lenne olyan drága. :O :O De tudom... ez szervercucc. Nekem ennek az ''unokaöccse'' :) van a gépemben. 36GB 10000 RPM, U320 SCSI 8MB Cache. Imádom a kicsikét.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#4) Gismo válasza -Devil- (#3) üzenetére


Gismo
addikt

Hát gondolom azse lassú ami a gépedben van.
Az nem igazán tud vele mit kezdeni akinek nincs rá píze!

(#5) Sanya válasza -Devil- (#3) üzenetére


Sanya
nagyúr

és mire használod?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) _Volkovy_ válasza -Devil- (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A 10.000 rpm húz rajta sokat,a cache,vagy a csatoló?

(#7) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Jók ezek a G adatok. Már látom is magam előtt, ahogy állok a szervízben:
''Vegyék vissza, mert szar! Működés közben 14G-s ütést mértem rá és megpusztult.''
Csórikáim, ugyan már! :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#8) -Devil- válasza Sanya (#5) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Videóanyag, hanganyag vágás. Nagy fájlokkal munka, stb. stb. Meg utálom a tetű winyókat. :)

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#9) -Devil- válasza _Volkovy_ (#6) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Ezt nehéz lenne megmondani. A pozicionálási ideje sokkal jobb mint a normál IDE winyóké. Szerintem ez az egyik ok aminek a sebességét köszönheti. A jó pozicionálási idő meg valsz. a 10000 RPM miatt van. (Nem voltam túl jó fizikából :D ) Azt hallottam, hogy a 8MB cache kis fájloknál segít. Ez igaznak tűnik, legalább is ennek a winyónak az esetében. A régi winyóm fél napig törölte az ''ideiglenes internetes fájlok''-at. (Quantum fireball lct 30GB 5400RPM 2MB Cache) Egy ideig használtam (Kölcsönbe kaptam) egy 80-as WD-t 7200 RPM 2MB Cache, az is szüttyögött vele egy ideig, igaz nem olyan sokáig mint a Quantum. Ez pár pillanat alatt leradírozta.
A Csatolófelület áldásos hatása akkor jön elő, amikor a winyó úgy izomból ketyereg, (pl. elmentek egy 700MB-os hangfájlt) olyan mintha semmi se történne, tudok dolgozni, csak az az 1 program görcsöl be, ami menti a fájlt. Minden más működik, max a programok kicsit lassabban töltődnek, de a rendszer nem áll neki ''dadogni'', nincs az, hogy még a sajátgép-et se tudod megnyitni. Az IDE winyók esetében ha ilyesmi van, egy átkozott Total Commander-t nem lehetett megnyitni, annyira el volt foglalva azzal amit csinál.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Csak nehogy a nagy kapacitás miatti nagy adatsűrűség a megbízhatóság rovására menjen.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) fanatic válasza L3zl13 (#10) üzenetére


fanatic
aktív tag

Ezt mondtuk régen az 1GB-os modellről is! :D

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#12) Sutter_Cane


Sutter_Cane
tag

Tudtok valamit a Hitachi Deskstar 7K400 hazai megjelenéséről és áráról? Nem találok egyelőre infót róla..

(#13) Gismo válasza Sutter_Cane (#12) üzenetére


Gismo
addikt

Én má alig várom!

(#14) Sutter_Cane


Sutter_Cane
tag

Up!

valaki áruljon már egy ilyet :)

(#15) Sutter_Cane


Sutter_Cane
tag

UP!

semmi infó róla?

(#16) dark bit


dark bit
tag

15G-s ütés
=)
lehet dobálni a szervert srácok.

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#17) karib válasza Sutter_Cane (#15) üzenetére


karib
addikt

Az Expert Computer forgalmaz Hitachikat (nagyker), esetleg hívd fel őket és kérdezd meg. Utána meg rájuk lehet uszítani a kedvenc kiskeredet, ha van.

Department of Redundancy Department

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Hitachi: gigászi merevlemez (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.