Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) misi_belucci válasza DigitXT (#4050) üzenetére


misi_belucci
tag

Az idők sajnos nekem sincsenek meg, 10-ből talán 2-szer mutatja....

Eza mai biztos "pihenőnap" lesz. Rallyval majdnem végig mentem, hogy lássam a pályát. A kannát még talán el lehet érni, de utána olyan dombok vannak, hogy esélytelen a célba érés.

(#4052) tzsolesz válasza DigitXT (#4050) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tessék. Persze Mad Max-et ki kell venni a számításból.....



(#4053) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A formulával ez nem fog menni.... Letörtem róla mindent, de úgy sem megy át.....

(#4054) misi_belucci válasza tzsolesz (#4052) üzenetére


misi_belucci
tag

Hiányzik a listádról bagolyka.
Éjfélkor láttam utoljára az állást, akkor ez volt a sorrend:
7. Misi Belucci
8. Freddy
9. Bagolyka
10. Revans

Szerk: megkérdezem Messengeren, hátha valakinek megvan az állás.

[ Szerkesztve ]

(#4055) tzsolesz válasza misi_belucci (#4054) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Csak ő hiányzik. De nem tudom felvenni....
Ezek szerint emiatt néztem be többször is....

(#4056) misi_belucci válasza tzsolesz (#4055) üzenetére


misi_belucci
tag

Valószínű, mivel ő mindig szerzett pontot.

(#4057) misi_belucci válasza DigitXT (#4050) üzenetére


misi_belucci
tag

AKIspest küldte a képeket:

(#4058) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nálam egyelőre itt kifullad a dolog.

(#4059) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Ha a Top of the World pálya lesz a holnapi a No Tuning Cup-ra akkor, holnap se fogunk tudni végigmenni.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4060) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Ilyen se sűrűn volt még: perpill. vezetem a csapatversenyt. (Pünkösdi királyság.:D)

[ Szerkesztve ]

(#4061) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4060) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jön majd a háklberri'-éktől egy Legendary 20-as aztán majd jól feltörli veled a padlót. ;]

Ma-holnap egy nagyobb meló miatt nem sokat tudok lenni, valaki legyen olyan kedves ezt majd hintse el a Messenger csoportban is, köszi. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4062) tzsolesz válasza DigitXT (#4060) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

De az én 2-ik helyemet is fel lehet írni a kéményre. OK, most sziszak, Feri, ZSOCEK, és Radus pechesek, de nekem azért dagad a májam..... :DDD

Ez a jó ebben a csapatban, ezzel az eredménnyel nem a 60-ik vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4063) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok. ha azonos a pontszám, akkor mi alapján dönthet a játékmotor hogy ki kerül feljebb? Ha tippelnem kellene, akkor a részeredmények pontos adatai alapján. Megtett méter, elért idő stb....
Ez alatt a poszt alatt valaki feltette ezt a kérdést, és gondolom jogosan.

(#4064) DigitXT válasza tzsolesz (#4063) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Én is arra tippelek, hogy nem elég, hogy éppen 50000, van a nagyon 50000 is.:DDD

(#4065) DigitXT válasza tzsolesz (#4062) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Videó a 48K-s futásról. Sajna elég egyértelmű hibák vannak benne. Lásd Amateur! feliratok. Elsőben pár méteren múlt a 10000 pont, jobban lefékezek, és a lejtőn kigurulja. Mindegy. Buszosban elengedtem a kifogyás előtt a rakétát, lehet, azon ment el párszáz pont. Pontgyűjtős látszólag nincs meg, de az utólagos jóváírások miatt mégis. A legtöbb pont a havas pályán megy el, sokkal jobb időm van gyakorláson, de nem adta ki: egy TIPP! Ne forduljatok fejre amikor fúj a szél, sokkal nagyobbat tol, ha próbáltok beleállni, simán lehet, hogy azon ment el a bukott 1000 pont fele (fél másodpercet biztosan számít). A holdas az meg csak örömjáték a végén, unalmas végignézni is, csak a zene miatt lehet kibírni.:D Bár látszólag ki van centizve, gyakorlatilag sokféleképpen megoldható 10000 pontra.:K

Természetesen a zene kopirájtos: remélem azért nem fogja letiltani a YT...:U Amúgy megint egy olyan zene, ami a mi korosztályunknak mond valamit, de van olyan csapattag a PH!-ban (ügyes gyerek!), aki csak nézne, hogy ez mi.:)) Szerk: viszont pont tőle volt a tipp a bányában az Air Control-ra, abszolút bevált.:D Sokkal nyugodtabban lehet csapatni, akár a plafonnak is lehet menni, visszafordul.

[ Szerkesztve ]

(#4066) tzsolesz válasza DigitXT (#4065) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez igen. Szép eredmény. :C A zene is jó, Önök a panoráma 870-ik adását láthatták PH! módra. :D

Helyzetjelentés, mivel újra nyertünk tegnap, a játék most egy elég erős csapatot sorsolt nekünk. Az 1400 pontért fogunk küzdeni basszus. Érdekes, hogy a serlgeik számán ez nem latszik meg, valószínű direkt szervezett/újraszervezett csapatról van szó. Csehszlovákok- nak hívják magukat, szlovákul kiírva.... A 2-tól a 9-ik helyig ők vannak, meg utána a felső közepsáv is az övék, és még sok legendary 120-as csak futott egy par ezrest az ticket idő miatt gobdolom.
Ebből azt szűröm le, hogy inkább a helyezést veszi figyelembe sorsoláskor. Most megint 140 helyezést ugrottunk, ami rengeteg. Ilyenkor aztán mindig visszapofoz minket valamelyik odavaló csapat a helyünkre, ami kb. 380-425 között van. Jól ki van ez találva. Úgy számolom, hogy legalàbb még 5-6db 30-32k-s (4 pályás verseny) tag kellene hogyha valóban előrébb szeretnénk jutni, és stabilabbak legyünk. A gond az hogy a régi tagok között akik szórakozásból jatszanak, nagyon sokan gyengék már ide. De a játék örömét, és a azt hogy továbbra is köztünk maradjanak nem veszem el tőlük/ nem adom fel. Annyira meg nem vagyunk teljesítmèny orientáltak, bar már sokan nem igy gondolják az új jó jatékosaink közül.
Kezdem jobban megérteni a ti 2-3 hónappal ezelőtti helyzeteteket. Amúgy sem nagyon van rá hely/csatorna ahol toborozni lehetne. A Facebook csoportbab 46 fő van össz.
Ma onnan belép egy srác hozzánk aki jelenleg 35k-t tud ezen a versenyen. Persze az rajtunk már nem segít.
Este meg kilépett egy őstag aki kb ezen a szinten volt.... :N

Egy biztos, amióta átvettem a csapat irányítását egyszemélyben azóta a 3000-ik helyről a 310-ik helyre jött fel a csapat. Legalább 80 főt rúgtam ki 2 hetre visszamenőleg folyamatosan screenshotolva a pontokat. Csak a 0 pontosakat rúgtam ki, és csak akkor ha már rég nem játszott, és először csak a kicsiket, utána a nagyobbakat. A facebook segítségével azóta 7-8 stabil taggal már jobbak vagyunk. Igaz ebből kb. 3-4 az aki jól is játszik.....
De a TOP300 körül még nagyon megégetjük magunkat, az egy kegyetlen vízválasztó.....
Nektek pedig sok sikert, el tudom képzelni, hogy ott fennt, hogy meg kell küzdeni.... :R

[ Szerkesztve ]

(#4067) heathen


heathen
csendes tag

Ez a mai NTC kicsit szoros lehet.. Jelenleg az előttem lévő 1 ezredre van, a mögöttem lévőtől 2 ezred az "előnyőm" :)
Most pár napig offline leszek, így az utolsó autókkal nem tudok menni, de szórakoztató volt! Hajrá!

(#4068) DigitXT válasza heathen (#4067) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Elég sokan vannak 1 századon belül... Meredek!:D

(#4069) Freddycom válasza DigitXT (#4068) üzenetére


Freddycom
őstag

Hopp, beestem *.300 alá. :D

(#4070) tzsolesz válasza Freddycom (#4069) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na igen, még pont te kelettél.... :O
Srácok, ez a mezőny nem az én szintem. :D
Labdába rúgni sem nagyon tudok, de miért van az hogy ezt már borítékoltam a verseny előtt is. :)
Holdjáró is lesz?

[ Szerkesztve ]

(#4071) AKIspest válasza tzsolesz (#4063) üzenetére


AKIspest
tag

Sajnos jó eséllyel random.....

(#4072) AKIspest válasza tzsolesz (#4066) üzenetére


AKIspest
tag

Szépen összefoglaltad! Valóban nem egyszerű itt fenn, de vállaltam az ezzel járó kellemetlenségeket úgy, hogy az alapfilozófiát (alapvetően PH fórumtagok) sikerült megtartani.
Most is látok még pár mozgatható játékost (nem írok nagy nyilvánosság előtt neveket), de bevenni már csak TOP playereket akarunk (stabilan 30+k-s teljesítmény). Akit beveszünk, de még segítséggel sem tudja hozni ezt az elvárt szintet, attól udvariasan elköszönünk.

Közben durván pörög a zárt Messenger csoportunk, nagyon jó közösség gyűlt össze!! :B Emellett sztem sikerrel fut a csendesebb, csak videók és tippek megosztására létrehozott másik csoport is.

A mondandódhoz csatlakozva, ahogy mi egyeztettük is, ezúton is feldobom a PH! csapat játékosainak, különösen a 20k körüli játékosoknak, hogy amennyiben nagyobb sikerélményre vágynak, átmehetnek tzsoleszékhoz, az "A-team"-be. Ahogy látszik is, feltörekvő csapat, ahol a stabil, 20k-s játékosok is sokat tudnak lendíteni. A Messenger csoportban természetesen ajánlott benne maradni, hogy a fejlődés megmaradjon.
Ha van ilyen csapattag, annak nagyon szépen köszönöm az eddigi lelkesedését és beleadott munkáját!!! :K
A váltás kapcsán keressen meg engem vagy tzsoleszt.

AKIspest

(#4073) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Jó reggelt!:)) Meglepően jól kiadta így elsőre, kell a focihoz az MF:

Tudom, hogy lesz ez még így se, de éjjel 20K alatt voltam négy próbából.

[ Szerkesztve ]

(#4074) tzsolesz válasza DigitXT (#4073) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Láttam az uj eventet videón. Szopni fogunk nem kicsit.
Mondjuk hátha gyenge ellenfelet kapunk. A jelenlegi 3009 vs 1487-re kalapál minket. :Y

(#4075) DigitXT válasza tzsolesz (#4074) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Traktorral meg lehet csűrni rendesen azt a labdát...:))

(#4076) tzsolesz válasza DigitXT (#4075) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Basszus, nem semmi. :C

12k. Ide profik kellenek, akik tuningeszközöket is jól kihasználják. Itt már ujra kiscsikó vagyok..... :))

(#4077) DigitXT válasza tzsolesz (#4076) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Igazából nem tuning, hanem a kanál használata, és persze egy csipet MF...:DD
Monowheel esetében meg pont, hogy le kell venni a tuningot a csúcshoz.:R

Air Control legyen 1, a többi meg max., mellé hólánc, OC, szárny, és felmászik.

(#4078) tzsolesz válasza DigitXT (#4077) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, az 1 en van nekem is. Csak hogy én a focira használtam eddig....

De basszus, alapon volr minden. Most nézem..... :W

Ntc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4079) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A mostanira tippek?
(Ma van időm, holnap 10-12 óra vezetés vár.)

#?*@&!

(#4080) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A jelenlegi ntc pálya nálam sajnos bugos....
A többiek sík terepen a pálya 3/4-nél felgyorsulnak. 30 próbán át ezt néztem. Azt hittem én vagyok béna, de nálam a kamion rendes sebességel megy végig.
Volt valami frissítés? Mert nálam 07.25 az utolsó, és nem írja hogy lenne.

(#4081) tzsolesz válasza tzsolesz (#4080) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

No para. Újratelepítettem, és már nem anomáliás....
Valami van a telómmal szerintem. Laggol néha, itt is az volt a gond.....

(#4082) misi_belucci


misi_belucci
tag

DigitXT!
Megosztanád velünk a NTC állását?
Mivel nekem néha még most sem mutatja az előző napi eredményt, egyből az új állást adja be.
Bár az első 2 hely már lefutott, de a 3. helyért még igen szoros a verseny bagolyka, Revans és köztem.

Előre is köszönöm! :R

(#4083) DigitXT válasza misi_belucci (#4082) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ha este gép előtt leszek, majd összeírom, egyelőre
nekem is csak addig van meg, amit linkeltem.:R

(#4084) DigitXT válasza misi_belucci (#4082) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Elvileg a következő, de mivel Nabla ma kap egy DSQ-t, lehet a Superbike-os ideje vmi huncutság volt? Csak mert simán második lett. Ez korábban nem volt jellemző.
Kérem nyilatkozzon, mert akkor arra is adnom kell a DSQ-t/frissítenem a tabellát! Egyébként értem én, hogy Freddy már mindenképp megnyerte, de azzal, hogy nem is indult tegnap, bukta az összesített időben való vezető helyét. Mondjuk igaz, eddig nem mondtam, hogy van ilyen verseny.;] Pedig van, csak már kevesen maradtunk talpon. Szerk: viszont nem semmi, hogy ilyen sok pontszerzőnk van, és viszonylag stabil 20 fős mezőny.:R Szerk: a harmadik hely nagyon szoros!

[ Szerkesztve ]

(#4085) Freddycom válasza DigitXT (#4084) üzenetére


Freddycom
őstag

Inni voltunk baráti társasággal napokon át, így sajna nem tudtam úgy menni a versenyeken, ahogy azt illett volna. :D

(#4086) misi_belucci válasza DigitXT (#4084) üzenetére


misi_belucci
tag

Összekevertél Nablát és engem. Én vagyok a 18 pontos. :D

A többi pontszerző rendben van. :R
Még egyszer köszi!

A mezőny viszont tényleg nagyon ott van! Ezúton is köszönöm a játékot!
És neked külön köszönet a lebonyolításért! :R

[ Szerkesztve ]

(#4087) DigitXT válasza misi_belucci (#4086) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Valóban, mea culpa, eggyel odébb írtam be az időt az Excelbe, aztán az rendezte.
Így viszont egyértelmű a harmadik hely, kérdés, hogy lesz-e előzés a végén?!:R

Freddy: öl, butít, nyomorba dönt, és diszkvalifikál a PH! No Tuning Cup Timed Run
összesítéséből. Ha az utóbbit ki tudtad olvasni, akkor valószínűleg nem ittál eleget.

Amúgy sajna én sem tudtam annyiszor nekifutni, ahányszor (nekem) kellett volna
valami értékelhető időhöz... éjjel mentem, aztán nappal nem nagyon, pedig estére
jöttek a jó idők, amiket verni kellett volna. Ez persze nem mentség, de némileg fáj
(az igazság:D), hogy már Top10-es se vagyok. De hát ez van: erős lett a mezőny!
Néha rácsodálkozok, amikor TE "gyakorlásban" a Top10 magyar mind csapattag...
Most mondanám, hogy fórumozó, bár az már csak félig igaz, de legalább elérhető!
És azért nagy fegyvertény, amikor Top játékosok mondják meg a tuti tippeket.:R

[ Szerkesztve ]

(#4088) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Akkor jöhet a döntő!:DD Első két hely fix, grat Freddy és Gaborz1, harmadik hely "bárki" lehet még (bagolykának nagyot kéne húznia, de matematikailag még van esélye), én meg max. abban reménykedem, hogy összejön a Top10 a végére.:D Szerk: új bajnok nincs, Freddyt hamarabb kell(ett volna) valamivel leitatni ahhoz.;]

Szerk: igen, a borulás a holdjáróval szándékos volt, nagy lendületet ad!:))

[ Szerkesztve ]

(#4089) tzsolesz válasza DigitXT (#4088) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akkor jöhet a döntő!:DD Első két hely fix, grat Freddy és Gaborz1, harmadik hely "bárki" lehet még

Uhh, ideje összekapnom magam. Még nyerhetek. :DDD :DDD

(#4090) Gaborz1 válasza tzsolesz (#4089) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Köszi Srácok!
Gratula Freddynek.
Szerintem mindenki büszke lehet magára, igen kemény a mezőny.
Az hogy a futamok nagy részében 1-2 század van az első a 6. hely között az durva.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4091) expander válasza DigitXT (#4088) üzenetére


expander
senior tag

kamionnal nem indultam, vagy annyira fos lett ? :D

(sajnos pont ugy jott ki az elmult 1 honap, hogy minden nap max 1-2 kort tudok menni, nemtudtam belerakni azt a melot amit szerettem volna :D)

(#4092) DigitXT válasza expander (#4091) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Annyira fos lett.:D 13. hely.:( Gondoltam, hogy időhiány van neked is a háttérben.
De mondasz valamit, befrissítettem a táblát úgy, hogy mutassa, hogy nulla-e a 0...

Szerk: z amúgy jelezte, hogy mégsem fog indulni, de nem töröltem. Lehet, hogy a
végeredményt már úgy fogom felrakni, hogy 30 induló (Puttolini a másik sosenem).

[ Szerkesztve ]

(#4093) Freddycom válasza DigitXT (#4092) üzenetére


Freddycom
őstag

Amúgy le a kalappal baszki, h ezt így levezényelted, nyomonkövetted, táblázatba foglaltad, durva mi munka van benne!

Ahogy a művelt székely mondaná: maxi riszpekt!

[ Szerkesztve ]

(#4094) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Basszkkííí..17.199 volt a legjobb időm, erre nemrég véletlenül lvl3 thrusterrel sikerült mennem :o Hogy tudom semmissé tenni? Mondjuk még1x bemákolni az előzőt kb. lehetetlennek tűnik, benne volt vagy 150 próba :DDD

(#4095) DigitXT válasza Speed® (#4094) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

DSQ:D Amúgy is gyanús volt, hogy véletlenül lvl2 Grippel indultál olyan jót.;]

(#4096) Speed® válasza DigitXT (#4095) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nemá' :O Remove/Add friend nem nulláz?

"Offline" gyakorolgattam, kerestem a megfelelő érkezési szögeket, aztán rá se néztem később, csak későn :O

(#4097) Speed® válasza Speed® (#4096) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ui.: ha megdöntöm legál, akkor nincs DSQ..van még időm hajnal 2ig ugye :DDD

(#4098) misi_belucci válasza Speed® (#4097) üzenetére


misi_belucci
tag

A tiédet megdöntheted, az én 16.870-es időmet nem szabad. :DDD
Jól esne egy győzelem a végére.

Tipp: a benzines kannánál fejre kell érkezni. Ha egyszer kiadja, akkor hatalmasat lendít előre.

De aztán fék, hogy az enyém maradjon a legjobb idő. :K

Szerk: csak P.Solbergnek el ne áruljátok.

[ Szerkesztve ]

(#4099) Speed® válasza misi_belucci (#4098) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A tiéd űridő kategóriában fut..Solberget is kemény 5 ezreddel sikerült csak verni. Persze ha nem elfogadható a valid 17.199, akkor cseszhetem :S

(#4100) misi_belucci válasza Speed® (#4099) üzenetére


misi_belucci
tag

Csak a fejre érkezős módszerrel lehet 17 alá bemenni. Ha titeket követtelek, 17.4 alá nem tudtam lefaragni.

Tényleg! Holdjáróval csak űridőt lehet menni?🤔

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.