Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McJames


McJames
senior tag

Szépek jók, de nem adnám egyikért sem az AOpen HX08-amat.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#2) guest


guest
veterán

Akármit csinálnak, képtelenek olyan kasznit tervezni, ami midi torony és be lehet rakni négy hd-racket az alaplap elfűrészelése, és a rackek kilógása nélkül.
Gagyi mind. Bénák. Ennél már csak a kutyulimutyulis meg a cicamicás házikó borzalmasabb.

MG.

prohardver vendég

(#3) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

+ még egy tápot is kell venni pl Enermax -ot... :)

Egyébként a dzsunka házakból is kihagyhatnák végre...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4) guest


guest
veterán

miert is jo az aluminium haz? jobb a hovezeto kepessege vagy miert?
mar csak azert is mert csicsa tulzottan nem erdekel, asztal alatt van vhol a haz, reg lattam mar :p

prohardver vendég

(#5) Den


Den
veterán

Hogy az alunak mi az előnye nem tom, de az hogy az alaplapot a kártyákkal együtt egy tálcán ki lehet húzni, az teccik

den

www.simson4t.hu

(#6) guest válasza McJames (#1) üzenetére


guest
veterán

HX08 szép .... nagy, de csúnya mint állat

prohardver vendég

(#7) McJames válasza guest (#6) üzenetére


McJames
senior tag

szerintem hagyományos ám letisztult vonalai vannak...
a ''szép'' vagy a ''csúnya'' egyéni megítélésével vitatkozni úgy is felesleges és főleg parttalan lenne/lehetne - egyezzünk ki egy ''praktikus''-ban :DD

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#8) andorpapa


andorpapa
őstag

Az alu házakat a jobb hőátadással is reklámozzák, de igazából nem jelentős. Inkább a minősége jobb, stabilabb, masszívabb, valamint jobban modifikálható, mint egy fika, főleg műanyag borítású ház.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#9) Aram


Aram
tag

Már bocsi, de ezek mitől jobbak, mint egy Chieftec Dragon?

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#10) karib válasza andorpapa (#8) üzenetére


karib
addikt

Alu házaknak nem sok értelme van szerintem. Ráadásul piszok nehezen előállíthatóak, mert legtöbb helyen nem lehet direktbe csavarozni, mert pillanatok alatt elnyírod az anyagot, ezért acélbetéteket kell alkalmazni az összes csavarfuratnál... kimondottan olcsó megoldás :)

Department of Redundancy Department

(#11) Den válasza karib (#10) üzenetére


Den
veterán

Az aluminium kohászat azért egy ennél már egy picit előrébb tart.

Den

www.simson4t.hu

(#12) zetecR


zetecR
addikt

Tegnap vettem egy Azona házat. Nem volt olcsó (bruttó 25.000), de igen jó. 400W-os PFC, intel és AMD által elfogadott táppal, csavarmentes meghajtóhelyekkel, össz. 2 csavarral, de rendkívül stabilan rögzítethető alaplaptartóval, plusz ventivel és valami +5 centi hellyel, hogy a nagy alaplapok is elférjenek benne,... Ja, még gusztán is néz ki.

(#13) Den válasza zetecR (#12) üzenetére


Den
veterán

Melyik típus? Nekem is Azona van (mask), de csak bruttó 17000 volt, igaz csak 300W-os.
Az alaplaptartó nekem is nagyon teccik, pláne hogy egy mozdolattal ki lehet venni, egy problémám volt vele, a stabil, csavaros alaplaprögzítés miatt a nagyfordulatszámú venti (coolink 111+) rezgéseit átadta a háznak, és zengett az egész. Viszont WBK 68-cal baromi csendes.
Egyébkén az apró részletekig nagyon igényes a kidolgozása, pl. a kártyák kivágásait nem kitörhető lemez fedi, hanem rozsdamentes acél takarólemezek amiket később vissza is lehet tenni. Szóval király :). És télleg jól néznek ki.

Den

www.simson4t.hu

(#14) McJames


McJames
senior tag

Mivel nem járok LAN-partikra - a házat nem igazán cipelgetem hoszzabb távon (sem) -, a hűtésem nagyjából rendben van (1 80-as, elöl-alul, 2 felül-hátul, plusz tápventillátor) én maradok az 1-es acél-háznál. Igaz 14 kg, de bírja a benne lévő cuccok súlyát, és nem rezeg túlzottan.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#15) Den válasza McJames (#14) üzenetére


Den
veterán

Ennyi ventivel nincs még halláskárosodásod :)?

www.simson4t.hu

(#16) McJames válasza Den (#15) üzenetére


McJames
senior tag

Valahol már írtam:
- 733 PIII+GW FOP-32/1
- 6 HDD
- 2 CD/CR-RW
- GF2 Pro
Kell az a kisebb ''szélvihar'', amúgy meglepő módon nem is olyan hangos. :)) )

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#17) guest


guest
veterán

ehhez minek szelvihar? a regi vinyok nem melegszenek a p3 sem a cdiro sem :)

prohardver vendég

(#18) McJames válasza guest (#17) üzenetére


McJames
senior tag

A Quantum CR (mégsem EX) 8.4 az melegszik elég rendesen, és jelenleg azon van az egyik op., a WDC 300BB az tűrhető, a Quantum UW-SCSI-k szintén fűtenek, sajnos az SCSI CD-R is melegedős kissé.
Egyébként a (be)szívó-, a táp-, és a CPU-hűtők azok gyári beállítással mennek, a táp feletti két (ki)fújók azok kisebb fordulatszámmal. És tényleg nem olyan zajos a gép - elés sokat dolgozom este -, viszont egyik eszköz miatt sem izgulok. :D

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#19) zetecR válasza Den (#13) üzenetére


zetecR
addikt

Ez is valami mask, sötétszürke(sötétezüst)-ezüst kombináció. Nagyon tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.