Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Irgum-burgum az abszolút jobbkezes felépítés miatt! :(( Ugyanis aki bal kézzel navigál, annak jobb kézzel kellene tudnia kezelni az érintőképernyőt...

(#2) Viktor0610 válasza ByB (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem épp' fordítva van v. nem? :U
A gombok a bal oldalra kerültek...

Samsung Galaxy A54

(#3) Athos07 válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Athos07
senior tag

Bal kezes barátunknak azzal van gondja, hogy a kevésbé ügyes kezével kéne használnia a stylust.. és valóban igaza van, de meg kell védenem a Nokiát: a világ emberiségének csupán mintegy 15%-a balkezes (wiki).

Egyébként az FCC oldalán megjelent, hogy bevizsgálták a készüléket, de 45 napig a Nokia kérésére visszatartják a főbb speckókat.

És a ''kistesó'', a 330 ma került bejelentésre.[link]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) ByB válasza Athos07 (#3) üzenetére


ByB
addikt

És mivel akarod megvédeni a Nokia-t, hogy csak 15% a balkezesek aránya? No comment... :(

(#5) Viktor0610 válasza ByB (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell problémázni ezen!
PDA-ra van kijelző tükrözű szoftver, majd erre is telepítheti minden balkezes, így könnyebben használható számukra (számotokra) is... ;]

Samsung Galaxy A54

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Furcsa, mert én még sehol se láttam a 770 nokiát, mármint egyik nagyobb műszaki cikk áruházban se.Pedig nem is olyan régi a 770 es változat

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Viktor0610 válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván, mert szűk réteg a vásárlóköre.
Egy kis kereséssel: [link]azért lehet találni... ;]

Samsung Galaxy A54

(#8) Pompi válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Most ebben mi is a furcsa? Hogy te még nem láttál ilyet?! :U

Egyébként pedig a 770-es már lassan másfél éves modell - 2005 májusában lett bemutatva - ez egy ilyen kütyü esetében azért elég hosszú idő.

Még magyar teszt is van róla: [link]

És egy kép a 330-ról: [link]

Feel Good Inc.

(#9) Jégkokó válasza Pompi (#8) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak az, hogy a legtöbb áruházba van kirakva az N91 től kezdve a 8800 ig minden, de ezt még nem láttam azért is irtam, hogy furcsa számomra

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) Pompi válasza Jégkokó (#9) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Érdekes meglátásaid vannak néha... mind1

Ez a 770 nálunk eléggé feketebárány, ha jól tudom nem is nagyon forgalmazza a Nokia itthon. Azt nem árt elégszer kihangsúlyozni, hogy ez nem telefon! Ez egy Linuxos PDA. Én év elején gondolkodtam el nagyon egy ilyenen - a munkámhoz elég jól jönne - de elég vegyes dolgokat írtak róla, igaz azóta már jópár szoftveres javításon átesett a kütyü, de legtöbben a kevés belső memóriára panaszkodtak - ez pedig javíthatatlan.
Úgyhogy én várom szeretettel az utódot, remélem kinőtte a 770 gyerekbetegségeit.

Feel Good Inc.

(#11) Athos07 válasza ByB (#4) üzenetére


Athos07
senior tag

Én sem értem, hogy mi a gondod. De lefordítom magyarra neked:

Ha a kétféle felépítés egyidejű gyártása nem lenne kifizetődő, TE jobbkezesek (az emberiség ~85%-a ilyen) vagy balkezesek (az emberiség ~15%-a ilyen) számára gyártanál kényelmesebb készüléket?

Azt hiszem így már egyértelmű. Ha nem, akkor no comment.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#12) ByB válasza Athos07 (#11) üzenetére


ByB
addikt

Nem igényelne túl sok módosítást a kétkezes kialakítás elkészítése, de tényleg hagyjuk, annyira nem érdekel a téma... :R

(#13) Viktor0610 válasza ByB (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Küldj egy javaslatot a Nokiának, a saját elképzeléseddel, ha már úgy is benne vagy a tervezgetésben! :D

Samsung Galaxy A54

(#14) #64791808


#64791808
törölt tag

Balkezes morcizóknak:

A Microsoft IntelliMouse teljes sorozata ''only jobbkéz'', a trackball sorozat jó része. A logitech gamer egerei úgyszint.

A billentyűzetek jobb oldalán van a precíziós gyors mozgással hatékony numerikus pad.

Az fps játékok java részének az irányítási rendszere jobb kézre van optimalizálva.

Sok TV- távirányítót jobb kézzel kényelmesebb kezelni.

A kocsiban a sebességváltás egy kicsit pontatlanabb váltónál az ügyesebbik kezet igényli, és jobb oldalon van.

A legtöbb pda-ban jobb oldalra van becsúsztatva a stylus, amit - a pda-t jobb kézben tartva, balkezesként - nehéz úgy előhúzni.

Az éttermekben jobb kezesekre terítenek.

Szerintem elég példát írtam.

Szerintetek meg dögöljön meg mind, ugye?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Átraktam OFF-ba. Pompi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.